ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupie Koszulki Milanu! pilne
Autor Wiadomość
krzysiekgol 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 17:19   Kupie Koszulki Milanu! pilne

Witam,
pilnie potrzebuję najpóźniej do poniedziałku kupić koszulki Milanu (L oraz XL) czyste na plecach, by zrobić nadruk!

Gdzie takową mogę kupić w małopolsce, ewentualnie jutro w Łodzi?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 19:03   

Ja kiedyś znalazłem koszulkę Milanu w GO Sport, może znajdziesz tam, chociaż teraz wszędzie dominują kolekcje zimowe. Najpewniejszy sposób to zakup na Allegro u kogoś zamieszkałego w pobliżu, ew. wysyłka kurierem.

krzysiekgol 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 20:31   

niestety Allegro odpada, nie da rady się do początku przyszłego tygodnia wyrobić, zwłaszcza że 99%koszulek jest wysyłana jakoś z zagranicy.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 20:41   

Koszulki nie z zagranicy ma BomaSport (ale oczywiście kosztują sporo).

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 21:20   

Koszulki z allegro te zza granicy to delikatnie mówiąc syf:P podróby ... A w Łodzi zapewne w sklepach Adidasa powinieneś znaleźć, oczywiście cena 280-300zł.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 21:40   

SeboLZ napisał/a:
A w Łodzi zapewne w sklepach Adidasa powinieneś znaleźć, oczywiście cena 280-300zł.

Ja w Trójmieście i w paru innych miastach na wakacjach nigdy nie znalazłem koszulek piłkarskich klubowych w Adidasie.

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 11, 2010 13:50   

Bo na wakacjach jest wymiana modeli ... Zapewne z poprzedniego sezonu były wyprzedane, a z nowego jeszcze nie były dostępne do kupienia. We Wrocławiu spokojnie można kupić w Adidasie.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 11, 2010 14:53   Re: Kupie Koszulki Milanu! pilne

krzysiekgol napisał/a:
Witam,
pilnie potrzebuję najpóźniej do poniedziałku kupić koszulki Milanu (L oraz XL) czyste na plecach, by zrobić nadruk!

Gdzie takową mogę kupić w małopolsce, ewentualnie jutro w Łodzi?

gdybyś zamówił wczoraj z oficjalnej strony to na poniedziałek prawdopodobnie byś ją miał DHLem w domu

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 13:33   

SeboLZ napisał/a:
Koszulki z allegro te zza granicy to delikatnie mówiąc syf:P podróby ...

Nie wszystkie, większość to po prostu repliki a nie meczówki ;) a dla kibica replika wydaje się, wg mnie, najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem :ok: ja kiedyś kupiłem replikę na Allegro i z Tajlandii przyszła paczką ekspresową po 3 dniach :brew:

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 14:11   

Podróby, wszystkie, te za 59-69zł, ewentualnie z nadrukami za 99zł, które idą zza granicy. Nie rozumiem jaka jest różnica między repliką, a meczówką? Klub chyba nie prowadzi sprzedaży takich i takich, jest jeden rodzaj ... A więc kupiłeś podróbę :) Od dwóch sezonów herb na koszulkach wygląda tak:
http://store.acmilan.com/.../hd_M1001_3.jpg
Oczywiście sprzedający mają na swoich aukcjach zdjęcia oryginałów z Internetu, a jak przyjdzie co do czego to dostajesz np. coś takiego:
http://miky.neteasy.pl/au...i1/DSC_0579.jpg
Oczywiście oryginał od podróby można poznać jeszcze po wielu innych szczegółach. Jakbyś miał obie koszulki w ręce to zobaczyłbyś różnicę w jakości materiału, a nawet odcień koloru się różni.

pozdro :)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 17:53   

Z Allegro warto śledzić aukcje zwłaszcza tych, co sprowadzają odzież hurtowo z Anglii, bo Anglicy raczej podróbek nie kupują i za niedużą kasę można upolować rarytas. Ja tak kupiłem koszulkę z długim rękawem z 2005/2006 i Schevchenko na plecach :king:

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:49   

I jesteś pewien, że to oryginał? :> Zapodaj jakieś foto :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:36   

SeboLZ napisał/a:
Nie rozumiem jaka jest różnica między repliką, a meczówką? Klub chyba nie prowadzi sprzedaży takich i takich, jest jeden rodzaj ... A więc kupiłeś podróbę :)
Zapłaciłem za koszulkę z nadrukiem trochę więcej a i jakość jest dobra, replika różni się od meczówki gatunkiem materiału ;) nie wiem jak to jest w przypadku Milanu, wiem, że Lech prowadzi osobno sprzedaż replik które są 2 razy tańsze od meczówek a różnią się oprócz materiału tym, że nie mają haftowanego herbu (moja koszulka Milanu akurat ma, lepsza wersja repliki :brew: ) :ok: poza tym koszulka była teoretycznie z Anglii bo tak podał koleś w miejscu swojego pochodzenia w aukcji ale przesyłka przyszła bezpośrednio z Tajlandii od producenta pocztą lotniczą, jestem świadom że to nie oryginalna meczówka ale też nie uważam że to podróbka bo miała wszystko co mogłoby świadczyć o oryginalności produktu Adidasa :diavolo:

a foto mogę zapodać ale to jedynie siebie w koszulce ;) bo nie mam aparatu żeby fotkę zrobić samej koszulce i to udowodnić ;)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 13:08   

SeboLZ napisał/a:
I jesteś pewien, że to oryginał? :> Zapodaj jakieś foto :)
Dziś albo jutro zarzucę foto jak będę miał aparat przy sobie. Myślę, że to orginał, bo materiał porządny, a Ci z Allegro nie sprzedają koszulek z długim rękawem.

