ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zenada= zenua
Autor Wiadomość
unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 11:23   

OKi Suchcik zgodze sie =;))choc nie do konca
Lecce wszedł w 76'
Cessena nie grał
Catania grał nota 6.5
Lazio grał
Genoa grał
Parma wszedł 77'
Chievo wszedł 78'
Napoli grał
Juve grał i zszedł
Bari nie grał
Palermo grał
Inter wszedł 73'
Fiora wszedł 77'
Sampa grał
Brescia grał 6.5nota
Bologna grał nota 7.5 i zszedł
Romas grał i zszedł
wychodzi jasno ze 5 razy wchodzil na ostatnie 15 minut 2 razy nie grał , do tego pare razy zszedł przed koncem i chodzi mi o to ,że na takiego grajka to za mało!On + Ambro to powinni byc podstawowi zawodnicy i do nich lub Flama lub Pirlo i Casio z przodu to jest moje zdanie.Martwi mnie to ze teraz Ronaldinho musial odejsc po paru gorszych wystepach kosztem Seedorfa,choc mlodszy i 3 razy lepszy(kiedys tak samo Gourcuff musial odejsc bo Sedorf musial zawsze grac).Pokazal sie w ostatnich meczach Strasser dobrze i co ława bo Gatuso i Seedorf musza grac.Ile oni jeszcze pograja rok bo chyba dłużej to mozna ale w serie C(z ich obecna forma).Blokuja rozwijanie sie mlodym,perspektywicznym graczom.
LM natomiast wygladala tak , ze w 6 meczach5 razy wchodzil z lawki.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 11:35   

Unkas, cały czas Ci próbuję wytłumaczyć, że Milan nie grał od bardzo dawna ustawieniem 4-4-2. Nawet jeśli grał zestaw, o którym piszesz, to nie byli ustawieni w linii, zawsze była ona złamana. Jeśli zaś odwołujesz się do teorii, to radzę ja Tobie, abyś teoretyczną wiedzę uzupełnił. I nie napadaj, ja na Ciebie nie napadam, jedynie staram się dyskutować używając pełnych zdań ;)

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:10   

Napisałem , że dawniej grali 4-4-2 ale nie pisalem jak .Jasne ,że była zalamana gdy Pirlo był z tylu a Kaka za napastnikami.Stwierdziłem , że na Udine bylo by najlepszym rozwiazanie takie ustawienie.Co do Twej teorii juz mnie meczysz wiec , nie bede pisal
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:11   

wygląda to troche tak, że interpretujesz dowolnie rzeczywistość i naginasz ją do swojej, wg mnie, błędnej tezy, że Boateng mimo dobrej gry gra za mało.

1. w meczu z Bari Prince był zawieszony za żółte kartki więc nie dziwne, że nie grał.
2. w czym problem jeśli zawodnik gra 75' i zostaje zastąpiony przez pełnego świeżości zmiennika? najwidoczniej wynik wymuszał jakąś ingerencję ze strony trenera bądź gra Boatenga w danym meczu nie zachwycała. bo pomimo, że bardzo Boatenga lubię to dostrzegam to, że nie w każdym meczu prezentował się równie dobrze, a czasami po prostu zawodził.
3. to że w 5 na 15 meczach w których zagrał w lidze, wchodził z ławki to oznacza tylko tyle, że trener stosuje rotację i chciał dać pokazać się każdemu z naszych pomocników. Kevin przebojem wywalczył sobie miejsce w nazwijmy to "osiemnastce meczowej", co nie może oznaczać, że zawsze ma pewne miejsce w podstawowej jedenastce. chcesz, żeby zawsze miał "pierwszy plac" mimo aktualnej formy, podczas gdy taki sam zarzut stawiasz Seedorfowi.
4. patrząc na noty zawodników, średnia ocena Boatenga wynosi 6,08. dla porównania Gattuso, którego chcesz posadzić na ławce, ma średnią 6,17. reszta pozostałych również ma wyższe oceny: Ambro (6,21), Pirlo (6,19), Flamini (6,13). jedynie Seedorf oceniony jest niżej (6,03), co zapewne jest konsekwencją ostatnich słabych zawodów. pokazuje to, że poziom w pomocy jest wyrównany (nie najwyższy lecz równy) i normalne jest, że skład się zmienia.
5. wydawało mi się, że dyskutujemy o meczach w poprzedniej rundzie, stąd niezrozumiałe jest dla mnie po co przytaczasz proponowane przez siebie ustawienie z Boatengiem, Pirlo i Cassano. poczekajmy aż jedni wrócą z kontuzji, a Antonio wróci to normalnej dyspozycji fizycznej i dopiero zobaczmy co zaprezentują. nie chcesz chyba wstawiać Prince'a do pierwszego składu, za świetne mecze z przełomu listopada/grudnia?
6. Ronaldinho nie odszedł kosztem Seedorfa, tylko przez swoje własne niedostosowanie.
7. odnośnie Gourcuffa to poczytaj sobie wypowiedzi Maldiniego na temat młodego Francuza, które ewidentnie wskazują na to, że nie "przez Seedorfa" Yoann odszedł.
8. w LM zagrał w każdym spotkaniu, ale nie chce mi się już rozbijać na składowe każdego meczu i analizować dlaczego zagrał 30' a nie 90'.

jeśli nawet tak dokładne wyłożenie faktów nie uzmysłowi ci, że po prostu w ferworze pisania, postawiłeś błędną tezę to trudno, żyj w swoim świecie.

dla jasności: jestem wielkim zwolennikiem Boatenga w Milanie i mam nadzieję, że wykupimy jego kartę. chciałbym również zrezygnowania z usług Pirlo i Seedorfa. moje pragnienia nie zasłaniają mi jednak świata, i staram się obiektywnie spojrzeć na sytuację każdego grajka i ocenę jego gry.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:26   

unkas24 napisał/a:
na Udine bylo by najlepszym rozwiazanie takie ustawienie

Może i by było, gdyby nie fakt, że w tym meczu mieliśmy linię pomocy w składzie: Seedorf-Gattuso-Strasser i do dyspozycji na ławce Merkela. Ambrosini zawieszony, Pirlo, Boateng, Flamini kontuzjowani. Dalej twierdzisz, że mieliśmy grać 4-4-2?

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:38   

Suchcik napisał/a:
2. w czym problem jeśli zawodnik gra 75' i zostaje zastąpiony przez pełnego świeżości zmiennika? najwidoczniej wynik wymuszał jakąś ingerencję ze strony trenera bądź gra Boatenga w danym meczu nie zachwycała. bo pomimo, że bardzo Boatenga lubię to dostrzegam to, że nie w każdym meczu prezentował się równie dobrze, a czasami po prostu zawodził.

Czy zawodził tu sie niestety nie zgodze .Od paru lat mozna powiedzieć zawodzi Seedorf.
Suchcik napisał/a:
4. patrząc na noty zawodników, średnia ocena Boatenga wynosi 6,08. dla porównania Gattuso, którego chcesz posadzić na ławce, ma średnią 6,17. reszta pozostałych również ma wyższe oceny: Ambro (6,21), Pirlo (6,19), Flamini (6,13). jedynie Seedorf oceniony jest niżej (6,03), co zapewne jest konsekwencją ostatnich słabych zawodów. pokazuje to, że poziom w pomocy jest wyrównany (nie najwyższy lecz równy) i normalne jest, że skład się zmienia.

Jeju człowieku każdy ma inne zadania wiec nie porównuj noty Ambro do noty Sedorfa.
Sedorf tylko czlapie po boisku zero chęci , zero walki,zero motywacji.Gatuso zrobi jedna akcje na sile wślizg pod publiczke,przebiegnie sie sprintem 2 razy,zrobi jakąś bezsensowna akcje i pozniej wznosi rece do góry i to jest jego gra.Później 60 minut człapie bo siły nie ma i oddycha koszulką.Sory ale takich grajków jest wielu na świecie ale żaden tak drewniany w ofen.Dla mnie Flama bije go w każdym aspekcje- tylko trzeba dac mu grac.

