ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki
Autor Wiadomość
cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 11:15   

Mnie zaciekawiło ostatnie zdjęcie z wycieków, bo w przeciwieństwie do wstawionego foto z Tajlandii, nowa informacja jest taka, że plecy będą CAŁE czarne.

http://www.footyheadlines...-16-17-kit.html

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 14:34   

Uuu, kiepsko... Nie podoba mi się takie rozwiązanie.
A co do foto z Tajlandii, to właśnie tak to jest z azjatyckimi produkcjami, opierają się na przeciekach i dorabiają sobie to, czego nie widać. Kiedyś kolega kupił taką koszulkę jeszcze przed oficjalną prezentacją, ogólny wzór się zgadzał, ale szczegóły to była wielka improwizacja ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 15:37   

Improwizowana wersja z Azji była lepsza, niż ta wyglądająca na oficjalną :P

Na oficjalnych jakieś nowe kulko-logo:

cortess 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 16:59   

Tak wygląda to na koszulkach:

Mnie zainteresował ten fragment:
Cytat:
Interestingly, the redesigned crest only appears on the authentic version of the new Milan home kit, with all replica variants instead featuring the traditional logo. Thus, it's not yet clear if the new Milan crest will be used globally by the club from now on or end up as a one-off idea.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 22:51   

Mnie kulka nie dziwi. Widziałem to logo na prezentacji Adidasa w ubiegłym roku. Zresztą zdjęcia wstawił Tomek, ale chyba w innym temacie.

michalmisiu 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 00:31   

Kibicuję Milanowi 24 lata. Byłem na dobre i złe. Jeśli taka kulka-nibyherb pojawi się na koszulkach nie obejrzę meczu Milanu do czasu kiedy ona zniknie. Nie mam zamiaru tego oglądać. Jeszcze jeden pomysł Barbary, bo Casa Milan? Casa Milan to część klubu, super że jest ale ingerencja w herb byłaby przekroczeniem linii. Kulkę w wyjazdówkach można było z zaciśniętymi zębami zdzierżyć, bo to było osobne logo Casa Milan a nie sprofanowany herb. Klub niby sprostował, że nie będzie zmian w herbie. Ok. Ale czy nie zafundują nam takiego połączonego logo kulki z herbem, głupiej hybrydy, która będzie przez sezon, dwa na koszulkach bo a nuż się przyjmie a oficjalnie herb póki co pozostanie bez zmian? Obym się mylił. Po prostu dla mnie herb jest święty i nie zniosę takiej ingerencji. Co innego jakieś ulepszenia graficzne jakie zaszły na przestrzeni ostatnich lat, ale takie jajko-kulko-gówno? Nie nie nie. Beze mnie.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 12:24   

To też jest "jajko-kulko-gówno"?

michalmisiu 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 13:08   

Nie, to nie jest gówno. Pisałem przecież o zmianach graficznych herbu, które są czymś naturalnym. Gdyby Milan powrócił do herbu, który wkleiłeś nie miałbym nic przeciwko temu. Mi chodzi o dziwne podchody czyli próby połączenia logo Casa Milan z herbem. Uważam to za przesadę i ciężko byłoby mi znieść ten twór na koszulkach.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 13:44   

Widzisz, a dla mnie to jest prawie to samo. To nowe tylko stylizowane na bardziej nowoczesne, trójwymiarowe. No i inna czcionka, która swoją drogą też już wchodzi do kanonu, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę klubu. Ostatnio w Milanie tyle rzeczy nie działa jak powinno, że trochę śmieszy mnie podejście, że to właśnie zmiana graficzna jest tym punktem decydującym o strajku, czy co tam planujesz. :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 14:59   

Podobno zdementowane.

michalmisiu 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 15:06   

Nie no, jasne że więcej rzeczy nie wygląda tak jak powinno, ale nigdy bym nie zrezygnował z Milanu tylko dlatego, że przegrywa czy ma słaby okres. Wkurza mnie wpływanie na tak ważne symbole tylko dlatego, że wybudowaliśmy nowy budynek. Może jeszcze zmieńmy nazwę na A. C. Casa Milan. To nie jest żaden protest, strajk czy coś. Doskonale zdaję sobie sprawę, że po wszystkich spłynie czy michalmisiu będzie patrzył na kulkę czy nie, czy będzie oglądał Eleven albo szukał streamów i użerał się z włączającymi się na nich reklamami, szukał cholernego krzyżyka 5 minut żeby je wyłączyć. Po prostu dla mnie taka zmiana byłaby smutna i wyrażam swoją frustrację.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 14, 2016 19:36   

https://twitter.com/acmilan/status/731522537360855040

przepiękne te koszulki

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 14, 2016 22:28   

Przód konkretny, a czarne spodenki pasują do tych ciemnych rękawków. Niestety, na duży minus cały tył, bardziej wyglądamy jak czarno-czarni w jakimś trzecim, alternatywnym komplecie, niż jak Milan.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 15, 2016 11:45   

Jestem zawiedziony nową koszulką. O ile przód wygląda super (odpowiednia szerokość pasów, normalne logo) o tyle tył to kompletna porażka. To może w przyszłym roku poziome pasy a za dwa lata czerwono-czarne grochy? Nie wiem, czy doczekam się jeszcze od Adidasa naprawdę fajnej, całej koszulki. Bo tej na pewno nie kupię.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 15, 2016 15:32   

Gdyby nie ten nieszczęsny tył, to cały domowy zestaw prezentowałby się świetnie.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 15, 2016 22:25   

https://www.classicfootballshirts.co.uk
Kupował ktoś z tej stronki?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 23, 2016 21:29   

wyjazdowa koszulka przeciekła

http://www.footyheadlines...7-away-kit.html

mieszane odczucia mam

cortess 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 23, 2016 23:28   

A tu jakby kto trzeciej nie widział...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 24, 2016 07:57   

Wyjazdowa znowu z tym kołnierzykiem i paseczkami jak pidżama ;) A z daleka wygląda jak Real z któregoś sezonu.

Trzeci komplet jak dla mnie ciekawy.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 24, 2016 10:31   

Wyjazdowe nieporozumienie...

3. komplet ok.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 24, 2016 12:29   

W wyjazdowych 90% Realu i herb Milanu :P
Biały ze złotym się nie komponuje, mimo, że od zawsze jestem zwolennikiem wstawek w tym drugim kolorze. No, nie tym razem.
Za to ciekaw jestem, jak w praktyce wypadnie główny kolor dla strojów alternatywnych, to tylko grafika poglądowa...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2016 13:30   

Chciałem kupić bluzę bramkarską Milanu. Any ideas? W oficjalnym sklepie nie ma. Przez google wpadłem tutaj --> http://store.acmilan.com/...ey-2015-16.html i wszystko jest pięknie, poza tym, że nie da się jej kupić, albo ja jestem ślepy. Jakieś pomysły? Czy po prostu trzeba poczekać do startu sezonu, aż wejdzie do sprzedaży wersja z na sezon 16/17?
lì a casa il cuore sentirà!

cortess 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 17:44   

rangiz napisał/a:
Za to ciekaw jestem, jak w praktyce wypadnie główny kolor dla strojów alternatywnych, to tylko grafika poglądowa...

Dzisiaj ciekawsze grafiki wylazły, bo okazuje się, że nie będzie to tylko jeden odcień zieleni...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 19:41   

no dobra, muszę cofnąć o tych mieszanych odczuciach do wyjazdówki, no Adidas się postarał, a raczej kołnierzyk dał ten efekt :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 21:19   

A ja podtrzymuję - piżama ;)

Odpowiedz do tematu