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 15:38   

To zapodajcie fotki :) bajer: Ja i tak dalej twierdzę, że to podróbki. Miałeś naklejkę z kodem kresowym na papierowych metkach? Poza tym wystarczy wejść na oficjalny sklep Milanu i zobaczyć, że nie sprzedają żadnych tańszych odpowiedników. W sezonach 2002/03 i 2003/04 herb na koszulkach Milanu był drukowany, a na allegro pełno takich koszulek z haftowanych herbem :P

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 15:49   

na allegro mozna ustrzelic jakies odrzuty z zachodnich sklepow, defekty etc... ja kupilem biala koszulke z sezonu 06/07 za 50zl (wtedy to byla aktualna koszulka). w opisie bylo o malej dziurce na kolnierzyku z tylu, wiec postanowilem kupic, wyszedlem z zalozenia nawet jesli okaze sie falszywa to sprzedam ja moze nawet i z delikatnym zyskiem, ale na pewno nie strace. dotarla do mnie wraz ze wszystkii metkami (cena na sklepowej metce w funtach byla cos 48 czy jakos) i faktycznie byla mala dziurka (widac dopiero z odleglosci ok 20cm, ale zostala szybko zacerowana ;) . poszedlem do sklepu adidasa, porownalem sobie material i okazalo sie, zezostalem szczesliwym posiadaczem orginalnej koszuli za 60zl :)
trzeba szukacz i obserwowac pojedyncze oferty, albo takie gdzie ktos ewidetnie nie wyglada na hurtownika tajlandzkiego - jakosc takich wyrobow jest jednak czesto duzo slabsza, chociaz niektore faktycznie nie sa takie zle i nadaja sie do codziennego uzytku (czyt. wyglada na orginal, a nie szkoda wybrudzic, zalac, wypalic dziure czy zgubic w ferworze pijackiego swietowania kolejnego zwyciestwa w LM ;) )

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 18:36   

PrzM napisał/a:
Myślę, że to orginał, bo materiał porządny

Sprawdź czy jest metka z numerem seryjnym, które zawsze sprawdza baker... i w zasadzie wszystko będzie jasne... ;-)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 20:22   

Ta metka jest też na tych koszulkach z Tajlandii (na Allegro czasem są te ze spranym nadrukiem i mają ją).

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 20:34   

Dobrze wiedzieć...

A tak apropo koszulek, to sporsdirect zrobił standardowo przecenę o 10Funtów (z 35) i o dziwo uchowały się Lki z pasiaków, także masz pewny orginał za jakieś 125pln:

http://www.sportsdirect.c...010-2011-379453
http://www.sportsdirect.c...010-2011-379481

Pozdr

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 09:24   

SeboLZ napisał/a:
Miałeś naklejkę z kodem kresowym na papierowych metkach?

Nie sprawdzałem tego więc szczerze mówiąc nie wiem, kod kreskowy jakiś chyba był a skoro
PrzM napisał/a:
Ta metka jest też na tych koszulkach z Tajlandii

to myślę że ten kod to była naklejka :P jak zamówię od tego gościa kiedyś jeszcze koszulkę to potwierdzę czy ma coś takiego ;)

A nawet jeśli to podróbka to świetnej jakości :ok:

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 10:54   

Mi chodziło o papierowe metki z naklejką, a koledze PrzM o te materiałowe, które też są podrabiane :D Ja miałem do porównania oryginał i podróbkę z zeszłego sezonu i kolor się różnił, na podróbce nadruki przy kołnierzyku były słabej jakości, oczywiście haftowany herb też się różnił, jakość materiału w podróbce niby dobra do czasu aż się porówna z oryginałem :D Jak z tymi zdjęciami?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 18, 2010 20:58   

Oto i zdjęcia: http://dl.dropbox.com/u/11391265/koszulki.zip

Ta z 2004/2005 może być trefna, bo nadruki są jakieś takie chropowate (mam do gry na Orliku hiszpańską z tego samego modelu i są gładkie), ale ta z 2005/2006 to na pewno orginał :-)

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 19, 2010 00:26   

Ta 2004/05 to szkoda gadać, bo pierwsze brak flagi Włoch na środku (Scudetto), po drugie w środku powinna być czerwona cała. 2005/06 jak dla mnie podróba również: po pierwsze 'frywające' metki, a w oryginałach były nadruki przy kołnierzu i nie było żadnych metek przy kołnierzu, po drugie na dole w rogu powinien być znaczek Formotion, a nie ClimaCool. Chyba wystarczy:)
http://www.steve-acmilans...a-front-lrg.jpg
http://www.milanmatchworn..._1226x528_2.jpg

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 20, 2010 08:12   

Faktycznie, nie porównywałem ich, ale jakościowo 2005/2006 jest całkiem w porządku.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 21, 2010 17:48   

Jednak przyjrzałem się zdjęciom na innych stronach i wydaje mi się, że te znaczki na dole koszulki to zawsze się różnią na meczówkach i tych sprzedawanych w sklepach, np. na koszulce 2009/2010 to kółko na dole z lewej jest na mojej koszulce ze sklepu, a na tych meczowych go nie ma. Podobnie z koszulkami z 2006/2007:
http://www.steve-acmilans...tion-06-07.html
http://www.switchimagepro...taly-serie.html

Odpowiedz do tematu