ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla fanów PESa
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:05   Dla fanów PESa

http://www.pes-patch.com/...010-v3-0-2.html

;)

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 10:50   

Spoko ten patch a używasz go ?

madolf90 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 02, 2010 11:52   

Witam, jestem nowy. Mam pytanie gra ktoś w PES-a 2010 Milanem? Jeśli tak to jakim ustawieniem?

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 03, 2010 16:34   

4-3-3

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 03, 2010 21:28   

Ja jak grałem ML Milanem na patchu PesEdit to grałem 4-3-3 z szeroko ustawionymi skrzydłowymi (pozycja WF). Mój skład po 2 sezonach: Diego Alves - Santon, Thiago Silva, Rendulić, Mathieu - Javi Martinez, Amalfitano, Paulo Machado - Birsa, Varela, Pato.

madolf90 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 03, 2010 23:06   

http://i37.tinypic.com/30ucolc.jpg o coś takiego wam chodzi? Jak wam się gra, bo mi szczerze to nie za dobrze... Zmieniacie coś w taktyce?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 04, 2010 21:46   

Na takim ustawieniu też gra mi się średnio, ja ustawiam skrzydłowych bliżej boku (pozycja WF), a wszystkich pomocników robię CMF. Druga wersja to ustawienie 4-5-1 z 1 DMF, 1 CMF, 1 AMF i 2 SMF. Tyle że Milan nie ma do tego odp. kadry na starcie, więc konieczne są szybkie wzmocnienia już na starcie ML.

madolf90 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 04, 2010 22:40   

Ale w Milanie każdy ma mało punktów na WF

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 05, 2010 07:43   

e tam przeżywacie, że mało punktów itd. ja gram w Fife na ps3 w sieci i cały czas mierzę się z wyżej punktownymi rywalami. Barcelony, Intery, Reale itp. wszyscy mają więcej gwiazdek i punktów, trzeba to nadrobić determinacją, walecznością i fabrycznym DNA, które stawia nas przed wszystkimi :rotfl:

PrzM, co do za skład jest? jaki Bruno Alves czy Santon? To nie jest Milan :kij:

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 11, 2010 20:42   

madolf90 napisał/a:
Ale w Milanie każdy ma mało punktów na WF

Wiem, z początkowego składu na skrzydło nadaje się tylko Abate i Mancini (miałem go w patchu), więc ważne są odpowiednie transfery już w pierwszym oknie (ja kupiłem Varelę z Porto, a rok później Birsę z Auxerre i Coentrao z Benfiki i razem z Abate, który się świetnie rozwija (w połowie drugiego sezonu chyba City dawał za niego 60 mln) mamy skrzydła obstawione.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 27, 2010 14:59   

Demo nowego PES'a w przyszłym tygodniu :ok:
http://twitter.com/JonMur...tus/22186838544

I Gameplaye:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Nie mogę się doczekać :brew: Oby poprawiono wszelkie błędy z 10 !

morpex 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 03:05   

gra ktos w pesa 2011 milanem,ja po pierwszym sezonie kupilem kake,daniela alvesa,lahm'a,casillas'a i pique

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 12:32   

Dlatego nie gram karier w takich grach, jak już to w FMa, bardzo rzeczywiste możliwości transferowe ;)

morpex 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 14:28   

w pesie 2010 transfery byly trudne moze nawet za trudne w pes 2011 transfery sa o wiele za latwe

labol 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 14:34   

w PES 10 to mało grałem, w 11 gram regularnie, i Milanem gram 4-3-3, w Master League transfery jeszcze w miare blisko realizmu, moja kadra sytuuje sie tak:

Abiatti, Hugo Lloris- Oddo,Abate,Sokratis, Mexes;),Thiago,Nesta,Yepes,Bonera,Antonini,
Jankulovski, Zambrotta- De Jong, Gattuso, Ambrosini, Boateng, Seedorf, Pirlo, Flamini- Cassano,Robinho,Pato,Ibrahimovic,F.Inzaghi,Gignac,Ronaldinho

3 środkowych pomocników Pirlo lekko wysunięty do przodu, Boateng bliżej lewego boku, Ambrosini cofnięty i bliżej prawego sektora gry, ofensywne boki obrony, boczni napastnicy szukajacy gry i cofający sie po piłke, Zlatan na szpicy ;) . Poziom trudności: 4 z kolejności [nastepny po Regular ;) ]

groszekfree 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 16:03   

Ja dopiero zaczalem grać w 2011 i gram ustawieniem jakie jest w grze... co najwyzej zmieniam troche pozycje jak chce zawodnikow z lepsza forma wstawic, np: emanuelson

w 2010 grałem dość długo ale skład miałem Milanu z tego sezonu... Ja to wogóle ustawiam 2 obrońców tylko, bo lepiej spisuje sie boczny cofniety pomocnik niz obronca boczny wysuniety. Można by opisać to ustawienie 1-2-5-1-2

Bramkarz zależnie od formy
W obronie Nesta i zawsze Thiago Silva
Na bokach jako pomocnicy mogli grać: Antonini, Jankulowski, Emanuelson, Zambrotta, Abate, Oddo, a nawet Flamini
W środku grał oczywiście jeden środkowy defensywny pomocnik i dwoch szerzej rozstawionych w okolicy koła: Pirlo, Ambrosini, Bommel, Gattuso, Strasser, Boateng, Flamini

No i z przodu trojka jako napastnicy wszyscy (SS , CF) Pato, Ibra, Inzaghi, Robinho, Cassano

Abiatti
Nesta Silva
Abate Antonini
Pirlo
Gattuso Ambrosini
Robinho
Pato Inzaghi[/center]

http://fcinvitto.playarena.pl/

"Milan solo con te
Milan sempre per te"

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 18:28   

W ataku grasz 2 SS i 1 CF czy 2 CF i 1 SS?
Będę musiał spróbować ustawienia z pozycjami WB, kiedyś próbowałem 3-4-3 z rombem w pomocy i bez bocznych obrońców i nie było to dobre rozwiązanie. W grze zazwyczaj WB występują razem z 3 CB, nie brakuje tego dodatkowego obrońcy w praktyce?

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 20:09   

Potrzebuje małej pomocy od userów Xbox + PES 2013.

Od razu mówie, jestem lame userem, nie znam się i w sumie nie chcę się znać. Mamy z kumplem na chatce Xboxa i łoimy w PES 2013. Ostatnio chcieliśmy zrobić up date składów, ale sie okazało, że zwykłe konto Live nie wystarczy, żeby połączyć PESa z Xbox Live... teraz pytanie - z tego co zrobiłem rekonesans na necie, mogę kupić kartę (lub zupować się ze strony microsoftu) z Goldem na okres czasu lub pkt za które to członkostwo mogę wykupić. Jak rozumiem z Goldem już bez żadnych dodatkowych salt i fiflaków będę mógł sobie zrobić upa składów i po wygaśnieciu członkostwa Gold ten skład po ostatnim upie będzie "siedział" w konsoli? + w bonusie będę miał opcje gry on-line...?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 21:09   

Nie gram w PESa - wole Fife.

Ale jestem pewien że po tym jak minie Ci Gold to składy zostaną, tak samo jak tego że nie będzie przeszkód przed aktualizacją składów, o ile nie musisz zakładać jakiegoś konta gdzieś na stronie PESa, tak jak to jest w Fifie. Oczywiście przy zakupie Golda masz opcje gry on-line, tak jak powinieneś mieć już przy samym Live, więc troche dziwne, że nie możesz połączyć się już teraz. Powiedz co rozumiesz pod kontem Live? Samo założenie konta, czy kupowałeś jakieś kody na allegro?

btw. Kiedy kupiłeś xboxa? Jeśli nie korzystałeś jeszcze z żadnego kodu, a kupiłeś nowego klocka w sklepie to radzę poszukać w pudełku, bo często (jeśli nie zawsze) dodają kod gold na miesiąc. Jest to taka karteczka zielona :)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 01:03   

Kaj napisał/a:
Nie gram w PESa - wole Fife.

Ale jestem pewien że po tym jak minie Ci Gold to składy zostaną, tak samo jak tego że nie będzie przeszkód przed aktualizacją składów, o ile nie musisz zakładać jakiegoś konta gdzieś na stronie PESa, tak jak to jest w Fifie. Oczywiście przy zakupie Golda masz opcje gry on-line, tak jak powinieneś mieć już przy samym Live, więc troche dziwne, że nie możesz połączyć się już teraz. Powiedz co rozumiesz pod kontem Live? Samo założenie konta, czy kupowałeś jakieś kody na allegro?

btw. Kiedy kupiłeś xboxa? Jeśli nie korzystałeś jeszcze z żadnego kodu, a kupiłeś nowego klocka w sklepie to radzę poszukać w pudełku, bo często (jeśli nie zawsze) dodają kod gold na miesiąc. Jest to taka karteczka zielona

Dzięki, Box jest kolesia, nówka, kupowany w sklepie, więc zapewne i jakiś pakiecik darmowy się znajdzie... dzięki bardzo za info! Na pewno się przyda. :king:

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 18:53   

Z tego co pamiętam to każdy użytkownik dostaje miesiąc Golda zaraz jak się podłączy do Live.

ekspiret 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:45   

No i w końcu coś dla fanów AC Milan. Szukałem czegoś takiego, ale znajdywałem same dla Realu i Bracy :/

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 16:07   

http://www.pes-patch.com/...-jvinu2000.html

Ktoś wie może jak zainstalować te koszulki do PES'a 13? o ile w ogóle się da.
#10 Rui Costa per sempre!

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 16:35   

Ostatni PES, z jakiego korzystałem, to 2010, ale zawsze do instalowania koszulek używało się programu Kitserver, poszukaj go w internecie.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 17:06   

Rossonero_ napisał/a:
http://www.pes-patch.com/2009/04/milan-04-05-gdb-folder-by-jvinu2000.html

Ktoś wie może jak zainstalować te koszulki do PES'a 13? o ile w ogóle się da.

Categories: PES 2009 Kits

tego nie wrzucisz do Pes;a 2013 bo template jest zrobiony do PES'a 2009.

PesEdit Patch najlepiej sobie pobrać jest patch z all licencjami, updatem transferów plus kitserver itp.

Odpowiedz do tematu