ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
Titto 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 15, 2010 11:30   

Borriello może wrócić do Milanu.
http://www.milannews.it/?...idnotizia=38810

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 17, 2010 21:23   

Pellagatti z Mediaset mówi o Matrim. Szukamy kogoś w miejsce Pippo ( czyli dobrego rezerwowego), więc jak już wcześniej pisałem Matrio byłby super. Raczej by nie narzekał na widmo grzania ławy, zar0obków z bajki raczej domagac się nie będzie. No i on ma chyba status wychowanka Milanu :)

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2010 14:35   

Brać Bojana Krkicia. Jest niezadowolony w Barcie. U nas się odrodzi. Zawsze lubiłem tego gracza. Jest to jeden z nie do końca spełnionych talentów. Za małolata pobił wszystkie rekordy Raula i Torresa w młodzieżówkach. Jednak na razie nie osiągnął za wiele w pierwszym zespole.

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2010 14:43   

na FM-ie sobie kup Krkica:) i go spełnij:)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2010 16:36   

Fakt faktem, Bojana będzie można łatwo wyrwać z Barcy (a z Gallianim to i niedrogo ;-) ). Nie wiem, czy się odrodzi, tu niech lepiej jakiś znawca ligi hiszpańskiej się wypowie.

Titto 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2010 20:08   

Z tego co czytałem na Milan News bardzo prawdopodobne jest, że zasili nas Coentrao. Ponadto Galliani chcę ściągnąć do Milanu David Luiza, utalentowanego brazylijskiego stopera mającego za sobą debiut w reprezentacji Brazylii możliwe jest też, że zasili nas Radamel Falcao.
Cała trójka to ciekawi zawodnicy byłbym uszczęśliwiony gdybyśmy zrealizowali te transfery.

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2010 20:32   

Raczej nie możliwe, żebyśmy wyciągnęli dwóch zawodników Benfici, ale coś musi być na rzeczy i któryś z nich może do nas trafić..

Falcao wątpię, raczej Matri lub Cassano ( mam takie przeczucie )

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 19, 2010 13:52   

Może ktoś dokładniej scharakteryzowac tą dwójkę z Benfici? Dużo się o nich mówi, cena ponoc niska nie będzie, ale jeśli są dobrzy to może kontakty z Manuelem na coś sie przydają :)

Tak sobie czytam ploteczki i jest mowa o Criscito... Swego czasu chłopak grał chyba w Juve... Wie ktoś czemu go opchneli ( był jeszcze za słaby/jakaś karta przetargowa)? Nesta wiecznie grac nie będzie, a Abate w przypadku kupienia jakiegoś prawego defensora ( a raczej nie będzie to Włoch), będzie grzał ławę, Silva to nasza podpora na lata, więc nie mam nic przeciw sprowadzeniu lewego obrońcy Genoi do Milanu :) Tyle się mówi o zagranicznych zawodnikach, ze zacząłem obawiac się widma "internazionale" w Milanie :P

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Lis 19, 2010 15:28   

Criscito grał u nas na środku obrony (teoretycznie to była jego pozycja) i radził sobie tam słabo. Dawał się przepchnąć, gubił krycie, itp. Oddano go do jego poprzedniego klubu by nabrał doświadczenia. A tam dość niepochlebnie wyrażał się o Juve i nieszczególnie miał ochotę wracać. Przerost ambicji nad umiejętnościami.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 19, 2010 16:46   

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

Ciekawe gdzie trafi Ade. Bardzo bym go chciał w Milanie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Lis 19, 2010 19:50   

Zmiennik Ibry? Raczej się na to nie zgodzi.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 19, 2010 23:18   

Kod:
Abbiati, Amelia, Antonini, Bonera, Jankulovski, Montelongo, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes, Ambrosini, Boateng, Flamini, Gattuso, Seedorf, Strasser, Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho.

Unavailable: Oddo, [b]Pirlo[/b], Inzaghi, Pato.
Suspended: Abate

[b]As a precautionary measure Andrea Pirlo hasn’t been called up. The midfielder is suffering from muscle fatigue in his right thigh[/b].
acmilan.com

Pirlo nie zagra, czyli znów wyjdziemy z naszymi walczakami :) Ciekawe co jest z Oddo, szkoda go, zagrał świetny mecz i takie coś. Ten Montelongo pewnie znów nie załapie się na ławie, czekam na Coppa Italia, żeby zobaczyc go w akcji.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Lis 20, 2010 01:57   

Paolo#3 napisał/a:
Ciekawe co jest z Oddo,

Ma wrócić w okolicach połowy grudnia.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2010 16:01   

Venomik napisał/a:

No właśnie to jest największy problem. Chociaż Robinho miał być zmiennikiem Pato i się zgodził.

ozi 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2010 17:00   

Sulej napisał/a:
Venomik napisał/a:

No właśnie to jest największy problem. Chociaż Robinho miał być zmiennikiem Pato i się zgodził.

Pato jest bardziej podatny na kontuzję, być jego zmiennikiem to wręcz gwarancja dość częstych występów. Poza tym Robinho jest uniwersalny, może grać na wielu pozycjach, a Adebayor chyba tylko na jednej.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2010 17:08   

Wiem. Co nie zmienia faktu, że druga 9 jest potrzebna.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 26, 2010 09:02   

Kurcze jak człowiek chce sobie tutaj pomarzyć to zaraz ma krzyki żeby wyłączył FM'a, a taki Thiago jak gdyby nigdy nic chce Davda Luiza, Neymara i Ganso jednocześnie ;)

Na całą trójkę nie liczę, ale mam nadzieję, że Prezydent nie poprzestanie na jednym dobrym okienku, a optymistycznie brzmią słowa Łysego "jak ktoś przyjdzie to tylko big", no i jest szansa, że Basia Berlusconi zrobi 'wkupne' do klubu. :king:

FORZA MILAN! :diavolo:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 26, 2010 15:22   

Massimo Allegri mówi o wielkim napastniku w styczniu. No i nie wiem co myśleć. Łysy mówił o okazjach, Łysy blefuje, ale czasem Łysy mówi też prawdę... Jeśli połączyć to w jedno ( tj. okazję i wielkiego napastnika) to przychodzi mi tylko jedno nazwisko... Tylko czy Cassano nadaje się do gry jako wysunięty? I co będzie gdy wróci Pato?

Ja jednak liczę na kogoś z mniej znanym nazwiskiem, ale pasującego na jokera, solidnego i obytego, na dodatek Włocha.

Nie ukrywam, że ten pan jest moim faworytem na zimowe okienko:

http://www.youtube.com/watch?v=ybrKkZkxdXs

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 26, 2010 16:41   

Całkiem dobry napastnik, z tego co pamiętam parę goli Milanowi strzelił w karierze.
Na kompilacji rzucają się w oczy świetne bramki strzelane głową, często z niełatwych pozycji.
Jako zastępca Pippo może być :ok:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 17:26   

A Cassano nie porozumial sie juz z Interem czasami?

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 26, 2010 19:02   

Podobo porozumiał, ale to tylko nieoficjalne wycieki. ;)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 26, 2010 22:04   

Matri? nie wiem w czym on jest lepszy od takich Boriello, Huntera, czy Gili.. dla mnie kolejny przeciętniak, nie na miarę tak dużego klubu jak Milan.
Następny napastnik bez dryblingu, bez strzału z dystansu, zwykły wykańczacz akcji.
Po tym co zobaczyłem w tym sezonie w wykonaniu Ibry czy Pippo, nie jestem zwolennikiem sprowadzania do nas kolejnych przeciętniaków. Milan potrzebuje napastników ze zdecydowanie większym potencjałem, na prawdę robiących różnicę , a nie tylko wykańczających akcje kolegów (czyt. Villa, Rooney, Eto, a z tańszych np. Cassano, Nilmar, Forlan)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 00:40   

Milan potrzebuje przede wszystkim napastnika rezerwowego, który dużo nie zarabia i nie płacze, że grzeje ławę. Matri to typowa "9", materiał idealny jako rezerwowy dla Ibry. Wraz z powrotem Pato mamy atak obsadzony dostatecznie. Nie potrzebujemy wzmocnienia w postaci zawodnika czyniącego różnicę tylko solidnego zastępcę, a takim bez wątpienia jest Matri.

Cassano nie widzę na szpicy, a takiego zawodnika szukamy...
PacheL napisał/a:
Boriello, Huntera, czy Gili.
Wszyscy trzej byliby świetni jako rezerwowi, szkoda tylko, że po prostu bali się konkurencji Szweda i Pippo i wiedzieli, że nie będą grac duzo...

Aha - Matri wywodzi się z naszej szkółki - byłby traktowany jako wychowanek?

zychu9 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 11:16   

Nie chcialem ciągnać tematu w meczach, więc daje tutaj:
carlos napisał/a:

Wszystkie głosy, które w zeszłym sezonie nawoływały do odstrzału R80 w duchu obśmiewałem. W tym się przychylam do zdania, że spokojnie można go wymienić. Są lepiej pasujące klocki na rynku (A. Cassano!). Jedyny sens w jego pozostaniu jest w sytuacji gdy cofnie się go do pomocy robiąc czymś w stylu Pirlo (tyle, że to trochę na siłę). Jak zostanie - fajnie, jak odejdzie - spoko.

Nie wiem co wy widzicie w tym Cassano, gość ma duze fochy i za jakiegoś wielkiego piłkarza go nie uwżam. W Sampie rzeczywiscie, gra dobrze, ale wczesniejsze jego mecze w Realu, to katastrofa. Gość jest napastnikiem, a przy wszystkich napadziorach zdrowych, nie ma szans grać u Nas, tak jak pisał Paolo#3 Nam potrzebny jest zmiennik, a Antonio ma już swoje lata ( 28) i za zmienika, raczej robil nie będzie. Dodatkowo jest już po slowie z Interem....
Ostatnio zmieniony przez zychu9 Sob Lis 27, 2010 13:29, w całości zmieniany 1 raz  

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 13:20   

Lato 2011 może przynieść kolejne roszady - niejasna jest przyszłość Sandro i Pirlo. O ile za drugim nie będę płakał, tak Sandro powinien pograć u nas jeszcze kilka lat. Oczywiście, aż się prosi by poza bocznymi obrońcami dodać do składu jakiegoś świetnego stopera, ale w systemie rotacji Nesta byłby niezbędny i też by sobie pograł. Ten sezon pokazuje jak ważna jest solidna i szeroka ławka. Poza tym jeśli Favalli przyszedł do nas w wieku 34 lat to Nesta miałby w tym samym wieku ustępować miejsca innym?

Co do zastępstwa dla Pirlo - nie wiem czy Lass jest jeszcze kandydatem do odejścia, ale jego gra z Ajaxem nawet mi się podobała...

Odpowiedz do tematu