ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga polska 2011/2012
Autor Wiadomość
Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2012 22:38   

Sulej wiesz, że to nie będą derby, bo nasza noga na Bukowej czy w Sosnowcu czy w Krakowie nie postanie. Przyjdzie garstka ludzi jak kiedyś na Amicę i tyle. Ja tylko czekam na inicjatywę SK1964 i przejęcie rezerw. Prawdziwy GKS będzie grał w IV lidze, trudno.
Dziwią mnie natomiast kibice Polonii pokroju Szczepłka i Pola, którzy jęczą na całego, ale jak sześć lat temu JW przenosił Groclin na Konwiktorską to wszystko było cacy. Dobrze napisał im Czado:
http://czado.blox.pl/html
w trzecim wpisie od góry.
Niemniej zastanawiam się jak na to patrzy PZPN, który steruje licencjami. Te barany naprawdę nie widzą, że w imię pieniądza próbuje handlować się rzeczami niesprzedawalnymi: tradycją, przywiązaniem, kibicami. A wszystko jest tak "korupcjogenne", że aż się chce rzygać.
pionka nie GKS Katowice wykupił tylko spółka kontrolowana przez Ireneusza Króla, biznesmena i rzekomo kibica GKS-u. Jak się również pechowo poskładało szefa rady nadzorczej spółki GKS. Problem nasz kibiców jest taki, że trzy lata temu mu uwierzyliśmy, a on nas chce wydymać.
Ale my się nie damy:
http://www.gieksa.pl/oswiadczenie-sk-1964/
Kropka.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2012 23:23   

Walczcie!

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 18, 2012 11:36   

Walczcie !

2 części układu napędowego roweru w Ekstraklasie to za dużo.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać czytając opinie jak ta:

Jestem dumny, że jestem Ślązakiem i Katowiczaninem i mam w dupie, że jakiś gorol wyśmiewa mnie. GIEKSIE należy się miejsce w ekstraklasie i koniec.

NALEŻY SIĘ I BASTA!

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 23, 2012 21:22   

mms napisał/a:

No i co teraz powiesz? Ja tam nie znam takiego, któremu "miejsce się należy". GieKSa powinna tam być, ale ma to wywalczyć i wywalczy, tak jak my walczyliśmy o to, żeby pozostała "nasza".
Ciekawi mnie za to jak Król z tym swoim Centrozapem będzie wykładał kasę na Polonię. Ma za swoje, mógł spokojnie budować u nas, być dobrze kojarzonym, a tak będzie płacił miliony i miał z tego 10. miejsce w lidze. Może trenerów jedynie nie będzie zmieniał w trybie JW.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 21:26   

Kargool napisał/a:
mms napisał/a:

No i co teraz powiesz?

Że miał racje? :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi