ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Nie Sty 15, 2012 19:37
Sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 20:20   

Dla mnie też ten news jest dziwny. Po co Milan miałbym ustawiać mecz z ekipą która zbierała regularne baty od wszystkich?

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 20:23   

Piękne brameczki! Chociaż dla mnie bramka Ibry z meczu z Lecce powinna być przed tą Cavaniego. Ale i tak dużo goli Milanu się znalazło. Świetny filmik :D

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 20:26   

Sulej napisał/a:
Ktoś wie coś o tym?

http://www.pilka.pl/mecz-milan---bari-ustawiony

TomekW?

Ten news jest też na MilanNews... i brzmi zupełnie inaczej. Według <i>La Gazzetta del Mezzogiorno</i> "Szajka" Signoriego i Bellavisty próbowała ustawić wynik meczu Milan - Bari. Kontaktowali się w tej sprawie z piłkarzami Bari, ale nie było odzewu z ich strony. Ktoś tu ewidentnie nagina fakty. Albo - co zdarza się na wielu portalach - newsmani nie znają włoskiego, a teksty wrzucają do translatora i resztę zgadują. Warto zauważyć, że oryginalny tytuł newsa był inny - widać to po linku. Żal...

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 24, 2011 16:17   

Gasperini trenerem Interu... Co o tym sądzicie? Niby bez większych sukcesów, ale przecież nasz Allegri przed przyjściem do Milanu też niczego wielkiego nie zwojował. Jestem sceptyczny co do tego trenera ( byłem pewien, że po gorszym sezonie niż poprzednie i nie do końca udanym eksperymencie z Leo Moratti zrobi jakąś bombę i zatrudni Boasa/Capello/Hiddinka). Ciekawe co zrobią w mercato...

Ja mam takie wrazenie jakby sytuacja wracała do stanu przed 2006 ;) Żeby jeszcze ostatnie dni sierpnia były u nas tak gorace jak rok temu ;)

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 24, 2011 16:34   

Mi też zatrudnienie tego trenera przypomina Inter przed caciopoli. Oby tak było;)

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 24, 2011 23:46   

Kibice Interu z tego co widzę i słyszę (tak we Włoszech jak i krajowi) nie są zachwyceni delikatnie mówiąc nowym trenerem :P
Paolo#3 napisał/a:
przecież nasz Allegri przed przyjściem do Milanu też niczego wielkiego nie zwojował.

tyci ale tylko tyci się też tego obawiam :P
Widziałem wypowiedź Morattiego, że zatrudniają Gasperiniego na jeden sezon a po następnym przychodzi Guardiola :brew:

arekk20 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 25, 2011 08:31   

to jaki sens ma gadanie, że zatrudnia trenera na 1 sezon przecież będzie brakowało im motywacji jeśli to prawda, ale na szczęście to ich problem

zychu9 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 25, 2011 20:07   

zino napisał/a:
Kibice Interu z tego co widzę i słyszę (tak we Włoszech jak i krajowi) nie są zachwyceni delikatnie mówiąc nowym trenerem :P

To akurat najmniejszy wyznacznik.
Jak odszedł Mou, to byli zadowoleni, że przejmuje ich Benitez, lecz po wynikach szybko zmienili zdanie.
Następnie byli na „NIE” dla Leo, ( jak dobrze pamiętam wpadli na trening i coś tam śpiewali na Milan (czyt Leo!)).

Brazylijczyk może z nimi nic wielkiego nie osiągnął, jednak miał dużo lepsze wyniki niż Hiszpan i to w dużej mierze, dzięki „judaszowi„ zajeli 2 miejsce!

Dlatego przynajmniej ja się wstrzymuje z ocenami, na to jeszcze przyjdzie pora.
w pogardzie mając każdy targ.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 27, 2011 09:53   

http://www.rp.pl/artykul/...-drozdzach.html

Prokuratura podejrzewa, że w zeszłym sezonie na zlecenie gangsterów ustawiono 22 mecze Serie A.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 27, 2011 12:12   

Trochę zmieniłeś wydźwięk tekstu ;)
Policja sprawdza czy któryś z meczów Serie A nie był ustawiony, a wśród ewentualności są 22 mecze do sprawdzenia.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 27, 2011 18:23   

http://rafalstec.blox.pl/2011/12/Bohater.html

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2011 15:42   

http://sport.wp.pl/kat,17...,wiadomosc.html

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 09:15   

Błagam podpisujecie linki choćby tytułem artykułu, takie małe kopiuj-wklej - nic trudnego, a przynajmniej nie będziemy nabijali durnym portalom statystyk ;)

milano1910 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 14:17   

http://www.youtube.com/wa...7hkOdiZbZbNj4lv

Prosze Oceńcie moją prezke najlepszej drużyny Świata :D

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 20:58   

Wśród przyjaciół Sevilla? Od kiedy CSM ma zgodę z Biris Norte?

milano1910 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 22:42   

Od superpucharu europy 2007 kiedy zjednoczyliśmy się w bólu śmierci Antonio Puerty

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 23:48   

Proszę cię, bądźmy poważni. Żadnej zgody miedzy CSM, a Biris Norte nie ma. Nawet pozytywnych relacji. Jedyna zgodą Milanu jest Brescia. Z tą Sevillą wymyśliłeś sobie chyba sam i przypomina mi to ogólnopolską żałobę komediantów-kibiców, gdzie ramię w ramię stała Wisła, Cracovia, Ruch, Górnik, Legia, Widzew, a 3 dni później doszło do nap...niny na meczu Cracovia-Legia.
Paru pajacy na tym finałowym meczu przyodziało sobie szaliki przeciwnej drużyny i tyle. Z prawdziwym ruchem kibicowskim na Milanie to nie ma zupełnie nic wspólnego.

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 31, 2011 00:44   

"Na szczeblu międzynarodowym milanistów łączą pozytywne stosunki z kibicami hiszpańskiej Sevilli. Przyjaźń z sympatykami tego zespołu rozpoczęła się w meczu o Superpuchar Europy w 2007, przed którym zmarł piłkarz sewilskiej drużyny, Antonio Puerta. Kibice wspólnie oddali hołd hiszpańskiemu zawodnikowi, wzajemnie dopingując zawodników obu zespołów."

Fragment z Wikipedii :D , co do filmiku, oceniam bardzo pozytywnie.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Gru 31, 2011 10:10   

Tak, wikipedia to rzeczywiście faktyczne źródło pewnych informacji :rotfl: . Żadnej zgody, ani relacji na linii CSM-Biris Norte nie ma. Tyle w temacie. To wymysł jakichś kibiców-pazi i fanatyków pojednania dla papieża.

milano1910 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 31, 2011 18:46   

Czy napisałem w filmie że mamy zgode napisałem ze to są nasi przyjaciele podobnie jak przyjacielem Widzewa jest i będzie Jaga.Ale faktycznej zgody nie ma.Poprostu nie będziemy sobie nawzajem robić przykrości i tyle ale ta częsć filmu jest akurat średnio ważna :D

Forza!!

bestsp 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2012 16:57   

Bravo dla chłopaków z Cagliari. Zostawili płuca i wybiegali się chyba za wszystkie czasy w meczu z Juve, które miało swoje okazje, ale zabrakło skutecznego wykończenia. Do tego Udine w plecy i Milan po dzisiejszych derbach mam nadzieję będzie samodzielnym liderem! :)

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2012 17:48   

Chyba nie ten wątek kolego :) - pewnie miało być sezon 2011/2012. Remis mnie mega cieszy i mega szokuje. Nie spodziewałem się po słabym Cagliari remisu w Turynie. Woda na młyn dla nas.

bestsp 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2012 17:52   

Racja, dzięki :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi