ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Lip 02, 2011 19:01
Liga Mistrzów 2010/2011
Autor Wiadomość
konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 08:22   Liga Mistrzów 2010/2011

Czas na nowy wątek ;)

po pierwsze primo Lech wczoraj po dramatycznym (?) pojedynku, a raczej po długiej serii rzutów karnych awansował do kolejnej rundy eliminacyjnej, czas prosić Spartę Pragę o najniższy wymiar kary, albo wziąć dupy w troki i zapieprzać na treningach.

po drugie primo wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji LM będzie dwóch dodatkowych sędziów za bramkami! Świetne posunięcie ze strony UEFY.
Gdyby to wymyślono w 2006 roku Milan by zagrał w finale ;) a to tylko pierwszy z brzegu przykład :P

aha i jeszcze po trzecie primo Milan wygra Ligę Mistrzów, ośmiornica mi powiedziała. :devil:

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 08:39   

wypowiem się na temat wczorajszego meczu Lecha z Interem, wydaje mi się że problemem było zwycięstwo w Baku :hmm: po 10 minutach oblężenia na początku spotkania wydaje mi się że nasi stwierdzili że chyba nie uda im się tak łatwo strzelić gola i spokojnie wygrać jak to zakładali i postanowili czekać do końca meczu licząc na równie beznadziejną skuteczność Interu jak w pierwszym spotkaniu :wall2: no i liczyli w miarę dobrze aż w końcu w końcówce jeden nieupilnowany zawodnik spłatał im psikusa i się zrobiła dogrywka i karne :dunno: na szczęście Kotor lepiej wytrzymał wojnę nerwów w pojedynku bramkarzy i mamy przynajmniej 4 mecze Lecha jeszcze w europejskich pucharach :diavolo: chociaż mało brakowało do dorównania wyczynowi Wisły sprzed roku, wręcz wydaje mi się że Lech nie zasłużył na awans bo moim zdaniem Inter w tym dwumeczu prezentował się lepiej

ze Spartą nie będzie lekko ale będzie też zupełnie inna motywacja, to już nie będzie klub z Azerbejdżanu tylko Sparta Praga, zespół klasowy, Lech nie ma nic do stracenia bo faworytem dwumeczu z pewnością nie będzie ;) liczę na niespodziankę i awans do kolejnej rundy eliminacji a tam zwycięstwo byłoby miłą niespodzianką ale porażkę zniosę bez problemu, faza grupowa Ligi Europejskiej też ujdzie po tym co wczoraj zobaczyłem na stadionie

Marcu 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 11:11   

Mecz bardzo dobry w pierwszych 15 minutach. Pierwsza połowa dobra. Resztę trzeba przemilczeć aż do serii rzutów karnych, gdzie znów były emocje. Żal patrzeć jak profesjonaliści oddychają "rękawami" po 90 minutach meczu. I nie usprawiedliwia ich początek zgrupowania. Po miesiącu wakacji, gdzie i tak każdy ma rozpisany indywidualny trening organizm nie przechodzi takiej zapaści i nie traci nagle całej wydolności. Mam nadzieję, że do Sparty, Lech będzie lepiej przygotowany.

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 12:05   

Lech to chyba wczoraj grał z Interem Mediolan, a nie Baku :wall2:

kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 15:26   

Panowie, spokojnie. Skąd u was takie emocje i zdziwienie? Przecież dzisiaj polska piłka nożna właśnie jest na poziome Azerbejdżanu. Mnie wczorajsza postawa Lecha nie zdziwiła w ogóle (jakbym był złośliwy to bym napisał, że walczyli jak równy z równym ;) ). Popatrzcie tylko na ostatnie wyniki reprezentacji, czy klubów...
Trzeba czekać na lepsze czasy...

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 16:45   

kamillos napisał/a:
Trzeba czekać na lepsze czasy...

Tych lepszych czasów to nawet nasi pra pra pra wnukowie nie dożyją :lol2:

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 18:40   

ostatnie wyniki klubowe nie są aż takie tragiczne, 1/16 finału Pucharu UEFA, odpadnięcie po karnych i nieuznaniu prawidłowej bramki przez sędziego przed fazą grupową Ligi Europejskiej ;) wiadomo, tylko 1 klub w sezonie z Polski radzi sobie "jakoś" (bo na pewno każdy chciałby żeby nasza piłka klubowa była na poziomie chociażby rumuńskiej), reszta zawodzi i odpada zanim zdąży zacząc się liga :wall2: reprezentacja to zupełnie inna bajka i nie będę tutaj tego poruszał :ok:

kamillos napisał/a:
jakbym był złośliwy to bym napisał, że walczyli jak równy z równym ;)
to nie byłaby złośliwośc tylko szczera prawda, także nie krępuj się :ok: jedynie krytyka należy się po takim meczu Lechowi i mam nadzieję że właśnie dzięki niej ze Spartą zagrają także jak równy z równym :diavolo:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 22:41   

Lech miał wczoraj okazję dołączyć do grona zasłużonych w polskiej piłce w XXI wieku i przerżnąć z kelnerami. I ten Kotorowski, którego już z Bułgarskiej 15 razy przepędzali ;)
Przynajmniej dziś Wisła pokazała jak wygrywać, bo Ruch to zagrał niemalże tak dramatycznie jak Lech.
Dramat

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 09:06   

Lech już w takim gronie jest i to dwukrotnie ;) nie potrzebuje trzeciej drużyny na rozkładzie (a w zasadzie być na rozkładzie trzeciej takiej drużyny) :P niech Terek Grozny i FC Tiraspol niech pozostaną tymi jedynymi :ok:

a Kotorowski jeszcze w tym sezonie będzie wygwizdywany, gwarantuję to ;) zagrał dobrze końcówkę poprzedniego sezonu, teraz dał awans do kolejnej rundy pucharów a w lidze znowu puści 2-3 szmaty za kołnierz i się skończą dobre dla niego czasy :dunno: chociaż nie życzę mu tego, fajnie by było gdyby zasłużył sobie żeby w maju też krzyczeć z trybun jego nazwisko :king:

holendeR1947 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 13:30   

Mam pytanie -Kiedy poznamy grupy Ligi Mistrzów ? :hmm:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 13:36   

losowanie grup Ligi Mistrzów dokładnie za miesiąc 26 sierpnia w Monako
pierwsza kolejka fazy grupowej 14-15 września, miło było by gdyby z naszym Lechem.... :wink:

holendeR1947 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 13:37   

thx za odpowiedż

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 18:00   

http://www.sport.pl/lechp..._juz_pewne.html
Zamiast pielęgnować sąsiedzką przyjaźń państw to Czesi się spinają bezsensownie.

holendeR1947 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 12:47   

Oby Milan w tym sezonie zaszedł przynajmniej do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i tam odpadł, ale nie po pogromie . :cry2:

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 18:18   

jeśli chodzi o mecz Lecha powiem krótko: szkoda straconej szansy na dobry wynik, gdyby mecz trwał 15 minut krócej a tak niestety, nie ma ligi i nie ma kondycji żeby wytrzymywać 90 minut :wall2: i kolejny problem to brak napastnika, ostatnia nadzieja w Rudnevsie ale pod warunkiem że Lech jakoś cudem prześlizgnie się do fazy grupowej któregoś z pucharów, z obecną siłą w ofensywie może być ciężko :dunno:
Ostatnio zmieniony przez bajer Śro Lip 28, 2010 19:16, w całości zmieniany 1 raz  

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 18:58   

Chyba 15 minut krócej ;) Ale bramka straszny farfocel. Szkoda.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 19:20   

dzięki, poprawione, chciałem napisać krócej, myślałem że nie potrafili wytrzymać już dłużej i wyszło jak wyszło :ok:

bramka niestety na konto Wojtkowiaka, nie wyszedł razem z całą obroną do przodu do pułapki ofsajdowej :grrr: ale zdarza się, w końcu futbol to gra błędów i Sparta taki wykorzystała :dunno: pozostaje nadzieja że za tydzień Lech wygra :ok: nie wierzę w jakieś dwubramkowe zwycięstwo przy takiej formie strzeleckiej, jedynie 1:0 i karne :king: niby nic 2 razy się nie zdarza ale ja wolę po meczu powiedzieć że historia lubi się powtarzać :brew: ale jak się nie uda to trudno, celem będzie wyjście z grupy w Lidze Europejskiej, przynajmniej tym wymarzonym w takim wypadku :ok:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 21:30   

Zobaczymy czy Lech ma jaja i czy nie wyjdzie znowu "przygotowywanie formy na trzecią rundę eliminacji" co w polskiej piłce notoryczne. Mentalnie byłoby lepiej gdyby zlali Azerów jak Wisła Szawle. A tak to wyjdą pospinani i galaretą w nogach (z wyjątkiem Peszki, bo ten ma nogi ze stali i może Bosackiego).
Bajer święte słowa, Lech nie ma żądła. To znaczy ma, ale na jakieś 60 minut meczu, a to może być za mało.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 28, 2010 23:28   

akurat Peszko to w tej chwili jeden ze słabszych zawodników w Lechu na boisku, biega dużo ale nic z jego gry nie wynika, mnóstwo błędnych decyzji, głowa zaprzątnięta ciągle tym że nie udało się odejść latem z klubu, jak kiedyś Stilic :dunno: który zresztą teraz też nie błyszczy :wall2: Bandrowskiego jakoś zastąpił Drygas ale brakuje mu doświadczenia a w rewanżu będzie ono bardziej potrzebne niż w pierwszym spotkaniu :hmm:

po cichu liczę na przebłysk Krivetsa, ten ma doświadczenie, dał BATE awans do LM, w nim ostatnia nadzieja :ok:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2010 22:35   

Gdzieś tu wyżej napisałem, że Wisła potrafi wygrywać. Może i tak był tydzień temu. Dziś (włącznie z wtorkiem) zobaczyliśmy gdzie leży nasza klubowa piłka. Do połowy lat 90' kiedy graliśmy w pucharach regularnie brakuje nam dziś lat świetlnych...A wtedy były najgorsze chwile kadry. Macie pomysł na wyjaśnienie? Ja mam, niemniej posłucham innych, bo może się mylę ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 21:52   

Ale Sampdoria dała dupy :/ A już się wydawało, że mamy 4 włoskie zespoły w LM.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 22:50   

pionka, daj spokój. Nie wiem co to było w końcówce w ich wykonaniu, już poczuli się zbyt pewnie chyba, a tu klops. Najgorsze w tym wszystkim, że nie była gorsza w dwumeczu od Werderu, na wyjeździe dostała ładnego gola Fringsa, ale potem i karny i następna bramka to wynik błędów indywidualnych. Już myślałem że jest pozamiatane na dobre, a dziś 13 minuta i dwa gole Pazziniego, ech myślałem, że się uda. No nic, oby w LE coś pograli przynajmniej.
A z tych dziwniejszych wyników to ciekawie wygląda porażka Sevilli 3 do 4 z Bragą u siebie. Jutro ciekawi mnie Tottenham, dostali ze szwajcarami 4-3 a mogło być więcej, niestety atut własnego boiska przemawia za nimi.

łachu 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 25, 2010 11:16   

Szkoda Samp. Pierwszą bramkę Pazzini co prawda z minimalnego spalonego strzelił, ale co zrobił 5 minut później to mistrzostwo. Gol Cassano i obie dla Werderu też efektowne. W Brukseli niestety nie popisał się liniowy nie uznając prawidłowego gola dla Anderlechtu na 3:2. Na uwagę zasługuje gol na 2:2. Z dzisiejszych najciekawiej moim zdaniem zapowiada się Ajax-Dynamo K.

gatusostce 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 25, 2010 18:23   

Ja dziś cieszyłbym się z odpadnięcia ekipy z Londynu, bo to oznaczałoby, że żadna z "najsilniejszych" lig nie miałaby w fazie grupowej 4 ekip. Co do Dori to naprawdę wielka szkoda, tym bardziej, że odpadają z niemcami. A wiadomo jak w poprzednim sezonie w Italii liczono skrupulatnie punkty w rankingu UEFA. Ale trudno teraz tylko możemy sobie życzyć półfinałów z 3 ekipami z Italii i może derbowego pojedynku w finale :D . A dziś jeszcze trzeba pokibicować Szewie i Jeleniowi :D

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 25, 2010 19:54   

Akurat jeśli chodzi o ranking to według mnie o wiele bardziej opłaca się grać w Lidze Europejskiej. I na niej właśnie Niemcy nastukali w tamtym sezonie tyle punktów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi