ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 12, 2019 09:34   

Jest dokładnie jak mówisz - amortyzacja i raty są księgowane oddzielnie i nie mają ze sobą powiązania, ich powiązanie skutkowałoby dziwnymi absurdami.
Tylko kwestia co naprawde jest brane pod uwagę w ramach FPP. Bo to nie jest tak, że jak wypozyczysz sobie zawodnika za 1 mln euro z obowiązkiem wykupu za dwa lata za 45 mln euro rozlozone na 3 roczne raty - to FFP będzie ignorowało ten transfer przez dwa lata, a za trzy lata weźmie pod uwagę 15 mln euro.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 13:06   

Sulej, jedno małe sprostowanie: karta zawodnicza to będzie wartość niematerialna i prawna, nie środek trwały. Cała reszta śmiga.

To co MistrzCalcio zdaje się konsekwentnie ignorować, to że FFP jest oparte na rachunku zysków i strat klubów. A tymczasem forma płatności za piłkarza (gotówka, raty, odroczona płatność) to kompletnie inny element sprawozdania finansowego: rachunek przepływów pieniężnych. I w związku z tym nie ma to znaczenia dla spełnienia kryteriów FFP. Ma jedynie znaczenie z punktu widzenia płynności klubu, która oczywiście też jest bardzo ważna, ale nie jest przedmiotem zainteresowania FIFA czy UEFA.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 15:06   

Tak odchodząc od tematu, natrafiłem gdzieś na taką fajną ciekawostkę - Paqueta + Piątek + Theo + Krunic + Bennacer za 110 mln, podczas gdy sam Joao Felix, po jednym dobrym sezonie w Portugalii, został sprzedany za ponad 120 mln. :)

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 16:41   

Cytat:

Tak odchodząc od tematu, natrafiłem gdzieś na taką fajną ciekawostkę - Paqueta + Piątek + Theo + Krunic + Bennacer za 110 mln, podczas gdy sam Joao Felix, po jednym dobrym sezonie w Portugalii, został sprzedany za ponad 120 mln. :)

Nawet wiem gdzie.

Roma chce Suso. Zapewne będą chcieli wcisnąć Shicka.............co innego Lorenzo :lol2:

W dalej męczycie tego Interisty, który wziął dobrą monetę od wiedzy jednej Interistki?. Na serio powiem wam nasi edukatorzy wyżsi to trepy zwykle i potem młodzież powtarza się za nimi.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 17:34   

kamilus napisał/a:

Bennacer + Krunić + Veretout = 45 mln
Barella z podobnymi lub czasem nawet gorszymi od powyższych statystykami = 45 mln

Wszyscy to wyróżniający się piłkarze klubów, które w poprzednim sezonie dzieliło 0 lub 3 pkt :P
Empoli strzeliło 51 bramek, Viola 47, Cagliari 36.

Trenera mamy z klubu, który zdobył 60 bramek, więcej niż Inter i Milan, a także miał w swoich szeregach króla strzelców.

To wszystko powyżej tak z przymrużeniem oka, ale i tak jestem optymistycznie nastawiony do nowego sezonu. :)
Coś czuję, że ten Bennacer to będzie petarda.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 19:35   

Ten Bennacer jest bardzo dynamiczny, taki 2-way player, produktywny zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ostatnio sobie sprawdzałem ustawienia linii pomocy Empoli - zarówno Kruniciowi jak i Bennaserowi zdarzało się grywać na regiście, choć wyglądają mi bardziej na "połówkowiczów". Krunić wręcz nastawiony bardziej na ofensywę, nie zdziwię się jeśli zdarzy mu się pograć na trequartiście.

Jeśli do pomocy przyjdzie jeszcze jeden naprawdę jakościowy zawodnik, to będę bardzo zadowolony, z nadziejami, że wreszcie coś drgnie w tej pomocy pod względem rozgrywania.

Ostatnio były plotki o Stanislavie Lobotce, czytałem, że Słowak miał świetny sezon 2017/18, dobry w destrukcji i na rozegraniu. Gdzieś nawet jakieś porównania do Verattiego się pojawiły, choć zapewne na wyrost ;)

Żeby jeszcze doszedł jakiś konkretny stoper. Obrona Juve, Napoli i Interu robi wrażenie...

miszcz napisał/a:
Barella z podobnymi lub czasem nawet gorszymi od powyższych statystykami

Zobaczymy jak się wpasuje. Osobiście bardziej zazdroszczę im Sensiego. Barella to nie jest raczej typ rozgrywającego.

Ciekawi mnie jak się wkomponuje Godin przy grze trójką stoperów... To trochę przypomina przyjście Vidicia, też były ochy i achy...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 13, 2019 20:31   

Lobotka to raczej takie połączenie Torreiry z Verattim. Podobny wzrost, agresja w odbiorze, plus rozgrywanie piłki

patrząc jak pressingiem potrafiła grać Sampa rozumiem chęć pozbycia się Biglii i plotki o Veretout. Chociaż Słowak na moje to duża lepsza alternatywa od Francuza

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 13:59   

miszcz napisał/a:
Bennacer + Krunić + Veretout = 45 mln
Barella z podobnymi lub czasem nawet gorszymi od powyższych statystykami = 45 mln
Jak na razie to oficjalnie klepnięty jest dopiero jeden, o dwóch kolejnych dopiero walczymy, więc i suma może być inna. Co do Barrelli to mi on strasznie wpadł w oko już na początku sezonu, po meczu z nami napisałem coś takiego: "Boli fakt, że mamy wieli problem z logicznym stworzeniem zagrożenia, tu nawet Cagliari pokazywało nam jak ładnie można szybko dostarczyć piłkę do napastnika czy wykorzystywać do budowy akcji środek pomocy. No i Barella, gość warty uwagi największych klubów ligi, już teraz za duży na peryferia. U nas ciężko ki kogoś wyróżnić, no chyba, że negatywnie, tu Jack lub Hakan (ten to wyglądał jakby grał w środę w Peru, a wracał do Mediolanu galerą jako wioślarz)". Kwota spora, ale nie bawię się w ocenianie czy to przepłacony transfer czy nie. Dla mnie to była półka wyżej niż Sensi, którego też widziałbym u nas, już wcześniej, ale sęk w tym, że obaj trafiają do kuzynów.

Paolo#3 napisał/a:
Osobiście bardziej zazdroszczę im Sensiego. Barella to nie jest raczej typ rozgrywającego.
Dla mnie są dość podobni, ale gdy widziałem Sensiego, to nigdy nie miałem ochoty klaskać uszami, a przy tym drugim tak. Problem w tym, że faktycznie cyferek nie ma, ale to też jak Bernadeschi w Fiorentinie, który cyfry miał słabe, a robił grę aż miło. Na koniec mogę dorzucić tego sęka z akapitu powyżej, bo niezależnie który z nich jest fajniejszy, to jednak obaj są u nich.

Paolo#3 napisał/a:
Ten Bennacer jest bardzo dynamiczny, taki 2-way player, produktywny zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ostatnio sobie sprawdzałem ustawienia linii pomocy Empoli - zarówno Kruniciowi jak i Bennaserowi zdarzało się grywać na regiście, choć wyglądają mi bardziej na "połówkowiczów". Krunić wręcz nastawiony bardziej na ofensywę, nie zdziwię się jeśli zdarzy mu się pograć na trequartiście.
Liczę, że Bennacera sfinalizujemy po finale, bo upatruję w nim silnego kandydata do podstawy pomocy kosztem Hakana. A już na pewno liczę na to, że Turek się będzie musiał spocić, żeby wybiec na boisko.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 22:00   

Bennacer zapowiada się naprawdę obiecująco. Veretout też ma dobre statystyki wykreowanych akcji, no i Giampaolo w jego grze widzi wiele zalet. Jednak w sumie to samo można było powiedzieć o Calhanoglu, kiedy przychodził do Milanu. Ba, nawet grając już u nas Turek miał w ostatnich dwóch latach całkiem niezłe suche statystyki w liczbie wykreowanych sytuacji bramkowych, ale kto oglądał Milan, ten wie, że w jego przypadku obraz gry był zupełnie inny niż wskazywałyby na to niektóre cyferki. Wierzę jednak, że z trenerem, który ma pomysł na ofensywę, wszystko inaczej się ułoży i dobrze rokujący piłkarze spełnią oczekiwania.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 15, 2019 22:12   

carlos, w sumie powinienem od razu to wyjaśnić i sprostować, bo jakiś życzliwy Interista stwierdzi, że według mnie kupujemy lepiej i lepszych graczy :P Broń Boże nie to miałem na myśli. My jesteśmy w takim miejscu odbudowy, że nam potrzeba tych 3 graczy za 45 mln. Im trzeba tego jednego, bo kadrę mają na tyle dobrą, że taki gracz nie przyjdzie z łatką zbawcy i cudotwórcy, przez co po roku wraca tam skąd przyszedł :)

Te statystyki to tak jak napisałem, z przymrużeniem oka. Barella to fajny grajek, ale 45 mln? Tyle bym nie dał, ale skoro Inter tyle chciał dać i ich stać, to ich sprawa. Zresztą swoją ocenę ich działań już opisałem w innym temacie.

Ja czekam z niecierpliwością na Bennacera. To może być kozak, którego za rok trzeba będzie sprzedać za 50 mln, na co pewnie Elliott liczy.
Ogólnie, pierwszy raz od dawna mam wrażenie, że nasze mercato nie jest z przypadku. Kibice na pewno chcieliby inaczej, drożej, więcej i lepiej, ale taki mamy widocznie plan. Trenera też nie mamy według mnie z przypadku.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 16, 2019 08:59   

carlos napisał/a:
Dla mnie są dość podobni, ale gdy widziałem Sensiego, to nigdy nie miałem ochoty klaskać uszami, a przy tym drugim tak. Problem w tym, że faktycznie cyferek nie ma, ale to też jak Bernadeschi w Fiorentinie, który cyfry miał słabe, a robił grę aż miło.

Jak to Barella nie ma cyferek, 30+4 przez 3 sezony w lidze (a trochę meczów opuścił) :)
Oczywiście mowa o żółtych + czerwonych kartkach. Do tego dochodzi sporo agresji, bezsensownych pretensji czy dyskusji, mógł mieć tych kartek dużo więcej. Można być walczakiem itp, ale moim zdaniem młody ma trochę za gorącą głowę i często nie kontroluje swoich zachowań, nie raz też jakieś chamskie wejścia. Mnie piłkarsko nie przekonuje aż tak, na pewno nie na 45 mln, no ale wiadomo - włosi muszą swoich trochę dowartościowywać i szukać nieco na siłę dużych talentów.

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 16, 2019 13:45   

Fantasy Football. Nudzi się i pada

Wymiana Hakana na Upamecano. Dopłacamy koło 5-10 mln
Wymiana Suso na Pellegriniego od 5 mln zysku do 0.
Wymiana Andre Silvy na Ruben Nevesa - Strata 20-25 mln

Kupujemy:

Rodrigo De Paula 30 mln

Evertona za 40 mln

Sprzedajemy

Samu 20 mln

Laxalt 15 mln

Borini 10 mln

Stirinic max 5 mln(powątpiewam xD)

Plus obecne dotychczasowe transfery minus 94 mln.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 16, 2019 14:57   

miszcz napisał/a:
carlos, w sumie powinienem od razu to wyjaśnić i sprostować, bo jakiś życzliwy Interista stwierdzi, że według mnie kupujemy lepiej i lepszych graczy :P Broń Boże nie to miałem na myśli. My jesteśmy w takim miejscu odbudowy, że nam potrzeba tych 3 graczy za 45 mln.
Spoko, rozumiem. Ja jakoś bardzo im nie zazdroszczę transferów, a raczej miejsca w którym są z budową klubu. W zgodzie z FFP i w LM w nadchodzącym sezonie i kadrą spokojnie na miejsce w top3 w lidze. Generalnie u nas do najlepszych transferów ostatnich lat zaliczam raczej tych, którzy kosztowali niewiele, bo byłby to Jack (który był blisko, więc zdążył dojechać na podpisanie papierów), Suso i Kucka. Z tych droższych to Romagnoli wszedł nam na 100%, bo o styczniowych nabytkach to na razie pisał nie będę, żeby nie zapeszyć. Więc kwot transferowych nie fetyszyzuję.

Nabytki z Empoli mnie satysfakcjonują, trochę mniej Theo w tym momencie, ale jest ok. Tyle, że nie widzę w tym żadnej zmiany tak naprawdę, bo ciekawe nazwiska do nas przychodziły od lat. Oczywiście przepłacaliśmy je zazwyczaj, ale to nie zmienia sedna problemu, bo czym innym jest kupić piłkarzy, a czym innym zbudować z nich zespół. Więc nie martwię się zakupami, tylko raczej czy tym razem faktycznie klub ma wizję i plan dłuższy niż na najbliższy sezon. Co mam na myśli? Np to, czy jak się (tfu, tfu) powinie noga dla naszego nowego trenera, to zawodnicy kupieni dalej będą pasować do wizji? Bo sęk w tym, że powinni.

Jak patrzę na Maldiniego i Bobana to oczywiście wspomnienia z nimi związane każą mi myśleć, że oni muszą mieć pojęcie jak to powinno wyglądać.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 08:09   

Jeżeli chodzi o bocznych pomocników/półskrzydła to dość logiczne jest dla mnie, że przede wszystkim trzeba było wzmocnić konkurencję i nadać tą mityczną "głębie" składu.

Jeśli zdecydowaliśmy się na zmianę trenera to dlatego, że zarząd wierzy, iż aktualny skład ma większy potencjał i część obecnej kadry rozwinie się pod skrzydłami nowego szkoleniowca.

Kessie, Calhangolu, Bonaventura razem z Bennacerem i Kruniciem dają jakieś gwarancje, że przynajmniej dwójka z nich będzie w formie i druga linia (bez registy na tą chwilę, ale tu też czekamy na wzmocnienia) stanie się naszym atutem, a nie bolączką jak w ostatnich latach.

Z racji tego, że potrzebowaliśmy kilku wzmocnień nie mogliśmy pozwolić sobie na wydanie wielkiej sumy na jednego pomocnika, bo korekt potrzebnych było więcej.

Nie żałuję specjalnie Barelli bo nie sądzę, żeby jednostkowo jego wpływ na naszą grę był większy bądź chociaż równy zakupowi 3 mniej uznanych, ale perspektywicznych pomocników do walki o pierwszy skład. Dla mnie droga obrana przez Maldiniego i spółkę jest właściwa.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 08:11   

Zakładając, że transfer Bennacera jest już klepnięty i zostanie sprowadzony Veretout lub ktoś inny w jego miejsce to bardzo ciekawi mnie jak wyglądać będzie sytuacja z transferami wychodzącymi:

Mamy 4 bramkarzy, z czego jeden powinien odejść.
Na lewej stronie obrony jest aż 4 piłkarzy ( Theo, Rodriguez, Strinic, Laxalt ).
Widać, że klub chce się pozbyć Bigli.
Suso jest próbowany na pozycji trequartisty ale pytanie czy się odnajdzie.
Borini, Castillejo - co z nimi, gdzie mają grać czy odejść, jeśli przyjmiemy, że Piątek, Silva i Cutrone będą pełnili funkcję napastników w formacji 4-3-1-2 ( jeśli Silva w ogóle się sprawdzi i jego głowa również )?

Druga sprawa czy sprowadzimy środkowego obrońcę. Jeśli tak to z jakim założeniem czy będzie kombinowanie z próbowaniem kogoś na tej pozycji kto już w kadrze jest ( oby nie bo takich kandydatów póki co nie widzę ).

Trzecia sprawa to nie mogę się doczekać kilku spotkań gdzie będzie można zobaczyć pomysł Giampaolo na drużynę i zawodników tych co już są jak i nowe nabytki.

Czwarta sprawa. Jeśli mielibyśmy pożegnać kogoś to ciekawe za ile, bo niestety mam wrażenie, że ewentualne zainkasowane sumy za np. Silvę, Castillejo, Suso, Laxalta, Hakana, Biglię mogą być mniejsze niż nam się wydaje, a na pewno zawodnicy stracili na wartości. O Borinim nie wspomnę, bo jego pensja powoduje, że nikt za niego nie zapłaci poza jakimiś Chińczykami.

Pewnie więcej będzie wiadomo po tournee w USA.

Edit: Mam również nadzieję, że nie będzie sytuacji w której nie dojdzie do sprzedaży nie pasujących zawodników i zostaną na zasadzie zapchajdziury. Jeden ok, ale więcej to już nie jest dobre rozwiązanie.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 08:21   

Cena Barelli jest adekwatna do tego jaki porąbany stał się rynek. Tacy zawodnicy po prostu tyle kosztują. Nas na niego w tej chwili nie stać.
Natomiast Sensi na takich warunkach na jakich wziął go Inter byłby dla Nas ciekawą opcją.
Ciekawe jak się potoczą losy Tonaliego.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 13:30   

plakat33 napisał/a:
Mamy 4 bramkarzy, z czego jeden powinien odejść.
Pewnie Plizzari pójdzie się ogrywać do Serie B. Takie są plotki i to chyba najlepsze rozwiązanie.

Jeśli chodzi o obronę, to ciekawą opcją wydaje się być Fabian Schar. Bardzo solidny defensor, nie stary, ale już ze sporym doświadczeniem. Do tego jakby udało się wyciągnąć Nastasicia na rok (ewentualnie na dłużej jeśli by się sprawdził), to obrona na przyszły sezon byłaby gotowa. Romagnoli, Musacchio, Schar, Nastasic. Z Caldara w tym sezonie raczej się nie nagra, nie wiadomo kiedy wróci (o ile wróci) do pełnej formy, to już raczej temat na kolejny sezon...

Saga z Veretout dobiega końca. Teraz mówi się o Praecie. Kandydaci na registę jakoś do mnie nie przemawiają, ale jeśli dałoby się wcisnąć Dorii jakiegoś Laxalta czy innego Biglię, to i tak byłoby ok.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 13:53   

Podstawowym registą będzie chyba Bennacer, a Veretout, jak i Praet, byli/są przymierzani na połówkę (lewą lub prawą, bo chyba mogą grać na obu bokach pomocy).

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 15:22   

Jak na razie, to sposób pracy Maldiniego i Bobana nakazuje raczej na stwierdzenie, że pracują w ciszy, bo wszystkie zaklepane do tej pory transfery (uznajmy, że chodzi także o Bennacera) wyskoczyły jak królik z kapelusza. Gdyby przypadkowo ktoś nie namierzył Maldiniego z Hernandezem na Ibizie, to byłaby taka sama amba, jak z Kruniciem. Dlatego też Veretout Veretoutem, a Praet Praetem - a w rzeczywistości może się kroić coś zupełnie innego.

Widać też, że wreszcie inwestujemy w wyrównanie jakościowe kadry, żeby nie dochodziło do sytuacji, gdzie Calabria zmuszony jest do gry w środku pomocy, bo albo trener się obraził na Montolivo, albo cała reszta ławki to są wyjątkowi pozoranci. Innej drogi rzecz jasna nie ma.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2019 18:21   

Włoskie media media od wczorajszego ranka trąbią, że Veretout jest bardzo blisko Romy, a niektorzy dalej widzą go u nas.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 00:00   

Yahoo323 napisał/a:
Jak na razie, to sposób pracy Maldiniego i Bobana nakazuje raczej na stwierdzenie, że pracują w ciszy, bo wszystkie zaklepane do tej pory transfery (uznajmy, że chodzi także o Bennacera) wyskoczyły jak królik z kapelusza. Gdyby przypadkowo ktoś nie namierzył Maldiniego z Hernandezem na Ibizie, to byłaby taka sama amba, jak z Kruniciem.

Dokładnie. Wiemy tyle, że nic nie wiemy. Dziennikarze włoscy przypominają mi trochę sowietologów z czasów Zimnej Wojny, którzy wnioskowali układ sił w Moskwie na podstawie kolejności wjeżdżających za mury Kremla limuzyn. Tak samo mamy teraz z autami agentów piłkarskich, parkujących w garażach podziemnych Casa Milan. Sprawdza się, kogo mają oni wśród swoich klientów, następnie porównuje z brakami kadrowymi Milanu i plotka gotowa. Liczę jedynie na to, że z tym Modriciem to już nie jest jedynie wymysł prasy, choć z drugiej strony, raczej nie wierzę, że Chorwat zgodziłby się na radykalne obniżenie pensji w Milanie, dlatego niestety uważam ten potencjalny transfer chyba za niemożliwy do spełnienia.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 06:23   

MK92 jest tak jak napisałeś.
Nie zdziwię się jak po zakończonym tournee okaże się, że Giampaolo nie będzie widział w składzie jakiś piłkarzy i wtedy zostaną przeprowadzone kolejne ruchy transferowe, nawet takie o których teraz gazety nie wspominały.
Gdyby zliczyć wszystkie nazwiska które w kontekście Milanu były od początku sezonu ogórkowego to by pewnie wyszło kilka jedenastek. Nawet nie ma sensu za wielkiego tego komentować tak wiele plotek jest. O takim Kramariciu już prawie nie pamiętam, że taki pomysł padał... :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 08:27   

Z Modriciem musiałby się stać cud i mam tu na myśli jego kontrakt. Podobno ma obecnie 12 mln, w kontekście Milanu mówi się o zejściu do raptem 10, czyli nadal totalny kosmos.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 08:46   

Według tego, co znalazłem w necie, ma 9 mln netto, ale mimo wszystko wciąż ogromne pieniądze.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 19, 2019 08:58   

Modrić netto zarabia niecałe 9 mln euro.
źródło: https://www.capology.com/club/real-madrid/salaries wydaje się sensowne, dane dotyczące Milanu są wiarygodne

Warto jednak nadmienić, że jego kontrakt jest ważny tylko rok, zatem propozycja Milanu może opiewać np. na 6 mln euro rocznie przez 3 lata i jak najbardziej być konkurencyjna w stosunku do tego, co dostaje obecnie w Realu.

Kolejna kwestia dotyczy nowego prawa podatkowego we Włoszech. Brakuje mi solidnego źródła na które mógłbym się powołać, żeby wyliczyć dokładnie jego wpływ na relacje zarobki netto piłkarza a koszt brutto dla klubu, ale natknąłem się na przykłady, gdzie w uproszczeniu zamiast dotychczasowego mnożnika 2.0 nowe gwiazdy miałyby go mieć na poziomie około 1.3.

6 mln euro netto to byłoby zatem 7,8 mln euro brutto, dajmy w zaokrągleniu 8 mln.

Jest to zatem obciążenie dla klubu rzędu pensji 4 mln euro netto w starym systemie bądź dla piłkarza grającego aktualnie w Serie A.

Moim zdaniem nie stoimy wcale na przegranej pozycji, a biorąc pod uwagę wiek Chorwata i fakt, że ponoć był/jest(?) kibicem Milanu to może po wygraniu kilku LM chciałby przekonany wizją Bobana i Maldiniego spełnić dziecięce marzenie?

Odpowiedz do tematu