ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 21, 2019 20:32   

Ja chcę wierzyć, że taki mamy plan. Wszak Torreira jest w gruncie rzeczy podobnym zawodnikiem, co Sensi i obaj grają na regiście. ;)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 21, 2019 20:33   

Qnen napisał/a:
Sensi idzie do Interu, miał być nasz... Albo mamy lepszy wybór albo totalnie to spapraliśmy bo był o krok od Milanu.

co spapralim? Carnevali nagle krzyknął 35 mln euro za gościa z rocznym kontraktem ...

Inter ma czym zbić cenę przez zawodników z Primavery, my niezbtr. A branie udziału w licytacji uznałbym za skrajną głupotę

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 21, 2019 20:58   

Nie wiedziałem, ze tak strasznie wzrosły koszty. Torriera byłby marzeniem a dzisiaj wypływają informacje o Kovacicu.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 10:05   

Ale Sensi chyba nie ma rocznego kontraktu? :o
Nawet plotki o transferze do Interu zakladają roczne wypożyczenie z opcją/obowiązkiem kupna.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 10:50   

Szkoda Sensiego, ale trzeba też zachować rozsądek.

Sensi do Interu, Tonali ponoć do PSG, a Kabak pewnie wyląduje w jakimś Bayernie albo Anglii :(

Cóż, mercato dopiero się zaczyna. Może warto spojrzeć w stronę tego Moro. W końcu takiego Hamsika też ktoś znalazł gdzieś tam na Słowacji... Bennacer z Empoli to też ciekawy gracz.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 11:06   

Mnie martwi że wyceniają Cutrone za 25 mln patrząc na ceny poniektóre............. Chcą Shicka zamian niego, który jest drwalem niedojdą oraz spróbowac Silvę na SS. Ogólnie czekam na rozwój sytuacji. Dopiero od 1 lipca ruszy lawina tak naprawdę.

Dla mnie królami merceto są z Borussi

Brandt, Shulz, Alcacer i Hazard za mniej niż 100. Każdy wbiłby się do pierwszego składu u nas.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 14:20   

Sensi ma kontrakt do 30 czerwca 2021.
Ktoś na forum jakiś czas temu podał info o rocznym kontrakcie i przez to w mojej świadomości również się ta nieprawdziwa informacja pojawiła. A jak ma jeszcze umomwę na 2 lata to zmienia postać rzeczy jeśli chodzi o jego cenę. 35 mln to jednak przesada ale już 20-25 to adekwatna wartość na dzisiejszym rynku.

Osobiście zastanawia mnie wycena Cutrone. Miał sezon w którym mało grał ze względu na ustawienie drużyny i Higuaina, a później Piątka. Wiem to. Ale tutaj 25 mln za jednego z najzdolniejszych napastników wygląda dla mnie dziwnie przy obecnych cenach rzucanych za np. Sensiego ( 30-35 mln )

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 16:19   

Do tego jeszcze niby odejście Kessiego, a za niego pewnie będziemy mieli Praeta. Teraz patrze, że z optymistycznych newsów przechodzimy w negatywne. Na szczęście żródła są kiepskie.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 19:07   

Adin napisał/a:
Do tego jeszcze niby odejście Kessiego, a za niego pewnie będziemy mieli Praeta. Teraz patrze, że z optymistycznych newsów przechodzimy w negatywne.
Jeśli chodzi o rozgrywanie i grę ofensywną, to i tak byłby krok do przodu. Ja nie jestem wielkim zwolennikiem przyjścia Praeta, ale żeby grać ładniejszą i skuteczniejszą piłkę, trzeba zmian w pomocy. Kessie i Bakayoko w ofensywie byli przeciętni, Hakan wciąż bez formy, a Paqueta z czasem też zjechał z formą. Krunić, Torreira, Praet, Sensi - oni mają większe predyspozycje, żeby zagrać kombinacyjnie.

Co do Schicka - nie widzę go obok Piątka (który powinien być, obok Paquety, centralną postacią w ofensywie u Giampaolo), już wolę eksperyment z Suso jako cofniętym napastnikiem (Hiszpan na treq się raczej nie nadaje).

Oby plotki o odpuszczeniu Kabaka przez Bayern były prawdziwe. Wtedy już w obronie wystarczą kosmetyczne zmiany typu Murru za Laxalta/Strinicia i jakiś stoper na koniec ławki (powrót Simicia?).

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 21:29   

Ponoć Kabak dogadany za 15m i testy medyczne za tydzień. Oczywiście uwierzę jak zobaczę, ale to wydaje się być fajny transfer. Chociaż super młoda będzie ta nasza defensywa.
lì a casa il cuore sentirà!

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 21:37   

Oby to była prawda.

Oglądacie mecz Hiszpania - Polska? Ceballos wygląda świetnie, podoba mi się też gra Olmo. Dziwne, że Hiszpan gra w lidze chorwackiej...

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 22:34   

Na tle tak dysponowanej Polski każdy by wyglądał nieźle, Hiszpanie grają jakby przyjechali z innej planety. Ceballos kozak, Ruiz zresztą też.

Zakładając, że w tych plotkach jest ziarno prawdy, mnie trochę cieszy, że nie uczestniczymy w wyścigu zbrojeń i skupiamy się na młodych prospektach w rozsądnych cenach. Turek z VFB w sam raz pasuje w taką politykę. Przecież Ruiza też ktoś znikąd wyciągał, prawda?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 22:34   

Caballos do Milanu. Proszę

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 22:39   

Cena Ceballosa po tym turnieju będzie kosmiczna, jeżeli będzie wciąż grał tak jak dziś. Polska wygląda dziś jak 3/4 drużyn Serie A grających z nami, więc Hiszpan powinien się odnaleźć. :P

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 22, 2019 22:41   

Gzikuu napisał/a:
Polska wygląda dziś jak 3/4 drużyn Serie A grających z nami

To się nazywa hurraoptymizm.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 11:46   

Gzikuu,

cena Ceballosa już przed turniejem była kosmiczna, bo kto to widział, by za młodego i "nieogranego" rezerwowego żądać 40 mln euro? Teraz to jest już bardziej uzasadniona. :P

Ogólnie to dzisiaj się mówi, że chcemy 2-letniego wypożyczenia z opcją wykupu (pewnie te 40 mln) + to my opłacamy całą pensję gracza. Jak dla mnie deal świetny, bo jeśli awansujemy do LM, to nas będzie stać by tyle wydać, a jak nie, to odeślemy go do Madrytu i będziemy szukać kogoś innego.

ps. Jak zaopatrywalibyście się na taki skład?

Ja bym wymienił Silvę na porządnego SS, a jakby się nie dało, to chociażby na Kuame, który jest ponoć do wyjęcia za 15 mln euro. I wtedy taki skład spokojnie mógłby się bić o czwartą pozycję w Serie A.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 12:58   

Słuchajcie, a temat Evertona całkowicie upadł? Wygląda na to, że Leo miał nosa. Fajnie gra na Copa America.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 16:29   

kamilus napisał/a:
Jak zaopatrywalibyście się na taki skład?
Skład bajka, przy odrobinie szczęścia nawet na podium.

Szkoda tylko, że ciężko będzie nawet o jednego z dwójki Ceballos - Torreira. Tak sobie myślę - patrząc na oczekiwania Violi czy Dorii w sprawie Veretout czy Praeta, to nie lepiej skupić się na jednym pomocniku ale klasowym, względnie uzupełnić jakimś Moro?

Albo taki scenariusz: jeśli Kabak faktycznie jest już zaklepany, to skupić się już tylko na Ceballosie i Torreira, a odpuścić second strikera. Po prostu poeksperymentować z Silvą, Suso i Samu na pozycji cofniętego napastnika, sprawdzić kto będzie najlepszy do duetu z Krzysztofem.

Pomoc: Ceballos-Torreira-Kessie i Paqueta wygląda pięknie.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 17:15   

Para Ceballos Torreira to koszt 90 mln, Kabak 15 mln, co nie jest dużą sumą jak na obecne realia piłkarskie. Jeśli byśmy chcieli sprzedać Gigio, to ok. 50% tej kwoty załatwia nam ten jeden transfer, a mielibyśmy już kompletną linię pomocy (Ceballos/Jack, Torreira/Biglia, Kessie/Krunic). Gorzej, jeśli nie chcemy, bo wtedy pieniędzy trzeba by szukać na sprzedaży Suso/Samu/Laxalta/Silvy, a na nich póki co chętnych nie ma.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 17:16   

Ani Suso czy Donnarumma nie chcą ruszać się z Milanu ^

Dwa ta wycena na Ceballosa na 50 mln to lekkie xD Chłopak od transferu z Betisu rozegrał tylko 1600 minut i cena wzrosła o 35 mln euro wynika :D

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 18:26   

Adin napisał/a:
Chcą Shicka zamian niego, który jest drwalem niedojdą
Schick jest drwalem? To Piątek kim? Osikowym kołkiem? Schick technicznie jest na poziomie Silvy, to że to im obecnie niewiele daje nie robi z nich drwali. No chyba, że dla Ciebie określenie drwal ma jakieś inne znaczenie.
plakat33 napisał/a:
Osobiście zastanawia mnie wycena Cutrone. Miał sezon w którym mało grał ze względu na ustawienie drużyny i Higuaina, a później Piątka. Wiem to. Ale tutaj 25 mln za jednego z najzdolniejszych napastników wygląda dla mnie dziwnie przy obecnych cenach rzucanych za np. Sensiego ( 30-35 mln )
Z drugiej strony Cutrone chce odejść tam, gdzie grałby więcej. To wyklucza mocne i bogate kluby. A w Sensim i my kuzyni widzimy wzmocnienie pomocy.
Yahoo323 napisał/a:
Przecież Ruiza też ktoś znikąd wyciągał, prawda?
Fabian to akurat był dość drogi transfer, bo około 30 mln. Ale z tezą ogólnie się zgadzam, bo naprawdę są w słabych zespołach piłkarze, którzy umiejętnościami mogliby zawstydzić naszych.
Dobra strona bycia takim średniakiem sportowym jak Milan jest taka, że piłkarzy wartych kupna są setki. To City czy Real musi wybierać najlepszych z najlepszych. Jak na razie plotek sporo, ale nie wnikam w nie zbytnio. Torreira byłby świetny, ale nie sądzę, żeby jego tęsknota za Italią to dobry powód dla Arsenalu do przeceny.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 21:05   

carlos napisał/a:
Fabian to akurat był dość drogi transfer, bo około 30 mln. Ale z tezą ogólnie się zgadzam, bo naprawdę są w słabych zespołach piłkarze, którzy umiejętnościami mogliby zawstydzić naszych.

Zdaje się, że 20 milionów, ale zgoda - no nie jest to no-name za dwadzieścia piłek Adidasa.

Moim zdaniem wszytko co mamy, ładujemy w pomoc. Reszta formacji od biedy się obroni, jeżeli pójdą jakieś względnie tanie deale (Kabak, Theo na lewą w miejsce Laxalta i Strinica). Do przodu ma kto grać, bo jeżeli wierzyć w ustawienie trequartisty i dwóch napastników, to Paqueta/Suso plus Calhanoglu albo Bonaventura i trzech napadziorów na dwa miejsca - starczy. A w środku pomocy zionie dziurą. Czwórka Ceballos - Torreira - Kessie - Paqueta brzmi tak nierealnie, że aż zapiszę sobie screenshota i na koniec okienka ponownie do niego zajrzę, żeby zobaczyć jak rzeczywistość będzie mylić się z marzeniami ...

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 21:12   

Oglądnąlem dwie kompliacje z Kabakiem i gość wydaje mi się bardzo wolny. Zobaczymy.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 24, 2019 23:30   

No i ten Kabak w sumie ze swoimi kolegami ze Stuttgartu całkiem sporo bramek stracił w Bundeslidze. Niby chce go też Bayern, ale ostrożnie podchodzę do tematu jego transferu do Milanu. Może coś w nim rzeczywiście jest, ale wolę się nie napalać, bo już się na dwóch panach z ligi niemieckiej w naszych barwach trochę zawiodłem w ostatnich miesiącach.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 25, 2019 09:15   

Na kompilacjach Kabak wygląda moim zdaniem przyzwoicie, chociaż obejrzałem je dopiero po przeczytaniu Waszych postów i faktycznie demonem szybkości to on nie jest.

Niemniej, bardziej wiarygodne od zlepku najlepszych akcji są dla mnie recenzje i wypowiedzi wskazujące, że Turek prezentował się dobrze pomimo słabej ogólnej postawy jego zespołu. Na takie informacje natrafiłem przynajmniej kilka razy i nie są to wiadomości tylko z ostatniego tygodnia, ale pochodzą z okresu przed mercato.

Przypominam, że z tego samego spadkowicza odchodzi właśnie aktualny Mistrz Świata - Pavard.

Odpowiedz do tematu