ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy - nasze opinie
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 26, 2015 15:37   

Bardzo dobra wiadomość. Oby dorównała znakomitym poprzedniczkom nr 1 i 2.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 29, 2015 22:03   

https://www.youtube.com/watch?v=YRD8jAk274I

Coś dla koneserów Predatora. Co sądzicie?

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 11:48   

Obejrzałem wczoraj tych najnowszych Szybkich i Wściekłych, oczywiście wcześniej nastawiony na sci-fi, kosmiczne sceny pościgów, wypadków itd. ale z ręką na sercu takiego GÓWNA się nie spodziewałem, totalna chała że aż nie dowierzam że ludziom się to może podobać, wcześniejsze części też były oderwane mocno od rzeczywistości ale jednak miały swój klimat i fajnie się to oglądało natomiast najnowsza część to SZAMBO jakich mało, nawet fajnych lasek nie ma w tej części :hand:

Aha wytłumaczy mi ktoś tę podjarkę na Jasona Stathama? nie widziałem za wiele filmów z jego udziałem ale te które widziałem podpowiadają mi że to kolejny typ Seagala czy Van Damme'a tymczasem sporo ludzi robi z niego świetnego aktora :hmm:

Wpis gościa na filmwebie z pomysłem na nową serię:
Cytat:
Ponieważ w świecie FURIOUS logika czy fizyka nie są siłami które należy traktować poważnie, to czemu się ograniczać do... Ziemi :)

Nasa ma tajną bazę na Księżycu, atakują ją rosjanie, rząd USA prosi Toretto o pomoc. Ten tam leci, zostaje zrzucony od razu w księżycowym łaziku i zaczyna się mega-moon-fight-race:) Byłoby trochę wybuchów, sporo ognia (kogo obchodzi, że do ognia potrzeba tlenu a tego na księżycu nie ma:) )...

Już to nawet widzę... jakaś skarpa, na pełnej kurffie wjeżdża na nią Dominic w swoim łaziku, wybija się i korzystając z obniżonej grawitacji leeeeeeeeeeci leeeeeeci... przelatuje na tle Ziemi (jak ET na tle Księżyca kiedyś) aż w końcu spada na jakiś ruski łazik... Wszystko się rozwala w piz.u i publika w kinach już prawie płacze że Toretto się poświęcił dla Ameryki... ale nie... okazuje się że wyskoczył w ostatniej chwili i unosi się na orbicie... wiatr słoneczny powoli odrywa go od Księżyca w stronę przestrzeni kosmicznej... On żegna się ze swoją ukochaną na Ziemi... wali banały, ale za to mega ckliwe... teraz już wszyscy płaczą... ale nagle pojawia się zza jego pleców rakieta, ratuje go Ludacris:) Pada tekst "Bo rodziny się nie zostawia" albo jakiś inny banał, który fanboye Furious zawsze kupią i zmierzamy z wolna w stronę napisów końcowych :)

:D
#10 Rui Costa per sempre!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 12:19   

Bo to cienias a nie aktor. Gdyby był aktorem to grałby w ambitnych filmach a jest to kolejny typ do bitki i kopnięć. Ja za nim nie przepadam, choć kilka filmów z nim widziałem.
Miał jeden ciekawy film mianowicie: Homefront, gdzie zagrał nieco ambitniej. Natomiast po drugiej stronie Adrenalina, nienawidzę tego chłamu.

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 15:09   

A tam cienias wyobrażacie sobie oglądanie ciągłe ambitnego, ambitniejszego kina, przecież mózg by się zlasował. Sam film rzeczywiście oderwany od rzeczywistości nie mający wiele wspólnego z poczatkiem serii.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 21:32   

https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg

szkoda, że nie udało się uzbierać na pełnometrażowy film, więcej absurdów i internetów w tym filmie by się przydało ;)

A tak już poważniej Kingsman Secret Service i Chappie godne polecenia. Pierwszy nieco wolno się rozkręca, ale potem to świetny film sensacyjno-komediowy (scena w kościele kozacka) Drugi niby ma przewidywalna fabułę, ale jest dobrze opowiedziane i gdyby nie wulgarny język byłby kolejnym serialem familijnym (Muzycy z Die Antwoord dali radę)

A jutro na Mad Maxa :)

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 08:30   

Szybki napisał/a:
Ponieważ w świecie FURIOUS logika czy fizyka nie są siłami które należy traktować poważnie, to czemu się ograniczać do... Ziemi :)

Nasa ma tajną bazę na Księżycu, atakują ją rosjanie, rząd USA prosi Toretto o pomoc. Ten tam leci, zostaje zrzucony od razu w księżycowym łaziku i zaczyna się mega-moon-fight-race:) Byłoby trochę wybuchów, sporo ognia (kogo obchodzi, że do ognia potrzeba tlenu a tego na księżycu nie ma:) )...

Już to nawet widzę... jakaś skarpa, na pełnej kurffie wjeżdża na nią Dominic w swoim łaziku, wybija się i korzystając z obniżonej grawitacji leeeeeeeeeeci leeeeeeci... przelatuje na tle Ziemi (jak ET na tle Księżyca kiedyś) aż w końcu spada na jakiś ruski łazik... Wszystko się rozwala w piz.u i publika w kinach już prawie płacze że Toretto się poświęcił dla Ameryki... ale nie... okazuje się że wyskoczył w ostatniej chwili i unosi się na orbicie... wiatr słoneczny powoli odrywa go od Księżyca w stronę przestrzeni kosmicznej... On żegna się ze swoją ukochaną na Ziemi... wali banały, ale za to mega ckliwe... teraz już wszyscy płaczą... ale nagle pojawia się zza jego pleców rakieta, ratuje go Ludacris:) Pada tekst "Bo rodziny się nie zostawia" albo jakiś inny banał, który fanboye Furious zawsze kupią i zmierzamy z wolna w stronę napisów końcowych :)

