ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mathieu Flamini
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 11:18   

carlos napisał/a:
VelenoRosso napisał/a:
nie bardzo rozumiem na co czekasz.Flamini z dniem 30tego czerwca tego roku przestal byc naszym pilkarzem.
No wiesz, jest teraz wolnym zawodnikiem, z którym jak na razie nie osiągnięto porozumienia.
.

Od kiedy to mamy problem z osiagnieciem porozumienia w sprawie przedluzenia kontraktu gy kogos zatrzymac chcemy?
Skoro porozumienia na 30 czerwiec nie bylo, to temat jest zamkniety.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 11:23   

Ja mam gdzieś, ile Milan zaoszczędzi na jego kontrakcie. To nie ja mu płacę. Cieszę się, że nie będę go oglądać już na boisku.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 18:18   

Wprawdzie ja też mu nie płacę, ale przy dzisiejszej polityce transferowe(finansowej) Milanu, ja nie mam gdzieś ile zaoszczędziliśmy na jego kontrakcie, bo od tego może zależeć, kogo będziemy widzieć w skladzie w przyszłym sezonie, kto do nas przyjdzie.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 18:40   

Jakbyśmy podpisali nowy lukratywny kontrakt z Flaminim, dzięki któremu byśmy oszczędzili całość jego pensji nawet i Francuz by się np. zgodził grać za darmo to i tak gówno by z tego zaoszczędzenia było, bo by dalej grał u nas a Galliani by stwierdził, że siamo apposto così i ch.. a nie wzmocnienia by były.

SineCere 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:33   

A teraz Łysy może stwierdzić, że liczba pomocników musi być odpowiednia i zostawi Traore, którego w przypadku pozostania Flamsa mógłby wypchnąć. Gdybamy sobie, prawdy nie poznamy. I dobrze ;)

Hornet 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 23, 2013 08:39   

Flamini od dwóch tygodni trenuje z Arsenalem. Ponoć dziś ma podpisać kontrakt. Szczegółów nie znam :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 04, 2013 21:25   

Zaliczył podobno dobry występ przeciw Tottenhamowi. Oglądał ktoś z Was? :)

kryptonite6 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 04, 2013 21:56   

rangiz napisał/a:
Zaliczył podobno dobry występ przeciw Tottenhamowi. Oglądał ktoś z Was? :)

Meczu całego nie widziałem, ale akurat przełączałem jak Flamini zaliczał stylowe sanki 30 cm nad ziemią i oglądał żółtko. :lol2:

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 06:34   

Niczym sie nie wyróżnił - po prostu biegał... :brew:

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 14:18   

Z ciekawostek: Flamini zdobył pierwsze wyróżnienie w barwach Arsenalu. Został umieszczony w jedenastce kolejki według Sky Sports. Widać, że decyzja o powrocie do Anglii była słuszna dla Francuza, bo styl gry w PL uwypukla jego zalety.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 17:52   

A ja dodam tylko, że francuz gra jednego z dwóch środkowych pomocników, razem z Ramseyem, były głosy w poprzednim sezonie przy próbach przejścia na 4-2-3-1, że on tam nie może grać...

Jawor 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 14:53   

WYtłumaczy mi ktoś, dlaczego u nas Flamini był rezerwowym skreślanym prze każdego, a po przejściu do Arsenalu jest (jak to uznał mój kolega 7-mio letni kibic Arsenalu) bestią, jak Gattuso swego czasu u nas ? Nie wydaje mi się, żeby chodziło o pieniądze ....

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 15:26   

Przypuszczam, że to kwestia specyfiki lig, podobnie inni francuscy piłkarze o brakach w dyscyplinie taktycznej nie radzą sobie we Włoszech (Taiwo, Niang), a w Anglii już jest ich całkiem sporo.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 15:34   

Akurat to nie dyscyplinę taktyczną u Flaminiego tak lubią kibice ;)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 19:07   

Ale właśnie zwracam uwagę, że tej dyscypliny zazwyczaj brakuje Francuzom i przeszkadza to we Włoszech, a w Anglii wybieganiem nadrabiają te braki.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 19:52   

Jawor napisał/a:
dlaczego u nas Flamini był rezerwowym skreślanym prze każdego, a

Ja tam byłem za tym zeby go zostawic, byl u mnie ostatnim z niepotrzebnych pomocnikow... Muntari, Nocerino, Traore, Urby to oni powinni w pierwszej kolejnosci zmienic kluby, a Flams bylby idealnym rezerwowym.

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 21:40   

Zgadzam się z Bubu :)

SineCere 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:02   

Zdecydowanie większość w miarę rozgarniętych forumowiczów, aczkolwiek też nie wszyscy/ chcieli pozostania Flaminiego, ale nie na takich warunkach, o jakich marzył sam Francuz. Flams stał dość daleko w kolejce ludzi "do odstrzału".

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:05   

Może nie tyle chcieli pozostania ile był u nich ostatnim z trójki Flamini, Nocerino, Muntari do odejścia.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:07   

Po tym co pokazał w koncowce (ostatnie 8-10 spotkan) to zdecydowanie powinien zostac :)

SineCere 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:08   

Venomik, jeszcze Traore był po drodze ;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:23   

Flamini pewnie by zostal, ale postawil twarde warunki przy negocjacji nowej umowy - 2,7 - 3 mln netto pensji + kontrakt na 3 lata...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:27   

A mnie za to wkurza narzekanie, że Boateng coś strzelił, że Flamini biega za dużo (jak dostanie czerwień za sanki to pewnie będzie cisza;) itd. Przestańcie żyć przeszłością, odeszli, nie ma ich i koniec, poza tym obecna forma czy osiągnięcia nie mają nic do tego jak by się spisywali teraz w Milanie.
Ktoś musiał odejść, a jako, że Łysi zakontraktowali tyle szrotu, którego nikt nie chciał odkupić to trzeba było poświęcić nieźle grającego w końcówce Flamsa, dla mnie bez żalu, gorzej, że kilku innych musiało zostać...

SineCere 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:32   

konrad_acm, mi od początku było szkoda jego odejścia (chociaż po warunkach jakie postawił zarządowi, to nie mam wątpliwości, że odejść musiał). A co do poziomu sportowego, to on grał u nas zawsze (albo prawie) na miarę swoich możliwości. I za to miał u mnie szacunek. Problem jest taki, że obecna kadra często gra poniżej swojego optymalnego poziomu.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 22:44   

SineCere napisał/a:
Zdecydowanie większość w miarę rozgarniętych forumowiczów, aczkolwiek też nie wszyscy/ chcieli pozostania Flaminiego
W takim razie wyszło szydło z worka, bo osobiście szybciej zapłaczę za Ambrosinim niż za Flaminim, a i Muntariego bym nie oddal za niego. :P

Dopóki zdrowie dopisuje Nigelowi to za Ambro mocno nie tęskniłem, a odkąd Montolivo wyjawił swoje preferencje w tej kwestii to raczej za żadnym nie zatęsknię.

Odpowiedz do tematu