ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2011

Forumowicz Roku 2011
Bubu
12%
 12%  [ 9 ]
carlos
37%
 37%  [ 28 ]
Kargool
5%
 5%  [ 4 ]
Paolo#3
36%
 36%  [ 27 ]
Rangiz
8%
 8%  [ 6 ]
Głosowań: 74
Wszystkich Głosów: 74

Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 17:18   Forumowicz Roku 2011

Zgodnie z naszą lokalną tradycją ogłaszam rozpoczęcie wyborów Forumowicza Roku 2011. Tym razem, tylko i wyłącznie dzięki przytomnej interwencji carlosa, udało się zmieścić z plebiscytem przed zakończeniem roku kalendarzowego.

Swój głos może oddać każdy aktywny użytkownik forum, który zarejestrowany nie później niż do 16 grudnia 2011. W przesłanej do mnie Prywatnej wiadomości wymienić należy nicki maksymalnie trzech użytkowników forum, których chce się nominować do tytułu FR'11. Kolejność wymieniania nie ma znaczenia, każdy nominowany dostaje jeden punkt. Pięciu z najwyższą ich liczbą zostanie ujawnionych i umieszczonych w sondzie, która następnie wyłoni wyróżnionego.

Można nominować każdego oprócz siebie samego oraz mnie. Głosowanie kończy się 31 grudnia (sobota) o godzinie 23:59. Prywatne wiadomości powinny zawierać jedynie loginy użytkowników, ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie. 1 stycznia ukaże się finałowa sonda, która wyłoni tegorocznego zwycięzcę.

W poprzednich latach wygrywali:
2004 - biedronka
2005 - baker
2006 - Cartman
2007 - Pamato
2008 - suchy
2009 - TomekW
2010 - carlos
2011 - ?
Ostatnio zmieniony przez TomekW Nie Sty 01, 2012 13:57, w całości zmieniany 1 raz  

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 18:13   

Cholera, jak ten czas leci... Dla mnie carlos wciąż był świeżo upieczonym FR, a tu już roczek stuknął. Moją trójeczkę już wybrałem, a jeśli mam się zabawić w bukmachera to stawiam, że Barcelona będzie pierwszym klubem, który wygra LM drugi rok z rzędu, a nasz carlos ( który znalazł się na mojej liście) pierwszym , który obroni tytuł FR :)

Ciekawe czy i tym razem będą teorie spiskowe o "zwiększeniu aktywności niektórych użytkowników wraz z rozpoczęciem zabawy" :]

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 00:10   

Paolo#3 napisał/a:
Ciekawe czy i tym razem będą teorie spiskowe o "zwiększeniu aktywności niektórych użytkowników wraz z rozpoczęciem zabawy" :]
Przypomniałem o tym plebiscycie tylko z uwagi na moją zwiększoną aktywność w ostatnim czasie, nie chciałem aby przeszło to bez echa. A że TomekW, sam prosił rok temu o to żeby mu przypomnieć" w razie czego", to mam porządne alibi. ;) Tradycji musi stać się zadość.
Rok temu podałem typy, podam i w tym:
- Paolo#3, głównie za typowanie mojej osoby, choć swój wpływ miała częstotliwość pisania łamana przez jakość. Gdyby nie on, co trzeba wiedzieć, większość rozpoczęć tematów meczowych byłaby jednozdaniowa i pisana w trakcie spotkania. Pisze cały rok równo. Nie muszę się z nim zgadzać zawsze, ale zawsze można podyskutować.
- Kargool, bo tak i już. ;) Nie pisze tyle co wyżej wymieniony, ale lubię go czytać.
- GPower, którego posty przechodzą bez echa, ale bardzo często ma coś własnego do przekazania. Jeden z tych, którzy nie idą za głosem stada.

