ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: chrissnail
Pon Lip 30, 2012 14:43
Sezon 2011/2012
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 13:51   

DjJuve napisał/a:
Po raz kolejny pragnę wyrazić moje zadowolenie z faktu, iż nie widzicie żadnego problemu w umieszczeniu 3 gwiazdki na naszych koszulkach.

Jak dla mnie moze byc ich tam dokladnie tyle co mistrzostw, czyli 28 \o/

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 28, 2012 16:09   

DjJuve napisał/a:
Spoko, pojawiły się już pierwsze teorie dotyczące odebrania nam scudetto i wykopania z CL.

Pierwszy ukarany już jest. Criscito został "wydalony" z kadry na Euro ;) Teraz tylko czekać jak "wydalą" was z LM :P

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 28, 2012 16:34   

A czemu mieliby ich wydalić? Sprawa dotyczy okresu, w którym Conte trenował Sienę...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 16:54   

TomekW napisał/a:
A czemu mieliby ich wydalić?

To proste. Za gola Muntariego.

EDIT:
Cytat:
Podejrzani:

Conte: piłkarz i trener Juventusu
Criscito: wychowanek juventusu
Milanetto: wychowanek juventusu
Sculli: wychowanek juventusu
Masiello: wychowanek juventusu

JUVENTUS - SZKOŁA ZYCIA

btw. dzis jest 28 maja. Dla nich dzis jest 30 ;)

:lol2:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 07:20   

Kilka lat temu gdy zaczynało się calciopoli też już sobie doszywaliśmy gwiazdki, później było jak było. Teraz zamiast liczyć na bonusy trzymajmy kciuki żeby '18' nie zmieniać w '17', w końcu mowa o 2011 roku.
Przykro patrzeć na ten cały syf w 'naszym' calcio.

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 13:17   

Przykre jest to co się dzieje ostatnio w Serie A. Przy takich obrotach spraw jakie mamy ostatnio w lidze można tylko stwierdzić "lo scudetto mettilo nel culo".

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 12:27   

http://ekstraklasa.net/af...564da577f000000

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 20:48   

Robi się ciekawie... Od wielu lat włoskie Calcio nie wyrabia sobie dobrej opinii. Nie dziwmy się, że gwiazd w naszej lidze jest coraz mniej, że frekwencja spada i zyski klubów również. Myślę, że zawieszenie ligi to nie jest dobry pomysł, bo wówczas odeszła by większość znaczących piłkarzy a liga straciłaby znowu na reputacji, ale jakieś kroki muszą być podjęte. Jak nie ustawianie meczów to ustawianie u buków. Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, że pogrążyć Calcio do zera. Wydaje się, że nawet ew. wygrana Włochów na Euro 12 nie zmieni na lepsze opinii o tutejszej lidze i panujących układach. Smutne ale włoska piłka jest na zakręcie. Oby tylko nie wykoleiła się na dobre.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2012 21:07   

W notce Steca dot. problemów Włochów pojawia się więcej powiązań na linii "Podejrzany? To pewnie gracz Juventusu". Nie ominęło to nawet Buffona...

Link do tekstu:
http://rafalstec.blox.pl/...ki-koszmar.html

Oby tylko syndromy Totonero i Calciopoli się sprawdziły - jest afera, jest i puchar ;)
(Marzy mi się finał Holandia - Włochy albo Niemcy - Włochy) :king:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 13:23   

http://www.goal.com/en/ne...one-from-serie-

:mrgreen:

Żartowniś Allegri... ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 13:41   

Kompletnie bezsensowna wypowiedź... widać niczego się nie nauczył.

Vimes 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 14:30   

Paolo#3 napisał/a:
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2012/07/11/3234245/allegri-juventus-have-won-31-titles-including-the-one-from-serie-

:mrgreen:

Żartowniś Allegri... ;)

Każda akcja wywołuje reakcję, tym razem Agnelliego: "Allegri? Tak jak wcześniej, nie zamierzam odpowiadać na pytania związane z tego typu kwestiami, ja koncentruję się na pracy w Juventusie. Jedyna rzecz, jaką mogę tu dodać, to że jeśli Juve ma według Allegriego 31 tytułów, to Milan zasługuje na dwie gwiazdki".

