Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Scamacca to nie jest drugi Piątek, bo we Włoszech mniej lub bardziej ale o jego talencie mówi się już od dawna. Chłopak z resztą ma dość bogatą karierę juniorską, z ponad 2letnim epizodem holenderskim.

Przepłacać za niego nie ma co, wspominałem o nim latem, bo spośród młodych, utalentowanych Włochów to właśnie Scamacca ma warunki najbardziej zbliżone do Ibry (co nie znaczy, że bliskie, po prostu pewne schematy możnaby rozgrywać tak samo z Gianlucą jak i Zlatanem na boisku) i w momencie kiedy szukaliśmy dublera dla Zlatana to chłopak wydaje/wydawał się sensowną opcją, jako taki jego padawan :D

Patrząc na aktualną formę Ibry to warto być po słowie ze Scamaccą, żeby skupił się przez 3 kolejne lata na dobrej grze w Genoi/Sassuolo i jak potwierdzi swój talent przez ten czas to dołączy do nas w lipcu 2023, po wygaśnięciu kontraktu, a nuż Zlatan zdecyduje się wtedy na emeryturę :)
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Btw transfer Matteo Lovato z Hellas do nas w zimowym ew. letnim okienku można już w zasadzie uznać za pewnik z kilku powodów:

- środkowy obrońca, a takiego nam teraz potrzeba
- jest w formie
- Hellas chce za niego na dzień dobry 20 baniek, pewnie da się stargować nieco i dostać go po taniości
- zagrał przeciwko nam dobry mecz
- ma 20 lat

Brzmi jak typowy cel transferowy Maldiniego AD 2020, chyba nie ma co do tego wątpliwości.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Tego Yaziciego z Lille też kupujemy co? :P Można zrobić podmiankę za Hakana, nikt się nie zorientuje :D
Judge not lest ye be judged yourself
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Coraz więcej i głośniej mówi się o tym, że się nie dogadamy z Hakanem. Ciekaw jestem czy rzeczywiście ma takie niebotyczne wymagania, czy prasa nic nie wie, więc pisze głupoty. SempreMilan w kółko grzeje ten temat, ale oni są dość znani z pisania głupot bez pokrycia. Niemniej zaczynam się zastanawiać.

Mam mieszane odczucia na ten temat. Z jednej strony, w ostatnim czasie Hakan był kluczowy, a z drugiej potrzebował trzech lat, żeby zacząć grać na jako takim poziomie. Jeśli doniesienia o wymaganiach finansowych są prawdziwe, to moim zdaniem jest to jednak lekka sodówka. W dobie pandemii kluby starają się ciąć wynagrodzenia, a on chce zarabiać dwa razy tyle, ile obecnie. Uważam, że nie jest tyle wart po prostu, i jeśli nie będzie się chciał zgodzić na jakąś rozsądną podwyżkę, to niech odchodzi.
Una volta che hai
spiccato il volo deciderà,
sguardo verso il ciel, sarà,
lì a casa il cuore sentirà!
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Również mam mieszane odczucia. Ciężko ocenić jednoznacznie cały jego pobyt w Milanie.
Plotkowana podwyżka zdecydowanie wykracza poza granice rozsądku. Z drugiej strony stracić go za darmo to też niezbyt korzystna opcja...
Pozostaje czekać i wierzyć, że albo dostanie normalny kontrakt, albo go solidnie zastąpimy i nie będziemy tego żałować.
ForzaMILAN!
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Umówmy się, że obecnie pensje w Milanie są stosunkowo niskie. Tak powinno być, bo drużyna jest poza LM. Ale jeśli do niej awansuje i zechce się tam utrzymać, trzeba się przygotować na to, że te pensje muszą wzrosnąć. To jest trudny temat, bo dopiero co z takim trudem udało się zredukować budżet na wynagrodzenia, ale prawda jest taka, że żaden kluczowy, jakościowy grać nie przyjdzie do nas grać za 3 mln. Chyba że taki na dorobku, ale on też za rok będzie chciał podwyżki.

Nie wiem, czy Hakan na pewno zasługuje na duże pieniądze. Patrząc na całokształt jego pobytu, to nie. Ale zakładając, że do końca sezonu będzie wykręcać kluczowe dla drużyny liczby i stanie się naprawdę graczem europejskiego formatu pełną gębą, to... Bądźmy szczerzy, albo zapłacimy jemu, albo jego klasowemu następcy tyle samo lub więcej.

Chyba, że chcemy na stałe zostać na poziomie LE i może okazjonalnie wskakiwać do LM, to wtedy pensje na poziomie Lazio będą ok. Jeśli mierzymy wyżej...