Obawiałem się, że ten drobny, dodatkowy napis sprokuruje jakieś niepotrzebne komentarze, ale obyło się bez tego. Jedynym minusem było to, że czasem miałem wrażenie działania "onieśmielającego", który powodował, że niektórzy wycofywali się dość szybko z dyskusji. Ale...

Niech następcy nosi się dobrze ten tytuł.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 00:21   

carlos miło, dziękuję :)
Ja w tym roku postawiłem na świeżość. Pewnie moje typy nie dolecą do finałowej piątki, ale co mi tam. Jakoś tak uznałem, że młodym użytkownikom należy się przychylniejsze oko, tym bardziej, że sam mam mniej czasu, aby "żyć" forum.
Paolo#3 napisał/a:
stawiam, że Barcelona będzie pierwszym klubem, który wygra LM drugi rok z rzędu

Jak możesz...
Paolo#3 napisał/a:
Ciekawe czy i tym razem będą teorie spiskowe o "zwiększeniu aktywności niektórych użytkowników wraz z rozpoczęciem zabawy"

Też mi się od razu przypomniała "akcja" z poprzedniego roku...ciekawe kto ją rozpoczął... :hmm:

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 00:38   

Nie wykorzystałem możliwości nominowania trzech użytkowników na FR, podałem tylko dwa nicki. Za to jestem bardziej niż przekonany, że któryś z nich wygra ;)
Miałbym pytanko/ciekawostkę. Czy byłaby możliwość po zakończeniu oddawania głosów (czyli np. z początkiem stycznia) podania pełnej listy kto ile głosów/punktów uzyskał?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 00:39   

Kargool napisał/a:
Jak możesz...
Niestety, ale wszystko na to wskazuje :(

Kargool napisał/a:
Też mi się od razu przypomniała "akcja" z poprzedniego roku
Z tego co mi się kojarzy była taka sama kilka lat wcześniej ( 2008?), bodajże z tego samego źródła ;)

carlos napisał/a:
łamana przez jakość.
Mam nadzieję, że to "łamana" to nie to samo co np. "(z)łamana linia spalonego" :P ;)

btw. Kargool też się u mnie znalazł. Moją listę uzupełnia niedoceniony trochę konrad_acm :)

Cytat:
Nie muszę się z nim zgadzać zawsze
W kwestii Cassano mieliśmy zazwyczaj to samo zdanie - obaj go broniliśmy w poprzednim sezonie. Jak pokazuje obecna sytuacja mieliśmy rację.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 00:53   

A ja sobie przejrzałem jeszcze raz ubiegłoroczny wątek i nasunęła mi się jedna wypowiedź. Skrycie wspomniany Bubu słusznie zwrócił uwagę na małą liczbę oddanych głosów. W związku z tym zastanawiam się jak zachęcić uczestników naszego milanowego życia to podawania swoich typów. Na początek nasuwa mi się pomysł z wysłaniem PW do wszystkich, że właśnie odbywa się nasza zabawa. TomekW jest coś takiego możliwe?
Paolo#3 napisał/a:
Niestety, ale wszystko na to wskazuje

Zapomniałeś o nas :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 01:20   

TomekW i carlos.

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 16:48   

maslok napisał/a:
TomekW i carlos.

Chyba coś pomyliłeś maslok...
TomekW napisał/a:
Można nominować każdego oprócz siebie samego oraz mnie.

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 16:53   

A to przepraszam, nie doczytałem. :<

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 18:47   

TomekW napisał/a:
1 stycznia ukaże się finałowa sonda

Tomeczku tak po sylwestrowym balu juz od pierwszego dnia bedziesz tak ciężko pracował? ;)
nie mam nic do ukrycia więc mój typ to
Paolo#3
Kargool
Carlos
oczywiście słowa uznania dla reszty naszych wspaniałych użytkowników i forumowiczów-DZIEKUJE bez Was ten czerwono-czarny świat by nie istniał :)

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 19:51   

Moje typy: Carlos i Paolo#3 obaj zasłużyli na ten tytuł.

Jest jeden pan jeszcze bez którego to forum nie było by tak wyjątkowe ale to jednak nie wyróżnienie dla niego.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 22:33   

Kargool napisał/a:
Zapomniałeś o nas
Wybacz mu. Zapomniał o nas, czyli Milanie, tak samo jak o sobie jako użytkowniku forum. ;)
Paolo#3 napisał/a:
Mam nadzieję, że to "łamana" to nie to samo co np. "(z)łamana linia spalonego"
Nie, nie to samo. ;) Jeden z najbardziej, najbardziej?, aktywnych forumowiczów, a do tego piszący z sensem. O to mi chodziło. Generalnie to od Ciebie zaczynałem układać listę, potem dobierałem pozostałych. Tyle wazeliny na raz chyba wystarczy. :)
Paolo#3 napisał/a:
btw. Kargool też się u mnie znalazł. Moją listę uzupełnia niedoceniony trochę konrad_acm
O rzesz, umknęła mi jego aktywność i żyłem w przekonaniu, że udziela się zbyt mało by brać go pod uwagę. Myliłem się, ale typy już poszły.
Paolo#3 napisał/a:
W kwestii Cassano mieliśmy zazwyczaj to samo zdanie - obaj go broniliśmy w poprzednim sezonie. Jak pokazuje obecna sytuacja mieliśmy rację.
Fakt, a nie był to odosobniony przypadek. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zawsze się zgadzamy, nie? Ale czy ktoś powiedział, że to źle?
Kargool napisał/a:
Na początek nasuwa mi się pomysł z wysłaniem PW do wszystkich, że właśnie odbywa się nasza zabawa.
Wchodzę na forum i widzę napis "Wybieramy Forumowicza Roku 2011!". Myślę, że to wystarczy - kto chce, ten zagłosuje.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 22:57   

carlos na forum jak w firmie: nie musimy się kochać, ważne żebyśmy zarabiali :)
Miałem nie podawać, ale po dniu zmieniłem zdanie.
Moje typy:
1. Adin
2. Pawko IRL.
3. Bogiel
Dwaj pierwsi to użytkownicy, którzy od ponad roku wnoszą nowe, świeże spojrzenie na nasze tematy. Piszą ładnie, składnie, czytelnie i bez farmazonów. Podoba mi się to i chciałem ich wyróżnić również za aktywność.
Mój trzeci typ za bardzo trafne puentowanie. Wpisów mało, ale gdy się pojawi to dla mnie mistrzostwo świata.
Ta trójka nie znaczy, że nie mam szacunku do pozostałych kolegów. Po prostu przyjąłem w tym roku linię, że w nominacjach pójdę poza głównym nurtem, który jak widać po komentarzach wyrażają pozostali koledzy.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 00:56   

Kargool napisał/a:
Piszą ładnie, składnie, czytelnie i bez farmazonów.

To masz ciekawą definicje "ładnie, składnie"
http://www.acmilan.pl/for...uthor=Pawko+IRL

Ja tu widzę mnóstwo błędów :) No ale mamy demokracje /o\

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 01:58   

Kargool, nie będziemy rozsyłać spamu. Myślę, że ogłoszenie wyświetlające się na każdej stronie forum wystarczy.

I przypominam wszystkim, że liczą się tylko głosy oddane za pośrednictwem PW. Nie będę brał pod uwagę tego, co wpisujecie w tym temacie. Uszanujcie mój czas ;)

Pawko IRL napisał/a:
Tomeczku tak po sylwestrowym balu juz od pierwszego dnia bedziesz tak ciężko pracował? ;)

Nie ma zmiłuj ;) Pocieszam się tym, że mam czas do 23:59 ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 21:08   

TomekW napisał/a:
Nie ma zmiłuj Pocieszam się tym, że mam czas do 23:59

w takim razie zapraszam na lampke szampana :)tak przed północą :D

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 21:10   

Bubu napisał/a:
To masz ciekawą definicje "ładnie, składnie"
http://www.acmilan.pl/for...uthor=Pawko+IRL

