ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zenada= zenua
Autor Wiadomość
korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 13:57   

arekk20 napisał/a:
korsi masz wiele racji
ale zauważ, że nie lubiany on był także w reprezentacji francji (był ulubieńcem trenera "kablem" taki mały donosiciel)
to że w milanie mógł się wpasować jest przykład innych juniorów którzy przychodząc walczyli na treningach i grali, graja w 1 składzie

Na podstawie tych pogłosek o reprezentacji Francji, wysnułem przypuszczenia, że ma trudny charakter i w Milanie nie był lubiany przez grupę. To oczywiście nie dowodzi, że tak było, ale moje gdybanie miało jakieś podstawy, bo z wywiadów się tego człowiek nie dowie. Co do juniorów, nie licząc Pato i Kaki nie było takiego przypadku, by jakiś młodziak się przebił, chyba, że chodzi Ci o Merkela i Strassera, a jeśli tak, to na oceny jeszcze za wcześnie, faktem jest też to, że to inna kadra/trener niż wcześniej.

Co do słów Allegriego przytoczonych przez Unkasa odnośnie Seedorfa , to ciekawe czy wyciągnie wnioski przy przedłużaniu kontraktów, skoro na ławkę się nie nadaje, a do 1 składu tym bardziej nie będzie się w przyszłym sezonie nadawał to ja widzę tylko jedno rozwiązanie :)

Co do Pirlo, 20 min dobrej gry to nie jest jeszcze ''forma'', równie dobrze mógł mieć gorsze 70 min, albo 3 następne mecze. Jest po kontuzji, więc zapewne teraz będzie znowu łapał miesiąc czasu ''formę'' :)

unkas24 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 17:37   

Arrek 20 ja tez jestem za granie 2 def jak pisalem moja jedenastka to BoA,Ambro,Casio i Pirlo/Flamini wiec sie widze zgadzamy=;)))Martwi mnie jednak jedna sprawa: myslałem , że Allegro wystawił wreszcie Merkela bo był puchar , bo słabszy rywal a on to skomentował tak "ze Merkel zagrał bo nie mial innego wyjscia i nie mial kogo wystawic".Czyli jak Pirlo byłby zdrowy to z Gatuso napewno tworzyli by trzon a pewnie jeszcze dorzucił by w pakiecie człapacza Sedorfa.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

arekk20 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 22, 2011 11:43   

tak ja byłem zawsze za seedorfem ale teraz juz jest nikim(nie odbierając mu zasług) aktualnie nie gra nic
i zamiast niego niech gra casano bo jak widać 60 minut może spkojnie grać a potem wchodzi jakiś junior
a pomoc gattuso może do off nic nie wnosi ale narazie niech grają w rotacji jest ich 5 na 3 pozycje +juniorzy więc było by w sam raz
zwłaszcza jak dojdzie LM
mój aktualnie najlepszy skład to chyba:
(nie biore pod uwage kontuzji)
Abbiatti
Abate Silva nesta Zambto
Boa Pirlo Flamini
Cassano
Robinho Ibra

nie pisz że pirlo bo ja goi wcale nie musze widzieć ale w jego wieku seedorf się odradzał i była LM może teraz pirlo postąpi podobnie

unkas24 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 22, 2011 12:31   

Arekk nic dodac nic ująć.To samo myśle, taki sam skład bym dał no może Ambro za Pirlo lub Flame ale jest zajebiscie.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 18:29   

Jeszcze odnośnie Pirlo - trzeba zauważyć, że Allegri ostatnio wreszcie zrezygnował z ustawiania go przed linią obrony, a przesunął do przodu, mecze, w których Andrea tak grał, potwierdzały słuszność tego posunięcia, więc wierzę, że na nowej pozycji będzie jeszcze z niego pożytek.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 19:00   

Czy przypadkiem Pirlo w reprezentacji też nie gra takiego lewego pół-skrzydłowego?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 00:00   

Nieszczególnie. I jakie 'też'?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 00:13   

Venomik napisał/a:
I jakie 'też'?
Wydawało mi się, że w meczu z Romą i wcześniejszym (chyba z Brescią) nie grał jak zwykle przed obroncami tylko bliżej lewej strony w trzyosobowej pomocy.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 02:07   

Z Romą to on nie zszedł po kilkunastu minutach? IMO Pirlo gra wyżej, ale nie zauważyłem by zbaczał wyraźnie ku lewej stronie.Ale zaznaczam, że meczu z Brescią nie widziałem.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 18:45   

Osobiście nie dopuszczam sytuacji, gdzie w 1 składzie wychodzi Ambro, Rino, Pirlo i Seedorf. Dwaj ostatni mogą co najwyżej się zmieniać, pożytek z nich mizerny, więcej spacerują niż biegają itp. Pirlo przynajmniej kiedyś jeszcze strzelał jakieś bramki, zwłaszcza z wolnych. Od jakiś 3 lat totalne dno. Dobrze że przynajmniej jeszcze podać piłkę dobrze potrafi. Seedorf podobnie. Ci dwaj nie mogą grac razem. Za mało ruchliwości, przez co podczas meczu spać można...

Podobnie sprawa się ma z 3 def. pomocnikami w osobach Rino, Ambro, Flamini w 1 lini. Obecnie mamy 4 def pomocników, wliczając MVB. Miejsce w składzie jest dla 2 z nich. Pozostałe miejsce przypada Pirlo lub Princowi, a najlepiej gdyby w składzie występował tylko 1 drewniak typu Ambro, 1 człapacz w osobie Pirlo, Boateng, a przed nimi Robinho lub Cassano. Wtedy na ławce siedzi człapacz Seedorf, Rino, Starsser lub Merkel. Oczywiscie pod warunkiem gdy wszyscy są zdrowi. Mam nadzieję tylko, że Allegri w każdym meczu będzie mógł wystawić jedenastkę, która będzie bazowała na w/w "wytycznych", czyli 2 zaw def, 2 kreatywnych, biegajacych !!! w lini pomocy.

Odpowiedz do tematu