ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 17:15   

Co myślicie o odejściu Nesty i ściągnięciu Luiza? Moim zdaniem, Nesta powinien skończyć swoją karierę w Milanie. Luiza bym chciał ale za jakiegoś innego stopera.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 18:18   

Może Onyewu <-> Luiz? Bonera czasem może się przydać choćby jako rezerwa na prawą obronę, a Oguchi w ogóle u nas nie gra.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 22:34   

Ja mam pytanie. Dlaczego tematy z transferami są zamykane i otwierane następne części? I na jakiej podstawie jest to wybierane? Nie ilością stron tematu, nie datą...
A Luiz jest dla mnie anonimowym piłkarzem - ani razu go nie widziałem. Nie znam też recenzji jego występów. Warunki ma ok. Biografię bardzo dobrą - młody gracz, a już jest podstawowym obrońcą solidnego klubu europejskiego i zadebiutował w reprezentacji.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 13:23   

Venomik napisał/a:
Ja mam pytanie. Dlaczego tematy z transferami są zamykane i otwierane następne części? I na jakiej podstawie jest to wybierane? Nie ilością stron tematu, nie datą...

Kiedyś zamykaliśmy je po określonej ilości stron. Teraz... trochę się spóźniliśmy ;)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 13, 2010 17:55   

http://seriea.pl/index.ph...&artykul=181007

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 13, 2010 18:59   

Nie wiem, po co byłby nam Brocchi. Poza tym ma już 34 lata, a Milan raczej musi odmłodzić pomoc.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 13, 2010 19:17   

aha, jasne.. W takim razie ciekawe po co wyjeżdżał z nami na tournee do Stanów? na wakacje?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 15, 2010 18:41   

Na tournee nie było choćby Pirlo, który chyba jeszcze odpoczywał po mundialu. Mam na myśli kadrę na cały sezon i ewentualny powrót Brocchiego.

łachu 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 19:26   

To tournee, o którym tu mowa, odbyło się jeszcze przed MŚ.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 16, 2010 20:45   

Pomyliło mi się z Panathinaikosem :dunno:
OK, nie zaprzeczam, że mogło rzeczywiście być zainteresowanie Milanu Brocchim, ale wyrażam subiektywną opinię, że taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 20:56   

PrzM, nic Ci się nie pomyliło, właśnie na tym tourne nie było piłkarzy powołanych na MŚ. Brocchi pojechał z kilkoma innymi piłkarzami (Blasi) jako uzupełnienie składu, być może byli oni testowani pod względem przydatności, ale szczerze wątpię. Dobrze się skończyło i mercato było świetne.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 17, 2010 20:19   

Heh, trochę źle zostałem zrozumiany.PrzM, nie odnosiłem się do Twojego posta, tylko do słów Brochiego. Skoro tak mu się podobało w Lazio i nie chciał przechodzić do Milanu to po co z nami jechał na te tournee? ("na wakacje?")
Oczywiste jest chyba, że pojechał tam, bo chciał u nas grać, Milan go sprawdził, trener (chyba wtedy tymczasowo Tasotti) uznał, że Brocchi się nie nadaje i i oddelegował kolesia z powrotem do Rzymu. A ten teraz wygaduje jak to mu dobrze w Lazio i że nie chciał odchodzić. Ściema wg mnie.

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 02, 2010 21:42   

Tak sobie patrzę jak Bale pogrywa z Interem i dochodzę do wniosku, że on musi być nasz. Cena nie gra roli ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 02, 2010 21:48   

pionka napisał/a:
Tak sobie patrzę jak Bale pogrywa z Interem i dochodzę do wniosku, że on musi być nasz. Cena nie gra roli ;)
Jak napisałem coś w tym stylu o Walijczyku jakiś rok temu to były gromy, że Gareth to talent z FM'a, na dodatek zatrzymał się w rozwoju. Wtedy Spurs chcieli za niego coś koło 10 mln, dziś wart jest jakieś 25 :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 03, 2010 19:08   

ro temu Bale był przymierzany jako lewy obrońca, i przegrał rywalizację z Ekotto. Pomysł by Walijczyka przesunąć wyżej czyli na lewą pomoc okazał się kapitalny, tu może pokazać swoje walory ofensywne które ma większe od defensywnych.

Bale jako LO w Milanie nie za bardzo, ale jako lewoskrzydłowy w taktyce 4-4-2 bądź 4-3-3 czemu nie ;) I jakoś go nie widzę w Interze pamiętając jak się skończyły przygody Quaresmy czy Manciniego ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 22:03   

No proszę, słowa Prezydenta Milanu są zastanawiające. Wielki Piłkarz w Milanie w styczniu? Jakieś sugestie? Tym razem liczę na wzmocnienie defensywnej strony Milanu.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 22:30   

Przeciez mowil ze to Del Piero :P

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 23:06   

W styczniu nie przyjdzie :P

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:01   

Qnen napisał/a:
Wielki Piłkarz w Milanie w styczniu? Jakieś sugestie

Czyżby Cassano? :) Będzie za darmo chyba już w styczniu. Antonio, Prince, Zlatan i Rino w szatni - albo Sodoma, Gomora i Toruń, albo bad boys jak w NBA Detroit Pistons z przełomu 80's i 90's :king:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:40   

Sprowadzenie kolejnego napastnika byłoby zupełnie bezsensowne. Moim zdaniem powinniśmy skupić się na bokach obrony.

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 12:56   

A ja myślę, że to może być Kaka:) jeśli odejdzie Ronnie:)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 15:53   

Qnen napisał/a:
W styczniu nie przyjdzie :P

Gdzies czytalem ze w mysl "nowego prawa" moglby wlasnie w styczniu dolaczyc :) a ile w tym prawdy to nie wiem :>

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 16:30   

TomekW napisał/a:
Sprowadzenie kolejnego napastnika byłoby zupełnie bezsensowne. Moim zdaniem powinniśmy skupić się na bokach obrony.
W przypadku odejścia Dinho w lato zaklepanie Cassano miałoby sens. Mimo wszystko tak jak Ty liczę na radykalne zmiany w obronie ( i to nie tylko na skrzydłach).

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 19:37   

Do listy życzeń dołączyłbym jeszcze pomocnika-rozgrywającego, ale biegającego i walczącego.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 06, 2010 12:34   

Cytat:
Według plotek docierających do nas z Hiszpanii, drużyna AC Milanu znajduje się na pole position w wyścigu o pomocnika Relu Madryt - Lassana Diarry. Spekuluje się iż do transferu mogłoby dojść już w styczniu, koszt transferu zawodnika wyniósłby około 10 mln euro. Pierwsze rozmowy w sprawie transferu, zdaniem prasy zostały poczynione podczas spotkania obydwu drużyn w Lidze Mistrzów (Milan - Real 2:2).

Genialna plotka.Wiadomo,ze mamy komplet w pomocy,jednak taki zawodniczek,ktory moim zdaniem moze byc wybitny,za takie grosze... kolejny fantastyczny transfer na poziomie ibry i robinho.

...no ale wiadomo,boki obrony najwazniejsze :)

Odpowiedz do tematu