ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotka Silvo B. na pierwszej stronie
Autor Wiadomość
caniggia 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 20, 2011 18:16   Fotka Silvo B. na pierwszej stronie

Witam

Mam małą prośbę. Moglibyście usunąć fotkę złodzieja, kryminalisty i aferzysty z pierwszej strony? To że łożył brudną kasę na ten klub nie robi z niego za grosz lepszego człowieka i nie zasługuje on na wiązanie jego osoby z tym klubem.

Pozdrawiam

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 18:24   

Mam mala prosbe. Olejcie uzytkownika powyzej.
Pozdrawiam

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lut 20, 2011 20:20   

caniggia napisał/a:
Moglibyście usunąć fotkę złodzieja, kryminalisty i aferzysty
Tak pytam z ciekawości - były jakieś wyroki skazujące go za wyżej wymienione sprawy?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 01:16   

Cytat:
i nie zasługuje on na wiązanie jego osoby z tym klubem.

A gdzie tam! Najlepsze lata dla Milanu w calej historii to niewystarczajacy argument zeby wiazac tego czlowieka z tym klubem...
[']

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:21   

Sylvio jest częścią tego klubu i żadne bunga bunga tego nie zmieni.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 11:35   

Idąc twoją teorią to niemal każdy klub nie powinien sie utożsamiać, że swoim prezydentem :) No chyba, że np. taki Abramowicz i inne "petrodolary" są święci....

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 13:28   

Jonathan - nie patrz na Abramowicza i na petrodolary. Patrz na uczciwych. Oczywiście ktoś powie, że Silvio nigdy nie został skazany i w świetle prawa jest ok. I tu pojawia się to ale. Wszyscy dobrze wiemy, że coś jest na rzeczy i dam sobie mały palec u nogi uciąć, że Silvio czysty nie jest. Za dużo tego wszystkiego się wokół niego gromadzi. Gdzieś wyczytałem, że jego władza głównie opierała się na tym, że miał po swojej stronie wymiar sprawiedliwości. Przez tyle lat i przez tyle spraw nigdy nie został skazany. Chyba czasy się zmieniają i dostanie po łbie tym co go do tej pory chroniło.

Jest częścią tego klubu i za to go lubię co zrobił dla Milanu (oczywiście nie za darmo, bo w to nie wierze), ale jako polityk nie jest wg mnie w porządku.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 18:03   

A teraz przyznajcie mi rację, gdyby Berlu nie przejął Milanu, pewnie teraz kibicowalibyście Juve czy Realowi :king:

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 18:23   

ozzy69, zgadzam się, ale nie umniejsza to jego roli jako prezydenta Milanu, więc zarzut caniggii jest dość absurdalny.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 23:13   

To może zmienimy fotkę Silvio na zdjęcie Barbary? Ostatnio coraz częściej bywa na meczach Milanu, ładna z niej kobieta, byc może szykowana na następczynię Silvio. No i chyba nikogo nie okradła... :)

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 00:12   

ale korzysta ze skradzionego majątku :) też się nie nadaje

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 10:30   

Paolo#3 napisał/a:
To może zmienimy fotkę Silvio na zdjęcie Barbary?

Barbra Streisand może ? :D albo lepiej Rubi haha

caniggia 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 11:29   

witam

po waszych postach rozumiem już dlaczego ten czlowiek zostal wybrany premierem i prezydentem. gostek zainwestowal brudna kase w klub czym zyskal glosy wyborcow. i to ma byc wasz bohater, cudotworca? smutni z was hipokryci.
poza tym jak czytam wypowiedzi bylych zawodnikow, trenerow itd to mi sie nie dobrze robi. jak mozna wogóle cokolwiek dobrego powiedziec o tym zlodzieju.
przypomnijcie sobie hasla wyborcze jego partii. hitler mial podobną wizje swego kraju. WSTYD

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 11:37   

Dlaczego udzielasz się na forum sympatyków klubu finansowanego z brudnych pieniędzy, klubu który należy do złodzieja? Czy to nie jest właśnie hipokryzja?

ozi 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 13:12   

A może by tak najpierw poczekać na wyrok sądu? Jest coś takiego w krajach naszego kręgu kulturowego jak "zasada domniemanej niewinności". Oskarżyć to można każdego. Nie twierdzę, że Silvio jest święty. Nie mam wiedzy, a wniosków nie będę formułował na podstawie dziennikarskich spekulacji. Także poczekajmy, na chwilę obecną Berlusconi jest niewinny, więc nie mam nic do jego zdjęcia na stronie.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 16:00   

caniggia napisał/a:

przypomnijcie sobie hasla wyborcze jego partii. hitler mial podobną wizje swego kraju. WSTYD
Nie słyszałem haseł rasistowskich w programie Berlusconiego, a nazizm to inaczej narodowy socjalizm, co widać w programie Hitlera (choćby roboty publiczne), więc wielu polityków można by porównać do Adolfa.

caniggia 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 18:48   

Sulej napisał/a:
Dlaczego udzielasz się na forum sympatyków klubu finansowanego z brudnych pieniędzy, klubu który należy do złodzieja? Czy to nie jest właśnie hipokryzja?

bo tez kiedys mialem to gdzies, ale doroslem i inaczej to widze

caniggia 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 18:50   

ozi napisał/a:
A może by tak najpierw poczekać na wyrok sądu? Jest coś takiego w krajach naszego kręgu kulturowego jak "zasada domniemanej niewinności". Oskarżyć to można każdego. Nie twierdzę, że Silvio jest święty. Nie mam wiedzy, a wniosków nie będę formułował na podstawie dziennikarskich spekulacji. Także poczekajmy, na chwilę obecną Berlusconi jest niewinny, więc nie mam nic do jego zdjęcia na stronie.

Al Capone tez nie dostal wyroku, czyli byl uczciwy?
O.J. Simpson zostal nawet uniewiniony!!! , tez chodzacy aniolek. wybacz, ale twe argumenty sa smieszne

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 19:15   

a claudio caniggia nigdy nie był zawieszony za narkotyzowanie sie w trakcie pilkarskiej kariery;) prezydenta mamy be, ale ty idola tez nielepszego

ozi 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 19:25   

caniggia napisał/a:
Al Capone tez nie dostal wyroku, czyli byl uczciwy?
O.J. Simpson zostal nawet uniewiniony!!! , tez chodzacy aniolek. wybacz, ale twe argumenty sa smieszne

Al Capone został skazany, co prawda za oszustwa podatkowe ale został. Simpsona uniewinniono- fakt był to wielki skandal, ugięto się pod masowymi demonstracjami. Ale takie pojedyncze przykłady nieprawidłowej pracy sądów, to chyba jednak za mało aby podważyć sens ich istnienia. A może jesteś zwolennikiem metod jak np. w Rosji gdzie Putin wysyła Chodorkowskiego do łagru i ma w d.... zasady prawa?
Nie wiem doprawdy dlaczego moje argumenty uważasz za śmieszne.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 20:34   

caniggia napisał/a:
Sulej napisał/a:

bo tez kiedys mialem to gdzies, ale doroslem i inaczej to widze

Skoro inaczej to widzisz to co tutaj robisz? Nawracasz?

labol 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 00:45   

Sulej napisał/a:
Skoro inaczej to widzisz to co tutaj robisz? Nawracasz?

Prowadzi krucjatę przeciwko Berlusconiemu... Naprawdę nie rozumiem po co tak to rozstrząsasz. Szukasz sprawiedliwości? Sam przeciwko światu ? A może jesteś bezpośrednią ofiarą tego jak to sam określiłeś "złodzieja, kryminalisty i aferzysty" ?

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 08:00   

spokojnie, reakcja chlopaka nie moze diwic, chodza sluchy, ze na jednym bunga-bunga Silvio pomylil sie i zaczal dobierac do pewnej dlugowlosej blondynki rodem z Argentyny...ciemno bylo, Silvio byl nawalony, blondyn(a) tez otepiala i jakos tak wyszlo. kazdy z nas by po czyms takim dorosl i inaczej zaczal widziec...

pan Kamil 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 17:20   

caniggia napisał/a:
nie zasługuje on na wiązanie jego osoby z tym klubem

A ja obstawiam, że gdyby nigdy nie związał się z tym klubem, to nigdy nie zostałbyś jego kibicem. Dzięki temu masz teraz przynajmniej okazję żeby sobie popłakać na tym forum, które pewnie też by nigdy nie powstało gdyby nie to związanie.

caniggia napisał/a:
smutni z was hipokryci.

Nie zauważyłem, żeby ktoś tu robił z Berlusconiego autorytet moralny kolego, a docenianie go za jeden wycinek jego działalności z punktu widzenia kibica ACM to odrębna sprawa.
Hipokrytą jesteś Ty, skoro nadal (mimo, że przecież dorosłeś) kibicujesz tej drużynie, prezentując jednocześnie taki pogląd na sprawę. Bo cóż znaczy jakaś fotka na stronie w porównaniu z wielką romantyczną miłością, którą jak rozumiem zapałałeś do tego klubu :) (czyżby przed erą Silvio ?) Także bądź konsekwentny, skoro boli Cię taka drobnostka, to co dopiero kwestia tak zasadnicza.

Odpowiedz do tematu