ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga polska 2010/2011
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 30, 2010 20:56   

Ma klauzulę: w razie spadku rozwiązują umowę. Nie ryzykuje więc.

labol 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2010 13:27   

I w tą jedną rundę sobie sowicie zarobi, a zresztą ciekawostka:

Koeln "broni sie przed spadkiem" i ma wiecej punktow przewagi nad strefą spadkową niż Lech który gra w pucharach, ale przecież "w lidze sie nie poddał i walczy" 8) ale to polska liga, tu teraz ciasnota nieziemska.

Natomiast mnie niezwykle ciekawi co zrobi Wisła- kogo kupi na miejsce Brożków (zwłaszcza Pawła, bo Piotr w ostatniej rundzie wiele nie grał), jak sądzicie- jakiś głośny transfer czy kolejny "napadzior" pokroju Beto czy Christowa :lol: ?

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2010 13:56   

Myślę, że będzie jak w Lechu, w miejsce Peszko jest podobno Kiełb :P tak samo w Wiśle, w miejsce Brożka mają Żurawskiego :king: ale okienko rozpoczęło się od wyprzedaży, zobaczymy jak to się dalej potoczy i kiedy przyjdą zakupy do a nie z klubu :brew:

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2010 16:47   

Akurat Kiełb jest ciekawy, jak oglądałem mecze LE to gdy grał, był dość aktywny, Peszce nie dorówna, ale dziurę po nim wypełni. Tylko wtedy niech ściągną kogoś jako rezerwę.

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 19:24   

Już ściągają, Mikołajczak wraca z wypożyczenia, poza tym Kikut też może grac na tamtej pozycji, mam jednak nadzieję, że kogoś wartościowego ściągną, chociaż bardziej potrzeba wzmocnień na lewym niż prawym skrzydle, Lech typowego lewego skrzydłowego nie ma (bo Kriwiec to jednak bardziej typ środkowego pomocnika niż skrzydłowego), może jedynie Wilk ale ile on gra każdy wie ;)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 23:39   

Jakubek będzie jak znalazł na każdą pozycję. Tylko trzeba poprosić Franza, żeby mu wmówił, że potrafi grać w piłkę. Z całym szacunkiem bajer ale Lech w tym sezonie w lidze niewiele ugra. Przespał jesień i jakbyś tego nie tłumaczył to tak zostanie. Trzecie miejsce jest jeszcze prawdopodobne, ale czy realne...życzę Ci powodzenia.
Co do braci Brożków, to jedyna szkoda w ich odejściu dotyka chyba tylko Michała Kołodziejczyka z Rzepy. W Szybkiej piłce każdy tekst o Wiśle zaczynał od tego nazwiska. A tak będzie musiał się nauczyć innego ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 02, 2011 00:08   

Szczerze na mistrzostwo nie liczę, bardziej chciałbym żeby zdobyli Puchar Polski, to tylko 5 meczów do zmobilizowania się i oprócz pucharów będzie coś do gabloty ;) w lidze liczę na podium, wiem że to będzie ciężkie ale po kibicowsku to nawet wierzę naiwnie w tytuł :king:

Poza tym z Wisły odchodzi oprócz Pawła i Piotra jeszcze Pawełek, wielkie osłabienie to może nie jest bo gość potrafił grac fantastycznie ale i zawalać całe mecze, nie na darmo mówiło się w naszej lidze że ktoś puścił Pawełka ;) mimo wszystko Wisła i Lech będą musieli nieco się przemeblować w tym okienku i ciekawe komu wyjdzie to lepiej, w obu klubach mam wrażenie że właściciele skąpią troszkę więc tym bardziej zanosi się ciekawe okienko, zwłaszcza jeśli jeszcze z Jagi odejdzie Grosicki o czym też się mówi

labol 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 06, 2011 14:18   

Na bramke Wisła ma co prawda Jovanicia- ale on od Pawełka wiele lepszy nie jest, za Pawła Brożka będą musieli znaleźć jakiegoś napastnika, bo chyba nie mają zamiaru oprzeć ataku drużyny na Żurawskim :lol: , z Piotrkiem Brożkiem i jego odejściem chyba nie ma problemu, bo on i tak za Maaskanta grał mało, na lewej obronie jest Paljic.

A Lech powinien znaleźć jeszcze jednego skrzydłowego, mówi sie o Pawłowskim z Zagłębia- jako alternatywa może być, Mikołajczak też grywał u Zielińskiego na skrzydle czasem, ale ciężko coś od niego wymagać, bo nawet w Bytomiu rzadko łapał sie do składu, i jak grał to nie zachwycał, a Ślusarski przejmie rolę Tshibamby czyli będzie luzował Rudnevsa na końcówki meczy

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 06, 2011 14:29   

Theo Bos trenerem Polonii.

Ja nie wiem co to za moda na holenderski zaciąg w polskiej piłce :hmm:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 06, 2011 15:39   

Czekamy teraz na Gullita, on za dobre pieniądze przyjdzie wszędzie ;)

zychu9 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 26, 2011 22:03   

Przed nami ostatnia kolejka w Polskiej lidze i czas na małe podsumowania.
Zawsze lubiłem i oglądałem polską piłke, ale nie pamiętam kiedy to ostatni raz Śląsk zajął miejsce na podium?
Ten sezon jak i poprzednie przyniósł mniej lub bardziej dziwne sytuacje, bo kto by przypuszczał, ze taka Cracovia po rundzie jesiennej będzie w stanie się utrzymać? ( ja miałem takie mysli, że pasy się utrzymają, ale nie dlatego, ze będą w stanie odrobic strate punktowe, tylko dlatego, ze ktoś tam po raz n-ty nie otrzyma licencji). Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze jeszcze 1 kolejka i wszystko może się zdarzyć, ale nawet jakby spadli ( w co po ostatnim meczu nie wierzę) to i tak wielkie brawa, ze cały czas wierzyli w utrzymanie.
Jak dla mnie leci już dziś Polonia Bytom, zespół ten nawet jak jakimś cudem się utrzyma, tak licencji nie dostanie. W dodatku w ostatnim meczu jadą do Warszawy na mecz z Legią, która po zdobyciu PP, radzi sobie bardzo dobrze.
Drugi spadkowicz to Arka, tam nie ma kto goli strzelać, bardzo słabo grają i jeszcze jak mają jakąś szanse na 3 pkt to ja przewalą w frajerski sposób ( patrz Lechia).

Teraz przejdźmy do Wisły mistrza Polski 2011.
Po zatrudnieniu holenderskiej myśli szkoleniowej ten zespół, zrobił duży postęp, sprowadził jak na polską ligę bardzo dobrych graczy, którzy to krok po kroku, mecz po meczu pieli się w górę tabeli i jak osiadli na górze tak już konsekwentnie utrzymali 1 miejsce.
Osobiście jestem ciekaw jak poradzą sobie w eliminacjach do LM, wiem, ze są rozstawieni i naprawdę nie mają trudnych zespołów do ogrania, jednak ostatnie wyniki Wiślaków w Europie to koszmar ( Levadia, Karabach) ja jednak trzymam kciuki za Wisłę, niech przynajmniej do grupy LE awansują.
Jak przypominam sobie ich mecze z Schalke czy Parmą to człowiekowi od razu lepiej.

Legia, po zdobyciu PP zaczeła w końcu grac jak na Legie przystało.
Jednak nie wiem czy klub ze Stolicy jest w stanie coś ugrać w Europie, jak patrze na kogą mogą trafić ( Atletico Madryt, Palermo) to wszelka nadzieja pryska.
Jeszcze tam w ogóle nie wiadomo czy ten Weiss czy Skorża będzie trenerem na przyszły sezon?

Zespoły, które mają szanse zagrać w Europie to:
Śląsk - raczej pewniak 1 pkt im wystarczy, a przy porażce lub remisie Widzewa, mogą przewalić mecz, ciężko to sobie wyobrazić, ze klub ten, okupował na początku sezonu miejsce spadkowe.
Lenczyk wykonał tam świetną prace ;)

Jagiellonia- miał być mistrz, ale na wiosne wszystko się posypało, odszedł Grosicki i po mistrzostwie. Klub ten jednak ma duze szanse zagrać w Europie i mają ten dodatkowy plus ze liczą tylko na siebie. Zwycięstwo z Ruchem i po sprawie.

Widzew – beniaminek, tam gdzieś się tułał raz wyżej raz niżej a tu ni z tego ni z owego końcówka dobra i walka o puchary. W ostatniej kolejce jadą do Zabrza, muszą wygrac i liczyć na swoich ziomków z Chorzowa, ze ci nie przegrają z Jagą.

Lechia - sytuacja podobna do Widzewa, muszą wygrać z Zagłębiem i liczyć na potknięcia rywali.

Lech – zespół ten ma najtrudniejszą sytuacje, musi wygrac z Korona i jeszcze liczyc na cud, aby mecze Jagi, Widzewa, Lechii tak się ułożyły, aby wskoczyli na miejsce premiowane Europą.
Nie wiem jaka jest wasza ocena, ale Lech zawiódł na całej lini, w LE poradzili sobie bardzo dobrze, a w ekstraklasie klapa na całego. Kolejorz, byłby rozstawiony i mógłby troche pograć w Europe, ale najwyraźniej nie było im to dane.

Na koniec uważam, ze tabela się nie zmieni i jaka jest obecnie taka pozostanie:
spadek ( Arka, PB)
LE (Śląsk, Legia, Jaga)

Już wiemy kto awansował do ekstraklasy ( ŁKS Łódź- oby tylko dostali licencje, bo w I lidze się marnują)
Podbeskidzie - zespół ten sporo namieszał w PP i mógłby dodać koloru najwyższej klasie rozgrywkowej, ciekaw jestem czy otrzymają licencję.

Ekstraklasa w następnym sezonie będzie transmitowana również przez polsat :)
w pogardzie mając każdy targ.

Hugo1979 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 20:44   

Zgadzam się co do Lecha - zawód ogromny sprawił swoim kibicom. Ze względu na patriotyzm lokalny, właśnie Lechowi kibicuję :) Zmiana trenera miała być cudem i lekiem na wszystko, a wyszło, jak wyszło... Czy wyłącznie Zieliński był winien słabszej grze w lidze, czy jego winą było odpadnięcie z LM? Nie wydaje mi się...
Teraz jeszcze pewnie stracą kilku zawodników, oby tylko władze pozyskały nowych, którzy zastąpią odchodzących.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 21:35   

LE a nie LM, teraz będzie kaszana duuża

Hugo1979 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 21:44   

LM, dobrze napisałem, za kadencji Zielniskiego Lech grał i odpadł z LM. Odpadnięcie z LE było już potem.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 12:51   

No najbardziej szkoda Lecha,bo zagral w ostatnich latach bhardzo dobrze w LE i nabil troche punktow w rankingach czego nie mozna powiedziec o Legii i Wisle. Wierze ze Wisla awansuje do Ligi Mistrzow przy odpowiednich transferach i gdy najlepsi zawodnicy nie odejda. W reszte jakos za bardzo nie wierze:)

Hugo1979 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 20:38   

No właśnie, jeśli nie odejdą najlepsi zawodnicy. Wciąż jesteśmy ligą wyprzedaży - zespołowi dobrze pójdzie w lidze, w pucharach i zawodnicy odchodzą. Nie zawsze się tak dzieje, ale często. Oby Wisły to nie spotkało w przerwie wakacyjnej

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 21:39   

Hugo1979 napisał/a:
Wciąż jesteśmy ligą wyprzedaży

I to się nie zmieni. Jeśli Rumunia, Czechy i Grecja masowo eksportują piłkarzy to jakim wyjątkiem miałaby być Ekstraklasa? A to przecież ekipy stamtąd grają regularnie w LM.

Hugo1979 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2011 11:31   

No tak, racja, że się nie zmieni. Ale jak wspominasz - kluby z tych trzech krajów grają regularnie w LM. Czemu my nie możemy? (to było pytanie retoryczne ;) )

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2011 17:36   

Przede wszystkim najczęściej pieniądze ze sprzedaży nie są wykorzystywane na wzmocnienie drużyny i powstają luki po tych, którzy odeszli. Chlubnym wyjątkiem jest tu Lech i transfer Rudnevsa w miejsce Lewandowskiego.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2011 23:53   

Ale za to w miejsce Peszki już nikt nie przyszedł. W miejsce Semira też nie wiem kogo chcieliby ściągnąć. A tłumaczenie jest proste przynajmniej w Lechu, klub utrzymuje się sam, właściciel nic nie dokłada a jak ma się takiego Arboledę który za pajacowanie dostaje 400k euro rocznie to skądś te pieniądze wziąć trzeba. Nawet duży dochód z biletów nie wystarczy a w tym roku już takiego dochodu nie będzie bo mecze z Podbeskidziem czy Bełchatowem nie przyciągną takich tłumów jak puchary, straty więc będą pokaźne i o ile w tym okienku może jeszcze na coś można liczyć tak w zimowym w nowym budżecie na rok 2012, mam wrażenie że kwota na transfery będzie bardzo okrojona
Hugo1979 napisał/a:
Teraz jeszcze pewnie stracą kilku zawodników, oby tylko władze pozyskały nowych, którzy zastąpią odchodzących.
Tylko powiedz mi kogo Lech straci oprócz Semira? Rudnevs jeszcze nie odejdzie bo Lech po roku nie sprzedaje kluczowych zawodników. Reszta tym co prezentowała w tej rundzie odstraszyła od siebie pewnie wszystkich i nie znajdzie się w silniejszej lidze żaden klub, który przygarnąłby kogokolwiek. Taki Murawski wrócił do Lecha, miał być zbawienny transfer za milion euro. A ja go prawie na boisku nie widziałem, mimo że grał w większości spotkań. Arboledzie sodówa do głowy uderzyła jak dostał śliczny kontrakt, Bosacki z formą zjechał gdzieś na ławkę rezerwowych ale w Warcie a nie Lechu ;) Henriquez grał na swoim dobrym poziomie (uważam go za jednego z bardziej niedocenianych piłkarzy polskiej ligi) ale znowuż on nie chce nigdzie wyjechać bo tu sobie żonę znalazł i nie planuje przeprowadzki. Dobrze bo solidny lewy obrońca to skarb. No i kolejny niewypał transferowy ale raczej z winy Bakero niż sam z siebie czyli Ubiparip. Może i ma chłopak predyspozycje ale jak w końcu się wstrzelił, 2 gole w meczu to w następnym już wylądował na ławce i w ogóle nie mógł nabrać rozpędu. Rewolucja w sztabie rozpoczęta, poleciała jednak tylko stara gwardia. A dla mnie to jasno wskazuje na to że "były piłkarz Barcelony" dalej pokieruje Lecha w kolejnym sezonie mimo ewidentnych przesłanek żeby mu już podziękować. Ale niestety, to prezes decyduje o tym co się dzieje w klubie a jedyny chyba który wciąż popiera Bakero to właśnie on :wall2: krótko mówiąc sezon porażka ale jakby na to spojrzeć inaczej, gdyby nie 2 straszne minuty w Gdańsku to Lech skończyłby o lokatę wyżej. Ale nie ma co gdybać, trzeba liczyć na cud że Bakero nauczy się trenować i w przyszłym roku będzie podium/puchar :ok:

Co do Wisły i jej mistrzostwa, na pewno można powiedzieć że miała sytuację cały czas pod kontrolą od kiedy objęła prowadzenie ale naprawdę zastanawia mnie, gdyby miała godnego rywala jak Lech rok temu, czy dojechałaby do końca jako lider ;) 56 punktów na 90 możliwych wystarczyło w tym roku do zdobycia tytułu, mniej było ostatnio w sezonie z podziałem na grupy a potem sięgając dalej w latach gdy za zwycięstwo były 2 punkty. Wszyscy mówią że to przez to że liga się wyrównała. Zgadzam się. Niestety wyrównała się ale dlatego że jej poziom spada i to strasznie :prayer: mam nadzieję że kluby które nas reprezentują nie zrobią wstydu Polsce. Nie wymagam wyjścia z grupy LE bo ostatnio dokonywał tego tylko Lech ale ostatnia runda eliminacji LM i Wisła w grupie LE i może 1 z 3 pozostałych klubów chociaż w ostatniej rundzie eliminacji LE. Wynik do osiągnięcia ale smutne że taki rezultat trzeba będzie przyjąć jako pozytywny. Obym się jednak miło zaskoczył i nie żałował że Lecha brakuje na europejskich boiskach :ok:

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 06:34   

Ja wierze ze ten sezon bedzie przelomowy. Wisla w tej rundzie grala naprawde niezle(nie liczac ostatnich meczy,ale wiadomo mistrz). Z tego co mowia nie ma byc wyprzedazy a wzmocnienia. Jesli uda sie wzmocnic zespol 3-4 wartosciowymi zawodnikami to jak dla mnie sa w stanie awansowac do LM i tego im zycze. Teraz jest o wiele latwiej a zanosi sie ze w przyszlym sezonie bedzie to jeszcze bardziej solidny zespol...oby...Co do reszty nie ma co sie wypowiadac:))

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2011 17:15   

Jak patrzę jakie drużyny grają w eliminacjach dla mistrzów krajowych w tym roku to jeśli Wisła nie wejdzie do LM to wydaje mi się że będzie to frajerstwo... Będzie rozstawiona w 3 rundzie eliminacji a potem jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami w ostatniej rundzie może trafić na: Glasgow Rangers, FC Kopenhaga, BATE Borysów, Maccabi Haifa lub Dinamo Zagrzeb. Patrząc na to aż mnie krew zalewa bo tylko Rangersi, Kopenhaga i BATE mają wyższy ranking od Lecha więc obrona mistrzostwa równałaby się rozstawieniu polskiej ekipy w ostatniej rundzie eliminacji LM (po przebrnięciu 2 pierwszych co wcale dla Polaków takie oczywiste nie jest) :wall2: :wall2: :wall2: także Lech zmarnował beznadzieją w lidze szansę na historyczny awans :prayer: wracając do rozważań, uważam że tylko Rangersi i Kopenhaga są poza zasięgiem i z nimi przegrać to nie będzie wstyd :ok: a resztę dałoby się pokonać więc niech Wisła się zepnie i nie odpadnie w drugiej rundzie z mistrzem Luksemburga na przykład ;)

Z pozostałymi ekipami sprawa wygląda tak, Jaga zaczyna od pierwszej rundy ale jest w niej rozstawiona tak jak i potem w drugiej. Śląsk zaczyna od drugiej, Legia od trzeciej ale nie będą te ekipy rozstawione. Teoretycznie więc Śląsk odpada w drugiej rundzie, Legia i Jaga w trzeciej. Już w drugiej są w miarę porządne ekipy które mogą sprawić problemy, Red Bull Salzburg, Austria Wiedeń, Anorthosis czy Fulham. W trzeciej rundzie przy pechu w losowaniu można trafić na Atletico Madryt. Dlatego awans chociaż jednej ekipy do rundy play-off będzie pozytywnym wynikiem. Ale pozostaje nam jeszcze liczyć na niespodzianki ze strony naszych ligowców, skoro Lech potrafił a te ekipy były w tym sezonie silniejsze od Lecha to czemu nie :ok: nie wierzę w to zbytnio ale tylko na to można liczyć ;)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 05, 2011 10:33   

Bajer, ciekawą kwestią jest porównanie tegorocznej drogi mistrza Polski w awansie do CL w porównaniu z zeszłoroczną. Otóż przypominam, że Lech miał na swojej drodze Inter Baku, Spartę Praga i potem ewentualnie Żylinę. Zaryzykuje stwierdzenie, że była do droga zdecydowanie łatwiejsza niż tegoroczna. Jeśli chodzi o ewentualne rozstawienie w IV fazie, to nie bardzo jest czego żałować, gdyż nie ma wielkiej różnicy czy gra się przykładowo z Maccabi Hajfa, Dynamem Zagrzeb czy z Sturmem Graz albo Partizanem Belgrad. Są to podobne zespoły jeśli chodzi o jakość. Natomiast rozstawienie ma znaczenie do III rundy i tutaj rzeczywiście jest łatwiej, jednak z zastrzeżeniem, że można trafić na Genk - mistrza Belgii.

Generalnie uważam, że ostatnie blamaże polskich drużyn w europucharach, nie do końca wynikają ze słabości polskiej piłki - jeśli zastosujemy podejście porównania jakości z jakością przeciwników. Tzn. uważam, że Lech w optymalnej formie był w stanie pokonać Spartę i Żylinę a Wisła Karabach. Problemem wydaje się fakt, że do tej pory powszechnie uważano, że wcześniejsze fazy nasze zespoły są w stanie przejść będąc częściowo w okresie przygotowawczym i szczyt formy szykowano na koniec sierpnia i decydujące fazy eliminacji. Życie brutalnie zweryfikowało takie podejście, co widać na przykładzie Wisły, która rok temu na początku lipca miała 11 graczy do gry, natomiast obecnie przygotowania zaczyna już 10 czerwca.

Jeśli chodzi o Wisłę to trzeba przyznać, że pod rządami prezesa Basałaja, klub ten organizacyjnie wykonał bardzo duży postęp. Zbudowany został profesjonalny pion marketingu, pion sportowy (skauting) i zimowe transfery potwierdziły że obrana ścieżka jest właściwa. Teraz Valcx zapowiedział 3-6 nowych transferów, co znacząco powinno podnieść jakość zespołu. Jeśli nie będzie żadnych problemów z przygotowaniem fizycznym, a Maaskant pokazał, że potrafi przygotować team, to w tym roku spodziewam się minimum awansu do IV fazy eliminacyjnej.

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 05, 2011 22:27   

Skoro najtrudniejszym rywalem w III rundzie jest dla Wisły Genk to w porównaniu ze Spartą Praga uważam że jest różnica, na korzyść silniejszej mimo wszystko Sparty. Także to rozstawienie w III rundzie ma dość duże znaczenie. Nie mogę się zgodzić że brak rozstawienia w IV rundzie będzie korzystniejszy bo Partizan może i jest na poziomie BATE ale Rangersi czy Kopenhaga to zawsze trudniejszy przeciwnik niż APOEL czy Sturm. Tylko jeśli dobrze pamiętam losowanie ostatniej rundy odbywa się już po rozegraniu spotkań w III rundzie więc Lech tam nie trafiłby na Żilinę tylko byłby jak ona nierozstawiony. Czyli rywalem byłby jeden z klubów Basel, Kopenhaga, Anderlecht, Hapoel, Rosenborg. Tegoroczna teoretyczna na razie piątka jest jednak chyba bardziej w zasięgu mistrza Polski ;)

Z tymi przygotowaniami nie sposób się nie zgodzić, Lech z formą z fazy grupowej LE Spartę pewnie by wyeliminował (bo też formą nie grzeszyła) a drużyny z rozstawionej piątki też miałby szanse pokonać bo to mniej więcej poziom Salzburga, przynajmniej w teorii bo Kopenhaga grała przecież w 1/8 LM ;) niestety forma przyszła trochę za późno i to nawet nie wiem czy to była forma czy zwykłe spinanie się na parę meczów, styl w jakim przeszli Dnipro pozostawiał wiele do życzenia, tutaj było więcej szczęścia, którego zabrakło rok wcześniej z Brugią (a wtedy Lech nawet grał lepiej niż z Ukraińcami), niż umiejętności. W grupie było już fajnie ale po zimie z Bragą, było widac rękę katalońskiego maga, która coś w tym zespole popsuła

Szczerze mam nadzieję że transfery których Wisła dokona dadzą nam, Polakom, powody do radości :ok: ale nie miałbym też nic przeciwko gdyby syndrom pucharów odbił się na nich jak na Lechu w tym roku a Lech, któremu zostanie tylko krajowe podwórko zepnie się i wróci na swoje miejsce, czyli na podium (po przedłużeniu umowy na kolejny sezon z Bakero w mistrzostwo nie ma podstaw wierzyć a i to wymarzone podium jest wątpliwe :wall2: )

matinho 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2011 18:59   

http://www.sport.pl/sport...e_na_testy.html

Polak na testach w Lazio ;) Ciekawe i trzymam kciuki że zrobi tam karierę :ok:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi