ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Copa America
Autor Wiadomość
zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2011 20:07   Copa America

Przed nami jedno z najważniejszych imprez piłkarskich na świecie, w Argentynie zostaną rozegrany piłkarskie mistrzostwa Ameryki Południowej.

Mecz otwarcia odbędzie się 1 lipca w La Placie, a naprzeciwko siebie staną reprezentacje Argentyny i Boliwii. Copa America 2011 potrwa niemal miesiąc - finał zaplanowany jest na 24 lipca w Buenos Aires. Gościnnie (zgodnie z tradycją tego turnieju) wystąpią tym razem drużyny Meksyku i Kostaryki (strefa CONCACAF).

W imprezie weźmie udział dwanaście reprezentacji:
Grupa A:
1. Argentyna
2. Boliwia
3. Kolumbia
4. Kostaryka

Grupa B:
1. Brazylia
2. Paragwaj
3. Wenezuela
4. Ekwador

Grupa C:
1. Chile
2. Meksyk
3. Peru
4. Urugwaj

Tytułu bronić będzie reprezentacja Brazylii, która 4 lata temu w finale pokonała Argentynę 3-0.

Strasznie ciekaw jestem tych mistrzostw, szczególnie czy drużyna Albicelestes jest w stanie pokonać Brazylię.
Osobiście kciuki będę ściskał za Urugwaj, jednak znając życie to ktoś z dwójki Brazylia/Argentyna zgarnie puchar, wybierając z tej dwójki wolę Canarinhos ( Milaniści!)

Tak patrząc po grupach to ciekawie powinno być w grupieC, gdzie są dość wyrównane zespoły, jednak nie mam nic przeciwko jeśli w pozostałych grupach, inne zespoły, sporo namieszają.

Copa America, zawsze kojarzyły mi się dobrze, zawsze tam można było poznać kilku fajnych grajków i zawsze denerwowały mnie te mecze o dość nietypowych ( jak dla nas) godzinach.

PS Wszystkie mecze będą transmitowane przez TVP Sport(wybrane mecze także w TVP2), również kanał YouTube.com zapowiedział bezpośrednie transmisje ze wszystkich meczów.

Zapraszam do dyskusji ;)
w pogardzie mając każdy targ.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2011 20:19   

Trzymam kciuki za Brazylię, Chile i Urugwaj.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 28, 2011 20:56   

Mam nadzieję, że Argentyna furory nie zrobi, tak samo jak następca Maradony, który jak na razie w reprezentacji kariery nie robi ( w porównaniu z tym co gra w Barsie). Jaka szkoda dla niego, że Iniesta i Xavi nie są Argentyńczykami...

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 10:27   

Będę kibicował Brazylii. Mam nadzieje, ze Argentyna pokarze swoją magie. Cicho liczę na Urugwaj i Meksyk. Król strzelców: Falcao xD.

arekk20 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 12:58   

Król strzelców Pato i nie ma bata

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 13:54   

gdzie będzie można oglądać ?

Aiver 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 14:10   

pan_lucas napisał/a:

gdzie będzie można oglądać ?

Było już, czytaj dokładnie ;)

zychu9 napisał/a:
PS Wszystkie mecze będą transmitowane przez TVP Sport(wybrane mecze także w TVP2), również kanał YouTube.com zapowiedział bezpośrednie transmisje ze wszystkich meczów.

Dodam tylko, że relacje na YouTube nie będą dostępne w naszym kraju. W necie można będzie oglądać na sport.tvp.pl

matinho 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 15:33   

A ja po cichu będe liczył na Kolumbię i na Yepesa. Mam nadzieję że namieszaja trochę w tym turnieju :D

morpex 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 16:01   

Ja mam tylko nadzieje ze Brazylia skopie tyłek Argentynie najlepiej zaraz po fazie grupowej

matinho 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2011 16:46   

morpex napisał/a:
Ja mam tylko nadzieje ze Brazylia skopie tyłek Argentynie najlepiej zaraz po fazie grupowej

Przed Thiago Silvą trudne zadanie bo Messi bedzie trudny do zatrzymania ale napewno sie mu uda :D

