ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z kim zgody?
Autor Wiadomość
FOFO
Laziale

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 12:06   

<hahaha> no w sumie Inter coś od pietnastu lat nic nie może wygrać ale kibiców mają naprawde dobrych (Hoolsów) 8)

patryk68 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 12:38   

FOFO napisał/a:
<hahaha> no w sumie Inter coś od pietnastu lat nic nie może wygrać ale kibiców mają naprawde dobrych (Hoolsów) 8)

To fakt ale dla mnie najlepsi Hools to Roma i Juve . Ogladaliscie kiedys film o nich ?? Spoko był . Napewno pare innych jeszcze klubow we Włoszech ma mocnych Hools :lol:

Glory Glory Rossoneri :evil:

FOFO
Laziale

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 23:03   

patryk68 napisał/a:
FOFO napisał/a:

To fakt ale dla mnie najlepsi Hools to Roma i Juve . Ogladaliscie kiedys film o nich ?? Spoko był . Napewno pare innych jeszcze klubow we Włoszech ma mocnych Hools :lol:

O drogi Patryku tu nie masz calkowicie racji :!: "hoolsi"romy to wogóle nie istnieją :!: juve owszem miało kiedyś dobrych hoolsów ale w chwili obecnej to najwiekrze spustoszenia na stadionach robią kibice Lazio i Napoli zapraszam cie na strone www.combattenti.tk i zobacz sobie filmiki co Kibice Lazio robią z Hoolsami romy 8) poglądaj sobie również zdjecia z zadym w wykonaniu "Irriducibili-Fight Club" :) a co do juve to przed meczem Lazio-Juve w tym sezonie przed kasami na Stadio Olimpico doszło do zaj*** zadymy :-/ gdzie grupa Ultrasów Juve (najprawdopodobniej Fighters) dostała ogromne BATY ponoc dzieła zniszczenia dokonała Bojówka Lazio - Veterani przez 20 min był tam ponoc ogromny młyn i na samym meczu właśnie spora grupka kibiców Juventusu była jakoś dziwnie spokojna nie prowokując żadnych zadym dało sie to nawet załuwarzyć na canal+ gdzie mecz był bezpoźrednio transmitowany

Ps.Mój najleprzy kumpel mieszka w Rzymie i jestem na bierząco w takich sprawach jest On niestety kibicem as romy :evil:

patryk68 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 07:57   

FOFO napisał/a:
patryk68 napisał/a:
FOFO napisał/a:

O drogi Patryku tu nie masz calkowicie racji :!: "hoolsi"romy to wogóle nie istnieją :!: juve owszem miało kiedyś dobrych hoolsów ale w chwili obecnej to najwiekrze spustoszenia na stadionach robią kibice Lazio i Napoli zapraszam cie na strone www.combattenti.tk i zobacz sobie filmiki co Kibice Lazio robią z Hoolsami romy 8) poglądaj sobie również zdjecia z zadym w wykonaniu "Irriducibili-Fight Club" :) a co do juve to przed meczem Lazio-Juve w tym sezonie przed kasami na Stadio Olimpico doszło do zajebistej zadymy :-/ gdzie grupa Ultrasów Juve (najprawdopodobniej Fighters) dostała ogromne BATY ponoc dzieła zniszczenia dokonała Bojówka Lazio - Veterani przez 20 min był tam ponoc ogromny młyn i na samym meczu właśnie spora grupka kibiców Juventusu była jakoś dziwnie spokojna nie prowokując żadnych zadym dało sie to nawet załuwarzyć na canal+ gdzie mecz był bezpoźrednio transmitowany

Ps.Mój najleprzy kumpel mieszka w Rzymie i jestem na bierząco w takich sprawach jest On niestety kibicem as romy :evil:

Ok dzieki za bardzo fajny link . Napewno masz racje ja stwierdziłem tylko fakty co było pare lat temu w sumie to zabardzo nie wiedziałem kto teraz ma najlepszych hools. Szacunek i pozdro .

FOFO
Laziale

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 11:08   

:D W sumie ta stronaka jest ekstra i jest ona w miare obiektywna lecz wracając jeszcze do Hoolsów to moim zdaniem jednak w chwili obecnej Napoli robia najwicej zadym potem jest raczej Lazio które z tego co wiem od meczu z Juve i słynną juz zadymą po meczy LM z Besiktaszem raczej jest spokojne ( podczas zadymy z turkami na ulicach Rzymu jeden z kibiców Besiktaszu wrócił do do Turcji w trumnie ) :(

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 12:38   

Słyną z zadym ?? :? Jak dla mnie to jakas jedna wielka pomyłka. Ci ludzie nie są kibicami tylko kryminalistami. Pozamykac ich, moze sport będzie dzieki temu atrakcyjniejszy.
Naprawde uwazasz ze to ze Lazio ma jednych z najostrzejszych hoolsow (ktos chyba pisal, niewiem czy nie Kapi, ze we Włoszech wogole nie ma ruchu Hools :| ) jest czyms czym sie mozna chwalic ?? ja uwazam ze tego nalezy sie wstydzic.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

RASI 
Juventino

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 14:06   

Brawo Veerapan :!: A już myslałem, że tylko ja uważam hooliganów za wybryk natury :? Powiedzcie mi czym tu się chwalić ?? Jeśli ekipy hools sa powodem do dumy to rozumiem, że kibice Wisły kraków są dumni ze swojego kolegi, który we Wrocławiu zabił człowieka ?? A więc kibice Cracovi są dumni z opini jaka mają w polsce ?? Ja moge powiedzieć, że wstydze się, że przez grupke ludzi moja Areczka ma taką opinie. Hools to nie powód do dumy ale do wstydu :evil:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 14:18   

FOFO - strona bardzo fajna. Świetne zdjęcia, chociaż mogłyby być większe. Niezłe filmiki.

FOFO
Laziale

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 19:43   

Veerapan napisał/a:
Słyną z zadym ?? :? Jak dla mnie to jakas jedna wielka pomyłka. Ci ludzie nie są kibicami tylko kryminalistami. Pozamykac ich, moze sport będzie dzieki temu atrakcyjniejszy.
Naprawde uwazasz ze to ze Lazio ma jednych z najostrzejszych hoolsow (ktos chyba pisal, niewiem czy nie Kapi, ze we Włoszech wogole nie ma ruchu Hools :| ) jest czyms czym sie mozna chwalic ?? ja uwazam ze tego nalezy sie wstydzic.

Owszem we włoszech nie ma raczej typowych grup Hools ale polecam wam dokładne zapoznanie sie z historia Irriducibili (po polsku znaczy to : "Nieposkromieni" ) przejeli oni władze nad naszami grupami Ultras takimi jak: Viking , Eagle , Veterani przyjeli też angielski model kibicowania i właśnie jako pierwsi we włoszech zaczeli tworzyć bojówki które zaczeły siać spustoszenie na stadionach do tego chciał bym dodać ze Kibice Lazio maja ogromne przymierze z kibicami Chelsea i Liverpoolu którzy są ponoc najgrożniejsi w Anglii

Ps.Źródło z www.combattenti.tk 8)

Nie mogłem sie powstrzymac przed pokazaniem tego filmiku (Popatrzcie na tego gościa z ta kukłą) :shock: :roll: :D :!:
http://curvanord.free.fr/e0vid2.htm [trzeci film od góry "Derby 2001 (1)"]
Ostatnio zmieniony przez FOFO Pon Mar 15, 2004 19:10, w całości zmieniany 3 razy  

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 18:54   

FOFO nie odpowiedziałeś na pytanie Veerapana czy to, że kibice Twojego klubu biją i mordują kibiców innych klubów jest powodem do dumy i satysfakcji. Moim zdaniem takie zachowanie jest chore, a tych matołów pasuje pozamykać w klatkach i niech wytłuką się nawzajem, wreszcie na stadionach będzie spokój.

FOFO
Laziale

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 19:08   

pionka napisał/a:
FOFO nie odpowiedziałeś na pytanie Veerapana czy to, że kibice Twojego klubu biją i mordują kibiców innych klubów jest powodem do dumy i satysfakcji. Moim zdaniem takie zachowanie jest chore, a tych matołów pasuje pozamykać w klatkach i niech wytłuką się nawzajem, wreszcie na stadionach będzie spokój.

hmm dobre pytanie :roll: ale tak szczeże mówiąc to wcale nie jestem dumny ale też wcale sie tym bym nie chciał szczycić :? jeżeli znasz choc troche swój klub to doskonale powinieneś wiedzieć ze milaniści wcale nie należą do "Świętych Kibiców" dokiedy bedzie piłka w grze doputy na stadionach i poza nimi bede zadymy. I my nic na to nie poradzimy poprostu połudoniwy temperament bierze góre nad zdrowym rozsądkiem. :arrow:
Co do pozamykania wszystkich laziale w "Klatkach" jak to Ty powiedziałeś :!: to nie wiem czy może załuwarzyłeś dlaczego nasze wszystkie flagi podczas meczów są odwrócone do góry nogami :?: .... jak myslisz :?: co to oznacza :?: i do kogo jest skierowane :?: Czekam na waszą wachową odpowiedz (zobaczmy jakich Macie tu znawców włoskiego Calcio) :wink: 8)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 19:31   

FOFO napisał/a:
Co do pozamykania wszystkich laziale w "Klatkach" jak to Ty powiedziałeś :!: to nie wiem czy może załuwarzyłeś dlaczego nasze wszystkie flagi podczas meczów są odwrócone do góry nogami :?: .... jak myslisz :?: co to oznacza :?: i do kogo jest skierowane :?: Czekam na waszą wachową odpowiedz (zobaczmy jakich Macie tu znawców włoskiego Calcio) :wink: 8)

Napisałem o pozamykaniu w klatce wszystkich matołów, którzy na stadion przychodzą po to żeby się bić. Nie pisałem tylko o laziale.
I nie interesuje mnie czemu podczas meczu wasze flagi wiszą do góry nogami, na skos, czy na lewej stronie.
A co mają wspólnego znawcy calcio ze znawcami włoskich zadymiarzy stadionowych? :shock:

FOFO
Laziale

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 19:48   

pionka napisał/a:
FOFO napisał/a:

Napisałem o pozamykaniu w klatce wszystkich matołów, którzy na stadion przychodzą po to żeby się bić. Nie pisałem tylko o laziale.
I nie interesuje mnie czemu podczas meczu wasze flagi wiszą do góry nogami, na skos, czy na lewej stronie.
A co mają wspólnego znawcy calcio ze znawcami włoskich zadymiarzy stadionowych? :shock:

Oj źle mówisz :!: co zadymiarze to zadymiarze ale falgi sa odwrócone na całym Stadio Olimpico a nie tylko na Curvie Nord gdzie rzeczywiście ta trybyna jest kolebka zadymiarzy ;/ chociaż tam właśnie panuje najleprza atmosfera :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 21:20   

Owszem nie da sie ukryc ze w kazdym klubie są hoolsi ktorzy robią zadymy ale zeby sie tym szczycic ?

A co do tej flagi to nie mam pojęcia, ostatnio (podczas meczu z Milanem) ci najwierniejsi kibice Lazio weszli na mecz dopiero po 5 min. na znak protestu ze są krzywdzeni przez sędziów, byc moze o to ci chodzi.
Nie jestem zadnym znawcą, tak tylko strzelałem ze byc moze oto w tym chodzi.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

FOFO
Laziale

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 21:31   

Veerapan napisał/a:
Owszem nie da sie ukryc ze w kazdym klubie są hoolsi ktorzy robią zadymy ale zeby sie tym szczycic ?

A co do tej flagi to nie mam pojęcia, ostatnio (podczas meczu z Milanem) ci najwierniejsi kibice Lazio weszli na mecz dopiero po 5 min. na znak protestu ze są krzywdzeni przez sędziów, byc moze o to ci chodzi.
Nie jestem zadnym znawcą, tak tylko strzelałem ze byc moze oto w tym chodzi.

hoolsi byli Hoolsi są Hoolsi i Hoolsi będą ale tak jak więkrzość grup bije sie tylko dla rozrywki to w przecowięstwie do Irriducibili którzy rzekomo walczą w imieniu przekonań politycznych (prawie 100 % włoskich kibiców Lazio przejawia poglądy skrajnie prawicowe)

:arrow:

Pudło ale idziesz w dobra strone :

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 20:48   

widzialem pare zdjec z meczow lazio i flagi wisialy normalnie. chyba, ze swastyka byla obrocona, ale trudno ocenic...

a teraz znawcy calcio niech napisza, czy wszyscy laziali to analfabeci?...

FOFO
Laziale

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 21:34   

kapi napisał/a:
widzialem pare zdjec z meczow lazio i flagi wisialy normalnie. chyba, ze swastyka byla obrocona, ale trudno ocenic...

To widocznie widziałeś zdjęcia z przed 4 lat bo mniej wiecej od tego czasu więkrzość flag jest odwrócona

ps. Jak sie ktoś nie ma do czego doczepic to zawsze sie dochrzania do stylistyki :? (bardzo prymietywne)

3d_man 
Laziale

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 21:50   

kapi napisał/a:

heh nie spodziewalem sie tego po tobie Kapi :x
la Lazio é l'immenso, stracolmo di cuori

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 19, 2004 12:52   

FOFO napisał/a:

Hmm..Fofo a dlaczego my Milanisci mamy to wiedziec :roll: . Ale ogolnie moglbyc powiedziec dlaczego?. Stronka fajne chociaz tez nieprzepadam za hools ale pogladac zawsze mozna. Kto poda stronke hools MILAMU :twisted: ? A co do ortografi Fofo to czasami warto dac podglad i poprawic co nie co.

FOFO
Laziale

Wysłany: Pią Mar 19, 2004 16:14   

W sumie to masz racje :) niepotrzebnie sie trudziłem :wink:

Mini
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 11:22   

ja bardzo ubolewam nad tym ze coraz więcej osób w Warszawie lubi Juventus bo to przyjaciele Den Haag :cry:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 13:40   

Ja Fofo watpie zebys ty sam wiedzial czemu te flagi laziali maja odwrocone :wink:

FOFO
Laziale

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 18:23   

Nie po to zadawałem pytanie aby nie znadz odpowiedzi 8)

RASI 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 19:19   

więc może ją zdradzisz ?? Bo nie liczyłbym ze znajdzie sie ktos kto odgadnie dlaczego tak wisiały :wink: . Chyba ze myślisz wysłać je jako pytanie finałowe do Milionerów :wink: :lol:

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 19:42   

kapi napisał/a:
ps. gierka super, szkoda, ze nie mozna skopac bialo-czarnej dupy ;)

Nie chcialbym tu uchodzic za jakiegos zadymiarza, ale... w zapraszam do kopania bialo-czarnych dup w realu 8) . Mam nadzieje, że stac Cie na wiecej niz naciskanie klawiszy.

A tak przy okazji ustawek, hooliganow i calej reszty, to jak najbardziej jestem za. Nie chodzi mi tu o napady na spokojnych kibicow, ale jezeli ktos chce sie potrzaskac na lace, to nie mam nic przeciwko. Sam lubie sie bic, ale tylko z kims kto tez tego chce.

A teraz do wypowiedzi pana Fofo. To nastepnym razem wyskocz kolo z tekstem o osiagnieciach Waszych pilkarzy. Bo bojki kibicow nie sa punktowane i dla normalnych ludzi nie maja zadnego znaczenia.

Ja nie jestem normalny, wiec lookne sobie na ta Twoja stronke :wink: .

Odpowiedz do tematu