ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Idealny Skład
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 13:41   Idealny Skład

Do pomocy daje ten program. Można nim narysować formacje itd.
http://this11.com/

Trzeba czymś optymistycznym zająć.

Napiszę swoją póżniej jak przyjdę z pracy;)

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 14:22   

Dużo nie kombinowałem z Messim, Cristiano Ronaldo i Villą :lol2:
Dałem najbardziej możliwy skład ACM na ten sezon bo bedąc fanem Rossoneri nie ma co za dużo marzyć :rotfl2:

Ostatnio zmieniony przez SlimShady7 Śro Lip 21, 2010 14:39, w całości zmieniany 1 raz  

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 14:24   

Miło tak sobie pomarzyć ;)

W mojej wymarzonej jedenastce bramkarzem został Amelia ponieważ Abbiati nie do końca mnie przekonuje mimo, że wiele razy ratował Milan. Obrona na tę chwilę jest najlepsza, przynajmniej w teorii. W pomocy miałem problem, zrezygnowałem z Pirlo na rzecz wymarzonego przeze mnie Hernanesa. Postawiłem również na Flaminiego, trzeba dać mu szanse żeby pokazał co potrafi. Z przodu zgodnie z życzeniem Berlu - Dinho gra bardziej po środku podobnie jak Pato, który pozostaje lekko za plecami Dzeko. :rotfl2:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 14:34   

Gzikuu, nie ma szans na spełnienie Twojego marzenia bo poza brakiem pieniędzy jest jeszcze limit graczy bez paszportu unijnego. Od niedawna może byc tylko jeden taki grajek rocznie.
Więc nie rezygnujmy póki co z Pirlo, mamy jeszcze Seedorfa w obwodzie i może Strassera, a Dzeko jak najbardziej TAK :diavolo:

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 14:42   

konrad_acm no tak, zapomniałem o zmianie przepisów. Czyli w miejsce Hernanesa Pirlo. :) Do szczęścia potrzeba tylko Dzeko i myślę, że wtedy można by było powalczyć o trofea. :king:

k_f_c 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 15:17   

Wiele mi do szczęścia nie potrzeba

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 17:03   

ja bym tak to widział

Eddie Van Halen 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2010 21:57   

Wiem, całkiem nierealny, no ale....

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 22:45   

Eddie Van Halen napisał/a:
Wiem, całkiem nierealny, no ale....

No z 4 napastnikami :)
Ech.. No ale kazdy mial te 12-15 lat :>

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 07:41   

Ludzie, fajną fantazję macie ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 11:33   

Kargool, Ty serio? E, nie zgadzam się, mnie to nie rusza. Kilkanaście lat temu, podczas wyjątkowo nudnych lekcji potrafiłem wysmażyć takie 3 zestawienia. Pierwszy, rezerwowy, no i oczywiście "zespół przyszłości" złożony z gości do lat 21 i wypożyczanych po innych klubach. Aby zobrazować o czym piszę dodam, że w tym trzecim zespole byłby pewnie Neymar, Muller czy Ven Der Wiel - tak, zgadza się, byliby wypozyczani. ;) Tak więc wybacz Kargool, ale nie podzielam zachwytu wyobraźnią userów. Byłem 100 razy lepszy. ;)

elpojo 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 14:43   

Kargool napisał/a:
Ludzie, fajną fantazję macie ;)

Prawdziwą fantazję pomiesz, gdy zauważysz że to atak tworzą Thiago, Nesta i Neur a Fabiano i Dzeko to stoperzy :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Pół żartem, nie sądzicie że Milan zasługuje jeszcze na kilku miSZCZów?

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 22:37   

Carlos serio, serio ;) Ja już jestem taki stary, że nie pamiętam, kiedy miałem taką fantazję. Tak w ogóle to dlaczego nie wysmarowałeś tych trzech wymienionych składów? No i z góry mi odpowiedz czy C.Ronaldo wystawisz na skrzydle czy jednak na środku?? I w której jesdenastce będzie miał Pato, przecież on nie ma 21 lat?
Z innej beczki przypomniała mi się reklama: "Trzeba mieć fantazję dziadku" :D

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 23:09   

To ja mam jakieś zboczenie, bo nawet jak miałem 15 lat nie wyobrażałem sobie składu bez dwójki świetnie grających w defensywie pomocinków, a jednym z moich ulubieńców był wtedy Makelele.

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 07:48   

Venomik napisał/a:
jednym z moich ulubieńców był wtedy Makelele

To był piłkarz...

Nie był nadpobudliwy jak Gattuso, nie straszył wyglądem jak Essien, nie było go praktycznie widać, nikt o nim nie mówił, a cały świat wiedział że jest po prostu najlepszy.

Przypomnieć należy, że europejska miernota Realu zaczęła się w momencie sprzedaży Francuza...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

holendeR1947 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 09:36   

Idealny skład w Milanie można tylko ułożyć z obecnych zawodników , bo teraz przyjdzie raczej tylko jeden lub dwóch piłkarzy .
Sam chciałbym aby byl to Honda i jakiś pomocnik lub boczny obrońca (Fucile)
Trzeba pokazać coś w Serie A w tym sezonie :box:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 21:01   

Adin napisał/a:
Napiszę swoją póżniej jak przyjdę z pracy;)
Zaczynam się martwić. No chyba, że masz baaardzo daleko do pracy. ;)
Kargool, C. Ronaldo? Czyli bawimy się na całego - hulaj dusza, piekła nie ma? W takim razie byłoby tak:

1 skład rezerwa
------------------------Dzeko------------------/--------------------------Torres----------------
--C.Ronaldo----------------------Messi-------/----Ronaldinho-------------------------Roben-
--------------------Rooney--------------------/--------------------------Iniesta----------------
..itp, itd. z dwoma defensywnymi pomocnikami i ofensywnie grającymi bokami obrony, a co. :D A Pato poszedłby na wypożyczenie w celu ogarnięcia. Zostaliby na 100% Boriello, Ambro, Silva, Nesta i Antonini, nawet podany wyżej R80 pewnie musiałby odejść (teraz nie chce mi się szukać innych nazwisk). Dlaczego nie podałem tych moich 3ech składów? Bo już się na lekcjach nie nudzę, no i, co ważniejsze, nie miałoby to sensu. Mam swoją wizję, taką w której R80 zostaje z nami do 2014r., Pato gra jako drugi napastnik (i szlifuje umiejętności, w tym podnoszenie głowy i grę kombinacyjną), a w przyszłym roku za Seedorfa przychodzi nowy kreatywny pomocnik, wymieniamy szrot (Kaladze, Jankul) i kupujemy Dzeko (tak, wciąż wierzę że przyjdzie).

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 21:57   

Carlos brakuje mi tu polotu, czegoś bardziej szalonego, choć Pato na wypożyczeniu już idzie w dobrym kierunku. Jeszcze mnie nie powaliłeś, na razie przegrywasz z konkurentami. Chłopaki błyszczą, ten Fucile (kto to jest?), Pirlo na skrzydle, dwóch stoperów jako linia obrony... A Ty wyskakujesz z Messim i Dzeko...
Może cofnij się jednak te kilka lat wstecz i podaj np wymarzony skład z 1998 roku. Zobaczymy czy ktoś w ogóle pamięta tych piłkarzy ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:24   

Abbiati
Amelia

Papa - Nesta - Silva - Anotnini
Bonera - Yepes - Onyewu - Zambrotta

Seedorf- Pirlo - Ambrosini
Ledesma - Hernanes - Flamini

Van der Vaart
Seedorf

Pato - Borriello
XXX - Huntelaar

Głębsza rezerwa: Roma, Gattuso, Abate, Inzaghi, Oddo, Kaladze, Jankulowski

Po kilku wypowiedziach działaczy oraz dzisiejszym meczu jest duże prawdopodobieństwo, że Milan może grać taktyką 4-3-1-2. W końcu Pato ma grać bliżej bramki rywala (czyli cofnięty napastnik, bo jako wysuniętego to go nie widzę). Zakładam też, że R80 odejdzie (choć chyba są większe szanse, że zostanie).

Transfery do klubu: Ledesma, Hernanes, Vaart
Sprzedaż: R80. Ze względu na nadmuchaną kadrę najlepiej byłoby też wyrzucić Kaladze i Jankulowskiego. Wówczas drużyna liczyłaby 26 zawodników.

Transfery dobierałem z listy graczy, którzy już byli wcześniej łączeni z Milanem. Wydają się być jak najbardziej do zrealizowania, nie wymagając ani olbrzymich wydatków na transfer, ani nie naciągając budżetu płacowego. Teoretycznie można je zrealizować mając do wydania 15-20 mln euro. W razie problemów z budżetem zawsze można oddać Gattuso czy Abate.

Moim zdaniem Vaart lepiej nadaje się do gry w środku pola niż R80. Tak jak u Lippiego kluczowym zawodnikiem w ofensywie w analogicznej taktyce był Totti, tak tutaj tę rolę może pełnić Holender. Byłby wyraźnie odciążony z rozgrywania przez duet Pirlo - Seedorf, dzięki czemu mógłby częściej wbiegać w pole karne rywala. Dodatkowo jego atutem jest umiejętność gry na pozycji cofniętego napastnika.
Ustawienie wydaje się być bardzo elastyczne. W razie złej sytuacji na boisku ofensywa:
Seedorf - Pirlo - Ledesma
Vaart
Pato - Borriello

ma ogromną siłę rażenia.
Z drugiej strony ustawienie:
Flamini - Pirlo - Ambrosini
Seedorf
Vaart - Borriello

wydaje się być idealnym do zabarykadowania środka pola. A oba ustawienia od standardowego dzieli zaledwie jedna zmiana.

Jest jeszcze w składzie zawodnik XXX. Dla mnie to głębszy rezerwowy, który w razie 2-3 kontuzji zasiada na ławce rezerwowych. Miałby on łączyć cechy ofensywnego pomocnika i cofniętego napastnika. I raczej z akcentem na grę z piłką przy nodze, wbieganie w pole karne, itp - bo nawet jakby grał na pozycji ofensywnego pomocnika to za plecami mógłby mieć zawodników pokroju Seedorfa, Pirlo, Ledesmy, Hernanesa - czyli takich, którzy w razie potrzeby potrafią rozrzucić piłkę na boki i umiejętnie przenosić ciężar gry.
O ile się orientuję to Di Gennaro mógłby być takim rezerwowym, ale jego w Milanie nie będzie. Nie orientuję się już czy w pozostałych łepkach z młodej kadry Milanu ktokolwiek łączy takie cechy.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:11   

ten zawodnik na XXX to mógłby być Oduamadi, po tym jak wczoraj zagrał widziałem u niego to czego szukasz w tamtym miejscu :ok: zresztą on sam pokazał że potrafi rzucić piłkę a'la Pirlo w pole karne, nie bał się gry i dlatego myślę że przyda się w tym sezonie :diavolo: nie widzę tylko wtedy miejsca dla Adiyaha, chłopak się trochę u nas marnuje, mogliby go wypożyczyć :hmm:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 15:27   

Kargool, nie ma szans. Zeszyty myszy zjadły, a ja nie pamiętam tych zestawień. Ogólnie mgliście pamiętam, że skład budowałem wokół R. Baggio, a wymarzonym transferem był Redondo. A, i ważną rolę pełnił Ibrahim Ba, zakochałem się w nim po małym mundialu. Spodziewałeś się zbyt wielkich "ekscesów," w sumie moja wina, ja sam rozleklamowałem swoją wyobraźnię, a smutna prawda taka, że dwuosobowa linia obrony mnie przerasta.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 19:13   

Szkoda, liczyłem na kontrofensywę. A tak to wyszło, że się starzejemy ;) Ibrahim Ba... mało się nie udławiłem, kiedy dowiedziałem się o jego transferze (ale tym drugim ;) ) Dziś takich panów na R już nie ma o jakich piszesz...Są inni, ale mają za dużo żelu na głowie ;)

ToMuS 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 23:30   

Biorę pod uwagę ewentualny transfer Ibry na który liczę, który równa się być może z odejściem Borriello.

i druga czyli bardziej rezerwowa na innej formacji, bo ciężko zrobić coś takiego na tej samej. wgl miałem problem z zestawieniem tej 11.

a co tam, nie mam co robić pomyśle nad 3. ale tutaj mogą być błędy większe niż wyżej, nie znam tych grajków z primavery zbyt dobrze

więcej już się nie podejme. na papierze to wszystko nie wygląda źle. czekam na sezon

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 23:36   

Sokratis nawet na boku będzie lepszy od Luci "nie umiem podać" Antoniniego.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 25, 2010 15:49   

Antonini nie jest zły, ale w tym ustawieniu straci na przejściu R80 na prawe skrzydło. Na lewym dobrze się rozumieją i współpracują.

Odpowiedz do tematu