ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Becks znowu w Europie?
Autor Wiadomość
Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 05:52   Becks znowu w Europie?

Ostatnio media trąbią, że David Beckham, który jak pamiętamy miał swój epizod w Milanie, może znowu powrócić na stary kontynent. Jego kontrakt z LA Galaxy ma się ku końcowi i wydaje się, że jego nowym pracodawcą może zostać Paris Saint-Germain, gdzie funkcję Dyrektora Sportowego pełni niegdyś "nasz" Leo. Koledzy z MN zamieścili na stronie nawet jego wypowiedź na ten temat:

"Drzwi są otwarte. Beckham to to świetny zawodnik, gwiazda. Miałem zawsze wielki szacunek do niego. Zbudowaliśmy dobre relacje gdy byłem trenerem Milanu. Grał i trenował z entuzjazmem chłopca. Był zawsze gotowy słuchać i podążać za wskazówkami. Jest dla mnie wzorem".

Myślicie, że Beckham w wieku 36 lat będzie jeszcze w stanie pomóc drużynie, w której będzie grał? Z całym szacunkiem dla niego, bo mam do niego sentyment jako świetnego niegdyś zawodnika, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie powinien już dać sobie luzu z piłką nożną i pójść w stronę trenerki na przykład. Jego sprowadzenie do klubu ze stolicy Francji ma według mnie już bardziej aspekt psychologiczny. Wiadomo, że Becks jest nie od dziś ikoną piłki nożnej, a w pewnym sensie również show-biznesu.

Zapraszam do dyskusji.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 08:43   

Przyjście kogoś takiego do klubu to bardzo duże wzmocnienie zwłaszcza marketingowe, on przyciąga media sponsorów a więc i kasę.

Ze strony sportowej pewnie nie będzie odgrywał aż takiej roli jak kiedyś, ale zwłaszcza dla młodych graczy może stanowić wzór do naśladowania co zawsze będzie z pożytkiem.

Z innej beczki Paolo Maldini też czeka na nasza ofertę, szkoda marnować taką ikonę Milanu na bezrobociu.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 08:48   

Nie wiem, jak w LA radził sobie Becks, ale przy wykonywaniu stałych fragmentów chyba wciąż może się przydać drużynie. Na pewno wydolnościowo to już nie ten sam zawodnik, ale jego doświadczenie boiskowe może być bardzo cenne, zwłaszcza dla takiego zespołu jak PSG, który jest dopiero w fazie zgrywania się.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi