ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2010

Forumowicz Roku 2010
carlos
34%
 34%  [ 18 ]
Dondamajk
11%
 11%  [ 6 ]
Kargool
19%
 19%  [ 10 ]
Paolo#3
25%
 25%  [ 13 ]
Soja
9%
 9%  [ 5 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 22:59   Forumowicz Roku 2010

Zgodnie z naszą forumową tradycją - i z tradycyjnym niestety opóźnieniem - ogłaszam wybory na Forumowicza Roku 2010.

Głos przesłać może każdy aktywny użytkownik forum zarejestrowany nie później niż 31 grudnia 2010 roku. W przesłanej do mnie Prywatnej wiadomości wymienić należy nazwy maksymalnie trzech użytkowników forum, których chce się nominować do tytułu FR'10. Kolejność wymieniania nie ma znaczenia, każdy nominowany dostaje jeden punkt. Pięciu z najwyższą ich liczbą zostanie ujawnionych i umieszczonych w sondzie, która następnie wyłoni wyróżnionego.

Można nominować każdego oprócz siebie samego oraz mnie. Głosowanie kończy się 2 marca (środa) o 23:59. Prywatne wiadomości powinny zawierać jedynie loginy użytkowników, ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie. 3 marca ukaże się finałowa sonda.

W poprzednich latach wygrywali:
2004 - biedronka
2005 - baker
2006 - Cartman
2007 - Pamato
2008 - suchy
2009 - TomekW
2010 - ?
Ostatnio zmieniony przez TomekW Czw Mar 03, 2011 04:11, w całości zmieniany 1 raz  

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 23:24   

W tym roku wybranie właściwej trójki sprawiło mi trochę problemów. Niektórzy udzielają się mniej inni więcej, ale wciąż trzymają poziom. Swoją trójkę wybrałem spośród tych z którymi wymiana poglądów należy do przyjemności lub/i piszą ciekawie i konkretnie. Lista jest długa: PacheL, Soja, Dondamajk, Jonathan, Pamato, zino, Pawko IRL, bajer, carlos i Stary Tirowiec :)

Tych trzech szczęśliwców oczywiście nie zdradzę, ale mam nadzieję, że któryś z nich dostanie ten tytuł :)

zychu9 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 13:26   

Paolo#3 napisał/a:
Lista jest długa: PacheL, Soja, Dondamajk, Jonathan, Pamato, zino, Pawko IRL, bajer, carlos i Stary Tirowiec :)
do tej listy dorzuciłbym jeszcze ciebie Paolo#3, Bubu, maslok-a, Suchcik-a i Qnen-a.
pozdro
w pogardzie mając każdy targ.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 12:16   

Cieszę się, że zabawa wraca na nasze łamy. Mam jednak pewne zastrzeżenia co do terminu jej ogłoszenia. Tomku, bardzo bym był rad, gdybyśmy w przyszłym roku ten "plebiscyt" przeprowadzili równocześnie z wyborem piłkarza roku. Po trzech miesiącach nieco zaciemnia się obraz aktywności użytkowników przez pryzmat tego jak działali w ostatnich dwóch miesiącach. Myślę, że nikomu z nas na laurkach nie zależy, jednak czytelniej i bardziej miarodajnie byłoby naszą zabawę preprowadzić z początkiem następnego roku, a nie po niemalże kwartale.
A swojego faworyta nie zdradzę, mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku będzie co najmniej w "piątce" ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 13:07   

Mozna by zrobic foruowicza kwartału, patrzac jak niektorzy zabrali sie do pisania po ogloszeniu konkursu na FR to mielibyśmy znacznie wiecej wypowiedzi :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 15:42   

Kargool napisał/a:
Tomku, bardzo bym był rad, gdybyśmy w przyszłym roku ten "plebiscyt" przeprowadzili równocześnie z wyborem piłkarza roku.

Postaramy się :) Dobrze by jednak było, gdyby ktoś przypomniał w razie czego, bo troszkę mam na głowie i czasem zdarza się zapomnieć ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 15:50   

wreszcie ;)

moje podium:
3. miejsce to pojedynek Kargool vs PacheL, uż. Soja wyeliminował się 'pojedynkami' z Pamato ;) .
2. miejsce Paolo#3, za całokształt, ale przede wszystkim wielką aktywność przez cały rok w każdym temacie, a co by nie było im więcej takich userów tym więcej życia na naszym forum, tak trzymaj :ok:
1. miejsce zdecydowanie carlos, mój zeszłoroczny faworyt ;) , przypominam wszystkim jak dobrze czyta się jego posty i jak wielką mądrość wnosi do dyskusji, niestety z pewnych powodów nie może się ostatnio udzielać tak jak w zeszłym roku, ale mam nadzieję, że te 2 miesiące nie przeszkodzą mu w zwycięstwie.

[to nie wazelina tylko dobrze płatna kiełbasa wyborcza :D ]

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 18:43   

A ja Wam zazdroszczę zapamiętywania nicków. W tej chwili kompletnie nie przypominam sobie komu odpowiadałem, z kim dyskutowałem, itp :)
Słowem, jak zawsze, poczekam na finałową piątkę i dopiero przejrzę sobie posty jakie owi użytkownicy pisali :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 19:29   

Bubu widziałem już w jednym z tematów, że rozpocząłeś krucjatę. Wg mnie zabawa jest przednia, nawet lepsza od "Piłkarza roku", bo wybieramy z kogoś kogo przynajmniej wirtualnie znamy. Czy raz na kwartał byłoby lepiej? Można zaryzykować.
Wtedy jednak trzeba byłoby odciążyć zapracowanych adminów od tego tematu. Tomek nie mam pretensji, bo wiem jak trudno godzić pasję z pracą ;)
konrad_acm napisał/a:
więcej takich userów tym więcej życia na naszym forum

Słusznie prawisz. Tylko czy wtedy byśmy się nie zagubili. Skrajny przypadek to forum rodzinko.pl na którym moja żona i jej koleżanki trzaskają po 50 postów dziennie każda ;)
No i dzięki za uznanie :)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 20:23   

Kargool napisał/a:
Skrajny przypadek to forum rodzinko.pl na którym moja żona i jej koleżanki trzaskają po 50 postów dziennie każda ;)
W statystkach mam 1.05 posta na dzień, więc daleko mi do tych 50. ;)

Bubu napisał/a:
Mozna by zrobic foruowicza kwartału, patrzac jak niektorzy zabrali sie do pisania po ogloszeniu konkursu na FR to mielibyśmy znacznie wiecej wypowiedzi :)
Nie wiem dokładnie kogo się to tyczy ( Unkas, powrót masloka...?), ale wydaje mi się, że zwiększona aktywność na forum to zbieg okoliczności, poza tym sezon wchodzi w decydującą fazę, LM niedawno powróciła, trochę się dzieje wokół drużyny, no i zaczynamy cykl spotkań z lepszymi drużynami, gdzie zazwyczaj dzieje się więcej ;) Oczywiście wiem, że się ze mną nie zgodzisz, ale taki jest mój pogląd na tą sprawę :)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 22:13   

hm, muszę przyznać, że mnie w tym roku czekał na prawdę trudny wybór.
Nie ukrywam, że z bardzo dużą przyjemnością czytam posty uż. Marco7, niestety jego aktywność (chyba jakiś raz na miesiąc : P) na forum jest bardzo mała.
Z drugiej strony użytkownika Paolo#3 troszkę zbyt duża, jak wspomniał Kargool :)
Mój ubiegłoroczny faworyt- Venomik, ostatnimi czasy spuścił troszeczkę z tonu ;p
ale dobra, koniec marudzenia, przejdźmy do pozytywów:
Po długich przemyśleniach moja trójka będzie wyglądać tak:
Kargool- za spokój, opanowanie, w każdej sytuacji łagodzenie sporów pomiędzy innymi użytkownikami, krótko mówiąc: bardzo pozytywna postać, plusik tez za religijność :)
Paolo#3- tak wyjątkowa aktywność na forum musi być wynagrodzona, chociaż tak jak pisałem wcześniej- czasami miałem wrażenie jakby tych wypowiedzi była aż za dużo,
Marco7 - za ponadprzeciętną jakość wypowiedzi.
Przepraszam z góry wszystkich pozostałych, najchętniej wymieniłbym tutaj jeszcze co najmniej 5 innych użytkowników .. Carlos, Konrad_acm, Jonatan, Maslok, Bubu, Pawko, Dondamajk, czy nasz niezawodny eksportowy duet Pamato-Soja;p (na pewno jeszcze kogoś pominałęm, z góry przepraszam), każdy ww. wymieniony zasługuje na wyróżnienie i nie zdziwię się jeśli któryś z nich wygra w tym roku.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 28, 2011 11:13   

PacheL, Paolo#3 absolutnie nie mam za złe dużej aktywności. W sumie średnia jeden post na dzień nie jest chyba zła ;) Te 50 podałem jako skrajność do jakiej nigdy nie chciałbym dojść. Zresztą wtedy forum straciłoby swoją cechę wymiany poglądów, a stałoby się czatem.
Inną sprawą jest pogodzenie wszystkich obowiązków z przyjemnościami do jakich dyskusja tutaj się zalicza. No i aby dyskutować to trzeba mieć wyrobione zdanie na temat, więc ja dla przykładu po dzisiejszym meczu skomentuje tylko wynik :)
PacheL brzmi to dumnie, cieszę się, że mój fundament gdzieś tam w eter dociera :ok:

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 01, 2011 19:39   

W tamtym roku miałem wielki problem z wyborem tych trzech naj, a w tym posłałem tylko dwóch użytkowników. Okres mojej nieobecności trochę zatarł w pamięci to kto, jak i ile pisał na forum przez cały rok. Wysłałem więc swoich pewniaków - jednemu za (wcale nie za dużą) aktywność, drugiemu za spokój,opanowanie i trzeźwe spojrzenie (któremu, dla mnie, plusik za religijność zupełnie nie był potrzebny).
Ale to co pisałem w tamtym roku, mogę powtórzyć i teraz - mój głos w wielkim finale może dostać ktoś inny, w zależności od jego składu.
Ps1: Patrząc na wyniki zwycięzców sprzed lat, nie mogę się oprzeć pokusie by napisać: niech wygra najsłabszy! Tendencja jest bowiem taka, że zdobywcy FR przechodzą w stan spoczynku i ich aktywność spada. A szkoda.
Ps2: Cholera, aż mi głupio, czytając komplementy na temat mojej osoby. Po okresie tak długiej nieobecności, trudno było się spodziewać, że tyle osób będzie mnie wymieniać w gronie kandydatów. No cóż, dziękuję. A, i chciałem napisać, że pochlebna opinia uż. konrad_acm, wcale nie wynika z tego, że co piątek się widzimy, pijąc moją wódkę, w moim mieszkaniu, zagryzając moją kiełbasą. Wcale. ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 01, 2011 21:35   

Mało się udzielam, ale na forum jestem codziennie, więc zabawię się w typowanie.
Mój wybór to (kolejnośc przypadkowa - całą trójkę cenię, choc każdy ma nieco inny styl "bycia"/pisania):
Kargool - za wysoką kulturę prowadzenia dyskusji co w połaczeniu z wiedzą na temat piłki daje bardzo wysokie noty za "wrażenia artystyczne".
carlos - konrad_acm napisał wszystko.
Bubu - za takie krótkie, odnoszę wrażenie, że czasami lekko złośliwe, ale bardzo trafne wypowiedzi.Nie da się również odmówic spostrzegawczości w analizach pomeczowych.
Oczywiście 3 miejsca to trochę mało, więc jak co roku kilku wyróżniających sie musiałem skreślic z listy.
Warunkiem koniecznym jaki brałem pod uwagę przy wyborze jest w miarę regularne udzielanie się na forum.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 02, 2011 23:30   