Chociaż taka wymiana uprzejmości do niczego nie prowadzi.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 14:36   

Ja tam uważam żart Allegriego za zabawny. Odpowiedź Angelliego jest nieco mnie zabawna z uwagi na to kto się ilu gwiazdek domaga ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 14:44   

Muszę przyznać, ze te wszystkie polemiki i piana na ustach Juventinich wywołuje u mnie uśmiech. :)

Nie piszę tutaj o rozsądnych sympatykach pokroju Venomika czy Vimesa, lecz ogólnie. Ja nie wiem, czy całe to środowisko myśli, że Allegri biega do mediów, żeby co jakiś czas dopiec Bianconerim, czy co. Dostał od dziennikarza pytanie i odpowiedział dowcipnie, z humorem, wymijająco. Tymczasem te odpowiedzi są zupełnie inaczej traktowane. Heh.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 11, 2012 15:59   

maslok napisał/a:
Ja nie wiem, czy całe to środowisko myśli, że Allegri biega do mediów, żeby co jakiś czas dopiec Bianconerim, czy co. Dostał od dziennikarza pytanie i odpowiedział dowcipnie, z humorem, wymijająco.
Zapewne tego nie potrafią zrozumieć kibice przeciwników... zwłaszcza banda Gimbus Style. Dziennikarze celowo zadają takie pytania. Jednakże Max zamiast uciąć takie pytanie, wali śmiechu wartymi dżołkami poziomu Strasburgera. Bo nie rozumiem... kpimy z "30 sul campo" a potem foch z riposty Agnelliego? Nosz kurde Hipokryty :P

SineCere 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 13, 2012 16:55   

Może trochę nie w temacie, ale znalazłem ciekawą informację o obecnośći ACM w Polsce. I to prawie w stolicy :D

Link

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 12:44   

http://www.sport.pl/pilka...awieszenie.html
ciekawostka.

Vimes 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 14:05   

Anathem napisał/a:
http://www.sport.pl/pilka...awieszenie.html
ciekawostka.

Ten sam news na stronie głównej gazetowego portalu ma inny tytuł: "Trener i piłkarz Juventusu oskarżeni o korupcję", bo grunt to chwytliwy nagłówek. Natomiast, że sprawa w ogóle nie dotyczy Juventusu jako klubu, tylko rzekomych czynów jego obecnych pracowników w innych klubach to dla michnikowych dziennikarzy kwestia drugorzędna. Jak tu nie kochać mediów? Conte i Pepe są oskarżani o coś z gatunku, że "wiedzieli i nie powiedzieli", ale nie brali udziału w samym czynie. Tylko Bonucci jest de facto oskarżony o korupcję za swoich czasów w Bari. Cóż, jeżeli Leoś rzeczywiście ma coś za uszami to należy go wywalić na zbity pysk.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 14:11   

Vimes napisał/a:
"Trener i piłkarz Juventusu oskarżeni o korupcję", bo grunt to chwytliwy nagłówek

Nie mniej taka jest rzeczywistość ;) To o Waszych zawodników i Waszego trenera chodzi. I nie ma tu znaczenia że sprawa dotyczy przeszłości gdy nie byli w Juve.
Ano zobaczymy jak się cała sprawa skończy i jak szybko.

Vimes 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 14:31   

Anathem napisał/a:
To o Waszych zawodników i Waszego trenera chodzi.

O Piszczku też rzucali nagłówki "Piłkarz Borussi Dortmund skazany za korupcję"?

Anathem napisał/a:
Ano zobaczymy jak się cała sprawa skończy i jak szybko.

Pierwsza rozprawa już 2 sierpnia, do tego czasu oskarżeni mogą iść na ugodę, ale adwokat Conte już zapowiedział, że wyklucza to rozwiązanie i czeka na proces, który według jego prognoz nie potrwa dłużej niż tydzień. Mam nadzieję, że rzeczywiście szybko to skończą i będzie się można skupić na przygotowaniach do nowego sezonu.

Do Pepe nie mam żalu. Grająć w Udinese dostał propozycję ustawienia meczu, ale ją odrzucił, czyli zachował się jak należało. Jego wina polega na tym, że nie zgłosił tego faktu.

Natomiast kto wie co Bonucciemu do łba strzeliło w tym Bari? Jednak tak ja mówiłem wcześniej, jeżeli brał w tym udział to dałbym mu dożywotniego bana.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 29, 2012 13:24   

Napoli chce zbojkotować idiotyczny Superpuchar w Pekinie - to raz.
Conte nie poprowadzi Juve przez minimum 3 miesiące w związku z wiadomą aferą - to dwa. Jak będzie miał resztki honoru, a klub zadba o wizerunek przed startem w LM to gość natychmiast powinien podać się do dymisji, albo powinni go wylać na zbity pysk.

Vimes 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 30, 2012 14:24   

rangiz napisał/a:
Conte nie poprowadzi Juve przez minimum 3 miesiące w związku z wiadomą aferą - to dwa.

Jak na razie są to wyłącznie spekulacje prasowe - to trzy. Przypominam, że Conte jest oskarżony o to, że nie doniósł na swoich piłkarzy, którzy rzekomo ustawili mecz, a nie, że kupił bądź sprzedał jakieś spotkanie. Oskarża go wyłącznie jeden człowiek - Filippo Carobbio, który trochę plącze się w zeznaniach.

chriss

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi