ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zenada= zenua
Autor Wiadomość
unkas24 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 16:28   Zenada= zenua

Witam po latach przerwy tu na forum powracam=;)
1. -ile jeszcze panowie bedziemy ogladac dziadkow grajacych dla Milanu tylko dlatego , że jak twierdzi Allegro w wielu wywiadach cos wygrali , coś osiagneli, nie moga siedziec na ławce bo maja inna charakterystyke i jak wchodza im mecze nie wychodza Gatuso drewniak i Sedorf człapacz.Budując Milan wielki jak w tym sezonie sie mowilo nie mozna miec takich zawodnikow w pomocy bo jak dla mnie w def Gatu słaby w ofensywie chyba abiatti byłby lepszy.Porownując mamy Ambro jako def i Flama ktory według mnie bije drewniaka leb na szyje w kazdym aspekcie gry.
2. -ile jeszcze bedziemy za przeproszeniem srać ze strachu przed wielkimi druzynami np. Lecce które jest aż przedostatnie w lidze bo chyba tak mozna to okreslic wychodzac 3 defensywnymi pomocnikami i człapaczem sedorfem ktorego wali jak zagra bo i tak bedzie mial w nast meczu pierwszy plac!!!!!!!!!!!!!Leonardo jak przegrywal Milan kombinowal czasem 4 napasciorow bylo tu 2 czasem 3 ale ostatnio widze coraz mniej !!!!
3. - ile jeszcze bedzie na pierwszym miejscu rodzina a nie dobro klubu i wyniki!!!!
bez komentarza
4. - ile jeszcze bedziemy ogladac chorych zmian typu 1:1 z wielkim Lecce a seedorf gra a zchodzi pato za Casio dla mnie zmiana roku przeciez kazdy głupi wie ze przegrywajac Lecce bedzie grało ofensywnie a Milan zagra z kontry to czemu szybki Pato aut by znowu murzyn mógł przełazic boisko!!!!!!!gdzie robinho podobno chory gdzie Strasser który tak dobrze sie prezentował+ Yepes to kino juz chodz to moge zrozumiec staly fragment
5. - ile jeszcze bede czytał ze Allegro cos osiagnął?!!! nie zrobił nic niech na kolanach Ibrze dziekuje ze mu mecze powygrywał i Galianiemu za stransfery Roba Boa i Ibry bo gora 4-5 plac by mial
Leonardo kombinował , wynajdywał ( np.Antoniniego , Abate szczegolnie prawa obrona , dal sie rozegrac Ronaldinio ktory niestety grajac 2 mecze slabsze z Realem musial odejsc a Sedorf zagra caly sezon dno i tak bedzie mial 1 plac!@!!!!!
6. - ile jeszcze trzeba sie wykazac by jakis zawodnik mogl zagrac w Milanie !!!!młody Grek na obronie niestety nie moze juz grac bo jeden slabszy mecz go zniszczyl i tereaz wsio trzeba budowac od nowa, Strasser 2 dobre mecze i co ława!!!!!!!!!Boa dla mnie mega transfer tea ława bo dobrych wystepach!!!!!!Flama tez lawa bo dobrych wystepach !!!!!!!!!!nie ludzmy sie wroci Pirlo wraz z Gatuso i Sedorfem maja 1 plac!!!!!!!!!!WRACA TAKTYKA aNCELOTTNIEGÓ!!!!!!!!co do Cassano to juz nie kumam gosc gra 2 mecze 3 asysty pokazuje sie stara i tak gra Sedorf bo podobno Cassano nie ma jeszcze formy to jest kino panowie!!!!!!!!
7. - ile jeszcze komentarzy pomeczowych typu nic sie nie stalo wsio bedzie oki wpadka itp!!!!!!!!!!jesli sie nic w meczu nie robi !!!!!!!!!gra nie idzie i co i nic kurde zero zmian kombinowania a noz Ibra strzeli i bedzie Milan zagral wielki mecz!!!!!!!problem jest wielki i trzeba go rozwiazac Flama Ambro Boa i tu mozna by dac czlapacza by sobie czlapal czy pirlo czlapacza nastepnego bo tyl jest zabezpieczony co potwierdzily mecz jak tak grali ale po co jak Gat pirlo sedorf musza zawsze grac - sory chodzic!!!!!!!!!!i gadanie ze gatuso dzieki niemu mamy 1 plac w lidze zygac mi sie chce!!!!!
8. - ile chorej taktyki wychodzac na mecz z Udine modlilem sie by wyszli 4-4-2 bo udine gra na 3 w przodzie taki zespol jezdzcow bez gów to nie my ogien na nich!!!!a z Lecce gdy mozna bylo zagrac z rob i Ibra z przodu casio za nimi bo niestety taki mam 1 sklad w ataku to nie Gra Pato po kontuzji, Gatuso do konca i sedorf bez formy !!!!!
podsumowujac dzieje sie to co mowilem od poczatku Alegro to ch..j nie trener dla mnie slabiak bez zmyslu trenerskiego uratowaly go tylko transfery tego czego nie mial Leonardo
9.- i najwazniejsze chyba to nie Allegro wystawia sklad ale jak wiekszosc mowi ma tu wklad Berlu!!! a Leonardo musial odejsc bo sie postawil bo chcial pokazac ze nie tylko pirlo sedorf i gatuso sa w Milanie bo kombinowal bo dawal szanse bo jesli nie grasz to siedzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taktyka i zmiany zaleza z kim gramy gdzie i jak sie w meczu dzieje , jaki jest wynik itp...
Allegri tego nie umie albo nie chce umiec lub nie moze
chca cos zmienic dla mnie prosta sprawa sprzedac Pato bez urazy dla niektorych ale zawodnik co wiekszosc meczy wypoczywa bo ma kontuzje albo jak wczoraj dno nie zagra napewno lepiej niz Robinho ostatnio czy Cassano i dokonac transferow jak dla mnie srodek obrony , lewy obronca bylby oki pamietajmy ze za pato dawali 70 mln a majac Cassano ibre roba i wziasc na 4 jakiegos mlodego np. matri i jest oki a reszte przeznaczyc na transfery bo oby to nie byl ostatni rok transferow i tak jak ostatnio 5 lat posuchy!!!!!!!mozna bylo bayla miec za 9mln rok temu to sie sepilo i dawac chceli 7 to teraz trzeba dac 30 najmniej a taki grajek i na pomoc i obrone bylby idealny
Bastos z Lyonu to samo tego to by sie za mniejsza kase wydarlo oddajac np. w pakiecie sedorfa by mogl sobie tam poczlapac do zak kariery
podsumowujac atak mamy dobry solidnych pomocnikow Flama Ambro Boa Cassa byl za napasciorami dawal w miejsce sedorfa PIrlo Strassera perspektywiczny chlopak wiec naprade z Gat i sed bym zrezygnowal albo puchary trzymal bo ile oni jeszcze pograja a blokuja droge mlodym perspektywicznym ktorzy za 1/10 tego co oni zarabiaja murawe zjedza!!!!!dokupic lewa flanke obrony i dobrego solidnego srodkowego i mozna cos myslec...lub po prostu byc trenerem z prawdziwego zdarzenia myslec!!!nie bac sie bo dla mnie jesli by wyszli wczoraj ofensywnie kombinowali starali sie to oki mozna wtopic ale po walce a tu remis z Lecce po takiej grze to jak porazka!!!
pozdrawiam
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

