ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamówienie na Koszulki ACM, Mistrz Włoch 2011
Autor Wiadomość
paweł13 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 12:14   

Wiecie, przytulenie ok 3tyś jest kuszące.
Razi ten brak profesjonalizmu. Nawet jeżeli coś się dzieje nie tak, to powinno być to na bieżąco ogłaszane na forum, 2 min z życia to chyba nie tak wiele, no chyba, że internet koledze odcieli, piorun pierdo..ął, zaje..li kabel od internetu etc.

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 12:46   

Może jednak by się co niektórzy wstrzymali z tym "polaczkowym" podejściem i szukania dziury w całym?
Skylera nie znam, za to znam carlo i jeżeli on rozmawiał z organizatorem to raczej wszystko zmierza w dobrym kierunku.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

paweł13 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 14:38   

Jeżeli to było kierowane do mnie to nie szukam dziury w całym, tylko mam pretensje o brak konkretnych informacji od organizatora.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 14:41   

paweł13, zgadza się. Mnie wypowiedź Carlo również uspokoiła, co nie znaczy, że milczenie Skylera jest w porządku.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:52   

Ja też nie rozumiem tego, że nagle obowiązuje "cisza prasowa". Zbieg okoliczności albo typowe lecenie w ce ha.

Skyler 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 23:33   

Witam.
Przeprosić chciałbym wszystkich za to, że nie odpisywałem. Muszę przyznać, że zamówieniu trochę mnie przerosło. Nie spodziewałem się tylu chętnych. Samych wpłat jest 140, z czego wielu brało po kilka koszulek.

Przy zamówieniu pomoże mi teraz Carlo także mam nadzieję, że szybko sprawę doprowadzimy do końca.

Pozdrawiam.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 00:00   

Doszliśmy do porozumienia ze Skylarem. Czekam jeszcze na przelew za koszulki i w momencie gdy go otrzymam, całą sprawą zajmę się ja.

Sprawa jest dość trudna i skomplikowana logistycznie, dlatego muszę jeszcze przemyśleć jak to rozwiązać.
Dużym problemem jest fakt, że niektóre osoby proszą o zmianę rozmiaru czy zmianę adresu wysyłki podanego na przelewie.
Dlatego być może te osoby poproszę, jeszcze raz o podanie zmienionych danych do wysyłki bądź informację o zamianie rozmiaru koszulki. Nie wiem jeszcze czy i jak to zrobić bez zbędnego zamieszania - czekam jeszcze na pewne dane od Skylara

Wpłat jest dużo, dlatego ogarnięcie tego może troszkę potrwać. Wiem, że wielu z Was już się niecierpliwi, proszę o wyrozumiałość. Wstępnie rozpoczęcie wysyłek planuję na koniec przyszłego tygodnia. Jednak zastrzegam, że termin może ulec przesunięciu, bo temat jest naprawdę trudny ;)

O postępach będę informował na bieżąco.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 06:14   

no nareszcie się odezwaliście, a to te koszulki już macie czy jeszcze czekacie ?

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 07:55   

Małe sprostowanie: jak pisałem powyżej, ja z tą sprawą nie miałem do tej pory wiele do czynienia. Skyler zgłosił się do mnie i zapytał wstępnie o wykonanie koszulek i na tym sprawa się zakończyła. Podczas wczorajszej rozmowy okazało się, że będzie potrzebna pomoc "w ogarnięciu" tematu, czego się podjąłem. Jednak tak jak pisałem, pełną odpowiedzialność za transakcję biorę na siebie z chwilą otrzymania całego przelewu za koszulki - co uważam i mam nadzieję jest formalnością bo Skyler wydaje się uczciwym kontrahentem. Tak więc, dziś zaczynam zajmować się i porządkować sprawę - jednocześnie czekając na przelew.
Co do koszulek - nie mam póki co fizycznej możliwości ich zamówienia, gdyż nie znam rozmiarówki. Mam 7 tekstowych plików z Waszymi wpłatami, w których nie ma podanych rozmiarów. Trzeba więc te wpłaty przyporządkować do odpowiednich nicków na 2 forach, plus wziąć pod uwagę że niektórzy postanowili potem zmienić rozmiarówke, adres wysyłki i Bóg wie co jeszcze ;)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 11:07   

UWAGA:

Proszę o dokładne przeczytanie maila przez osoby które zakupiły koszulki i wpłaciły pieniądze. Proszę również o dokładne dostosowanie się do poniższej instrukcji - to bardzo ważne:
Proszę o wysłanie maila na adres: fabryka@apla.krakow.pl
Mail ma być skonstruowany w następujący sposób:
tytuł maila: nick z forum
uwaga: proszę o podanie tylko i wyłącznie nicka z forum, proszę nie zamieszczać żadnych innych informacji
treść maila: imię i nazwisko, adres do wysyłki i rozmiar zamawianej koszulki/koszulek
Proszę nie zamieszczać, żadnych innych informacji.

