ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pon Paź 11, 2010 19:32
Transfery Milanu (cz. 28)
Autor Wiadomość
Ross89 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 17:02   

MatiGolez napisał/a:
bo Yepes i Nesta wiecznie grać nie będą

Zawsze można poprosić Maldiniego o pomoc :)

elpojo 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 13:42   

...i Baresiego :rotfl2:

Luk 
Interista

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 14:20   

carlos napisał/a:
Kibice Barcy piszą, że ich klub będzie mu płacił 10% pensji Zlatana przez kolejne 4 lata. To jest pirania pokroju tatusia Kaki, ja bym z nim w zbyt bliskie konszachty nie wchodził...

Problem polega na tym, ze gdzie Ibrahimovic, tam te bliskie kontakty sa nieuniknione.

Niestety predzej czy pozniej, przyjdzie wam sie "zmierzyc" z tym panem. Plus jest taki, ze gosc zaczyna macic dopiero kiedy cos jest na rzeczy. Przez 3 lata w Interze nikt o tym panu praktycznie nie slyszal, dopoki nie zaczeto mowic ze Ibrahimovic chce z klubu odejsc.

Wtedy sie zaczelo...

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 06:38   

Storari najlepszy tranfer mercato :prayer: Galliani miszcz.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 08:12   

akurat to było pewne moim zdaniem że Storari będzie dobrym transferem :ok: cały czas gdy dostawał szansę bronił świetnie lub przynajmniej dobrze, problemem było to że raczej nie odpowiadałoby mu siedzenie na ławce a że przyszedł jeszcze Amelia to zrobiło się ciasno ;) dlatego niech wam Storari służy jak najlepiej bo lubię tego gościa i fajnie by było jakby wygryzł Buffona ze składu na stałe :king: (s-f ale pomarzyć można :P )

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 09:00   

Tu na forum malo kto doceniał umiejętności Marco (tyczy sie to tez Abiattiego) bo niestety posiada mało medialne nazwisko...
A chlop jest baaaaaardzooo baaaardzooo dobry.

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 09:11   

Wydaje mi się, że tu akurat bosiontko nie jest zachwycony Storarim :D we wczorajszym meczu Juve-Palermo (1-3 :rotfl2: ) chyba bez przesady można obwinić Marco za stratę wszystkich bramek...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 09:15   

dysyc....'pechowe' interwencje ;)
http://www.youtube.com/watch?v=_RDesSpP3tE

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 09:35   

Przy trzecim golu mogl sie lepiej zachowac, bo chyba to bylo do wyjecia. Marco u nas gral malo (to chyba bylo jak kontuzje mial Abiatti, Marco wygryzl Dide i gdyby nie kontuzja to gralby dalej a tak to wtedy miedzy slupki wrocil Nelson) ale z tego co pamietam to byl wyrozniajacym sie zawodnikiem i czesto ratowal nam tylek.

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 10:17   

Bubu - zgadza się, ja też jestem zdania, że Marco grał mało u nas ale jak już grał to wyglądało to nieźle i nie raz nas ratował. Poprostu kolega Juventino jest chyba nieco zfrustrowany wczorajszym występem swojej drużyny, i podtrzymuje swoją opinię, że przy każdej z bramek Marco miał 'udział'.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:11   

Zapoznałem się z filmikiem Pamato i powiem szczerze, że gdyby Kaładze poszedł do Juve to byłby tam niezłym wzmocnieniem :D Patrząc na takiego Mottę to ja się cieszę, że mamy Zambro, Antosia i Abate, bo (jednak) niektórzy mają gorzej na bokach. Nawet Chiellini, który podobno już dawno zostawił Nestę w tyle w rankingu najlepszych włoskich obrońców nie jest nieomylny. No ale my mamy własne problemy do rozwiązania, choć winienie samego Storariego przez kibiców Juve jest dziwne.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:32   

zino napisał/a:
chyba bez przesady można obwinić Marco za stratę wszystkich bramek...
moim zdaniem nie zawinił przy żadnej z nich :dunno: zrobił w każdym przypadku co mógł, nawet Buffon by więcej nie zrobił :ok: ewentualnie wolnego by wybronił co nie zmienia faktu że był to strzał do wyjęcia tylko dla najlepszych :roll: przy dwóch pozostałych bramkach cała wina spoczywa na obronie a Marco więcej nie był w stanie zrobić

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 16:41   

Ja nie wiem jak z innymi golami, ale wczoraj akurat widziałem fragment z trzecim golem dla Palermo, tym z wolnego, i odniosłem wrażenie, że Storari odpuszcza łapanie piłki i ratuje się przed wpadnięciem na słupek. Tak więc przy tym golu jakiś udział miał.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 16:52   

a drugi gol i sparowanie dosyć łatwego strzału do środka zamiast do boku? Oczywiście cała obrona tutaj nie zachowała się jak należy, ale lepsi bramkarze dali by radę w tej sytuacji (1. sparowaliby piłkę do boku przy 1wszym strzale, 2. zapewne obroniliby i 2gi)

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 20:22   

Ano szło sparować lepiej te piłki przy 2 pierwszych strzałach, a dodatkowo obie dobitki takie farfocle nieczysto kopnięte były. Przy 3 golu mur stał na środku bramki i w ogóle nie utrudniał oddania strzału. Nie wiem po co kupowali Storariego skoro Manninger nie jest taki zły. 4,5 mln to jeden z większych wydatków Juve w czasie mercato, na 33-letniego bramkarza, tylko po to żeby za 3 miesiące mieć 3 bramkarzy, z których każdy mógłby być podstawowym sporej grupie klubów Serie A. GENIALNE!