Suchcik napisał/a:
5. wydawało mi się, że dyskutujemy o meczach w poprzedniej rundzie, stąd niezrozumiałe jest dla mnie po co przytaczasz proponowane przez siebie ustawienie z Boatengiem, Pirlo i Cassano. poczekajmy aż jedni wrócą z kontuzji, a Antonio wróci to normalnej dyspozycji fizycznej i dopiero zobaczmy co zaprezentują. nie chcesz chyba wstawiać Prince'a do pierwszego składu, za świetne mecze z przełomu listopada/grudnia?

Tak dyskutujemy , ja tylko podaje fakt iż Cassa juz dawac mozna do 1 skladu , jeśli nie ma siły na 90 minut zawsze mozna go w 65 zmienic.Gorzej niz Sedorf trudno sie zaprezentowac.

Suchcik napisał/a:
6. Ronaldinho nie odszedł kosztem Seedorfa, tylko przez swoje własne niedostosowanie.

Gdyby grał by został.Niestety 2 słabsze mecze z Realem go wykluczyły a Sedorf gra juz poare lat kaszane i gra nadal.

Suchcik napisał/a:
7. odnośnie Gourcuffa to poczytaj sobie wypowiedzi Maldiniego na temat młodego Francuza, które ewidentnie wskazują na to, że nie "przez Seedorfa" Yoann odszedł.

Wystarczy mi wypowiedz samego zawodnika, jego ojca czy trenera który go kupił by napisac to co powiedzieli.

Suchcik napisał/a:
dla jasności: jestem wielkim zwolennikiem Boatenga w Milanie i mam nadzieję, że wykupimy jego kartę. chciałbym również zrezygnowania z usług Pirlo i Seedorfa

tu sie zgadzam połowicznie dorzucajac w pakiecie Gatuso (dla mnie zawodni dalekiej ławki lub na puchar włoch, chyba że np:gramy w juve wygrywamy i bronimy rezultatu)a zabierajac Pirlo

co do reszty ty tez zyj w swym swiecie
Ostatnio zmieniony przez unkas24 Czw Sty 20, 2011 12:48, w całości zmieniany 2 razy  

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:45   

Tak dalej tak twierdze Kargol , bo nie wiem czy pamietasz ale Seedorf wiele razy zastepował Pirlo.Pamietaj jeszcze , że Abate mozna przesunac na prawa flanke i to byłby strzał w 10 w tym meczu bo jak widziales lewa strona Udine byla mega słaba (a rajdy Abate to potwierdziły)Co do Merkela bardzo dobrze sie spisywał w meczach kontrolnych wiec nie wiem w czym zdziwienie twe.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 13:03   

odniosę się tylko do fragmentu twojej wypowiedzi - fragmentu, który rozbawił mnie najbardziej:
unkas24 napisał/a:
Wystarczy mi wypowiedz samego zawodnika, jego ojca czy trenera który go kupił by napisac to co powiedzieli.

mi z kolei wystarczy wypowiedź legendy:
Maldini napisał/a:
Gourcuff w Milanie nawalił na całej linii. Jego problemem była jego postawa. Nie pokazał tu, że potrafi mądrze się prowadzić. Nigdy nie chciał być do dyspozycji grupy, nie zaczął od razu uczyć się włoskiego i nie chciał pracować nad taktyką. Często spóźniał się na treningi. (...)

no ale jeśli ciebie bardziej przekonują słowa "gwiazdki Yoanna" i zakochanego w nim ojca...

w innych sprawach nie dojdziemy do porozumienia.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 14:57   

chyba wiadomo, że lepiej wierzyc slowom 3 osob niz jednego oczywiscie stronniczego Maldiniego.Talent Francuza wypłynął gdy dało mu sie możliwość gry w 1 jedenastce i to nie raz na 10 spotkan tylko co mecz.Załuje jego odejscia bardzo ale taki jest Milan od wielu lat liczy sie rodzinka i dom starosci niz wyniki.