Czołówka według LGDS, na szybko znaleziona (nie wiem na ile wiarygodne, ale daje jakiś obraz):

Juventus – 236 mln euro
Inter – 149 mln euro
Roma – 112 mln euro
Napoli – 105 mln euro
Milan – 90 mln euro
Lazio – 83 mln euro
Fiorentina – 55 mln euro

Jesteśmy na poziomie Lazio, trochę za Napoli i to odzwierciedla obecny poziom. Jeśli chcemy przeskoczyć wyżej, trzeba będzie płacić na poziomie Interu. Prosta sprawa.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

rafal996 pisze:Jeśli chcemy przeskoczyć wyżej, trzeba będzie płacić na poziomie Interu. Prosta sprawa.
Przecież my przez ostatnią dekadę byliśmy pierwsi, potem drudzy w tym rankingu i jakie to miało przełożenie na rezultaty?

Pod tym względem Napoli jest zdecydowanie bardziej godne naśladowania. Nie wspominając już o tym, że zawodnicy klubu z Neapolu może i zarabiają trochę więcej od swoich vis-a-vis z Milanu, ale nie czerpią korzyści z praw do swojego wizerunku (a klub dodatkowo na tym zarabia).

Nie przejmowałbym się doniesieniami mediów na temat negocjacji kontraktowych natomiast uważam, iż w imię rozsądnej polityki płacowej Hakan nie powinien otrzymać więcej niż 4 mln euro, czyli trochę więcej od Rebicia (będącego też przez ponad pół roku kluczowym zawodnikiem Milanu). Podoba mi się generalnie system jaki funkcjonuje w Realu, gdzie piłkarze podzieleni są według swojego statusu w drużynie i w ramach jednej grupy dostają podobne wynagrodzenie.

Na ten moment mamy w ekipie dwie gwiazdy - Donnarummę i Zlatana, szczebel niżej są właśnie zawodnicy pierwszego składu, gdzie sufitem powinno być 4,5m w porywach 5 mln euro.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Renesco pisze:Przecież my przez ostatnią dekadę byliśmy pierwsi, potem drudzy w tym rankingu i jakie to miało przełożenie na rezultaty?
Bo przez ostatnią dekadę płaciliśmy bez sensu. Pensje były na poziomie LM, a gra na połowę tabeli. Jednak jeśli chcemy poważnych piłkarzy na poważną grę, to nie da się im płacić tyle, co Fiorentina.

Nie napisałem nigdzie o stawkach, nie mówię że mamy dać Hakanowi 7 czy 8 baniek. Ale jasne jest, że trzeba dać więcej niż obecnie, jeśli chcemy zawodników na określonym poziomie.

Osobiście nie bardzo wierzę, że Hakan stanie się gwiazdą europejskiej piłki. Jeśli będzie się stawiał i chciał za dużo, to niech idzie. Ale pod warunkiem, że mamy na oku następcę o przynajmniej podobnych umiejętnościach. I trzeba się przygotować, że nie będzie on tani w zakupie ani utrzymaniu. Prędzej czy później trzeba będzie i tak płacić więcej. Ale niekoniecznie Turkowi.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

rafal996 pisze:Bo przez ostatnią dekadę płaciliśmy bez sensu.
Dlatego gdyby zaakceptowac medialne doniesienia o 7-8 bańkach, to byłby powrót do płacenia bez sensu, tym bardziej w dobie koronacyrku. Hakan poprawił swoją gre, ale kasa na poziomie około 4 baniek to powinien być maks.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Póki nie wrócimy do regularnej gry w LM, to moim zdaniem każdy w klubie powinien mieć max 4,5 - 5 mln. Owszem, wyjątki są dopuszczalne, ale tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach, jak u Gigio (mega wtopa duetu F&M) czy Zlatana (bo to Zlatan plus nie zostanie u nas na wiele lat).

Zresztą, tak mnie ostatnio naszła pewna myśl, a może bardziej pytanie - ciekawe jak na propozycję obniżki pensji o 20% (https://www.football-italia.net/161644/ ... alary-cuts) zareagują piłkarze, z którymi chce się przedłużyć umowy? Czy Zlatan, Gigio, Hakan albo Romagnoli pokażą swoją "miłość" do Milanu i zejdą z potencjalnych (bo na razie mamy jedynie przecieki medialne) wymagań finansowych, czy też okaże się, że jednak pieniądze będą ważniejsze niż dobro klubu?
Marco7
Milanista
Milanista

Post autor: Marco7 »

Je¿eli mamy wybór straciæ Hakana za darmo, czy zap³aciæ mu 7-8 mln EUR netto za sezon, to ja mogê ju¿ teraz polecieæ do Mediolanu i pomóc mu siê powoli pakowaæ. Facet zagra³ u nas dobre pó³ sezonu. Nie chcê byæ z³ym prorokiem, ale je¿eli odejdzie z Milanu to bêdzie najprawdopodobniej kres jego kariery. Udowodni³ u nas, ¿e jest raczej osob± o s³abej psychice. Tymczasem w MU czy Atletico nikt nie bêdzie siê nad nim roztkliwia³. Po 1-2 s³abych meczach wyl±duje na ³awie (zak³adaj±c, ¿e w ogóle kto¶ go do pierwszej jedenastki w³±czy) i nie jest raczej typem pi³karza, który bêdzie gryz³ ziemiê, by konkurentów do sk³adu pokonaæ. Pójdzie na kilka wypo¿yczeñ a po zakoñczeniu kontraktu wróci do Turcji. Bayern pokaza³ z Alab± jak siê klub powinien zachowywaæ w takiej sytuacji.
Na pewno odbudowie pozycji Milanu bardziej zaszkodzi utrzymywania takiego przeciêtniaka za tak niebotyczne pieni±dze (raz ¿e blokowa³by bud¿et dla innych, zdolniejszych, dwa powodowa³by niezadowolenie w dru¿ynie, bo ka¿dy sobie pomy¶li: skoro on to dlaczego nie ja?) ni¿ utrata go bez odstêpnego. Zw³aszcza wobec obecnej sytuacji, gdzie nie wiadomo jak koronawirus odbije siê na przysz³ych przychodach klubów.
Bubu pisze: tym bardziej w dobie koronacyrku.
Naprawdê móg³by¶ ju¿ skoñczyæ z tymi koronacyrkami, korona¶wirusami, "¶mierciono¶nymi" wirusami itp. W ci±gu ostatnich 8 miesiêcy koronawirus zabi³ 1,3 mln ludzi. I to s± tylko oficjalne dane, a zazwyczaj przy takich pandemiach one mocno niedoszacowuj± rzeczywisto¶æ. Dla porównania na ¶wiñsk± grypê oficjalnie zmar³o 18,5 tys. osób, a szacunki mówi± o prawie 300 tys. ofiar. Naprawdê nale¿ysz do tych têgich umys³ów, co uwa¿aj±, ¿e w szpitalach le¿± staty¶ci, a na cmentarzach zakopywane s± puste trumny?
"History will be kind to me... for I intend to write it"
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Słuchajcie, bez przesady z tym, że Hakan zagrał pół dobrego sezonu u nas - rozumiem, że ostatnie pół? Pierwszy jego sezon w Milanie, w szczególności, że był po półrocznej przerwie, był co najmniej niezły. Potem nastąpił zjazd, który trwał półtora sezonu.

7m euro to oczywiście za dużo, jeśli o chodzi o Milan, ale samo żądanie / strategia agenta wydają się być oczywiście uzasadnione. Turek ma w sumie niezłe statystyki i jest po świetnej drugiej połowie sezonu, a do tego ma ostatni rok kontraktu do wypełnienia. Skoro Juve dał Ramseyowi czy Rabiotowi właśnie 7m euro, nie musząc nic płacić za transfer, dlaczego ma tyle nie dać Hakanowi? Skoro Inter płaci 7,5m Eriksenowi, któremu z Conte chyba nie jest po drodze, dlaczego miałby nie skorzystać z sytuacji i wyciągnąć od nas za darmo Hakana?

Daleki jestem od twierdzenia, że Hakan jest przeciętniakiem. Dobry przegląd pola, dobry strzał, gra w defensywie to na pewno jego zalety. Podstawową wadą jest, jak się wydaje, słabsza psychika. W ostatnim czasie mam wrażenie, że Hakan też gra gorzej bo siedzi mu w głowie ten kontrakt.

Transfermarkt wycenia go obecnie na 30m - najwyżej w karierze.

Do tego wszystkiego dochodzi to o czym pisał rafał996. Gramy coraz lepiej, aspirujemy do LM, to normalne, że będziemy wydawać więcej. I to wszystko chce wykorzystać agent. Taka jego rola. Czy chcemy tego, czy nie.

Wreszcie, w tle jest 20% obniżka pensji. W przypadku 7m to 5,6m. Kolejne 20% w ramach negocjacji i schodzimy do poziomu 4,5m, który pewnie dla obu stron będzie satysfakcjonujący.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Marco7
Milanista
Milanista

Post autor: Marco7 »

pandoktor, poruszamy siê tutaj co prawda w obszarach bardzo subiektywnych odczuæ, ale dla mnie fakt, ¿e jego pierwsze miesi±ce w klubie nie by³y tak z³e jak pó¼niejsze pó³tora roku wcale nie znaczy, ¿e by³y one dobre. By³y... no w³a¶nie przeciêtne.

Zgadzam siê, z Rafa³em, ¿e awansuj±c do LM i chc±c tam jako¶ zaistnieæ musimy wydawaæ wiêcej na pensje. Ale niekoniecznie dla tych samych pi³karzy. Wy¿szy bud¿et p³acowy ma byæ pochodna inwestycji w podnoszenie pi³karskiego potencja³u, a nie wydatkiem dla samego wydatku, bo to ju¿ przerabiali¶my. Tymczasem nie wyobra¿am sobie, by jakikolwiek klub pi³karski by³ w stanie cokolwiek osi±gn±æ w LM z Hakanem jako g³ównym rozgrywaj±cym. W klubie z aspiracjami on mo¿e byæ co najwy¿ej uzupe³nieniem trzonu dru¿yny. W klubie z absolutnego topu co najwy¿ej warto¶ciowym zmiennikiem.
W zasadzie sam trochê sobie odpowiadasz tymi nazwiskami, które wymieni³e¶ w w swoim po¶cie. Eriksen to ¶wiatowy top. Wola³bym zdecydowanie bardziej p³aciæ jemu 7,5 mln EUR i liczyæ, ¿e wróci do formy, ni¿ Hakanowi nawet 5 mln EUR. Rabiot mo¿e ma trudny charakter (a podobno jego matka jest jeszcze gorsza), ale na boisku gra z niewiarygodn± lekko¶ci± i naprawdê potrafi robiæ ró¿nicê. Najbardziej w tym gronie zastanawia Ramsey, ale on te¿ pokaza³ w swojej karierze, ze jest graczem wybitnym, którego niestety mocno zastopowa³y kontuzje. Juventus mia³ prawo uznaæ, ¿e jest to ryzyko, które siê op³aci, je¶li Walijczykowi bêdzie dopisywaæ zdrowie. Ka¿dy z nich pokaza³ w swojej karierze poziom gry, którego u Turka jak do tej pory ciê¿ko szukaæ. No i pamiêtajmy te¿, ze mowa o Juve i Interze, czyli zespo³ach, które mog± sobie pozwoliæ na to, by taki gracz za 7-8 baniek rocznie siedzia³ na ³awie. U nas to jest pensja dla gwiazdy zespo³u.
"History will be kind to me... for I intend to write it"
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

obniżka pensji to jest pewnie jako aneks do podstawowej umowy

notabene te 7 mln dla Hakana to 14 mln euro prawie rocznie dla klubu. A kupienie Szoboszlai'a za 25mln z kontraktem 2-2,5 mln euro rocznie na 5 lat wyniesie 10 mln dla klubu przez amortyzację ;]
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Hmm, ja to w sumie nie wiem o co tyle krzyku
Podpisze za rozsądne pieniądze - ok. Nie podpisze i pójdzie do rywali - trudno.
To nie jest taki piłkarz, po którym warto płakać. Coś jak Suso. Był wartościowy czasem bardziej, czasem mniej. Przyjdzie kolejny, niekoniecznie gorszy. Ja nie będę ukrywał, że on wielkiej sympatii u mnie nigdy nie wzbudzał, ale to i tak nie ma wielkiego wpływu na moje podejście do tematu. Miałbym takie same w przypadku wielu innych graczy. To nie jest jakiś ewenement, że komuś się kończy kontrakt, a strony mają problem z dogadaniem się i jest ryzyko utraty gracza za darmo. Mam wrażenie, że kibice myślą inaczej i to dla wielu jakiś szok, że jak to ktoś może za darmo odejść. :dunno: Wydaje mi się, że w obecnych czasach takie "ewenementy" będą jeszcze częstsze, a gracze dostępni z wolnego transferu coraz bardziej atrakcyjni.

