ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Copa America
Autor Wiadomość
Aiver 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 14:45   

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/A861AD63231225670277959204864_377329f31cb.4.1.6463036100041655796.mp4?versionId=tg6BtUXNa5X4h1o49IqC.ofyz7hwe4li

Oj mam nadzieje, że zawodnik z Chile dostanie bardzo długą dyskwalifikację :minigun: . Brak słów, żeby to skomentować. Szkoda tylko, że mu Cavani porządnie nie przy...., chociaż wiedziałby za co dostał czerwoną kartkę.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 15:12   

kandydat na Prezydenta Słupska jak sie " paczy "...

GPower 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 16:03   

Mizerny ten turniej sportowo ale pod wzgledem głupoty pierwsza klasa. :wall2:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 16:05   

Widzę, ze nie tylko ja jestem rozczarowany poziomem jak oglądam jakieś spotkania.

miechu 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 18:45   

Chyba tylko jeden dzień tegorocznego Copa America był taki jak chcieliśmy, Boliwia 3-2 Ekwador i Chile 3-3 Meksyk. Poza tymi dwoma meczami to sportowo wygląda to bardzo mizernie. A jak wkraczamy w fazę pucharową to zapowiada się wcale nie lepiej.

No i pozasportowo też jakiś ten turniej niewydarzony. Zamiast fiesty na trybunach to albo Artek Vidal kasuje furę pod wpływem albo ojciec Cavaniego powoduje śmiertelny wypadek...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 19:06   

rzepinho napisał/a:

Staram się tu nie wchodzić w tego typu dyskusje, ale powyższym komentarzem chciałeś się zrównać w poziomie żenady z Chilijczykiem, czy o co chodzi?
lì a casa il cuore sentirà!

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 19:27   

Ja tegorocznym Copa America nie jestem zaskoczony; nie od dziś teoretyczni faworyci (Brazylia, Kolumbia, Urugwaj, Argentyna) jak nie wynikami to stylem gry.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 25, 2015 20:30   

rzepinho napisał/a:

Prędzej drugi Arboleda - http://anglia.goal.pl/lub...l.php?id=194761

lux 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 27, 2015 02:49   

W karnych byłem normalnie niczym jasnowidz. Podchodzi sobie Muriel i mówię "nie trafi!" - gola nie ma. Następny Zuniga, czyli gracz śm.. Napoli znaczy się - o nie będzie znowu - gola z karnego nie ma. Potem Murillo rzekomo nowa mer... nowy gracz gorszej części Mediolanu (że taka istnieje? Mediolan jest tylko czerwono-czarny) i mówię sobie " schrzani" i bingo :D

Pomyliłem się przy strzale zawodnika Lazio, a wytypowałem jeszcze cztery razy jak zawodnik uderzy.

O dziwo dotrwałem, choć drugą połowę słuchałem takiego "de beściaka" jak Pan D.

Argentyna mając taką pakę i siłę rażenia w napadzie musi już w regulaminowym czasie gry zważając, że żadna ekipa nie ma mega dobrej obrony (choć Kolumbia nieźle zorganizowana z tyłu)

miechu 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 27, 2015 09:23   

Chwała Argentyńczykom, że udało im się wreszcie odprawić z turnieju tę nieszczęsną Kolumbię. Normalnie żal było patrzeć na Cafeteros przez cały turniej (no może pomijając ze 45-60 minut meczu z Brazylią). Jak to jest możliwe, że drużyna z takim potencjałem ofensywnym strzela na przestrzeni 4 meczów 1 bramkę? Falcao, Jackson, James, Gutierrez, Cuadrado, Ibarbo, Bacca... Niby nazwiska i pieniądze nie grają no ale 1 gol w 360 minut drużyny z takimi napadziorami? No i żeby było śmieszniej to tego jedynego gola strzelił po rzucie rożnym obrońca.

W meczu z Argentyną 1 strzał celny Kolumbijczyków. Po rzucie rożnym. Z gry absolutnie żadnego zagrożenia.

Nie jestem zwolennikiem oceniania zawodnika po jednym meczu ale patrząc wczoraj na grę Jacksona Martineza to w sumie jestem szczęśliwy, że nie trafił do Milanu. Żadnej kreatywności, większego zaangażowania też nie widać. Typowa bułgarska gra, czyli Stojanov. Jak już mu podali to czasami łaskawie nie stracił. 35 baniek to chyba lekka przesada.

Już sobie ostrzę zęby na półfinał Argentyna - Brazylia. Ci pierwsi w dobrym gazie, Brazylia bez blasku i swojego "lidera". O ile pukną dzisiaj Paragwaj to obawiam się podobnego gwałtu, jaki urządzili im Niemcy w półfinale MŚ.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 04, 2015 23:55   

No i niemała niespodzianka; Chile zwycięża w Copa America.

luigi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 05, 2015 00:13   

Ehh, czym częściej oglądam występy Higuaina tym bardziej się dziwie, że media go z nami łączyły (i mowa była o 50 bańkach) :lol2:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 05, 2015 01:35   

Gorszego sezonu nie mógł sobie wyobrazić, w lidze delikatnie mówiąc, też nie zachwyca.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 05, 2015 09:52   

Jakby ktos nie wiedział, to Higuain z karnego znowu posłał piłkę na drugie pietro.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 05, 2015 10:34   

I nie strzelił w końcówce meczu z niskiej sytuacji (choć nie tak dobrej jak się wydawało w pierwszym odruchu)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2016 02:56   

No i kto by sie spodziewał-8 minuta meczu otwarcia Copa America USA-Kolumbia i bramkę dla Kolumbii zdobywa Cristian Zapata!! Pierwsze 20 min zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Kolumbia...Bacca czai sie na prostopadle piłki..

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 04, 2016 03:14   

Pamięta ktośjeszcze jak 10 lat temu mówiło się, że niedługo Amerykanie mogą podbić piłkę nożną? Oczywiście nie od razu tak, żeby atakować finał MŚ, ale miała to być bardzo silna reprezentacja z uznanymi zawodnikami.
Ktoś poza Howardem w ogóle ma jakąś sensowną obecnie markę na starym kontynencie?

luigi napisał/a:
Ehh, czym częściej oglądam występy Higuaina tym bardziej się dziwie, że media go z nami łączyły (i mowa była o 50 bańkach)
Trza jednak było brać, rekord byłby wciąż w rękach Milanisty ;)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2016 03:44   

Ogórkami jakimiś nie sa,potrafią zagrać dobre mecze. Jednak tak jak mówisz-zawodnicy nieznani w Europie. Dzisiaj jacyś tacy zagubieni,nie potrafią zrobić jakiejś naprawdę konkretnej akcji. Może 2 połowa przyniesie jakies przebudzenie-na ta chwile wbrew temu co mówią komentatorzy-Kolumbia sprawia o wiele lepsze wrażenie.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 13:02   

Ciekaw jestem kto wygra tegoroczną edycję. Stawiam raczej na Argentynę.
Brazylię na dzień dzisiejszy wykluczam z powodu Dungi. Takiego betonu trenerskiego to dawno nie widziałem. Dopóki będą grać w środku pola z Eliasem to daleko nie zajdą.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 07:00   

Brazylia odpada w fazie grupowej, wyprzedają ją Peru i Ekwador.
W ostatnim meczu kanarki przygrywają po błędzie sędziego.

Do czego juz doszło by Brazylia odpadała w Copa America

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 09:06   

Staczają się. Niewyobrażalne. Ja wiem, że to nie to pokolenie co kiedyś, ale bez przesady. Urugwaj też cieniuje, już bez szans an awans.
lì a casa il cuore sentirà!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 17:48   

Dla odmiany o sędziach... A nie sorry to sie piękno futbolu ponoc nazywa https://www.youtube.com/watch?v=KP2DzBWt6r8

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 19:36   

Za przeproszeniem, ale z ryja widać, że to jakiś zwykły złodziejaszek, ten cały "szczelec"... Ale nie tacy już kradli w biały dzień.

Choć nędzni Brazylijczycy sami sobie winni, nie mają takiej wcale słabej drużyny, tylko gamonia na ławce trenerskiej.

GPower 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 20:11   

Nie pierwsza kontrowersja związana z Brazylia, jakość powtórek nie pozwala jednoznacznie stwierdzić czy piłka wyszła za linię ale bramkarz pokazał klasę
https://www.youtube.com/watch?v=LLEZ_cAsy-8

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 14, 2016 10:04   

Cytat:
Dla odmiany o sędziach... A nie sorry to sie piękno futbolu ponoc nazywa https://www.youtube.com/watch?v=KP2DzBWt6r8

W Twoim przypadku to już zboczenie... mania prześladowcza :rotfl:

Odpowiedz do tematu