ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla fanów PESa
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 17:59   

Wiem wiem, zawsze ściągam całego patcha bo nie trzeba się pieprzyć z niczym tylko odpala się instalator i gotowe. Ja mam wszystko zaktualizowane ale chciałbym mieć koszulki z jakiegoś sezonu parę lat, tylko koszulki a nigdzie nie mogę znaleźć, na pesedit i pespatch są całe działy pt. "kits" ale nie jest podane ile ten dział ma stron a nie chce mi się wszystkiego wertować tym bardziej nie wiem ile bo zarówno tam może być 8 stron jak i 50 :P
#10 Rui Costa per sempre!

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 25, 2013 19:32   

http://www.pes-patch.com/...on-1-2-aio.html
Ale świetnego patcha dorwałem, normalnie od wczoraj gram w PES'a jak opętany :P
Patch zawiera m.in.:
Dream teamy Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu, Manchesteru United, Interu, Juventusu, AC Milanu, Barcelony, Realu Madryt, Bayernu + Arsenal z sezonu 2003/2004 i to nie jest na takiej zasadzie że tylko przerzuceni zostali piłkarze do danego klubu i gotowe, są zrobione normalne stroje ze starych lat (nawet są piłki ze starych turniejów), zadbano o twarze piłkarzy których już normalnie w grze nie ma (Zidane, Maldini itd.) nie jest to zrobione na odpiernicz tylko zadbano o szczegóły. I co najlepsze, nie jest to na takiej zasadzie że nie można grać dzisiejszym Milanem, można grać dzisiejszym Milanem i innymi zespołami jak i tymi historycznymi bo te wsadzone są w dział "other european clubs" a nie zastąpione na te dzisiejsze, mega frajda.

Jedynym minusem jest to że ten patch sporo waży i sporo plików do ściągnięcia, choć teraz każdy prawie ma jakiegoś dobrego neta więc nie powinno być problemów, ja to wszystko w sumie ściągnąłem w jakieś 20-25 minut, instalacja wyniosła niecałe 5 minut, moim zdaniem naprawdę warto.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 25, 2013 21:21   

A to tylko na PCta ten patchyk czy na Xboxa też mogę to wrzucić? ;-)

morpex 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 26, 2013 23:27   

Patch spoko ale nie da sie grac w master league i ogolnie w zadnym turnieju

Ps:Wie ktos czy istnieje taki patch do Fify 13 ?

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 27, 2013 17:53   

Rzadko kiedy gram w Master League ale jeśli dobrze zrozumiałem to w tych opcjach przed odpaleniem gry idzie przełączyć że te klasyczne zespoły mają być dostępne w master league czy w meczach towarzyskich.

Dondamajk napisał/a:
A to tylko na PCta ten patchyk czy na Xboxa też mogę to wrzucić? ;-)

Chyba tylko na PC ale poszukaj gdzieś na necie, wpisz w google "PES 13 classic teams Xbox" i może do czegoś się dokopiesz ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 01:13   

Rossonero_ napisał/a:
Chyba tylko na PC ale poszukaj gdzieś na necie, wpisz w google "PES 13 classic teams Xbox" i może do czegoś się dokopiesz

Dzięki, strzała.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 24, 2013 16:33   

Ten PES zapowiada się na totalną miazgę, gra będzie oparta na nowym silniku, jak widać grafika fenomenalna (tutaj zresztą PES zawsze miał dużą przewagę nad FIFĄ) ale widzę też że kibice będą normalnie odpalać race na stadionie i robić oprawy :D
http://www.youtube.com/watch?v=JWyWPONQUDY#at=85

parę ciekawostek:
Cytat:
PES 2014 jest oparty na sześciu, kluczowych elementach, które definiują fizykę i cechy gry:
- TrueBall Tech: Po raz pierwszy w symulacji piłki nożnej, PES 2014 będzie w centrum wszystkiego, co związane z piłką: jak się porusza i jak używają ją gracze. Fizyka piłki, postura zawodnika, prędkość i wysokość podania...Wszystko będzie brane pod uwagę do jak najlepszego odtworzenia realistycznych doświadczeń z piłki nożnej.

- Animacja systemu stabilizacji ruchu ? (Motion Animation Stability System) (M.A.S.S.): Gracze z systemem M.A.S.S będą również istotna częścią gry, co zwiększy realizm fizycznych kontaktów pomiędzy graczami oraz poruszania i decyzji podejmowanych na boisku przez AI, aby mieć więcej otwartych meczy podczas gry w PES'a.

- Serce: Emocjonujący mecz ze wsparciem, dopingiem fanów będzie miał wpływ na wynik drużyny. Kibice będą pełnić funkcję ,,dwunastego zawodnika". Wydajność pojedynczego zawodnika na boisku, dobra lub zła, będzie miała również wpływ na zespół, co da im plus moralny, jeżeli będzie miał chwilę ,,indywidualnego geniuszu", lub zmusi kolegów do wsparcia go, gdy będzie grał źle.

- PES ID: Wprowadzony w PES 2013 system ID odtworzył wierne ruchy i umiejętności około 50 gwiazd (najlepszych graczy). W PES 2014 ta liczba znacznie wzrośnie i będzie miała również zastosowanie w replikacji stylu gry zespołu.

- TeamPlay (Gra Drużynowa): Z nowym Planowaniem Drużyny, nasi użytkownicy będą mogli skonfigurować różne taktyki w kluczowych obszarach boiska przy użyciu trzech lub więcej graczy. Ci gracze będą różnie wykorzystywać dziury w obronie lub pomocy, używając skrzydeł lub zakrzywionych ataków, by stać się dostępnym dla innych.

- Rdzeń: Jedną z największych zmian będzie zmiana wizualna dzięki nowemu silnikowi. Ruchy zawodników, szczegóły modeli, wyrazy twarzy, stadiony....wszystko będzie naśladować rzeczywiste mecze. Przebieg meczu będą poprawiały różne cut-scenki po konkretnych wydarzeniach. Ostatecznie, nasi fani zobaczą zmiany dotyczące rzutów wolnych i karnych, z większą, bardziej naturalną reakcją obrony.

W Pro Evolution Soccer 2014 znajdzie się również po raz pierwszy Azjatycka Liga Mistrzów z nowymi licencjonowanymi klubami. Inne turnieje i elementy sieciowe będą częścią gry, ale zostaną ogłoszone wkrótce.

Nie rozumiem od paru lat tego jak można między FIFĄ a PES'em wybrać to pierwsze :P

Kaj 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 24, 2013 17:41   

Niemal wszystko co podałeś, Fifa miała już wcześniej. Grywalność też lepsza w Fifie :P Niemniej grafika i oprawy wyglądają imponująco - ciekawe jak to wyjdzie w grze.

SineCere 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 24, 2013 22:27   

Rossonero_ napisał/a:
Nie rozumiem od paru lat tego jak można między FIFĄ a PES'em wybrać to pierwsze

Może i na PES się lepiej patrzy, ale mi znacznie szybciej się nudzi, a w produkcję EA można "pocinać" naprawdę długo.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 24, 2013 23:18   

PES był lepszy do jesieni 2010, aż EA wypuściło nowy silnik z konsol dla wersji PC. Gram głównie na kompie i dopiero wtedy zrozumiałem, co znaczą słowa konsolowców o tym, że tam dawno Konami nie ma szans. Ostatnie 3 lata nie miało szans na żadnej platformie a teraz zapowiada się na powrót azjatyckiego króla :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 22, 2013 02:07   

San Siro czerwono-czarne w nowym PESie
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1146164_10151610699689327_7017259_o.jpg

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 15:29   

Naparzał ktoś już w demo nowego PES'a? jak wrażenia? bo z graniem będę dopiero musiał poczekać jakiś tydzień zanim wrócę do domu ale już oglądając same filmiki już mi ślinka cieknie :D

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 18, 2013 15:17   

Nie ma dema na PC, ale grałem dziś od rana w pełną wersję i bardzo miło zaskakuje. Jak znajdę trochę więcej czasu to się rozpiszę. Mega dobry klimat rozgrywek LE i LM z bandami, hymnami oprawami itp, a sama grywalność również na wysokim poziomie, wszystko wygląda naturalniej niż w jakiejkolwiek Fifie, jeśli chodzi o sposób rozgrywania akcji itd.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 00:22   

http://www.youtube.com/watch?v=0Jsd0ZH5EIA

ale twarze to jakiś żart ^^

Przynajmniej patchowcy będą mieli co robić

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 17:29   

Chryste panie co to są za zawodnicy ?! Chyba tylko El Shaarawy jest podobny i Balotelli, reszta to jakieś no name :D

Dla porównania twarze z nowej fify:

http://www.youtube.com/watch?v=c9XN8DKhwjY

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 21:55   

A wszyscy się zachwycali PES-em, bo to takie piękne było na zapowiedziach... :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 22:27   

Twarze zaraz będą w patchach choćby tym od PESedit, spokojnie. Patrzycie na jakieś dodatki czy samą grywalność i zachowanie na boisku? W tym względzie jest duży postęp. Jest też już pierwszy dodatek DLC i pierwszy patch od producenta, ale jeszcze nie wgrywałem.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 15:08   

Nikt tu nie mówił o grywalności czy zachowaniu na boisku, tylko polew z tych "twarzy" czy co to jest ;) Nie grałem w nowego PESa więc nie wypowiadam się na temat grywalności :)

abudabi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 22:02   

Kaj napisał/a:
A wszyscy się zachwycali PES-em, bo to takie piękne było na zapowiedziach... :)

W przypadku serii PES to już standard, że przed premierą producent zachwala jaka to nowa wersja jest wspaniała i przełomowa. Natomiast po premierze jest różnie.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 12:42   

A w przypadku Fify zawsze piszę się o rewolucjach w gameplayu, które nie są tym razem nawet ewolucją, a graficznie tych podstarzałych 4-letnich tekstur z 11-tki też nikt nie tknął.

Prawdziwa Fifa wychodzi pod koniec listopada i kosztuje 250 zł na PS4 i Xbox One, reszta jest tylko dociągnięciem do końca starych konsol, bez znaczących różnic.

Gra od Konami wygląda ładnie w Full HD z tymi wszystkimi oprawami i dodatkami, pod warunkiem, że jest uruchomiona na PC, na konsolach ją tak odchudzili, żeby w ogóle to działało, że dla mnie jest totalnie nieakceptowalna, w tym swoim rozmazanym 720p.

Silnik ma duży potencjał, co widać na kompie, na tej podstawie za rok, czy półtora może wyjść świetna gra na konsole nowej generacji, gdy producent nie będzie tak strasznie ograniczony sprzętowo jakimiś sypiącymi się x360tkami.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 17:35   

Ten nowy PES to niezły paździerz :wall2: Pierwszy raz jako wielki i oddany fan serii muszę powiedzieć że pierwsze wrażenie po dzisiejszej paru-godzinnej partyjce jest gówniane jak nigdy dotąd, na pierwszy strzał menu wygląda jak z czasów konsoli PS1 (kiedy to jeszcze gra nazywała się ISS Pro - czy jakoś tak), dalej co mnie bardzo zabolało brak możliwości manewrowania pozycjami zawodników, w poprzednich wersjach po kliknięciu na jednego z zawodników można go było trochę przesunąć do przodu, tyłu, w bok czy do środka, teraz są już normalnie wgrane formacje bez prawa do modyfikacji :/

ale dobra, odpalam mecz....i co? oczy wywaliło mi prawie na sam monitor, nie dowierzałem że goście z KONAMI mogą w tak dać pupy z grafiką, wygląda to strasznie (chodzi głównie mi o twarze), to już chyba lepiej było w PES 6, wielki minus tym bardziej że PES był gwarancją świetnej grafiki, murawy też wyglądają fatalnie a już sama rozgrywka to dla mnie totalne nie porozumienie, nie potrafię sterować moimi graczami, zmienianie kierunku to parodia, sztuczki techniczne tak samo, sprint i zmiana zawodników bez piłki bez komentarza ale najgorsze są podania, który mądry to stworzył to musiał mieć niezłą fazę, czy to krótkie podania do zawodnika czy długie czy na dobieg - totalnie spierdzielone. Nawet te oprawy nie podobają mi się tak bardzo :P

Nowy PES strasznie przypomina FIFĘ i boje się że KONAMI poszło ich śladem i będą chcieli ich naśladować, jeśli tak mają wyglądać zmiany i nowy wymiar tej gry to ja dziękuję :hand:

Strasznie jestem zawiedziony i zanim ruszę tę grę od nowa to poczekam chyba na patcha co najmniej 4.0 a do tej pory zostanę przy 13-stce.

Placor 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 18:30   

Rossonero_, ja to odinstalowałem po godzinie. Konami zawiodło, po calej linii

Szpilaacm 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 18:43   

Mówicie poważnie ? własnie zamówilem nowego PES-a...jestem zakochany w tej grze od kilku lat i co rok była lepsza...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 19:52   

Na konsoli wygląda fatalnie, widać, że sprzętowo już nie dają rady.
Na PC nie jest źle.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 22:06   

Okładka nowego Pro Evo, szkoda, że nam flagi z San Siro wycięli ;)

Odpowiedz do tematu