ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 05, 2011 22:27
Losowanie fazy pucharowej LM 2010/11
Autor Wiadomość
PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 11:57   Losowanie fazy pucharowej LM 2010/11

Za chwilę losowanie :)
Nasi potencjalni rywale:
- Tottenham Hotspur
- Schalke 04 Gelsenkirchen
- Manchester United
- FC Barcelona
- Bayern Monachium
- Chelsea Londyn
- Szachtar Donieck
Barca obecnie chyba poza naszym zasięgiem, z Chelsea i MU będzie b. ciężko, w pojedynku z pozostałymi zespołami będziemy raczej faworytami i powinniśmy dać radę.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:15   

no to mamy Tottenham :)
nie jest źle, Roma z Shachtarem też powinna dać radę

bestsp 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:15   

JEST! :D Nie jest źle!

Uf. Ale mi ulżyło jak Totenham wylosowali :)

A Inter ma Bayern. Powtórka finału :)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:20   

no Włochom się przyfarciło, oczywiście nie będą to łatwe mecze dla nich, ale w każdym włoski zespół będzie raczej faworytem.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:22   

Mam nadzieję, że Bale nie zrobi nam tego co Interowi. Szanse oceniam na 50%. Imho nie zdziwię się jeśli nas wyeliminują.

Spurs mają ciekawych piłkarzy w składzie:
znany nam Gomes, Pawluczenko, Robbie Keane, mój ulubieniec VDV, Gallas, Modrić, Crouch, Kranjcar, dos Santos, Defoe i "galaktyczny" Woody... Oczywiście kilku z nich pod formą, ale i tak robi wrażenie...

edit: wolałbym Bayern

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:27   

niech mi ktos wyjasni, bo cos mi tu nie gra...w tej fazie nie moga grac ze soba ekipy, ktore sie juz spotkaly w grupie i te z tego samego kraju, tak?
wiec w pewnym momencie byla tak, ze do wylosowania ze zwyciezcos byli: ManU, Chelsea i Barcelona, a z drugich Arsenal, Marsylia i Kopenhaga. wiadomo, ze Arsenal moze juz trafic tylko na Barcelone, ale z tych trzech jest chyba losowanie, nie? wiec co by bylo jakby wylosowali najpierw Marsylie czy tam Kopenhage i ktoras z nch wylosowala sobie Barcelona do pary? czy takie cos nie byloby mozliwe? jest jakas zasada, ze jesli zostaje tylko jedna mozliwosc dla ktorejs ekipy to sie ja 'losuje poza kolejnoscia'? troche zawile, ale mysle, ze rozumiecie ;)

a co do rywali to bez fajerwerkow, jeden hicior, reszta bez historii narazie....damy rade :]

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:40   

Z racji że drużyną do wylosowania był Arsenal, a nie mógł trafić na ekipę ze swojego kraju, Barcelona byłaby opcją niemożliwą przy wylosowaniu innej drużyny wcześniej, jak tłumaczył te zasady przed losowaniem to jakoś to też chyba uwzględnił :)

Co do rywala, wierzę w awans ale będzie trzeba się nieźle natrudzić, Inter w dwumeczu z nimi w grupie przegrał więc to o czymś świadczy (i to nie tylko o obecnej słabej formie Interu)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:42   

Tragedii nie ma, ale nie wiem skąd te "uff" u niektórych. Barcelony czy MU nie dostaliśmy, ale Tottenham nie będzie łatwym przeciwnikiem.
Po naszej stronie doświadczenie w pucharach, po ich stronie żywiołowość. Jak nie powstrzymamy Bale'a na skrzydle to mogą nas przewieźć jak Inter w grupie.

Pamato, przecież losowanie było ustawione jak zwykle. Więc nic przypadkiem się nie zdarzyło.
Platini i spółka okazali się łaskawi dla calcio :brew:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

labol 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:44   

Dobra, nie jest najgorzej, modlić się o spadek formy Bale'a i w tym wypadku już ćwierćfinał nasz ;P, najważniejsze że nie trafilśmy na Barce albo MU ;)

Ale ja wolałem Schalke/Bayern, w każdym bądź razie jestem w miarę zadowolony z losowania

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:44   

czyli do dwoch warunkow na kogo nie mozemy trafic nalezy dodac trzeci:
1. juz z nimi ralismy...
2. jest z tego samego kraju...
3. jest jedyną opcja dla innej ekipy...
niestety nie wiem co tam powiedzieli, bo sledzilem jedynie wersje obrazkowa :)

mms 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:59   

Gandini bardzo mądra wypowiedź. Widać, że jest pewny swego, ale okazuje szacunek wobec rywala. Co innego ten Angol z Tottenhamu wypowiadający się po nim. Typowy burak z uśmieszkiem na twarzy.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 13:05   

Tottenham to nie Barca, ale łatwo nie będzie. To może być kluczowy mecz dla Abate. Jeśli powstrzyma Bale'a, to może pokazać, że będzie z niego klasowy boczny obrońca, jeśli zawali, to wierzę, że klub wyciągnie wnioski i wzmocni boki obrony (co i tak jest nam potrzebne).

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 13:07   

No i bankowo zaraz się zaczną niusy, że kupujemy Bale'a... jak zwykle przed meczami LM. Jak graliśmy z Celticiem to kupowaliśmy Boruca, jak z Lyonem to Crisa itp. itd. etc. przykładów możnaby mnożyć

Luk 
Interista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 13:30   

Wolalbym Barce, ale tragedii nie ma. Oczywiscie mowie o waszym losowaniu ;)

Mowiac juz powaznie, Tottenham to nie taka slaba druzyna jak sie wydaje, chociaz jakims mocarzem nie jest. Przypomne tylko co Arsenal z wami robil pare sezonow temu w fazie pucharowej, a Tottenham to tez bardzo szybka i wybiegana druzyna. Wydaje mi sie wiec, ze takie losowanie dobre zbytnio nie bylo.

Co do nas, jest Bayern, ale moglo byc duzo gorzej. Z druzyn co zostaly byly Real, Barca, Chelsea, Man i wlasnie Bayern do wylosowania, wiec trafilismy wydaje sie najlepiej jak mozna bylo, zwlaszcza biorac pod uwage, ze Bayern ma podobne problemy jak my w tym roku (w lidze - konsekwencja poprzedniego sezonu).

W obecnej sytuacji bysmy spokojnie polegli, ale do konca lutego jeszcze zostalo sporo czasu i licze, ze nasza gra sie poprawi. JEsli tak bedzie, szanse na awans wzrosna.

ps. Ladna para Arsenal - Barca, no i Real - Lyon, powtorka z rozrywki :]

elpojo 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 14:01   

Luk napisał/a:
Wolalbym Barce, ale tragedii nie ma. Oczywiscie mowie o waszym losowaniu ;)

Miałem podobne życzenia względem lokalnego rywala... :brew:
Luk napisał/a:
Przypomne tylko co Arsenal z wami robil pare sezonow temu w fazie pucharowej

Pamiętam dobrze co "robił", gdyby nie brak doświadczenia u Pato z wyjazdu wywieźlibysmy zwycięstwo. Wszystko w zasadzie rozstrzygło się w samej końcówce rewanżu mierzonym strzałem Ceska.

Losowanie jest OK, najgorzej trafić kopciuszka i faworyta a my trafiliśmy środek stawki. Zresztą dla przyszłego triumfatora nie jest ważne kogo ogra w drodze do finału :ok:

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 14:54   

Tak czułem, że będziemy grać z Tottenhamem. Mogło być gorzej, choć na pewno nie jest to łatwy rywal.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 15:33   

Luk napisał/a:
Tottenham to nie taka slaba druzyna jak sie wydaje
myślę, że nikt tu nie lekceważy klasy Spurs. Tyle tylko, ze mogło być gorzej ( Barca). Myślę, że o to chodz niektórym tutaj ;)

Luk napisał/a:
Przypomne tylko co Arsenal z wami robil pare sezonow temu w fazie pucharowej
Porównaj Milan z tamtego sezonu, a obecny... Tej szybkości boję się najbardziej, ale Milan różni się od tego z Arsenalem. Flamini, Gattuso, Boateng, Abate czy Robinho to nie są spcerkowicze jak ... (nieważne).

Ogólnie to ostatnio coraz rzadziej słyszę uszczypliwe teksty o zaawansowanym wieku ( a to był jeden z czynników przez który odpadlismy wtedy z Arsenalem, choć Maldini grał jak przed 30. ;) ). Czyli, że Łysi obrali dobry kurs... Oby w ten sam sposób wzmocnili obronę... Boateng, Zlatan i Robinho wnieśli świeżości i jakości do drużyny.

Luk napisał/a:
Real - Lyon

szkoda mi tych Francuzów...

zychu9 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 16:02   

Tottenham, zespół ktory jest spokojnie do ogrania, jednak w moim przypadku jakiegoś hurraoptymizmu nie ma. Spursi potrafia grać szybką, agresywną piłkę szczegolnie na własnym stadionie. My jak wiemy, gdy jakiś zespół zaczyna grać szybko strasznie się motamy, mam tu na myśli szczegolnie boki obrony.
PacheL napisał/a:

nie jest źle, Roma z Shachtarem też powinna dać radę

czy ja wiem, Roma ma więcej szczescia niz umiejętności. Trafili na bardzo łatwą grupe i wysli z niej z wielkim trudem. W ubiegłym sezonie w LE też mieli dość duzego farta w losowaniu,a jak się później okazało Panathinaikos ładnie ich sprowadził na ziemię ;)

kryptonite6 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 16:10   

Działacze wydają się być usatysfakcjonowani z rywala i rzeczywiście mogło być gorzej. Mnie najbardziej niepokoi ta nutka nieprzewidywalności jaką dają Anglikom ten niesamowity Bale i kreatywny Modric. Na szczęście Tottenham gra nie równo i mam nadzieje, że nie trafimy na jakiś dzień pełen magii i awansujemy. Jak wszystkich pewnie, ucieszyłbym się z Szachtara, a i Bayern jakoś mi w tym sezonie niestraszny, ale cóż, są Angole.

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 18:25   

Mam pytanie. Jest już drabinka czy po 1/8 znowu się odbywa losowanie?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 18:36   

łachu napisał/a:
Mam pytanie. Jest już drabinka czy po 1/8 znowu się odbywa losowanie?
Losowanie jest zawsze przed 1/4 zarówno w LM, jak i w LE.

labol 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 19:50   

Jakie szkoda wam francuzow, przecież Real odpadnie w 1/8 (jak zwykle) :lol: :P

No, mam nadzieje że przejdziemy Tottenham bez większych problemów ;) i jak już ktoś wspomniał Bale będzie testem dla Abate- wierze że Ingazio da rade :)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 20:19   

Jak teraz odpadniemy, to o nas będzie się mówić, że zawsze odpadamy w 1/8. Byłby to czwarty raz z rzędu (wliczajac dwumecz z Werderem w 1/16 Pucharu UEFA).

Z losowania jestem zadowolony, dobre było ono rownież dla włoskich klubów. Niewykluczone, że zobaczymy trzy włoskie drużyny w ćwierćfinałach. W porównaniu z latami poprzednimi nie ma, az tak duzych szlagierów. Te zobaczymy w cwiercfinalach i beda to - jesli faworyci nie zawioda - bardzo ciekawie zapowiadajace się mecze.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 22:21   

Czy nie ma szlagierów? Mamy powtórkę z finału poprzedniego sezonu, kolejny pojedynek Real-Lyon (który raz oni grają ze sobą w LM? 20?) i pech Wengera, który n-ty raz trafia na Barcę i znów wyżej niż 1/8 nie podskoczy. Zresztą wynik tej ostatniej pary, choć to drużyny o podobnym potencjale, to jakby nie było będzie paradoks. Jeśli wygra Barca, to zostanie pokonany lider-wicelider "najlepszej ligi świata". Jeśli wygrają Anglicy to zostanie pokonany "najlepszy zespół świata",
Milan trafił idealnie. Zespół mocny, ale cały czas poziom niżej niż my. Przewiduje dość łatwy awans wyżej i mam nadzieję, że na 1/4 nie skończymy. Forma idzie w górę. :ok:

Luk 
Interista

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 14:02   

elpojo napisał/a:

Miałem podobne życzenia względem lokalnego rywala... :brew:

:P

Cytat:

Pamiętam dobrze co "robił", gdyby nie brak doświadczenia u Pato z wyjazdu wywieźlibysmy zwycięstwo. Wszystko w zasadzie rozstrzygło się w samej końcówce rewanżu mierzonym strzałem Ceska.

Nie mowie, ze z wami "pojechal". Chodzi mi o to, ze kazdej druzynie odpowiada bardziej druzyna grajaca taki styl, od druzyny innej. Np, Barcelona jestem pewny, nie boi sie ani troche gry z Arsenalem np, bo wiedza, ze murowac bramki to oni nie potrafia. Inaczej by sie sprawa miala, gdyby przyszlo im sie zmierzyc np. z Chelsea, czy z Interem.

Wam wydaje mi sie, ze nie podchodza wlasnie takie druzyny wybiegane, co potrafia zabiegac przeciwnika. Pod tym wzgledem patrzylem na ten dwumecz.

Nic nie zmienia jednak faktu, ze jestescie faworytem tego dwumeczu, czemu nie chcialem zaprzeczac.

Paolo#3 napisał/a:
Porównaj Milan z tamtego sezonu, a obecny...

Naturalnie, to, ze macie lepsza druzyne niz z paru poprzednich lat, jest niepodwazalne.

Cytat:

szkoda mi tych Francuzów...

E tam, nie badz takim pesymista :P

Ja licze na niespodzianke 8)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi