ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2010

Forumowicz Roku 2010
carlos
34%
 34%  [ 18 ]
Dondamajk
11%
 11%  [ 6 ]
Kargool
19%
 19%  [ 10 ]
Paolo#3
25%
 25%  [ 13 ]
Soja
9%
 9%  [ 5 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2011 00:31   

Forumowicze (2), których zgłosiłem są w piątce. Forza Paolo#3 :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2011 07:41   

Jak nie wygra uż. carlos, to ja nie wiem!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 10, 2011 22:17   

Z lekkim opóźnieniem, spowodowanym wizytą na WHL, ogłaszam, że Forumowiczem Roku 2010 został carlos. Gratuluję i przekazuję rangę :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 23:31   

Trzeba odwolac glosowanie bo za mała frekwencja byla :)
Gratulacje carlos! Soja popraw sie!

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 00:51   

Cholera, nie spodziewałem się tego. Ale oczywiście dziękuję tym wszystkim, którzy postanowili swój głos zmarnować na mnie, reszcie głosujących zresztą też. Sam fakt znalezienia się w tak doborowym towarzystwie był dla mnie wystarczającą nagrodą. Ale w pewnym sensie rozumiem ten wynik, wzięliście sobie do serca :
carlos napisał/a:
Ps1: Patrząc na wyniki zwycięzców sprzed lat, nie mogę się oprzeć pokusie by napisać: niech wygra najsłabszy!
i mam za swoje. ;)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 01:13   

Plebiscyt się skończył, więc mogę coś napisać, żeby nie było to w żaden sposób odczytane jako jakaś kampania.

Gratulacje dla zwycięzcy. Nigdy nie byłem wielkim fanem użytkownika carlos, ale trudno nie zauważyć wartości merytorycznych wraz z dużą kulturą wypowiedzi w postach naszego Forumowicza Roku.

Co do mojego wyboru, to głosowałem na uż. Dondamajk, którego również miałem w trójce. Przede wszystkim za dużą różnorodność i "żywość" wypowiedzi, połączoną z dużym dystansem do siebie i akcentami humorystycznymi.

Moją obecność w finałowej piątce rozpatruję w kategoriach lekkiego nieporozumienia, gdyż sam zauważam regres jakości moich wypowiedzi w przeciągu ostatniego roku, co w połączeniu z prywatnymi wojenkami, których nie potrafiłem się kilkukrotnie ustrzec, raczej powinno mnie skazywać na przepadnięcie w eliminacjach :dunno:

Dziękuję jednak wszystkim, którzy mnie nominowali, i którzy oddali te finałowe głosy.
Bubu napisał/a:
Soja popraw sie!

Postaram się, ale nie obiecuję :ok:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 08:04   

Gratuluję zwycięzcy ( na którego zresztą sam głosowałem - choć do ostatniej chwili wahałem się między carlosem, a Dondamajkiem) :) Wybór jak najbardziej słuszny - wygrał po prostu najlepszy :)

Jednocześnie dziękuję tym 13-nastu osobom - nie spodziewałem się, że będę tak wysoko. Miła niespodzianka :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 12:12   

Słuszny wybór forumowiczów :)
Teraz mogę się przyznać, że osiągnąłem pełen sukces: trójka którą wybrałem w "eliminacjach" w komplecie dostała się do finału, gdzie wygrał carlos, na którego głosowałem :)
Dziękuję wszystkim za uznanie, mam nadzieję, że w tym roku czas pozwoli na aktywność, a pycha nie spowoduje u mnie regresu "merytorycznego" :)
Gratulacje dla całej czwórki, ze zwycięzcą na czele :ok:

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 12:34   

Soja napisał/a:
Co do mojego wyboru, to głosowałem na uż. Dondamajk, którego również miałem w trójce. Przede wszystkim za dużą różnorodność i "żywość" wypowiedzi, połączoną z dużym dystansem do siebie i akcentami humorystycznymi.

Dzięki Soja za miłe słowa i oczywiście gratuluję carlos'owi zwycięstwa.

Dla mnie osobistym sukcesem jest to, że nie jestem ostatni (Soja wyprzedziłem Cię o włos... Twoim głosem! :ok: ), bo takiego wyniku się spodziewałem. Tak jak pisałem wcześniej, obecność w piątce, to już był dla mnie szok. :hmm:

Teraz chciałbym tylko otrzymać na maila listę pozostałych 5 głosujących na mnie użytkowników, żebym mógł przesłać nagrody rzeczowe... :king:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 01:03   

A ja kolejny raz zwroce uwage na zenujaca frekwencje :)
Forum posiadajace tylu uzytkownikow, tyle postow ostatnimi czasy... A na forumowicza oddaje glosy 18 osob... Troche malo...
Szkoda, bo zabawa wydaje sie byc fajna :)
Tymbardziej ze wg statystyk dziennie (zalogowanych) uzytkownikow jest zdecydowanie wiecej niz te 50 pare osob co oddalo glosy....

PoP 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2011 20:56   

Bubu 18 głosów miał Carlos, któremu od razu gratuluję zwycięstwa (przyznaję iż miałem pana nr 1 plebiscytu w trójce oraz oddałem na Niego głos w ankiecie. Co jak co ale zawsze Mi imponowały wypowiedzi Carlosa), zaś wszystkich głosujących było aż 52. Z danych pod ankietą i Twoich wyliczeń wynika, iż praktycznie wszyscy odwiedzający forum systematycznie oddali głosy :ok:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Mar 12, 2011 21:04   

Przecież Bubu pisał:
Bubu napisał/a:
Tymbardziej ze wg statystyk dziennie (zalogowanych) uzytkownikow jest zdecydowanie wiecej niz te 50 pare osob co oddalo glosy....

A w ciągu ostatnich 24 godzin zalogowanych było 75 użytkowników.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2011 21:15   

Ja nie zagłosowałem, gdyż to dopiero mój pierwszy rok na tym forum (Milanowi kibicuję od 2003, ale dopiero w zeszłym roku zarejestrowałem się tu) i nie czułem się na siłach, żeby wybrać kogoś, najlepiej wszystkich nominowanych ;-)

Odpowiedz do tematu