ST Twoje uznanie jest dla mnie bardzo znaczące. Podobnie jak dwóch innych kolegów. Dziękuję. Cieszę się, że moimi opiniami mogę kogoś wzbogacić.
Z drugiej strony wiem, że bez Was drodzy koledzy nie byłbym w tym miejscu, gdzie teraz jestem.
Inną drgoą przypomniałem sobie moje pierwsze posty na forum, z listopada 2004 roku.
Cytat:
hm...Gilardino byłby OK, ale est za młody, nie poradziłby sobie. ja natomiast propobnowałbym Lucę Toniego z Palermo. jest kapitalny jesłi chodzi o grę w polu karnym, gra dobrze głową, zastawia się dobrze i jest w miarę tani. po co wydawać ciężkie miliony. i jeszcze jedno: i Toni i Gilardino są Włochami i nie będą mieli problemów z aklimatyzacją!!!

Cytat:
hej!! mam pomysł!! a może by tak cassano:D ale bylyby jaja...a tak na poważnie, to wracając to Toniego i jego wieku, to gdy Pippo przychodził do Milanu też miał swoje lata. ja nie mam nic przeciwko młodym, ale starszy napastnik=wieksze doswiadczenie, obycie, brak tremy, ogranie...moze Henry??

Im czlowiek starszy tym lepiej ;)
Cytat:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 00:15   

Ja także głosowałem na Ciebie Kargool. I jesteś moim faworytem.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 04:13   

Nominacje zakończone, ankieta dodana. Wyniki odsłonią się za tydzień - 10 marca - w godzinach wieczornych. Powodzenia dla wszystkich kandydatów.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 08:54   

Przeżyłem niemały szok widząc siebie w tej piątce :| :)

Głos oddany, wahałem się pomiędzy dwoma użytkownikami. Mam nadzieję, że któryś z tej dwójki wygra :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 09:38   

Moj faworyt w top5!
Forza Soja :diavolo:
:)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 09:42   

Przyznam szczerze, że moja obecność w nominowanej piątce była dla mnie sporą niespodzianką... mam wrażenie, że odzywam się stosunkowo rzadko. Forum odwiedzam często, ale jak nie mam nic konstruktywnego do powiedzenia, to po prostu nie męczę klawiatury. Może wkupiłem się w łaski części forumowiczów moimi świątecznymi pierniczkami? :king: Moim faworytem wśród nominowanej 5 jest Paolo#3.

Dzięki wszystkim za to miłe wyróżnienie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 10:35   

Dondamajk napisał/a:
Może wkupiłem się w łaski części forumowiczów moimi świątecznymi pierniczkami?

Zostały Ci jeszcze, bo nie wiem na kogo głosować? :lol2:

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 12:02   

Venomik napisał/a:

Zostały Ci jeszcze, bo nie wiem na kogo głosować? :lol2:

Mam jeszcze 3... Maldini, Boateng, Ibra... ale wiszą od świąt na ścianie, więc mógłbyś na nich połamać zęby. Poza tym barwy mogłyby Ci nie smakować. :king:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 12:06   

Czułbym się nieswojo zjadając Wam Boatenga, więc poczekam na kogoś innego, kto mnie przekupi przekona ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 16:48   

Głos oddany, zostałem przekupiony przez Paolo wymienieniem mnie w szerokim gronie swoich faworytów, więc nie mogłem na niego nie zagłosować teraz :P

A tak serio, z tej piątki ciężko wybrać najlepszego, zwłaszcza że cała moja trójka się wśród top 5 znalazła :ok:

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 03, 2011 22:00   

Głos oddany na uż. Kargool. Próba antyreklamy własnej osoby wczesną forumową twórczością nie powiodła się. ;) Głos otrzymał za styl, przemyślane wypowiedzi i brak postów typu pierdu-pierdu.

Odpowiedz do tematu