PoP 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 17:45   

Rozumiem że niektóre nazwiska (głównie trenera) specjalnie poprzekręcałeś więc ten fakt pominę. W każdym bądź razie na głównej stronie powstał fajny dział jak kontuzje (pamiętaj, mówię o głównej stronce, nie forum). Jeśli mu się przyjrzysz zorientujesz się dlaczego nie grał między innymi Boa. Jeśli chodzi o Cassano to nie jest jakiś wymysł z jego kondycją, facet nie grał od bodajże dwóch miesięcy a trenował jedynie indywidualnie. Wierz lub nie ale to naprawdę robi różnicę dlatego zanim Antonio będzie mógł grać od pierwszych minut musi odbudować przede wszystkim kondycje :ok: Na wisienki w stylu wymiana Seedorfa na Bastosa nie chce Mi się po prostu odpisywać ale wierz Mi że Lyon by na to nie poszedł (myślę że Holender też nie bo ani sentymentalnie by go tam nie ciągnęło ani pieniężnie bo zarobić to mógłby u Arabów czy w Stanach).

unkas24 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 18:59   

pzrekrecilem specjalnie i wiem o kontuzjach ale zobacz ze jesli sa pirlo gat i sedorf do dyspozycji oni graja!!zawsze !!!do tego dochodzi ambro i maja 4 w pomocy.Popatrz na to iz Boa zaczal sezon zajebiscie a i tak skonczył na lawie!! co do cassano zgodze sie ze moze jak sie mowi nie ma 100% formy ale mozna go wystawic od poczatku i zobaczyc jak sobie radzi i wierz mi ze na pewno 10 razy lepiej od holendra!!co do reszty 24 lata juz kibicuje Milanowi i ogladam wszystkie mecze i czytam wsio co tylko znajde.
co do Bastosa nie wiem czy by nie poszedł gdyby wplynela dobra oferta + jakis zawodnik a mamy ich troszku do oddania.Seedirf by nie poszedl bo po co tu ma LM walczy o najwyzsze cele, kase ma niezla i zawsze pierwszy plac nie wazne czy zagra zle czy dobrze wiec nie dziw mu sie.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 19:04   

"Seedorf zawsze 1 plac" -idę o zakład, że w następnej kolejce, czyli jak wróci ktoś z dwójki Pirlo/ Boa (cz t Allegri będzie miał jakieś pole manewru) to posadzi Holendra na ławce.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 20:08   

PacheL czy wyobrażasz sobie granie trójką Ambro-Rino-Boa/Pirlo lub podobną? Wtedy kreacji w pomocy będziemy mieli jak dynamiki na skrzydłach. Musimy to zrozumieć i przyzwyczaić się, że dopóki jest Seedorf i dopóki nie mamy nikogo o jego potencjale i doświadczeniu to on będzie grał. I będzie to robił dalej w swoim stylu i dobrze ;)

Edit: A temat chyba do bani jest.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 21:22   

Kargool napisał/a:
PacheL czy wyobrażasz sobie granie trójką Ambro-Rino-Boa/Pirlo lub podobną?
Inter, Viola, Brescia tak na szybko... zapewne z Napoli byłoby lepiej gdyby Ambro nie był połamany. Tak wiem...był jeszcze Grubas. Ale zdrowy Boa ma szanse posadzić na ławie Klarensa. Oby tylko Allegri miał więcej odwagi a nie tylko w meczu z Rondinelle ;)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 21:46   

chriss to wtedy bedzie narzekanie, że gramy samymi drewniakami, wiem nawet kto będzie wiódł w tym prym ;)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 00:32   

nie wiem za bardzo skąd te różne wątpliwości, przecież do czasu kiedy Boateng nie nabawił się kontuzji, to on grał cały czas na trequartiście, a Clarence grzał ławę ;o

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 02:37   

Bez urazy kolego, ale w Twoim poście więcej wykrzykników czy przekręcania nazw piłkarzy/trenera niż sensu. Nie mówiąc o błędach/literówkach.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 12:30   

Venomik jak masz tak komentowac to szkoda twego czasu a jakies błędy czy literowki sa niechcący gdyz pisalem szybko ..chodzi o myśl a nie o ortografy panie polonisto a wykrzykniki sa po to by podkreslic wage zdania czy wyrazu , wiec jak masz cos do powiedzenia konkretnego slucham jak nie, nie odpisuj...co do Boa na pozycji seedorfa to bylo tak ale tylko w 2 meczach ale to jak sadze bylo spowodowane zlym samopoczuciem Holendra....co do reszty moze jak przypuszczalem rusza w strone Bastosa bo takie plotki chodza ze Łysy ma sie wybrac do Lyonu by obserwowac Cissokho( w co watpie bo byl do wziecia za male pieniadze a teraz trzeba by z 15-20mln.Wtedy zęby hehehe zadecydowały)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 13:43   

Kolego, ale na serio, zanim się zacznie merytoryczną dyskusję, trzeba zadbać o to, aby czytający dobrnęli do końca swojego wywodu. Na Venomika nie napadaj, tylko popracuj nad interpunkcją chociaż, bo ja np. takich zdań nie jestem w stanie czytać. Serio, to XXI wiek, okno przeglądarki jest w stanie wychwycić Twoje błędy, że już o Wordzie nie wspomnę.

Co do samej treści. Nie obraź się, ale to po prostu wygląda jak wybuch frustrata, więc trudno skomentować.
lì a casa il cuore sentirà!

korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 14:01   

Jak dla mnie treść jest ok, formę wolę jednak bardziej uporządkowaną, chociaż sam jakoś fajnie nie piszę to lubię, jak ktoś ma umiejętności i się postara. Co do posta, to nie pasuje mi tylko jedno, nie trzeba było zakładać osobnego tematu i wylewać w nim żale, lecz np. napisać w temacie o meczu albo o trenerze :) Co do argumentów, z większością się chociaż częściowo zgadzam jak nie w całości. Jako, że jest ich dużo a ja jestem leniwy, nie zamierzam szczegółowo się do nich odnosić. Kolegę Unkasa pozdrawiam, bo mile wspominam niejedną dyskusje, z czasów chyba jeszcze starego forum :)

unkas24 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 15:33   

Pozdrawiam Cie Korsi rowniez a nie napisalem w innych tematach , gdyż musialbym to pisac w wielu watkach.Co do Ciebie Majkel na nikogo nie napadam tylko czasy pisania postow by nabijac sobie ranking sie skonczyly wiec jak masz cos do powiedzenia w moim temacie zapraszam.Co do tekstu frustrata zgadzam sie bo juz ile mozna wytrzymac te paranoje.Musialem to napisac a, ze piaslem szybko mogly sie blędy zdarzyć.Tylko tu chodzi o fakty a nie gramatyke nastepny polonisto bez urazy.
Powiem tak nie wszyscy sie napewno ze mna zgodzą, takie są fakty każdy ma swoje typy na taktyke , na skład itp.Kazdy pisze co chce i jak sadzi a ja chętnie wyslucham wszystkich...

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 21:19   

Unkas, merytorycznie jest całkiem nieźle, tzn uwagi masz słuszne w kilku przypadkach. W kilku jednak nielogiczne bo np. Boateng ma uraz i nie może grać. Ale ok, rozumiem że się zdenerwowałeś.
Co do nabijania postów (widzę, że to ostatnio modny temat) to uważam, że każdy może się wypowiedzieć na teamt Twojego posta, a nie pisać, żeby nabijać. Może to zrobić jednocześnie odnosząc się do merutum wypowiedzi, jak i stylu w jakim to zrobiłeś. Nie obraź się, ale nad tym warto popracować.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 01:18   

unkas24 napisał/a:
Venomik jak masz tak komentowac to szkoda twego czasu

Dziękuję za troskę, postaram się w przyszłości lepiej go organizować.
unkas24 napisał/a:
jakies błędy czy literowki sa niechcący gdyz pisalem szybko ..chodzi o myśl a nie o ortografy panie polonisto a wykrzykniki sa po to by podkreslic wage zdania

Widzisz - tu jest pies pogrzebany. Gdy się pisze dłuższą wypowiedź w której zawiera się kilka tez to należy sprawę przemyśleć. Sprawdzić. Upewnić się nawet wtedy, gdy nam się coś wydaje. Żadne tam pisanie na szybko.
Bo ja pisząc o błędach nie miałem na myśli ortografów, interpunkcji, literówek ani przekręcania nazwisk piłkarzy/trenera. Miałem na myśli merytorykę.
1. Narzekasz na brak na placu gry zawodnika, który miał kontuzję.
2. Krytykujesz obecność dziadka Gattuso, chcesz Flaminiego na boisku - ale przecież Gattuso w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze. Na pewno nie gorzej od Flaminiego.
3. Krytykujesz posadzenie na ławce zawodnika, który grał dobrze - ale też w konkretnym meczu nie podoba Ci się obecność Gattuso, chociaż mecz wcześniej rozegrał jedno z najlepszych spotkań w sezonie.
4. Chciałbyś w pierwszym składzie zawodnika, który od bardzo dawna nie rozegrał 90 minut.
5. Pośrednio wbrew temu co piszesz Ambrosini, Gattuso, Pirlo i Seedorf nie są graczami niezbędnymi. Nigdy nawet nie zagrali wszyscy razem.
6. Wcale nie mają też pewnego miejsca w składzie. Pirlo, Seedorf, Gattuso - tym trzem panom zdarzało się w sumie 10-krotnie wchodził z ławki. A przecież takiemu Seedorfowi zdarzało się przesiedzieć spotkanie na ławce rezerwowych.
7. Postulujesz o zmianę na 4-4-2 gdzie w kadrze nie ma prawdziwych skrzydłowych, a zawodnicy musieli by kompletnie zmienić sposób poruszania się po boisku, zacząć gra czwórką w linii, inaczej przekazywać krycie, itp.
Przykro mi. Jako kibic Juve widzę zbyt wiele błędów. Oglądając regulanie mecze Milanu pewnie znalazłbym więcej.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 12:06   

wiec odpowiadam na twe podpunkciki Venomik:
1. nie narzekam na brak zawodnika , który miał kontuzje(napisalem tylko , ze zawodnicy graja dobrze pozniej lawa 0czytaj uwaznie
2.Nie wiem czy ogladasz wszystkie mecze bo ja tak i powiem , że Gatuso lata w srodku jak głupek, wiekszosc jego akcji jest pod publike, w def pod polem karnym go nie ma w ofensywnie tym bardziej.Popatrz na Flaminiego jak gra walczy jak w srodku pola, pod swoją bramką, widoczny w ofensywnie zobacz jesli gra zawsze oddaje strzały na bramke przeciwnika.Najważniejsze jest by dać mu szanse, by zagrał duzo meczy a nie oczekiwać od zawodnika mega meczy jak wcześniej siedzi na ławie wiele spotkań.
3.Gatuso jak wyzej pisalem dla mnie nie ma miejsca w Nowym Milanie, zbyt drewniany, zbyt przewidywalny.Moze jeden mecz w tym sezonie zagrał na note 7.5 nic więcej.Nie można zawodników jak to ma w swym założeniu Milan oceniać po tym co kiedyś wygral lub jak kiedyś grali.Liczy sie tylko tu i teraz.Nie wiem czy pamietasz kiedys zakupy Barcy Ronaldinho , Decko, Giuly itp.Sezona zagrali bardzo dobry ale po paru latach stwierdzono , że to juz nie ci sami zawodnicy , nie tak dobrzy , juz niestety pilkareze do zastapienia.Wymienili ich, stworzonoi nowa Barce - da sie jak sie chce i tego oczekuje od Milanu.Moze twoj Juve ma inna polityke dlatego wygrał na arenie miedzynarodowej to co wygrał jednak od najbardziej utytulowanego klubu swiata oczekujemy tego by wygrywal by nadal wiodł prym w europie jak i na swiecie.
4.tak chciałbym bo po to jest.Patrzac na Cassano wiem , że spokojnie zagrałby 90 minut meczu i na 100% lepiej spisałby sie niz czlapacz Seedorf ktory nawet nie ma oczoty biegac , walczyc.Jesli sie myle zawsze w 60-70 minucie mogłby zostac zastapiony przez jakiegos innego gracza - zalezne od wyniku i tego co by sie dzialo na boisku.
5.Tu sie zgodze co piszesz ale tego niestety nie widze ,w Milanie nadal traktowani sa jak swiete krowy a co do grania grali juz tak.
6.Pirlo kiedys posadzono bo juz nic nie gral i nic nie walczyl i ponoglo na 2 spotkania a pozniej niestety znowu to samo:Pirlo ma 1 plac..tu musze zaznaczyc ze Pirlo majac u boku swego Flame i Ambro jak najbardziej moze czlapac oni wyczyszcza sprawe a on moze sie skupic na dogrywaniu i rozgrywaniu.Niech bedzie jasne ja jestem przeciw Sedorfowi i Gatuso w pierwszym skladzie gdyz według mnie ich czas minął i mozna by ich spokojnie zastąpić mlodszymi, waleczniejszymi , kreatywniejszymi.Wiem co zrobili i szanuje ich za to , Sedorfa uwazam za jednego z najlepszych pilkarzy w historii futbolu ale naprawde dla mnie nie licza sie juz sentymenty tylko dobro klubu.Co do tego , że Seedorf posiedzial pare razy w sezonie na Ławie zgodze sie ale dlaczego siedzial?
7.Tu mnie powaliles na kolana widac , ze naprawde malo wiesz o MIlanie .
Za czasów Carlo czyli nie tak odleglych 4-4-2 bylo najczestszym ustawieniem Milanu PIrlo-SEdorf-Gatuso -Kaka dla przypomnienia i to bez typowych bocznych pomocnikow.Jesli pamietasz 3 razy mielismy final LM- w tym raz wtgralismy z Juve to akurat powinienes pamietac ......a gdzie teraz w Milanie typowi boczni pomocnicy panie kolego???bo Abate jest ustawiany na obronie a procz niego ciezko jakiegos typowego wskazac.Mialn nie gra typowego 4-4-2 a co do ustawienia akurat tego mialem na mysli gre przeciw Udine( czytaj uwaznie)od wielu juz lat Milan nie ma typowych bocznych pomocnikow- kiedys był serginho i to jest wsio na ten temat...
co do Kargola warto pracowac jak ma sie czas pisac, budowac , tworzyc zdania.Dla mnie wazniejsze bylo meritum sprawy a jak juz pisalem bylem po kolejnym meczu , gdzie widzac sklad od poczatku modlilem sie by stallo sie inaczej niz sadzilem. Niestety 5 pkt wywalczonych w ostnich meczach to chyba jak na Milan za malo a to nawet Alegriemu nic do myslenia nie dalo - ze cos jest nie tak, ze nie idzie, ze trzeba by cos zmienic itp

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 13:16   

No Gatusso jest bardzo przewidywalny, mozna smialo przewidziec ze bedzie mial ze 20 odbiorow w meczu i ze bedzie gryzl glebe i biegal za trzech...
Cytat:
tak chciałbym bo po to jest.Patrzac na Cassano wiem , że spokojnie zagrałby 90 minut meczu

Gosc mial prawie 2 miesiace "wolnego"od grania wiec musi sie to odbic na kondycji. Mowia o tym wszyscy jak i sam zainteresowany. Ale Ty wiesz lepiej. No cuda na kiju.
Cytat:
i powiem , że Gatuso lata w srodku jak głupek,

I uwazasz ze za bieganie w srodku pola jak glupek dostaje sie jedne z najwyzszych not w zespole? Litosci...
Cytat:
nie narzekam na brak zawodnika , który miał kontuzje(napisalem tylko , ze zawodnicy graja dobrze pozniej lawa 0czytaj uwaznie

Cytat:
Boa dla mnie mega transfer tea ława bo dobrych wystepach!!!!!!

No faktycznie... Sam juz sie chyba gubisz w tym belkocie...

unkas24 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 19:59   

Bubu widze nastepny co tylko krytykuje a ma guzik do powiedzenia co do Cassano ma wyjsc w meczu z Bari prawdopodobnie od poczatku a z Lecce nie mogł hehehe no tak 4 dni robia straszna roznice widac czlowieku ze pojecia nie masz o przygotowaniach i chyba zadnego sportu oprocz w telewizji nie widziales...co do Gatuso 20 przechwytow ahaha dobre . Teraz to ma wiecej strat niz celnych podan ogladaj mecze czlowieku...Co do bełkotu to widze czlowieczku , że masz guzik do powiedzenia i penie taka masz wiedze argumenty prosze a nie pisz belkotu wiecej....Co do Boa nie wiem czy pamietasz ale gral swietnie na początku a poźniej ława - to tyle bo szkoda mi pisac ........
Panowie prosze jesli ktos ma cos takiego jak Bubu pisac lepiej niech nie pisze.Chcialem zobaczyc wasza opinie na temat ktory poruszylem.Co do Sedorfa to kibice nawet Milanu na stadionie gwizdza na niego ja gwizdze ale my jestesmy slepi my nic nie widzimy= zal.pl

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 20:11   

unkas24 kiedy dokładnie była taka sytuacja, że Boateng siedział na ławie? bo do czasu swoich najlepszych występów (mecze z Brescia, Bologna - w których zdobył bramki) występował reguralnie (od 1' lub wchodząc w trakcie meczu), będąc piłkarzem podlegającym rotacji, co normalne. później rozegrał prawie całe spotkanie z Romą (niezbyt dobre w jego wykonaniu) i... złapał kontuzję. kiedy więc było to już słynne: "grał świetnie na początku, a później ława"?

co do innych twoich tez - z niektórymi mógłbym się zgodzić, choć nie ukrywam, że wolę opinie bardziej wyważone i stonowane.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 21:04   

Bubu co do gry i not Gatuso prosze
Lecce-6
Cessena 5
Lazio 6
Genoa7
Parma 6
Chievo 6
Napoli 7
JUve 5
Bari 7
Inter 6
Fiora 6
Sampa 6
Bologna 6
Roma 6.
Cagliari 5
Udinese 7
Lecce 5
wychodzi srednia po wszystkich meczach 6, Seedorf ma o duzo duzo niższą.Jak na grajka który niewiadomo co gra TO NIE BŁYSZCZY NIEWIADOMO JAK a teksty typu Dzieki niemu Milan ma pierwsza pozycje mnie zwalaja z nóg !!
co do Boa Suchcik prosze
Zagrał swietny mecz z Auxerre nota 7 gdzie wszedł z ławki rezerwowych.
Następnym mecz nota 6.5 z Catania gdzie był najlepszy na boisku, nastepnie mecz z Lazio Ajax i Genoa gdzie zagrał dobre mecze by nastepnie z Parmą ,Chievo ,Realem(tu chyba wszedł z ławki) grzac ławe to tyle=;))

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 21:31   

zarówno z Parmą, jak i z Chievo, oraz tak jak piszesz z Realem - Prince wchodził jako rezerwowy. wg mnie to się nazywa rotacją, a nie grzaniem ławy. z resztą dyskusja jest czcza, bo łatwo zauważyć, że Boateng wywalczył sobie miejsce w składzie, i trener chętnie korzystał z jego usług. zagrał do tej pory w 15 meczach Serie A, co uwzględniając jego kontuzję w ostatnich trzech kolejkach, daje wynik 15 na 17 :> dodatkowo, w jednym z tych dwóch meczów był zawieszony za kartki więc tezę, że Boateng grzeje ławę uważam za błędną.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 22:34   

unkas24 napisał/a:
7.Tu mnie powaliles na kolana widac , ze naprawde malo wiesz o MIlanie .
Za czasów Carlo czyli nie tak odleglych 4-4-2

Tym punktem właśnie udowodniłeś sobie, że to jednak Ty wiesz mało o Milanie. To, że gra czterech pomocników, nie znaczy że są oni ustawieni w linii. Zresztą specyfika ustawienia 4-4-2 wymusza oparcie gry w dużym stopniu na dynamicznych, szybkich, dysponujących bardzo dobrą techniką i umiejętnością celnego podania w pełnym biegu na kilkadziesiąt metrów skrzydłowych. W ustawieniu
unkas24 napisał/a:
PIrlo-SEdorf-Gatuso -Kaka
nie widzę tam żadnego z graczy pasujących choćby w minimalnym stopniu do statusu skrzydłowego.
W ogóle Twoja wiedza w temacie piłkarsko-sportowym chyba również nie jest największa jeśli piszesz, że
unkas24 napisał/a:
Cassano ma wyjsc w meczu z Bari prawdopodobnie od poczatku a z Lecce nie mogł hehehe no tak 4 dni robia straszna roznice

Pomijając fakt, że zobaczymy czy wyjdzie w pierwszej "11", teza że cztery dni w przygotowaniach zawodowego piłkarza, trenującego 20 lat, nie robią różnicy świadczy o Twojej kompletnej niewiedzy w zakresie przygotowania sportowców.
Jeśli masz po kimś "jechać" za to, że ktoś wg Ciebie
unkas24 napisał/a:
nastepny co tylko krytykuje a ma guzik do powiedzenia
, sam nie miej owego "guzika do powiedzenia". Napisz coś przynajmniej w stylu, który da się czytać nie męcząc przy tym wzroku.
Baw się ;)

unkas24 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 22:44   

nastepny jeju czytaj uwaznie czlowieku albo przestan pic !!przeciez pisze ze 4-4-2 bylo ustawieniem bez typowych bocznych pomocnikow a i tak wygrywal Milan Carlo
co do 4 dni bez jaj nie omieszaj sie czlowieku 4 dni temu nie mogl zagrac od poczatku bo nie mial kondycji a teraz ma zagrac od poczatku!!!jestes smieszny czlowieku 4 dni sa wazne jesli masz jakas kontuzje, zapalenie, naciagniecie czy skrecenie a nie ze w 4 dni robisz kondycje!!!Wzrok sie meczy jak sie czyta takie wypowiedzi jak twoje, napisalem wiele pkt w temacie do zadnego nie zauwazylem odpowiedzi wiec wiesz co Baw sie i naucz sie czytac....

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 23:05   

Unkas, zadam Ci jedno pytanie: Wiesz kto to jest Jerzy Talaga? Jeśli nie to poszukaj, poczytaj, a potem wróć porozmawiać.
I zadaj sobie pytanie czy chcesz dyskutować czy sypać równoważnikami równoważników z plejadą wykrzykników i dawać upust swojej frustracji. Jeśli to pierwsze, to ochłoń i wróć. Jeśli to drugie idź napisz sobie bloga i nie wracaj, proszę Cię.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:27   

Nie nerwuj se tylo czytaj uwaznie i jesli chcesz isc do zegnam a jak masz pisac bzdury tylko dlatego ze nie doczytales to niestety nie pisz.Jechac to Ty zaczales na mnie pierwszy, wiec koniec teamtu.Jesli masz braki wiedzy, idz sam doczytac .Zajmij sie tematem jak masz pisac , to chetnie podyskutujemy.

Odpowiedz do tematu