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 15:37   

A ja pozostaję wierny zespołom, które podobały mi się w RPA, to oczywiście Chile i Urugwaj. Reprezentacyjne sukcesy graczy Milanu, interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, no chyba, że chodzi o Włochów.

arekk20 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2011 16:00   

Ja liczę na to że coś zmieszają reprezentacje na, które nikt nie liczy
A i żeby Argentyna dostała lanie od Brazyli :D

Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2011 11:47   

http://www.cbf.com.br/not...da-copa-america

Jakie numery będą mieli Brazylijscy piłkarze.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2011 21:10   

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 02, 2011 09:13   

Argentyna remisuje z Boliwią :] Pięknie.

Messi bez Iniesty i Xaviego za dobrze nie wygląda, wciąż nie daje tej drużynie tyle ile Barsie...

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2011 09:27   

bramki
http://www.youtube.com/wa...feature=related
akcje
http://www.youtube.com/watch?v=iC8_8VhdUVo

Bardziej podobała się bramka Edivaldo. Przedziwna.

matinho 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2011 12:27   

Jak dla mnie to bramka Aguero była ładniejsza ;) Argentyna straciła bramkę przez kiks Banegi i ta paść nie powinna

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2011 15:50   

Słaba Argentyna, emeryt Zanetti w dziurawym, niekompletnym bloku defensywnym, fatalny Lavezzi i kłopot bogactwa w ataku. Osobiście liczę na Brazylię, bez kontrowersyjnych decyzji Dungi mogą coś ugrać.

dexter12 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2011 21:49   

Kolumbia dziś 1-0 z Kostaryką, spodziewałem się tego wyniku. A jutro to na co chyba wszyscy Milaniści czekają, pierwszy mecz Canarinhos :D

Loro 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 10:33   

Paolo#3 napisał/a:
Argentyna remisuje z Boliwią :] Pięknie.

Messi bez Iniesty i Xaviego za dobrze nie wygląda, wciąż nie daje tej drużynie tyle ile Barsie...

Nic dziwnego, skoro Messi w Argentynie gra praktycznie na pomocy... Banega nic nie rozgrywa i Messi bardzo sie cofa. Batista powinien dać Messiemu grać na swojej pozycji, a do pomocy wstawić Pastore, do tego za Lavezziego (mimo że go bardzo lubie) Kun i można walczyć o złoto.

Mati_1906 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 14:56   

http://www.youtube.com/wa...embedded#at=21, szkoda ze tego pana nie zobaczymy dzisiaj.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 18:55   

W necie znalazłem taki przypuszczalny (?) skład:
BRASILE (4-3-3): Julio Cesar; Daniel Alves, Thiago Silva , Lucio, André Santos; Lucas Leiva, Ganso, Ramires; Neymar, Pato , Robinho .

Nie wydaje mi się to zbyt prawdopodobne, ale bardzo mnie ciekawi gra Ganso i Pato w takim ustawieniu...

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 19:16   

Jestem ciekawy jak będą ze sobą współpracować Ganso z Robinho i Pato. Czuje piękne podania na wchodzącego Pato. Jak będzie formie to spokojnie zostanie królem strzelców.

Ma ktoś linka?.

Mati_1906 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 19:42   

ustawienie mega ofensywne, po to by roznieść rywala. z taką paką to tu musi być wysyp goli. 2 mega ofensywnych obronców a wlasciwie skrzydlowych. 2 def. pom na zabezpieczenie kontr, no i Fantastyczna 4. Ganso gra z 10 wiec tu bedzie pelna swoboda ruchów. Ciekawe jak z atakiem, w srodku chyba neymar z pato i binho będzie chyba wolnym elektronem, ktory sobie bedzie wybierał skrzydelko na którym aktualnie chce grać
p.s. jest apetyt na goleade. czas postraszyc argentyne.

http://rojadirecta.es/

Porek 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 19:58   

Czy transmisja nie miała być na TVP Sport?? a nie jakiś żuzel... ehh może jak się skończy to włączą...

Odpowiedz do tematu