ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Antonio Cassano
Autor Wiadomość
PrzeM 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 21:34   

http://intermediolan.com/...zagrac-w-dubaju

Pierwszy komentarz do tego newsa:
Feldmann napisał/a:
Cassano to inteligentny człowiek i nie odejdzie z powodu głupiej kłótni z menedżerem.
:lol2: :rotfl:

akont 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 16, 2013 16:47   

złamana kość śródręcza...
Inter ma na prawdę pogrom ostatnimi czasy, gdyby do tego złamania doszło wcześniej to kto wie gdzie skończyli by kuzyni ten sezon.

plus mała wypowiedź dla Football Italia

Cytat:
- Sam sobie jestem winien takiego przebiegu kariery. Grałem w wielu silnych klubach, ale zawsze nie wiele w nich znaczyłem. Dokonałem zaledwie 50 procent tego co powinienem dokonać. Zawsze miałem sposób by nie trenować jak profesjonalista - komentuje Cassano.

Cytat:
- Jeżeli mam komuś doradzić, nie brnijcie w futbol. Jestem tym zmęczony, tymi fałszywymi ludźmi

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 08:30   

Ponoć oficjal, że polazł do Parmy. To jest mega gałgan, biblijna opowieść o synu marnotrawnym, ale bez happy endu.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 09:44   

za fcinter.pl:
Cytat:
- Dziękuję Morattiemu, Brance, Ausilio, ale nie Mazzarriemu. Zanim został trenerem mówił, że będę ważną postacią jego drużyny. Gdy podpisał umowę kazał mi iść do domu. On pchnął mnie do odejścia z Interu.
- Miałem świetne kontakty z kolegami w Interze. Zostawiłem tam wielu przyjaciół. Powiedzieli, że będą za mną tęsknić. Nawet Prezydent. Stramaccioni? Na jego temat nie mam nic do powiedzenia

Współczuję temu kto ma go zmobilizować do dawania z siebie wszystkiego, ba nawet czegokolwiek w Parmie.
Szkoda zmarnowanego talentu, człowieka wcale.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 10:14   

Żeby było śmieszniej, Mazzarri skomentował te wypowiedzi stwierdzeniem, że jeszcze nie rozmawiał z żadnym piłkarzem Interu i nikomu niczego nie obiecywał. Przypomina Wam to coś?

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 05, 2013 10:28   

Nie ma dla niego ratunku, bo to nieuleczalny typ. Wolę go w Parmie niż Interze, bo chociaż w głowie ma bałagan to grać w gałę potrafi jak mało kto w SA.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 10:36   

Umie grać w piłkę, ale sił ma tylko na jedną połowę. W Parmie mają świetną szynkę i znakomity ser, więc gość wkrótce będzie wyglądał jak Ghirardi :P

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 10:45   

Szkoda tylko, że jest zamieszany w transakcję Belfodila, to materiał na naprawdę fajnego napadziora, szkoda, że idzie do Interu.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:34   

"Mam nadzieję, że Parma będzie moim ostatnim klubem, chcę zakończyć karierę, będąc na szczycie, a więc właśnie tutaj - mówił 30-latek."
Co to jest za wariat to masakra :rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=GeBmUawllf0

#10 Rui Costa per sempre!

arekk20 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:48   

To za rok kończy karierę? :rotfl:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 19:27   

... i zapewne znajdzie się na szczycie....

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 11:57   

Jak się odwróci tabelę to Antonio jest już na szycie o którym marzył w tej swojej Parmie ;)
Ciekawe, gdzie go poniesie tym razem.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 16:10   

Tylko Cassano potrafi podpisać kontrakt, po tygodniu zdecydować o zakończeniu kariery i w ciągu kilku godzin zmienić zdanie :prayer:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 19:22   

To tylko pokazuje z jakimi idiotami "mamy czasami do czynienia" Mądre głowy na forach toczą wielkie dyskusje a tu po prostu na tapecie są zwykłe matoły :)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 20:39   

Mądrość piłkarska to inna bajka, niż mądrość codzienna. Na nim widać to jak na nikim innym. Piotruś Pan. W sumie szkoda, że nie został i nie pograł w tej Sampdorii. Tam najdłużej udawał normalnego człowieka, formę też miał najrówniejszą.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 22:00   

Gdyby nie trudny charakter, to Fantantonio byłby dziś równany być może do najlepszych napastników początku XXI wieku. To samo tyczy się Adriano czy Balotelliego... A tak, popadają w niepamięć kibiców, którzy ciągle wspominają Ronaldo, Szewczenkę czy Henry'ego.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 22:03   

Racja. Jesteś pierwszym, który zwrócił na to uwagę

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 22:07   

Jestem dumny ze swojego odkrycia, drogi jarlesie...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 22:21   

Nawet bez przyznania się byłem pewien, że tak jest.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 07:24   

Jakim cudem jeszcze cię nie wysłano na zasłużony odpoczynek od forum? Wstyd, że na tak zacnym forum trzeba się użerać z takimi jak ty.

Co do tematu to strasznie nie lubię tego utartego tekstu "miał talent, byłby najlepszy, ale ...". Mało mnie obchodzi jakie ma atrybuty na karcie jak nie da się ich przełożyć na boisko. O każdym Mietku z pod sklepu można mówić, że miał talent, ale...

Swoją drogą taka narracja pochodzi z mediów i na słabych psychicznie zawodników działa to destrukcyjnie.
Ostatnio czytałem plotki transferowe i media podawały informacje o jakimś młodziku używając sformułowania "Nowy Caldara", serio? :wall2:
Nie wspomnę już, że był nowy Dybala czy serbski Donnarumma.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 07:44   

Chodziło chyba o przymierzanego/kupionego do Interu Alessandro Bastoniego.

Odnośnie użytkownika Matthaeusa. Czy złamał jakiś punkt regulaminu, czy też powinien zostać usunięty, bo się kilku użytkownikom nie podoba to co pisze? Będzie głosowanie, anonimowa ankieta, czy też perswazja przy użyciu wulgaryzmów?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 07:56   

Eee... ale co kolega Mateusz takiego zrobił? ;)

Dzięki, zapomniałem nazwiska, bo zresztą w plotce grało drugorzędną rolę.
Właściwie jak sobie pomyślałem, to uznałem, że takie "dziennikarstwo" ma jakiś pożytek. Piłkarze o nikłej koncentracji i kiepskiej głowie są szybciej "eliminowani".
Coś jak z Mastourem. Oby tylko nie dotyczyło to naszego Silvy, bo za dużo kosztował.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 09:13   

miszcz napisał/a:
Co do tematu to strasznie nie lubię tego utartego tekstu "miał talent, byłby najlepszy, ale ...". Mało mnie obchodzi jakie ma atrybuty na karcie jak nie da się ich przełożyć na boisko. O każdym Mietku z pod sklepu można mówić, że miał talent, ale...

No tak, ale z Cassano to jednak trochę inna sytuacja. Jego talent nie był jakimś teoretycznym bytem, tylko faktem, który każdy z nas widział naocznie dziesiątki razy. Wręcz mogę powiedzieć, że on jeśli akurat grał, to grał świetnie. Tyle, że często nie grał, bo akurat mu styki pod kopułą zwarło.

carlos napisał/a:
W sumie szkoda, że nie został i nie pograł w tej Sampdorii. Tam najdłużej udawał normalnego człowieka, formę też miał najrówniejszą.

Ja nadal żałuję, że nie pograł dłużej w Milanie. Przed chorobą był w świetnej formie, może to właśnie jego wkładu zabrało do obronienia wtedy scudetto.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 10:21   

miszcz napisał/a:
Eee... ale co kolega Mateusz takiego zrobił? ;)

Sorry, myślałem, że twój post to kontynuacja nagonki ... teraz już rozumiem.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 10:27   

Dobrze, ale to też chodzi o to by się prowadzić sportowo. Co z tego, że kopnie pięknie piłkę jak nie jest w stanie biegać za nią 90 minut. Ile jest takich ludzi co jakby tylko podchodzili do rzutów wolnych, to by mieli lepsze statystki niż Pjanic.
Można być ekscentrykiem jak Ibra, ale tu jest przynajmniej zachowany profesjonalizm. Zwróć też uwagę na wywiad z Gattuso. Mówił, że katował swoje ciało całą karierę, bo taki czuł obowiązek. Zresztą mówił o pewnych niepokojących ludziach w szatni i przez to było decyzja o odejściu. Stawiam 100 zl, że chodziło o Cassano.

W ogóle gość pali każdy grunt na jakim stanie i nie mogę uwierzyć, że znajduje się kolejny klub, który wierzy w niego.

Odpowiedz do tematu