Ja tu widzę mnóstwo błędów

Jeśli spojrzeć na standardy tego forum, to akurat nie widzę tu jakiegoś powodu do piętnowania. Owszem, błędy tu i ówdzie się zdarzają, ale jako całość posty np. tego użytkownika mają sens. Dla mnie, podkreślam, jest to czytelne, zrozumiałe i napisane po polsku z użyciem polskich znaków. Co niektórym, nawet bardzo znamienitym użytkownikom, się nie zdarza.
Bubu w finałowej piątce zastanowię się nad głosem nad Twoją osobą, która także na wyróżnienie w tym gronie zasługuje. Na swój sposób potrafisz być przebojowy, niczym Serce i Rozum ;)
TomekW masz rację, zresztą carlos też mi to przytoczył. Może być i mam nadzieję, że to poskutkuje.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 23, 2011 09:49   

Wtrącę swoje 3 grosze :)
Moja trójka to Paolo (tegoroczny faworyt), carlos i Kargool co było raczej pewne przez cały rok, chciałem jednak zaznaczyć, że wyróżniam was ostatni raz. W przyszłym roku choćby nie wiem co zagłosuję na kogoś innego. Dlatego zachęcam wszystkich nowych i starych do aktywniejszego udziału w życiu forum. Pojawiają się osoby godne zdetronizowania carlosa, ale jeszcze muszą się trochę postarać.
Carlos dzięki za miłościwe królowanie i zaprzeczenie teorii o wypaleniu forumowym po otrzymaniu tytułu.

FORZA MILAN!

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 14:28   

Ja przyznam, że wybór w tym roku nie jest duży.

Jest kilkuosobowa grupa, która pisze regularnie i z sensem, inna grupa, która pisze również dużo ale gorzej jakościowo i kilku użytkowników, którzy zaznaczają swoją aktywność na forum falami.

Mój wybór jest prosty i oczywisty:
carlos, Paolo#3, Kargool

Chciałem też zwrócić uwagę na listę poprzednich laureatów. Ilu z nich nadal udziela się, chociażby rzadko, na forum?

Oczywiście, forum internetowe to nie więzienie, nie można nikogo zmusić żeby na nim siedział cały czas, to naturalne, że wielu starych użytkowników się wykrusza. Problemem jest to, że wykruszyło się wielu naprawdę dobrych userów, którzy kiedyś stanowili o jakości tego forum (w porównaniu z innymi polskimi portalami o ACM), a nowych na poziomie jest bardzo niewielu...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 14:41   

Popieram kandydatury carlosa, Kargoola (mój nieustający faworyt) i Paolo#3.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 31, 2011 09:58   

Alfabetycznie:
1 carlos - utrzymał poziom z poprzedniego roku
2 Kargool - j.w.
3 Paolo#3 - był jednym z moim kandydatów w poprzednim roku, ale z racji małej ilości miejsc uznałem, że młody narybek jeszcze ma czas. Tak więc w tym roku jest.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Sty 01, 2012 13:59   

Nominacje dobiegły końca i aktywna jest już finałowa ankieta. Potrwa ona przez tydzień: wyniki odsłonią się w niedzielę 8 stycznia około północy. Życzę powodzenia wszystkim nominowanym.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 02, 2012 09:35   

Zarówno 31-go, jak i w dniu wczorajszym spożywałem wieczorem alkohol, aczkolwiek nie były to ilości takie, bym miał zwidy, dostrzegając swój nick w tym gronie :)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 20:03   

Nie będę pisał, że mnie tym razem nominacja zaskoczyła, bo wobec powyższych wypowiedzi byłoby to ściemą. Dziękuję wszystkim, którzy mnie nominacją docenili.
A głos oddałem na Maldiniego. ;) W pełni zasłużył.

Odpowiedz do tematu