ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
rinho 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 06, 2010 13:25   

W tamtym sezonie Lass parę meczów zagrał chyba jako prawy obrońca i bardzo mi się podobał. imho genialny transfer to by był bo moglibyśmy wzmocnić dzięki temu nie tylko pomoc ale i prawą stronę obrony, bo to uniwersalny mocno zawodnik. Na pewno lepszy niż nasz Flamini, co do którego straciłem nadzieję, że to może być nasz podstawowy pomocnik.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 06, 2010 14:32   

Cytat:
mamy komplet w pomocy
gorzej z jakością, bo chyba żaden z naszych pomocników po meczu z Lecce nie rozegrał jakiegoś genialnego spotkania ( no może Rino z Genoą). Pora na odmładzanie pomocy, a taki piłkarz jak Lass ( swego czasu jeden z ulubieńców madryckiej publiczności), mógłby u nas się odrodzić. Zwłaszcza, że ma 25 lat. Mówiło się też o Pedro Leonie i jego konflikcie z Mou.

saylent 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 07, 2010 01:04   

Cytat:
Mówiło się też o Pedro Leonie i jego konflikcie z Mou.

Ten to lepiej niech się u nas nie pokazuje :/

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lis 07, 2010 01:34   

Dlaczego?

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 07, 2010 14:02   

bo to jego gol w doliczonym czasie pozbawił nas 3 punktów w meczu z Realem-chyba o to ci chodzi Saylent tak:?:

saylent 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 08, 2010 19:05   

Tak, nie inaczej. To chyba oczywiste... i jeszcze miał czelność się cieszyć :P

Trochę oczywiście żartuję, bo taki Ibra czy Ronni też strzelali nam bramki, a jednak teraz grają dla nas. Tyle, że to piłkarze światowego formatu, a taki Pedro Leon... mógł sobie darować w każdym razie ; ) I to jeszcze cholera na moich oczach.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 08, 2010 19:41   

saylent napisał/a:
a taki Pedro Leon... mógł sobie darować w każdym razie ; ) I to jeszcze cholera na moich oczach.

hahahahaha :lol2: dobre Saylent pozdrawiam serdecznie :ok:

bestsp 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 19:23   

W okolicznościach kontuzji Pipo czy uważacie, że zostanie sprowadzony Cassano? Coś było na jego temat mówione, a gdzieś czytałem, że ma rozwiązać kontrakt z Samp już niedługo. Jak wiadomo Łysy chętnie sprowadza grajków za darmo. :brew:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 19:45   

bestsp napisał/a:
W okolicznościach kontuzji Pipo czy uważacie, że zostanie sprowadzony Cassano?
Podejrzewam, że Łysy będzie szukał napastnika w stylu Pippo, czyli typowy środkowy napastnik kończący akcje. Wobec kontuzji Pippo takiego obecnie nie posiadamy, bo Robinho/Pato/Ibra to zawodnicy lubiacy grac piłką i dalej od bramki. Jestem zwolennikiem przyjscia Cassano, ale w miejsce Dinho ( jeśli ten odejdzie). A co do zastępstwa Pippo to czuję, że wróci do nas Paloschii.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 23:26   

Paloschi ostatnio jest dość łamliwym zawodnikiem i dlatego wydaje mi się, że to nie on zawita do nas.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 23:28   

Walic Cassano , walić powrot Paloschiego. Teraz Berlo nie ma wyjscia... Wyciagnie portfel i sprowadzi Dzeko ole ! :D ;)

A tak na powaznie... Cassano bedzie chcial grac, a u nas takiego miejsca by nie mial... Nie sadzicie chyba ze wygryzlby Ibre.. Oczywiscie Cassano daje kilka nowych alternatyw ale co za duzo to nie zdrowo... Wezmy jakiegos bocznego/srodkowego obronce w zime i bedziemy zadowoleni... Ibra nawet jak zlapie lekka kontuzje to mysle iz Pato na szpicy sdo powrotu Ibry sobie poradzi..

