ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Idealny Skład
Autor Wiadomość
vinci68 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 23:56   

Kaj
4-3-3 i Niang albo Petagna, ale znając życie zagra Boateng ;)

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 14:47   

Na dzień dzisiejszy, piłkarze którzy są w naszym zasięgu.

Myślę, że to byłoby optymalne ustawienie dla obecnego składu + Astoriego którego można ściągnąć, do tego po tym sezonie trzeba będzie się rozglądać za następcą Abbiatiego, fajnie byłoby widzieć między słupkami Akinfeeva, ale Cassilasem też bym nie pogardził jeśli udałoby się go ściągnąć za rozsądną kasę.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 15:07   

Wygląda ciekawie pod warunkiem, że Muntari jest dopiero czwarty w kolejce do obsady tych dwóch miejsc na środku :)

Beno 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 15:21   

Novantadue napisał/a:
Na dzień dzisiejszy, piłkarze którzy są w naszym zasięgu.

Obrazek

Myślę, że to byłoby optymalne ustawienie dla obecnego składu + Astoriego którego można ściągnąć, do tego po tym sezonie trzeba będzie się rozglądać za następcą Abbiatiego, fajnie byłoby widzieć między słupkami Akinfeeva, ale Cassilasem też bym nie pogardził jeśli udałoby się go ściągnąć za rozsądną kasę.

jak dla mnie Balo musi grać typową "9". Zagrałbym 4:4:2: Abbiati(jeśli by się spełnił cud i Iker przyszedł :rotfl2: ) Astori całkiem całkiem (Boże zrób coś by Perezowi znów odwaliło jak Oezilem i puścił Varane i Ikera :lol2: ) no i co do wzmocnień to takie mam marzenia :prayer:

Na skrzydle widzę bardziej Hondę niż Kakę w tym przypadku

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 15:32   

Balo w takim ustawieniu sprawdziłby się pewnie lepiej, ale Kaka na prawym skrzydle? Skoro sprowadzamy dwóch trequartistów to niech grają na normalnej pozycji, gdybyśmy ich nie ściągali, tylko rozglądali się za dobrym prawym skrzydłowym to takie ustawienie byłoby bardzo fajnie, ale teraz to Birsa czy Robinho mogą tam grać co najwyżej, jeśli Balo miałby pełnić rolę cofniętego napastnika.

Co do Muntariego to oczywiście jako zmiennika na końcówki, nic więcej, w sumie mogłem tam dać Nocerino, ale patrząc na jego obecną formę zawahałem się i wcisnąłem Muntara. :)

Beno 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 18:07   

dlatego napisałem, że na prawej flance widziałbym bardziej Hondę. Kaka wiadomo, klasa sama w sobie ale boję się, że to będzie nieudany powrót jak mistrza zza wschodniej granicy AVE SHEVA :gol:

lux 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 14:46   

Nie tak dawno było o tym, że od stycznia możemy grać 4-2-3-1, choć nazwiska, które przewinęły się w ofensywnie nie zbyt mi podeszły, bo na lewej pomocy był Kaka', w środku Balo, a z prawej Honda. Brak ElShy może oznaczać jego sprzedaż, bo cóż niby innego? Chyba, że Allegri jest tak głupi.

Od stycznia możemy grać 4-23-1 i jeśli przyjdzie Honda to wówczas to ustawienie wydaje się być najlepsze pod preferowaną kadrę, choć mam nadzieję, że tego ustawienia nie zmieni Allegri, a już inny trener.

Ja widzę to mniej więcej tak:

W nawiasie podani zawodnicy rezerwowi. Nie wygląda to źle, choć szału też to nie robi.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 16:48   

Gdyby Kaka albo Honda grali poniżej oczekiwań to ustawiłbym Balo na prawym skrzydle, a Pazziniego na szpicy. Szkoda, żeby Giampaolo pełnił tylko rolę dublera.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 17:43   

W ogóle skąd pomysł, żeby Honda grał na prawym skrzydle? Bo nie śledzę jego kariery więc nie wiem jak się spisuje na innych pozycjach.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 18:57   

Honda jest lewonożny, dodatkowo w reprezentacji Japonii zdarza mu się grywać momentami na prawej stronie (było to widać dobrze podczas PK).

lux 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 16, 2013 19:32   

Otóż to, prawe skrzydło w tym ustawieniu dla Hondy nie jest obce, a widziałem kilka meczy CSKA, w których Japończyk grał też na tej stronie, więc myślę, że problemem dla niego by to nie było, a sam fakt, że jest lewonożny jeszcze bardziej do mnie przemawia, by go tam ustawić (oczywiście, jeśli będziemy mieli na trequ zawodnika reprezentującego jakiś poziom, więc tu Kaka' musiałby odpalić") bo schodząc do środka z prawej flanki mógłby wiele zrobić - dysponuje bardzo dobrym strzałem z daleka, a także ma dobre podania, więc w "dziurę" mógłby zagrać do wbiegającego Balota, czy też rozpędzonego Shaary'ego. Jednak z Hondą trzeba czekać do zimy, bo nigdzie nie pisze, że Honda od stycznia oficjalnie w Milanie, więc z tym trzeba czekać do najprawdopodobniej stycznia.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 20:57   

Ja bym powiedział więcej....prawe skrzydło dla Hondy (zwłaszcza w Milanie) jest optymalne.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 16, 2013 21:28   

Na prawą są jeszcze Poli (który nie musi biegać jak Faraon po lewej - wystarczy, by robił takie wejścia jak w meczu z Torino), Niang (o ile nie odejdzie w styczniu) i Saponara (który w ostatnim sparingu pokazał się całkiem fajnie - co biorąc pod uwagę fakt, że nie grał od dawna, jest dobrym prognostykiem) - więc po przyjściu Hondy trener (Allegri bądź Inzaghi) miałby naprawdę wiele opcji do wyboru.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 11:10   

A ja Polego nie chciałbym widzieć z konieczności na tej pozycji, bo nominalnie nie ma walorów, które by go predysponowały do grania tamże.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 20, 2013 08:43   

Proponowany przez lux'a skład jest w tej chwili nawet logiczny, aczkolwiek z ocenami i możliwymi składami wstrzymałbym się co najmniej do rozpoczęcia zimowego okienka transferowego ;)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 21:02   

Find your football tactics app at this11.com

Wydatek 20-25 mln, więc nie tak dużo.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 03, 2014 06:54   

Sam Moutinho pewnie kosztował by 20-25 mln, więc resztę trzeba by pozyskać za darmo, co jest nierealne. -_-

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 10:25   

Ja bym chciał samego Nastasica obrońca na lata. I może być do wyciągnięcia.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 03, 2014 20:15   

kamilus,

Moutinho za 15 mln tyle podawali w tym okienku.
Nastastic wypożyczenie, Willems poniżej 10 mln. Schar za darmo.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 00:06   

Czyli w idealnym składzie jest miejsce dla młokosa na środku obrony, który jest wypożyczony by go ograć innemu klubowi?

lord bass 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 09:33   

Venomik,

Tylko, że w przypadku powrotu do City raczej pierwszego składu nie będzie miał, Kompany i Mangala raczej maja pierwszy skład.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 21:23   

[/url]

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 21:26   

Wymieniłeś praktycznie cały skład zostawiając tylko MDS-a. Przecież to niemożliwe :)
Taka wersja FM-a...

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 21:27   

Qnen,

Dlatego publikuje to tu :D

Wyślę Mr. Bee może zaakceptuje :rotfl:

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 21:42   

Abstrahując od tego, jacy piłkarze zostali wybrani, to znaczna wymiana graczy jest praktycznie pewna. Przed sezonem, gdy kolejny raz było "mercato za 0", z klubu odeszło 18 piłkarzy. Tegoroczne zaś może się okazać takim, w którym do wydania będzie kilkadziesiąt milionów, więc nie zdziwiłbym się, gdyby sytuacja miała się powtórzyć - zresztą już teraz przewiduje się odejście około 10 zawodników, i to głównie takich, którym kończą się umowy lub wypożyczenia.

Odpowiedz do tematu