Nie rozumiem też głosów by wysyłać na trybuny, robić problemy i inne takie. Jak będzie dalej wartościowy dla zespołu to niech gra. Później można się kulturalnie pożegnać wysyłając pewien sygnał w świat. Oczywiście lepiej by było zatrudnić wartościowego zastępcę w styczniu i go powoli ogrywać, a Hakana sprzedać za fajną kwotę lub wymienić, ale to może nie być takie proste. Nie róbmy cyrków, nie jest to warte niczego. Nawet jeżeli się nie dogadają, to i tak może być pomocny w naszych najważniejszych celach na ten sezon.
Awatar użytkownika
Janusz Cebula
Milanista
Milanista

Post autor: Janusz Cebula »

Najlepiej byłoby wymienić Turka na Eriksena. Już jeden Duńczyk się u nas odbudował po złym pobycie w niebiesko-czarnym klubie z Lombardii :D
Waleczność w defensywie Hakana powinna przekonać do niego Conte.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

No cóż, już kiedyś zabraliśmy Interowi zarówno młodego i bardzo zdolnego rozgrywającego jak i topowego ofensywnego pomocnika, który miał problemy po drugiej stronie Mediolanu :) Wyszliśmy chyba na tym całkiem nieźle :P
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Z jednej strony za Hakana oczywiście bym się nie dał pokroić, z drugiej... gość się u nas już fajnie zaaklimatyzował, co by nie mówić gra od pewnego czasu całkiem dobrze (a jednak na dziś interesuje mnie forma z ostatnich miesięcy a nie to, że 3 lata temu cieniował powiedzmy) i sądzę, że te kwoty wielkie podawane przez prasę są pewnie zawyżone, jak to zawsze w plotkach. Ja bym go chętnie jednak zostawił z rozsądną pensją (4-4.5mln). Co do Eriksena, to ode mnie zdecydowane nie, jeśli to by miało być na zasadzie wymiany z Hakanem. Gość gra straszny piach od hmm 2 lat? Nie oglądam ligi angielskiej, ale od osób będących w temacie nie raz słyszałem, że on już ostatni rok w Tottenhamie miał kiepski.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Janusz Cebula pisze:Już jeden Duńczyk się u nas odbudował po złym pobycie w niebiesko-czarnym klubie z Lombardii
O kogo chodzi? :co:
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

plakat33 pisze:O kogo chodzi?
Helveg ?
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
plakat33
Milanista
Milanista

Helveg poszedł z Milanu do Interu już po 30stce więc to nie o niego chodzi.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Przecież Januszowi chodziło o Kjaera :P
plakat33
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Przecież Januszowi chodziło o Kjaera
Hahahah, no faktycznie.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

zino pisze:Z jednej strony za Hakana oczywiście bym się nie dał pokroić, z drugiej... gość się u nas już fajnie zaaklimatyzował, co by nie mówić gra od pewnego czasu całkiem dobrze (a jednak na dziś interesuje mnie forma z ostatnich miesięcy a nie to, że 3 lata temu cieniował powiedzmy) i sądzę, że te kwoty wielkie podawane przez prasę są pewnie zawyżone, jak to zawsze w plotkach. Ja bym go chętnie jednak zostawił z rozsądną pensją (4-4.5mln). Co do Eriksena, to ode mnie zdecydowane nie, jeśli to by miało być na zasadzie wymiany z Hakanem. Gość gra straszny piach od hmm 2 lat? Nie oglądam ligi angielskiej, ale od osób będących w temacie nie raz słyszałem, że on już ostatni rok w Tottenhamie miał kiepski.
Mam bardzo podobne przemyślenia. 18/19 Eriksen to był ciągle top. Ale od 19/20 to jest mocna jazda w dół. marco7 mówi, że bez wahania wymieniłby Hakana na Eriksena. Ale którego Hakana? I którego Eriksena? Kluczowe pytanie w kontekście zarobków Hakana i jego pozostania w Milanie jest takie, czy grając na swojej pozycji, z trenerem, który mu ewidentnie ufa, etc. potrafi sezon w sezon grać na poziomie 15-20 bramek i asyst w samej lidze. Jeżeli tak, to po co nam Eriksen czy inny zawodnik, który kiedyś był świetny, ale teraz jest dużo słabszy? Hakan też ma duży potencjał, co pokazał w Hamburgu i Leverkusen, a także w drugiej połowie zeszłego sezonu.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Moim zdaniem to nie jest jakoś bardzo prawdopodobne, że United czy Atletico(/inny klub z topowej ligi) zapłacą mu te 7 mln euro/sezon.

Ja bym nie wychodził z ofertą poza 4 mln euro/rok, jak zimą zgłosi się ktoś kto zapłąci tyle ile rok temu Inter za Eriksena (IMO nierealne) to można rozważyć jego transfer zimą, w przeciwnym wypadku niech siedzi i pomoże nam w zajęciu jak najlepszego miejsca.

Finalnie nie zdziwiłbym się jakby przedłużył z nami umowę w maju, bo okaże się, że nikt nie będzie specjalnie chętny dać mu te 7 mln euro+.
ODPOWIEDZ