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 23:35   

Jonathan napisał/a:
Ibra nawet jak zlapie lekka kontuzje to mysle iz Pato na szpicy sdo powrotu Ibry sobie poradzi..

A jesteś pewien że jakby Ibra złapał tę kontuzję to Pato byłby zdrowy? ;) bo ja nie do końca :hmm: i zostalibyśmy z jedynym Robinho w ataku i primaverą ;) więc kogoś chociaż na wypożyczenie wziąć by wypadało, zabraknie teraz tego Huntera :P zgadzam się, że potrzebujemy kogoś na skrzydło obrony ale w przypadku jeszcze jakiejś kontuzji atak z fantazji zmieni się w totalne zero ;)

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 12, 2010 09:52   

Pato na szpicy czy Robinho na szpicy co to za roznica... Watpie jednak by Ibra i Pato byli kontuzjowani w tym samym czasie i na dlugie miesiace... Na takiego pecha nie ma co sie nastawiac.. A Cassano bedzie chcial grac i juz widze jak bedziemy go cisnac na sile do 1 skladu bo bedzie niezadowolony ze siedzi... Zaczna sie problemy w szatni, tak jakby teraz bylo ich malo...

Ale nie martwcie sie wszyscy, jada po mnie az do Brazylii :) Niech im da ktos cynk ze osiedlilem sie w Polsce bo mnie nie znajda :) Jestem wszechstronnym zawodnikiem, moge grac i na boku obrony jak i na ataku ;) Problem wiec wydaje sie z głowy.

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

Edit : Paolo#3 -> Wlasnie od Davisa wzial sie moj nick ;) KoRn rzadzi ! ;)
Ostatnio zmieniony przez Jonathan Pią Lis 12, 2010 10:26, w całości zmieniany 2 razy  

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 12, 2010 10:05   

Pierwsze słyszę o tym Brazylijczyku. A jeśli już mamy brać jakis półśrodek na prawą obronę to wolę Ilsinho, swego czasu jeden z lepszych zawodników Szachtara Donieck, Zasłużonego Mistrza Sportu Ukrainy za rok 2009, który po konflikcie z włodarzami ukraińskiego klubu próbuje odbudować formę w Brazylii , będzie dostępny za darmo, bodajze już w zimę. Ma jeszcze europejski ( włoski?) paszport. :king:

A tak na poważnie to liczę, że ktos z trójki Ivanovic, Bosingwa, Taiwo nie przedłuży umowy z klubem i będzie do wyciagnięcia za darmo w lato 2011 :)

edit: jeśli to ten Jonathan to jestem za: http://muzyka.interia.pl/...al,1523523,7042

kolejny gwiazdor w Milanie, na co dzień nosi oksy podobne do tych Davidsa :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 11:46   

Kontuzja Pippo i łamliwość Pato wręcz zmuszają Milan do ruchów transferowych już w styczniu. Najtańszą opcją jest Paloschi, ale niestety nie rozwinął się jeszcze na tyle.
Moim marzeniem pozostaje Dzeko i jetem skłonny przeboleć sprzedaż Pato.

milano1910 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 12:01   

Właśnie wkońcu będzie troche nowej krwi ja bym osobiście postawił nie na cassano i dzeko a na takiego młodego europejczyka

Titto 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 17:56   

Schweinsteiger w Milanie?
http://www.milannews.it/?...idnotizia=38647
Byłbym bardzo szczęśliwy, iż jest to świetny ofensywny pomocnik. Ma za sobą kapitalne MŚ 2010 oraz kilka udanych występów w Bayernie w tym sezonie.
Bardzo bym chciał abyśmy również wzmocnili nasze skrzydła na lewej stronie widziałbym zawodnika który uważany jest za jednego z lepszych piłkarzy w lidze na tej pozycji czyli Andresa Guardado czy też Juana Mate na prawej stronie chętnie zobaczyłbym Sessegnona lub Navasa z Sevilli potrzebujemy też bocznych obrońców na lewą jak i prawą stronę na prawej widziałbym Coentrao o którym ostatnio mówiło się, że może przyjść.
Potrzebujemy jeszcze bramkarza. Reina powiedział, że jest gotów opuścić Liverpool a ja osobiście widziałbym tu Llorisa.
Jak zrealizujemy przynajmniej po części te wzmocnienia to cała Europa :prayer: przed nami. :king:

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 18:16   

Obecnie gramy ustawieniem, w którym średnio widzę miejsce dla skrzydłowych.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 18:25   

Ale po co bramkarz?

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 18:31   

Może Matri ?

Titto 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 20:46   

Po co bramkarz? Abbiatii ma już 33 lata lata poza tym w mojej ocenie nie jest wcale takim zajebistym bramkarzem. Nie gwarantuje on nam poziomu na tej pozycji. Dlatego chciałbym abyśmy kupili jakiegoś młodego bramkarza z większymi umiejętnościami. :dunno:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 21:05   

"Szwajni" jak najbardziej na tak, tego Guardado pamiętam tylko z jakieś fify z przed paru lat, gdzie mu fajnie rósł overall, w realu jakoś nic dużo o nim nie słyszałem ;)
Titto napisał/a:
Reina powiedział, że jest gotów opuścić Liverpool a ja osobiście widziałbym tu Llorisa.
Jak ma dojsc ten Hiszpan to już wolę zostac z Christianem i Marco... Na razie pozycja bramkarza jest u nas miejscem najmniej proszącym o wzmocnienia. Jak dokupimy kogoś do pomocy, bocznych obrońców i stopera wtedy można pomyslec o czyms ekstra na bramkę. Wiadomo Abbiati nigdy nie będzie na tym poziomie co Buffon czy Cech, ale do niego nie można miec większych pretensji.

kichasmok napisał/a:
Może Matri ?
jako uzupełnienie byłby super.

Titto napisał/a:
Dlatego chciałbym abyśmy kupili jakiegoś młodego bramkarza z większymi umiejętnościami. :dunno:
Titto napisał/a:
Juana Mate na prawej stronie chętnie zobaczyłbym Sessegnona lub Navasa z Sevilli potrzebujemy też bocznych obrońców na lewą jak i prawą stronę na prawej widziałbym Coentrao o którym ostatnio mówiło się, że może przyjść.
Potrzebujemy jeszcze bramkarza. Reina powiedział, że jest gotów opuścić Liverpool a ja osobiście widziałbym tu Llorisa.
Jak zrealizujemy przynajmniej po części te wzmocnienia to cała Europa :prayer: przed nami. :king:
Aż chce się powiedziec: "Wyłącz managera, zacznij myślec realnie" [...]

Titto 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 21:17   

Paolo#3 napisał/a:
Aż chce się powiedziec: "Wyłącz managera, zacznij myślec realnie" [...]

Nie gram w fm'a :D

Mnie martwi to, że z tego co wyczytuje na różnych serwisach, że chcemy wydawać 20 mln na kolejnego napastnika, a na tej pozycji zawodników mamy aż nadto. :doh:
A zamiast kolejnego napastnika za te pieniądze można ściągnąć np. skrzydłowego.

Schweinsteiger, Coeantro mówię tak.

Forlan mówię nie.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 21:54   

No po kontuzji Inzaghiego i przy ciągłym łamaniu się Pato nie powiedziałbym, że mamy nadto napastników (obecnie Ibra, R70, R80 + primavera).

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 12:30   

Titto napisał/a:
Schweinsteiger w Milanie?

idę o duużą flaszkę, że akcja pt. "Szwajni odchodzi z Bayernu" zakończy się takim samym happy end'em jak odejście Rooneya z ManUtd :rotfl: czyli dodatkowe zero na koncie i wszystko w temacie. Więc proszę się nie jarać :ok:

Odpowiedz do tematu