ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Nie Sty 15, 2012 19:37
Sezon 2010/2011
Autor Wiadomość
pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 03, 2011 07:51   

Luk napisał/a:
Za sezon sie odbijemy... o ile Moratti sypnie groszem ;)

Chyba od muru jaki postawi Milan :P

Soja 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 03, 2011 15:39   

Luk, dzięki za kurtuazyjne życzenia, ale ja podobnie jak pionka, mam nadzieję, że wiele Wam z tego "odbijania się" nie wyjdzie.

Co do obecnego sezonu to w tym momencie najciekawsza wydaje się walka o 4. miejsce premiowane kwalifikacjami LM.
Lazio, Udinese, Roma, Juventus - z tych kandydatów trzymam kciuki za Romę, która w obliczu przyjścia nowego właściciela i zapowiedzianych inwestycji wydaje się najlepszym kandydatem do reprezentowania Italii w elicie.
Problem z nimi jest jednak taki, że po drodze grają z nami i chyba każdy kibic Milanu życzyłby sobie zaklepania tytułu w stolicy, w meczu z renomowanym rywalem :dunno:

Jeszcze niedawno wydawało mi się, że Udinese zasługuje na to 4. miejsce, ale wyraźnie spuścili z tonu, co nie wróży przejścia kwalifikacji przez ten...jednak mały...klub.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 23:44   

Taa mam podobne zdanie so Soja, dla dobra Calcio chyba niech Roma skończy na 4 miejscu. Jeśli mowa o Udinese to szczerze jeszcze kilka kolejek temu w czarnych myślach widzialem ich tuż tuż za nami, jednak ostatnio zdecydowanie dołują, a w przyszłym sezonie bez Sancheza jeszcze trudniej im będzie. Ja to widzę tak: 4.Roma 5.Lazio 6.Udinese 7.Juve

Totnik 
Romanista

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 08:16   

Dawno tu nie zagladalem :)

Wypada wejsc i pogratulowac Scudetto, wkoncu jakis normalny klub zdobywa Mistrza a nie Inter ;)

GRATULACJE! :piwo:

p.s.. teraz moglibyscie cos pomoc Romie i urwac punkty Udine :help:

Marcu 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 09:57   

Sam jestem ciekaw, czy chłopaki są w stanie w ostatnich meczach zagrać z pełną koncentracją o pełną pulę.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 14:38   

Totnik, mam nadzieję, że niedługo wrócisz pogratulować nam zdobycia Pucharu Włoch mimo, że pokonamy w finale Romę ;)

Końcówka sezonu będzie ciekawa patrząc na 4.miejsce i osobiście bardzo się cieszę, że Juventus po wczorajszym meczu z Chievo (2:2) praktycznie pożegnał się z Ligą Mistrzów :diavolo:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 16:56   

Parma - Juve 1-0

Giovinco coś dobrze czuje się w meczach przeciwko Juve :) Jesli Marotta dobrze to rozegra i ściągnie Lichsteinera, Zieglera, Pirlo, Pazienze, Bastosa ( czyli piłkarze o których się dużo mówi) i na dokładkę Giovinco jako second strikera, którego trochę tam brakuje ( DP ma swoje lata, a Matri i Fabio Q to środkowi napastnicy) to Juve miałoby fajną paczkę, która powinna powalczyć o coś więcej niż LE.

Buffon-Lichtsteiner;Barzagli;Chiellini;Ziegler-Krasic;Pazienza,Pirlo;Bastos-Giovinco;Fabio Q.

Fajnie to wygląda.

Ciekawe co zrobią z Matrim - grać obok Quagliarelli raczej nie może, a strzelec z niego niezły. Z drugiej strony nie wiadomo jak bedzie się prezentować Q po tej kontuzji. Szkoda przegranej Romy. Jakoś nie widzę Lazio w LM, a Udine pewnie nie zdoła zatrzymać Sancheza...

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 21:52   

Obejrzałem końcówkę Napoli-Inter i po tym musiałem szybko dla pewności spojrzeć w tabelę raz jeszcze czy to my mamy scudetto, bo piłkarze, kibice i całe Napoli już od ok 89 minuty cieszyło się tak, jakby to oni mistrzem zostali :ok: A ten jeden punkt za remis dał im już 100% trzecie miejsce i pewność gry bez elimin. w Champions League.

W sumie fajna sprawa, że taki duży klub z tradycjami wraca do elity, miło widzieć ich radość.

Co do moich typów z przed dwóch kolejek to jednak Udinese z Romą zamienią się najprawdopodobniej miejscami. Jeśli klub z Udine sprzeda Sancheza i w te miejsce się nie wzmocni poważnie (jak przypuszczam) to nie wróżę im przejścia eliminacji LM.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 16:36   

zino napisał/a:

Co do moich typów z przed dwóch kolejek to jednak Udinese z Romą zamienią się najprawdopodobniej miejscami.

Roma traci 5 punktów do Udinese, Lazio traci 2 i jeśli wygramy swój mecz, a oni swój, to Rzymianie zagrają w eliminacjach LM.