123 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 15:31   

no i co "cwaniaczki", kto teraz odpowie koledze ;)

przeciez tak "jeździc" bezmyslnie po milanie moze tylko prowokator... niezly joke :) ) ale przynajmniej sie cos dzieje.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 15:43   

Jeżeli chodzi o Gourcuffa to wszystko zostało napisane w wątku poświęconym temu piłkarzowi.

A dlaczego nie grał? Ano dlatego, że był za słaby, a to, że teraz coś tam kopie u siebie we Francji nie zmienia faktu, że nadal jest piłkarzem co najwyżej niezłym.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 15:47   

Niezłym no no chyba przesadziłes jest według mnie przyszłością francuskiej piłki.Nie dziw sie jednak zmarnowali jego talent,Roni musiał odejsc kiedys zmarnowali twego imiennika Rivaldo ....szkoda ,że kazde skinienie ,kazde slowo Berlu a Allegro je mu z reki zal.pl

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 16:02   

Ciężko powiedzieć, że zmarnowali zarówno Dinho, jak i Rivaldo. Ci zawodnicy przychodząc do Milanu najlepsze lata mieli za sobą, a warto podkreślić, że byli wtedy najlepsi na świecie. Wątpię, by po transferze do Milanu wielu wymagało od nich powrotu do lat świetności, raczej przebłysków geniuszu. I te przebłyski były i w jednym i drugim przypadku(asysta Rivaldo w derbach... ;) ).

Wracając do Gourcuffa. Z całym szacunkiem, ale liga francuska to nie europejskie salony. ;)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 19:23   

unkas24 napisał/a:
zal.pl

:hahaha:
Nie mogę już wytrzymać, przepraszam.

ozi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 19:56   

unkas24 napisał/a:

a dwa posty dalej:
unkas24 napisał/a:
chyba wiadomo, że lepiej wierzyc slowom 3 osob niz jednego oczywiscie stronniczego Maldiniego

pozostaje się podpisać pod tym:
Kargool napisał/a:

Nie mogę już wytrzymać, przepraszam.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 20:34   

Ozi jak masz cos do skomentowania zapraszam a nie błaźnij sie dzieciaku takimi postami...Jeśli sam Francuz twierdzi, że chce odejść bo nie gra, jego ojciec twierdzi ze zawsze syn chcial grac w Milanie ale niestety musi odejsc z powodu braku gry itp to chyba nalezy wierzyc tym slowom..

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 20:39   

Dalej nie możesz zrozumieć tak prostej rzeczy jak to, że Gourcuff był ZA SŁABY?

Nie pozostaje mi nic innego jak pójść w ślady kolegów i zakończyć tą bezcelową dyskusję.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 20:44   

Moze wtedy byl za słaby , pamietajmy że był Kaka.Tylko talenty sie szanuje a tego u nas brakuje.Leonardo jako jedyny potrafił wykryc,dać szanse i dzieki niemu Antoniniego i Abate mamy.Koniec juz o Francuzie nie o tym jest ten post.

ozi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 20:44   

Bardziej ufam słowom Maldiniego na temat sytuacji w Milanie niż Gourcuffowi i jego tacie. Jeśli to dziecinada i błazenada to ok jestem błaznem i dzieciakiem. Ale mam dziwne wrażenie, że Twoje zdanie jest odosobnione i szczerze mówiąc jest mi obojętne, także nie musisz się popisywać.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 20:50   

Nie popisuje się więc wyluzuj ,nie chciałem cie obrazić.Tylko ten teamat założyłem bo siedząc na wielu forach Milanu przynajmniej 80% podzielało moje zdanie a jak nie do końca to z wiekszością sie zgadzano(czy to w rozmowach czy gg, czy w czasie komentowania meczy na żywo itp.)Chciałem poznac wasze zdanie,podyskutować itp.Wiekszosc ma do powiedzenia cos nie w temacie lub na teamt interpunkcji, stylu , ortografii-a tu chodzi o cos innego.

ozi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 21:55   

Jestem wyluzowany, nie obraziłeś mnie. Co do tego, że Seedorf i Gattuso grają za dużo w stosunku do Boatenga i Flaminiego, to zgoda. Dlatego też nie pisałem wcześniej w tym temacie, zresztą sprowadziło się to do wyliczania kto ile minut zagrał i jaką dostał notę.
Natomiast z Gourcuffem trochę chyba się zagalopowałeś. Maldini wypowiedział się na ten temat, chyba można go uznać za autorytet w tej kwestii.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 07:43   

Co do Gourcuffa, może i był za słaby, żeby wygryźć Seedorfa, ale nie był za słaby, żeby wygryźć Brocchiego i Emersona, gdyby dostawał ich minuty gry to pewnie by nie odszedł. Co do wypowiedzi ojca, Carlo, czy też Maldiniego, to ewidentnie ktoś kłamie w pewnych kwestiach. Ojciec Yoanna twierdził bodajże, że Gourcuff spóźnił się na trening 2 razy w ciągu 2 lat czy jakoś tak, z językiem też niby od razy zaczął się uczyć. Ktoś więc kłamie, może Maldini trochę się zagalopował? Chociaż, jeśli chodzi o taktykę, czy też ciągłe kiwki na treningach to mu wierzę :) Jeśli chodzi o podejście i zaangażowanie, to jakbym grzał ławę rok czasu, a grali by Emerson i Brocchi to też by mi się odechciewało :) Jestem zwolennikiem teorii, że chłopak ma specyficzny charakter i po prostu nie był lubiany przez grupę(pewnie słaby język mu w tym nie pomagał), w danym momencie też nie był, aż tak dobry by z miejsca wywalczyć miejsce w składzie, a że za bardzo chciał pokazać, że jest lepszy od innych gdy wchodził to nie zawsze wychodziło to z pożytkiem dla zespołu.

arekk20 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:32   

korsi masz wiele racji
ale zauważ, że nie lubiany on był także w reprezentacji francji (był ulubieńcem trenera "kablem" taki mały donosiciel)
to że w milanie mógł się wpasować jest przykład innych juniorów którzy przychodząc walczyli na treningach i grali, graja w 1 składzie

unkas24 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:12   

Myślę, że wczorajszy mecz udowodnił moja tezę że warto jest dawać szanse młodym zawodnikom.Pokazał to Strasser,Merkel i zagrali tylko pare meczy a jak sie zaprezentowali,Casio tez pokazał , iż to on powinien miec 1 sklad a sedorf byc graczem na zmiane( i wali mnie to ,że allegri stwierdzil iz jego charakterystyka nie pasuje do wchodzenia z ławki hmmm nie do końca to rozumiem)
Myślenie ,że Gatuso i Sedorf sa nie do zastapienia prysło jak bańka mydlana , szkoda tylko że nie pare lat temu.Kargol ten Merkel o ktorym Ci pisałem wcale nie jest taki zły jak widzisz i mogł spokojnie zagrac z Udinese.Trzeba tylko chcieć i dawać szanse.Młodzi nie maja nic do stracenia.

arekk20 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:45   

unkas24 masz rację ale nie dokońca
ja jestem za graniem 2 defensywnych pomocników i kreatora
według mnie najlepiej grac Boa/Flamini Pirlo/Sed Gat/Ambro
będzie w formacji pomocy kreator pomocnik lubiący sie właczać do przodu i umiejący to oraz taki jeden od czarnej roboty

poza tym seedorf mnie tak irytuje że zamiast niego dałbym tam na zmienników dla pirla juniorów a sed to najwyżej z ławki

i jeszcze jedno nie skreślaj pirlo po początku meczu z romą zobaczyłem że chce mu się walczyć, chyba wraca forma może jeszcze z niego coś będzie

Odpowiedz do tematu