Proszę o jak najszybsze wysłanie maila WSZYSTKIE osoby które zakupiły koszulki. Nie ma znaczenia, że dana osoba podała już dane Skylerowi, proszę o powtórne wysłanie maila wg powyższej instrukcji!

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 12:17   

Zanim znowu wszyscy tu wejdą, przeczytają i wyślą poprawnie skonstruowanego maila zastanie nas nowy rok :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 12:22   

No to trzeba zewrzeć pośladki i wykonać wszstko jak najszybciej i zgodnie z instrukcją :diavolo:

EDIT:
zrobione!
Carlo dzięki za ogrnięcie akcji :ok:

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 18:13   

Tak więc panowie działamy z e-mailami. Jak znajdę trochę czasu to roześle pw wszystkim z tego tematu, którzy zamawiali koszulkę z wyżej wymienioną informacją. :piwo:

@edit:
PW rozesłane.

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona
Ostatnio zmieniony przez Phalcore Pią Cze 03, 2011 19:07, w całości zmieniany 1 raz  

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 18:29   

Ważne, że wpłacili. Jak ktoś nie dostanie pod właściwy adres/nie dostanie z braku adresu to tylko i wyłącznie przez własną głupotę/inwalidztwo umysłowe. Nie ma się co przejmować.

LinkeS_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2011 10:49   

przecież wysłanie maila zajęło mi 3 minuty. ba.. minutę nawet.. także żyjcie tam i mam nadzieję, że do 20 czerwca dostanę koszulkę ;)

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 20:29   

i jak tam ?

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2011 12:05   

W porządku, a u Ciebie? :ok:

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

donbagino 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2011 13:33   

Dobrym sposobem ogarnięcia tego wszystkiego to zrobienie tabeli w excelu. Taka ewidencja by wprowadziła porządek.
Dajcie jakieś info, przynajmniej raz na 2-3 dni jak wygląda sprawa.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2011 13:53   

donbagino napisał/a:
Dobrym sposobem ogarnięcia tego wszystkiego to zrobienie tabeli w excelu. Taka ewidencja by wprowadziła porządek.

Myślę, że za tak cenną uwagę, carlo, który aktualnie ogarnia temat powinien kopsnąć Ci jakiś procent od zysku... :king:

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 08, 2011 23:16   

Jednak nie uda się wysłać koszulek w piątek. Wysyłkę planuje we wtorek bądź środę - Pocztą Polska - list polecony priorytetowy. Więc w zdecydowanej większości przypadków, koszulka powinna być dostarczona na drugi dzień roboczy. Przepraszam za małe opóźnienie. Są osoby, które nie wysłały jeszcze maila informacyjnego i proszę te osoby o dosłanie wszystkich danych tak żebyśmy mogli wysłać do nich przesyłkę razem z wszystkimi pozostałymi.

kuchtu
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:47   

witam chciałem zapytac ile jest tych koszulek tyle ile było wpłat? czy może więcej, i czy jest możliwośc miec ja jeszcze. osobiście zapisałem sie na koszulke ale z tego całego zamieszania nie zdecydowałem sie na przelanie pieniędzy. pozdrawiam i przepraszam;)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2011 20:54   

:) ta sama sytuacja i pytanie ode mnie :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2011 22:15   

Carlo mi możesz wysłać zwykłym, będę w tym czasie na urlopie więc nie ma sensu przepłacać, bo i tak odbiorę ją po dwóch tygodniach.
U mnie również w porządku ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2011 23:04   

PacheL napisał/a:
:) ta sama sytuacja i pytanie ode mnie :)

I ja również podbijam.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 21:44   

to wtorek czy środa ? 8)

Odpowiedz do tematu