Liso 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 19:43   

zino napisał/a:
Obejrzałem końcówkę Napoli-Inter i po tym musiałem szybko dla pewności spojrzeć w tabelę raz jeszcze czy to my mamy scudetto, bo piłkarze, kibice i całe Napoli już od ok 89 minuty cieszyło się tak, jakby to oni mistrzem zostali :ok: A ten jeden punkt za remis dał im już 100% trzecie miejsce i pewność gry bez elimin. w Champions League.

Haha widać, że jednak remis na wagę zwycięstwa mieli. Mało kto by pomyślał, iż przed rozpoczęciem sezonu Napoli będzie aż tak wysoko. Wszyscy znali potencjał, ale nikt nie przewidywał, że aż tak dobrze wypadną :)

A inter - aż dziwi jak potrafi dawać ciała i łatwo tracić bramki. Jakaś kpina zaczyna się tam robić ale to problem ich.

Mistrzostwo wielce zasłużone :) Szkoda tylko, że w pucharach tak genialnie nie poszło - ale w następnym roku ACM się odkuje :) Liczę na to bo włoski styl musi doprowadzać do szewskiej pasji pozostałych ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 19:54   

PrzM napisał/a:
zino napisał/a:

Co do moich typów z przed dwóch kolejek to jednak Udinese z Romą zamienią się najprawdopodobniej miejscami.

Roma traci 5 punktów do Udinese, Lazio traci 2 i jeśli wygramy swój mecz, a oni swój, to Rzymianie zagrają w eliminacjach LM.

Wiem wiem, że jeśli Lazio wygra z Lecce co jest wielce prawdopodobne, bo Lecce już się utrzymało, a Udinese wtopi to Rzymianie grają w elimin. LM. Zauważ, że napisałem, 'najprawdopodobniej' ;) śmiem twierdzić, że jednak Udinese z nami nie przegra.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 17, 2011 16:06   

zino,

chodzi mi o to, że pisałeś o zamianie miejsc Romy i Udinese, a może być zamiana nie Romy, ale Lazio.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:20   

Może mi ktoś wyjaśnić, które drużyny z serie a awansują w tym roku do LE? i dlaczego wśród tych klubów nie ma szans znaleźć się zajmujący 7me miejsce w tabeli Juventus? (rozumiem, że jedno miejsce jest dla zwycięscy Pucharu Włoch, ale tam może wygrać przecież Inter). Z góry dzięki za informacje :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:23   

PacheL napisał/a:
rozumiem, że jedno miejsce jest dla zwycięscy Pucharu Włoch, ale tam może wygrać przecież Inter

Ale Palermo i tak wystartuje w LE jako finalista.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:29   

Aha, ale rozumiem, że gdyby Milan awansował do finału (kosztem Palermo) to w LE zagrałoby Juve?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 22, 2011 23:55   

1-3 LM
4 eliminacje LM
5-6 LE
Ostatnie (trzecie dla ligi włoskiej) miejsce w LE otrzymuje zwycięzca pucharu Włoch. Jeśli jednak zwycięzca PW ma zagwarantowany start w LM/LE ze względu na pozycję ligową, to prawo do gry w LE otrzymuje przegrany finału. Jeśli i on w lidze zapewnił sobie start w LM/LE to owo miejsce przypada drużynie, która zajęła siódme miejsce w lidze :)

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 23, 2011 10:06   

Juventus będzie miał problem z budowaniem nowego składu bez pucharów. Ancelotti został wyrzucony z Chelsea i pewnie dojdzie do Romy.

Sheva 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 22:02   

No i Inter zdobył dzisiaj Puchar (3:1 z Palermo) co oznacza że następne derby odbędą się... w Pekinie

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 10:42   

Z przebiegu spotkania Palermo grało nawet lepiej, ale Inter ma Eto'o, Sneijdera i doświadczenie... Mam nadzieję, że damy radę w Superpucharze :)

jawora37 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 16:59   

Liczyłem na Palermo, ale cóż... Z drugiej strony fajnie, że będą jedne derby więcej.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 19:03   

Inter zagrał jak za Mourinho. W 76 minucie oddali drugi strzał na bramkę w meczu i był to gol na 2-0 ;)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 14:48   

Ktoś wie coś o tym?

http://www.pilka.pl/mecz-milan---bari-ustawiony

TomekW?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 15:25   

Czuję, że będzie powtórka z tego co było 5 lat temu... Choć jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby w Milanie po wydarzeniach z 2006 roku ktokolwiek odważył się na takie rzeczy...

Inna sprawa, że te wszystkie newsy z calciomercato tłumaczy kebab - zraniony juventino, często naciągający/wyolbrzymiający fakty, podobnie jak jego koleżanka milanofobka - Agnieszka.

btw. News trochę niezrozumiały jak dla mnie - nic nie pisze np. kto miałby narzucić piłkarzom Bari grę na 3-0 w plecy, czy to była inicjatywa kogoś z Milanu itp.

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 16:23   

Wiem, ze pod okiem jest mecz Inter- Lecce. Resztę pierwsze słyszę.

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 19:41   

30 najładniejszych bramek sezonu 2010/11 http://www.youtube.com/watch?v=5VGWY2FaVuk
w pogardzie mając każdy targ.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi