ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy kibicujecie włoskim klubom w Europie?
Autor Wiadomość
zychu9 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 15:18   Czy kibicujecie włoskim klubom w Europie?

Tak jak w temacie czy kibicujecie włoskim klubom na arenie międzynarodowej? (temat czysto rozrywkowy, nie spinać się).
Jak dla mnie to zależy komu, jeśli gra Inter, to jakoś nie mogę być za nimi wiedząc, ze to nasz najwiekszy wróg i szczerze mówiąc, czym wczesniej odpadną tym dla mnie lepiej, podobnie Juve.
Roma- zależy z kim grają :D
Napisałem tylko te 3 zespoły, bo reszta mi jest obojetna, jak np. Palermo.

A wy jakie macie zdania?
w pogardzie mając każdy targ.

Ostatnio zmieniony przez zychu9 Pią Maj 02, 2014 16:23, w całości zmieniany 2 razy  

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 15:28   

Drużynom w Lidze Europejskiej jak najbardziej. Natomiast w LM już nie. Jedyne drużyny dla których robię wyjątek to Roma i Napoli.

Binki 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 15:44   

Ja jestem za każda Włoską drużyna grająca w Europejskich Pucharach a szczególnie za Juve i Romą

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lut 09, 2011 17:14   

Binki napisał/a:
a szczególnie za Juve i Romą

A za ace milanem nie jestes?

Sommerek 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 18:14   

Ja osobiście kibicuję tym klubom które grają w LE, mam na myśli te słabsze kluby, które nie są w stanie zagroźić Milanowi w Serie A :)

Z drugiej strony, to zależy kto jaki klub darzy sympatią.

No oczywiście, w straciu Inter - Bayern, jestem za Bawarczykami :)
Realu również nie lubię za bardzo, więc jak by doszło do spotkania Roma - Real, to kibicuje Romie.
A inny przykład Inter - Real, tutaj miał bym problem!

palonetto 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 19:17   

Jestem za każdą włoską drużyną w europejskich pucharach. Nawet za Interem, w zeszłorocznym finale Ligi Mistrzów to właśnie wolałem ich ujrzeć jako zwycięzców, niż Bayern. Mimo odwiecznej rywalizacji itp. w Europie zawsze jestem za włoską drużyną. Po prostu jestem fanem Calcio, a wiadomo: każde zwycięstwo przynosi jakąś satysfakcję, dumę, czy też pkt`y do rankingu UEFA, które - jak wiadomo - są teraz Włochom potrzebne jak powietrze.

Nie widzę niczego złego w czymś takim. Oczywiście, jakby mnie ktoś do końca nie zrozumiał, Milan stawiam ponad wszystko :) .

Forza Milan & Forza Calcio ! :ok:

Binki 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2011 19:45   

Bubu napisał/a:
Binki napisał/a:
a szczególnie za Juve i Romą

A za ace milanem nie jestes?

Milan to moje 3/4 życia :) a skoro tu pisze to chyba nie musze o nim wspominac ;]

mateusz5212 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 10:28   

Ja osobiście kibicuje Milanowi i słabszym klubom

labol 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 12:17   

Juve i Interowi- nigdy, a dla dobra Italii potrafię się przełamać np. dla Romy, Napoli czy Lazio ;) .

I żeby nie było wątpliwości, Milanowi kibicuje gdzieś tak od urodzenia, to rodzinne ;P

ozi 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 13:56   

A ja prawie zawsze kibicuję włoskim zespołom w Europie. Reprezentacji Włoch na ME i MŚ też. Nawet Interowi, miałem sporą satysfakcję gdy rok temu wygrali LM, szczególnie półfinał z Barceloną mi się podobał, głównie z powodu tych fanatycznych wręcz zachwytów większości polskich dziennikarzy nad Barcą, żałosne było potem to ujadanie jakoby Inter zabijał futbol mało otwartą grą. Po prostu cenię grę obronną i taktykę.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 04:33   

labol napisał/a:
Juve i Interowi- nigdy, a dla dobra Italii potrafię się przełamać np. dla Romy, Napoli czy Lazio ;) .
Mam tak samo jak Ty... :ok:

esem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 15:00   

A ja generalnie trzymam kciuki za wszystkie włoskie drużyny, chyba, że grają z Liverpoolem lub Valencią - wtedy mogą przegrać ;) Oczywiście najbardziej te kciuki trzymam za Milanem.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 01:14   

Ja generalnie tak, trzymam. Cenię sobie Fiorentinę, cenię Napoli czy Romę (za takie słowa we Włoszech fani Juve by mnie pewnie powiesili). Z Milanem oczywiście różnie bywa - natomiast z Interem jest gorzej. Zdarza się to co najwyżej przeciwko drużynom których nie lubię (jak Barca).

donadoni 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 18, 2011 11:51   

Polskim klubom owszem, bez względu na barwy klubowe kibicuję w europejskich pucharach. Takiej solidarności w stosunku do włoskich drużyn nie odczuwam.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 18, 2011 13:37   

Ja kibicuję włoskim zespołom w pucharach, głównie jako fan ligi włoskiej, ale także w kontekście zbierania pkt w rankingu Uefa, aby "dojcze" nas nie prześcignęły. Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest stracenie 4 miejsca w LM, dlatego tak ważne jest odnoszenie sukcesów w pucharach przez włoskie kluby aby zachować liczbę miejsc w rozgrywkach.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 18, 2011 15:12   

Horrorist napisał/a:
Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest stracenie 4 miejsca w LM

Ja bym powiedział, że wręcz niemożliwe jest, żeby Włosi go nie stracili ;) już bliżej Francuzom, żeby przegonić Włochów niż Włochom obecnie, żeby odzyskać 3 miejsce :dunno:

Abdul 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 18, 2011 21:50   

Ja włoskim klubom w Europie kibicuję, nie ważne czy jest to Inter, Juventus czy Napoli dla mnie się liczy się przede wszystkim dobro włoskiej piłki, klubowe animozje w dniu europejskich rozgrywek odkładam na boczne tory.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 03:50   

bajer napisał/a:
już bliżej Francuzom, żeby przegonić Włochów niż Włochom obecnie, żeby odzyskać 3 miejsce

I tak, i nie. Pamiętaj, że liczy się średnia punktów - a nie suma. Od przyszłego sezonu więc zdobywane punkty będą dzielone przez 7, a nie 8. I Włosi spokojnie Francuzom odskocza. Problemem będzie tylko wyprzedzenie Niemców - ale tego bez dobrej gry w LE się zrobić raczej nie da.

esem 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 07:55   

Cytat:
7, a nie 8

Przez 6, a nie przez 7. Ale to taki szczegół.
Ja już z utratą miejsca w LM jestem od półtora roku pogodzony. Trudno, a może taki policzek sprawi, że Abete i reszta zaczną w końcu podejmować mądre decyzje w stosunku do ligi (np. 3 albo 4 piłkarzy spoza UE, budowa stadionów drużynom z potencjałem na koszt związku - właściwie państwa). Ale miejsca w LM przed jakąś dużą imprezą typu MŚ lub ME rozgrywaną we Włoszech raczej nie odzyskamy. We Włoszech nie da się zarabiać na futbolu - taka smutna rzeczywistość. Jeśli to się zmieni, to i sytuacja Serie A znacznie się poprawi.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 14:55   

esem napisał/a:
Ja już z utratą miejsca w LM jestem od półtora roku pogodzony.

Wystarczył rzut oka na rankingi UEFA, żeby to zrozumieć. Ale przynajmniej niektórzy "milaniści" mieli okazję wykazać się przy okazji ostatniego finału LM ;)

ozi 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 13:10   

Zanosi się na to, że żadnej włoskiej drużyny nie będzie na wiosnę (kalendarzową) w europejskich pucharach. Wszystkie cztery (Milan, Inter, Roma, Napoli) osiągnęły słabe wyniki w pierwszych meczach, a grały u siebie. Smutne to raczej.
Pozostaję dziś trzymać kciuki za Napoli w rewanżu z Villarreal, co ja na pewno uczynię:)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 14:44   

Włoskie drużyny dały ciała, niestety, ale LM obnaża słabości włoskich drużyn, zresztą nie tylko LM, lecz także Liga Europejska. To jest tragedia, że tylko 4 włoskie zespoły występują we wiosennych rundach tych rozgrywek, tak się składa że sytuacja podobna jest od kilku lat, czyli kupa z patykami. Nie dziwi mnie fakt, ze Włochy tracą jedno miejsce w LM, ponieważ nie zasługują na tyle miejsc. Gdzie te Juventusy, Fiorentiny, Sampdorie. Nie potrafią sobie poradzić z przeciętniakami z Europy i tak to się wszystko kończy. Pozostaje jedynie wiara, ze w przyszłym sezonie będzie lepiej...

MILAN77 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 03, 2011 12:29   

:forzamilan: tak,ale w moim sercu jest tylko MILAN :gol:

zadi 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 09:07   

Ja nawet Interowi kibicuję jak gra w pucharach.

Nie ma innego wyjścia. Sami widzicie ile włoskich drużyn zagra w przyczył sezonie w Lidze Mistrzów.

Każdy punkt się liczy.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 13:37   

Każdy punkt do czego? do rankingu? Ja mam gdzieś rankig. Chcesz żeby Milan z ósmej pozycji "łapał" się do pucharów?
3 drużyny w LM to wystraczająco, przynajmniej mamy jasność przed sezonem, że serie A nie może być odpuszczana jak bywało za Carletto. Miejsca w Lidze Europejskiej mozna zlicytiwać na ebayu i oddać na biedne dzieci w Afryce ;)

Odpowiedz do tematu