ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz AC MILAN-JUVENTUS (25.02)
Autor Wiadomość
nineoclock 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 21:27   Bilety na mecz AC MILAN-JUVENTUS (25.02)

Witam!
Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o forum i o sprawę umieszczoną w temacie, dlatego chciałbym Was prosić o pomoc. 25.02 będę miał okazję zawitać w Mediolanie i zobaczyć mecz Milan-Juve na żywo ;) Pojawił się jednak problem - bilety. Na stronie internetowej San Siro nie znalazłem możliwości kupienia biletu na mecz. Przeszukując inne strony z przerażeniem zauważyłem, iż cena "najsłabszego" biletu waha się w okolicach 150 euro. Czy to jest normalna cena za bilet we Włoszech (San Siro)? Gdzie szukać pewnego biletu w dobrej cenie? Czy jest możliwość wejścia na stadion z "e-biletem" (bilet na maila i wydruk)?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 22:25   

nie masz cuore rossonero nie kupisz biletu online.
bardziej mnie ciekawi skad cene wziales :hmm:
ok 150 to trybuna czerowna (zwykla 135 krzeselka 170)
z tego co wiem nie mozna sprawdzic netem jakie miejsca sa jeszcze dostepne...
jesli chcesz mecz obejrzec potrzebujesz:
- znajomego ktory mieszka we wloszech
-przefaksowac/przemailowac ksero swojego dowodu/paszportu (co tam bedziesz mial jak przylecisz do wloch
-kupe szczescia by w poniedzialek w bankach jeszcze bilety byly
Realnie jesli cos jeszcze bedzie dostepne to raczej tylko czerwona (te w okolicy 150, moze vipy za 325 , pomaraczowa jest nierealna nawet ta za 100, reszta sie rozeszla jak zwykle przy takich meczach pewnie w 48h po tym jak sprzedaz ruszyla)

nineoclock 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 22:40   

To też przysługę robią zagranicznym kibicom... Akurat w tym czasie będę przejeżdżał przez Mediolan i pewnie będzie to moja pierwsza i ostatnia okazja na zobaczenie takiego meczu.
Może znacie jeszcze jakieś inne, realne pomysły na zdobycie biletu? Co myślicie o kupieniu go od konika? Duże ryzyko?

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2012 23:27   

Gdybyś był członkiem Milan Club Polonia to mógłbyś skorzystać:
http://milanclubpolonia.p...?id=00&news=268
Jak sam zauważysz cena jest kusząca, a towarzystwo (zapewniam) przednie.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lut 18, 2012 02:10   

nineoclock napisał/a:
To też przysługę robią zagranicznym kibicom... Akurat w tym czasie będę przejeżdżał przez Mediolan i pewnie będzie to moja pierwsza i ostatnia okazja na zobaczenie takiego meczu.
Może znacie jeszcze jakieś inne, realne pomysły na zdobycie biletu? Co myślicie o kupieniu go od konika? Duże ryzyko?

bilety sa imienne, przed wejsciem legitymuja cie by sprawdzic czy dane na bilecie sie pokrywaja z danymi w dokumencie
wiec o konikach zapomnij.

co do realnego pomyslu :rotfl2:
biegasz szybko? lubisz dreszczyk emocji?
to zrob tak:
na dowolnym straganie kup szlik juve.
idz na milano centrale i czekaj na pociag z torino porta nuova ktorym przyjada utras juve.wmieszaj sie w nich.
tuz przed stadionem jak wyjma barwy swoje zajmij strategiczna pozycje kolo flagi.
jak miniesz pomnik konia leonarda porwij flage i biegnij prosto przed siebie mijajac stadion z lewej strony (po prawej sa wielkie wykopki robia nowa linie metra przed expo 2015) po ok 1m sprintu wyladujesz kolo curva sud , tam juz bedziesz bezpieczny a jak w darze flage juve przyniesiesz to juz ultras milanu sie zatroszcza bys na stadion wszedl.
jesli dasz rade zwinac flage drughi to pewnie dostaniesz dozywotnie czlonkowstwo w curva sud
Powodzenia....

Sorry nie moglem sie powstrzymac.
nie ma realnego sposobu kupna biletu na takie mecze jesli nie mieszkasz w italii, skad w ogole wzial ci sie pomysl ze dasz rade wejsc na cos takiego bedac przejazdem? :hmm:

nineoclock 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2012 12:40   

Dałem rade wejść na Porto - Manchester City przedwczoraj w LE (30 Euro za bilet co prawda za bramka ale w 4 rzedzie) wiec dam rade i tutaj ;)
Ale powiedz mi jeszcze kolego, bo widze że się orientujesz - jeśli bilety są imienne jaki jest sens kupowania ich na internecie (portale pośredniczące)? Zmartwileś mnie, bo znalazłem już wejściówki za 70 Euro (może nie najtańsze ale zawsze) i bez wymogu posiadania karty kibica (tak przynajmniej napisane) ale nie jestem teraz pewien czy się w to ładować...

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lut 18, 2012 15:07   

dales rade bo byles w normalnym kraju italia normalna nie jest :lol2:
mysl o wloszech jak o polsce gdzie sie mowi tylko innym jezykiem :rotfl2:

wiec tak:
z biletami sprawa ma sie tak:
Cuore Rossonero to jest karta kibica tez imienna ktora robi za elektroniczny bilet i jesli przez net kupujesz to potem i tak przed meczem idziesz do kasy ze swistkiem i karta i tam ci "laduja" bilet na nia.
Bilet papierowy jest imienny i teoretycznie mozna go zcedowac na inna osobe (nie znam dokladnej procedury ale jakies papierki trzeba na bank powypelniac wlosi lubia makulature urzedowa)
Wiec jesli oferuja bilet papierowy mozesz sprobowac go kupic, ale musisz liczyc sie z tym ze cie przekreca jesli nie znasz wloskiego , bo zwyczajnie nie dasz rady calej procedury wlasciwie przejsc.
Tutaj nawet jak ja bilet dla brata szwagra kupowalem to musialem babie w banku na szybko napisac papierek ze biore na siebie odpowiedzialnosc za to co posiadacz tego biletu zrobi :wow: (poniewaz nie bylo go fizycznie przy mnie jak bilet kupowalem)
makarony zrobia wszystko by umyc rece chodz od cienia odpowiedzialnosci :rotfl2:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 19:08   

Veleno - Twój pomysł uważam za rewelacyjny, czemu się z niego wycofałeś rakiem? Jak byłem młodszy o takiej akcji niejeden raz marzyłem :) z sobą w roli głównej hehehe.

nineoclock - wejście na taki mecz bez karnetu lub biletu zakupionego przez znajomego z Włoch (i to też kupionego w banku z meeeeega wielkim fartem) będzie dosłownie graniczyło z cudem. Jeśli i tak masz być w Milano, ryzykuj.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:49   

nie wycofalem sie, po prostu nineoclock nie wydaje sie byc przekonany do niego

Odpowiedz do tematu