Epickie :lol2:

bounty_fire napisał/a:
A jutro na Mad Maxa :)

Podobno bardzo dobry film, aczkolwiek nie widziałem. Ja czekam na premierę Jurassic World :)

http://paweuu.wordpress.com

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 10:00   

Prawdę mówiąc z filmów tego typu (czysta rozrywka i nic więcej) Mad Max dał mi chyba najwięcej frajdy, więc polecam wycieczkę do kina.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 18:24   

A co powiecie o Zaginionej dziewczynie z Affleckiem? Ja mam mieszane uczucia. Stanowczo za długi film i mimo ciekawej fabuły coś mnie w tym filmie rozczarowało. Oryginalność na plus, muzyka również ale jestem po tym seansie niespełniony.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 20:52   

Całkiem niezły ale faktycznie długi i momentami nudny. Mimo wszystko pomysł niezły ;)

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 07:24   

A mi Zaginiona Dziewczyna minęła jak z bicza strzelił. Dobre widowisko z świetną grą aktorską Rosamund Pike. Affleck to drewniak, ale ta jego sztywność pasowała.

http://paweuu.wordpress.com

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 07:42   

Dla mnie też ten film był niesamowicie satysfakcjonujący (ale ja lubie jak Fincher snuje powolne opowieści) i mogę powiedzieć, że naprawdę mocno mi się podobał.
Affleck jak wybierze odpowiednią rolę to się nawet potrafi w niej dobrze odnaleźć. Jak wlasnie tutaj czy w Operacji Argo.

rafal93 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 03, 2015 10:19   

Zaginiona Dziewczyna całkiem niezły film:)

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Śro Cze 03, 2015 15:13   

Zaginiona dziewczyna faktycznie długa, ale coraz to dochodziły nowe szczegóły, więc nie można było się nudzić. Ogólnie lubię filmy które mają niejednoznaczne zakończenie (tak samo Incepcja), które wymuszają na odbiorcy ruszenia głową. Oczywiście wtedy trzeba poświęcić uwagę na taki film, bo jeśli ktoś woli filmy akcji, to można ominąć pół filmu jak w przypadku szybkich i wściekłych :rotfl: a Ci nadal się ścigają, bądź latają autem między wieżowcami i nic się nie traci :D

GPower 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 03, 2015 16:36   

A tam nic się nie traci, wychodzisz po browca a tu gardło poderżnięte :brew:

Film i gra głównych bohaterów bardzo dobra, oglądając go nie szkoda żadnej minuty spędzonej przed ekranem.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 22:53   

Notorious (2009), świetny film o niezwykłej postaci, nie tylko dla fanów rapu jak dla mnie dużo ciekawszy niż 8 mila.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 12:52   

Gangster(Lawless) z Tomem Hardym świetny film świetna gra aktorska Hardy mistrz 10/10.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 18, 2015 18:22   

jeden plakat, a tyle mówi i apetyty przed premierą jeszcze rosną

cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 06:40   

Mi apetytu nie trzeba podnosić i tak nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2 miesiące... Najgorsze, że potem trzeba będzie sobie uświadomić te 2 lata przerwy do kolejnego, VIII, epizodu (no dobra na osłodę będzie Rogue One)... Ogólnie unikam spojlerów na temat nowych części jak ognia, a tu mi bounty_fire plakatem po oczach bije... I jeszcze dzisiaj wychodzi nowy trailer (jakby ktoś się napalił to premiera w przerwie meczu NFL: Giants vs Eagles).

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 06:43   

Gandalf napisał/a:
Gangster(Lawless) z Tomem Hardym świetny film świetna gra aktorska Hardy mistrz 10/10.

Jak już mówimy o Tomie Hardy, to muszę napisać o "Legend". Byłem w zeszłym tyg. na premierze i megaaa mi się podobało, Hardy rewelacyjnie zagrał (braci bliźniaków). Zdecydowanie polecam :)

A co do oczekiwań, to ja czekam niecierpliwie na Bonda i "Spectre" :prayer:

Resk 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 08:34   

Dzisiaj o 20:00 w TVP1 dramat obyczajowy.

cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 09:49   

zino napisał/a:
A co do oczekiwań, to ja czekam niecierpliwie na Bonda i "Spectre" :prayer:

Spectre też jest w mojej trójce do obejrzenia w tym roku, obok wspomnianych SW i nowego filmu Quentina - The H8ful Eight (tu jakby ktoś w buszu żył i jeszcze nie słyszał - https://www.youtube.com/watch?v=gnRbXn4-Yis)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 19, 2015 12:01   

bounty_fire napisał/a:
Obrazek

jeden plakat, a tyle mówi i apetyty przed premierą jeszcze rosną

Ja mam mieszane uczucia odnośnie kolejnych epizodów. Stara seria (Epizody IV,V i VI) były genialne. Epizod I tragedia. Epizod II trochę lepiej, ale też bez szału. Najlepszy z nowej serii był epizod III. Ale reasumując lepiej, gdyby te trzy części wogóle nie powstały. Tak więc do kolejnej części podchodzę ze sporą rezerwą i nie napalam się.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 20, 2015 21:27   

za dużo CGI raczej nie będzie, a zwiastun, krótki daje nowe aspekty na fabułę, ale i dalej jest kilka tajemnic

Oglądał ktoś już nowy film przy produkcji Netlfixa Beast Of No Nation z Elbą w roli głównej ?

Resk 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 22, 2015 13:37   

Ciekawy film "Dług".
Schwytanie lekarza z Brzezinki - Vogela przez Izrael.

Odpowiedz do tematu