Luk 
Interista

Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 14:48   

Broniac troche Marotte, to Storari w tamtym sezonie w Samdorii wyczynial cuda. Jego transfer mial sens.

Nie skreslalbym tez Storariego po paru kolejkach. W tej chwili faktycznie nie zachwyca nie broni pilek nie do wybronienia, ale moze to sie zmienic za jakis czas.

Przed sezonem ja bylem bardzo zdziwiony tym transferem. Zdziwiony ze strony Milanu, bo myslalem, ze robia bardzo duzy blad go oddajac i sprowadzajac Amelie, ktory odkad odszedl do Palermo nie spelnil pokladanych w nim nadziei.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 15:09   

Luk napisał/a:
Przed sezonem ja bylem bardzo zdziwiony tym transferem.
I ja, i ja! ;) Szczerze mówiąc myślałem o Storarim jako nr 1 w naszej bramce, sezon miał świetny a Christian po kontuzji bronił dobrze, ale bez szaleństw. Z perspektywy Juventusu transfer dziwny o tyle, że teraz mają 3 bramkarzy (Buffona oczywiście zaliczam do nich, wróci i przywróci normalny bieg wydarzeń) klasy takiej, że Arsenal może im tylko zazdrościć. Amelia to bramkarz z potencjałem, ale po dwóch rozczarowujących sezonach, wcale się nie dziwię, że siedzi na ławie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 15:13   

Przy pierwszym golu nie można mieć do niego żadnych pretensji za sparowanie piłki w środek. Strzał z trzech metrów, obroniony instynktownie nogą - tego żaden bramkarz nie kontroluje.
Co do drugiej bramki to zgodzę się - takie piłki paruje się do boku, na rzut rożny albo w kierunku chorągiewki. Trudno. Co do dobitki, wbrew temu co sugeruje Pachel - była nie do wyciągnięcia.
Trzecia bramka - powinien obronić. A przynajmniej próbować.

Natomiast nie ma powodu bronić Storariego przed skreślaniem - nikt tego w Juventusie nie rob (nie skreśla)i. Bo Storari gra naprawdę dobrze i generalnie wszystkie strzały, poza ostatnim wolnym, które dałoby się wyciągać - wyciągał. Był pewnym punktem drużyny i jestem przekonany, że od najbliższego meczu znów będzie.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 15:26   

Venomik napisał/a:
Trzecia bramka - powinien obronić. A przynajmniej próbować.
Nie widać tego w linku od Pamato, ale widziałem w jakiejś powtórce meczowej, że odpuścił łapanie piłki i skoncentrował się na nie wpadnięciu głową w słupek. Tak czy siak winę przy tej bramce ponosi.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 19:11   

Z tematu o meczu z Genoą:

Cytat:
kontrakt kończy się nie tylko Seedorfowi, ale też R80 i Pirlo. Mam nadzieję, że 2óch z 3ech odejdzie. :prayer: Precyzując marzenia dodam, że liczę na to iż miłość Berlusconiego do Dinho zwycięży i zostanie właśnie on. ;) Mała obniżka jego kontraktu, uwolnienie kasy płaconej na Pirlo i Clarenca daje świetną pozycję wyjściową do negocjacji z kimś nowym. .

Zainspirowała mnie sprawa kontraktów... Pirlo zarabia kolosalne pieniądze. Dla Maxa jest on trudny do zastąpienia, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie da mu takich samych warunków jakie ma teraz. Zostaje drastyczne obniżenie kontraktu lub out. Szczerze mówiąc nie wiem kogo powinniśmy sprowadzić za Andreę w przypadku jego odejścia ( nawet gdyby został potrzebne jest tu wzmocnienie). Dużo dobrego słyszałem o tym Polim z Sampy. Może ktoś napisać coś więcej o tym młodzianie? Seedorf - w lato 2011 będzie miał 35 lat i wątpię by został tu dłużej. Szczególnie jeśli zaliczy słaby sezon. Powrót do Holandii, wyjazd do USA czy może emeryturka w Dubaju? Zastępstwo... Dużo mówiło się o tym Ganso. Również prosiłbym o jakieś informacje na temat tego zawodnika.
R80 - tutaj rozejdzie się przede wszystkim o kasę. Wydaje mi się, że jednak dojdziemy do porozumienia.

Ciekawe nazwiska za free w lato 2011 ( o ile w najbliższym czasie nie przedłużą) - H.Altintop, Barzagli, Emanuelson. Ten ostatni to chyba lewy obrońca, kiedyś nieźle się zapowaidał, nie wiem jak jest teraz (czyżby kolejny Drenthe bez głowy?).

Barzagli jako back-up na środek też byłby niezły.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 19:47   

Paolo#3, a teraz Ci trochę zmarnuję czasu. O, masz tu linka i sobie popatrz - http://www.transfermarkt....nde/basics.html ;) Kupa fajnych nazwisk do wzięcia, oczywiście część z nich przedłuży kontrakty, no ale część przy wykazaniu inicjatywy już w styczniu jest do wyjęcia np. Taiwo z Marsylii.
Ps: przejrzałem dostępne opcje i oto kilka możliwości, oczywiście przydałoby się wykazać inicjatywę wcześniej, nawet już teraz. Wysłać kogoś z klubu na mecz z Auxerre, a następnie ten ktoś mógłby obejrzeć sobie i Marsylię rozpowiadając coś o ciekawym, nie wymienianym z nazwiska, piłkarzu, dość jasno wskazując na Taiwo.
LO - Taye Taiwo, Reto Ziegler. PO - Bosingwa, Srna. ŚP - Rakitic, Afellay. ŚN - Matri, Hugo Almeida. Do tego można znaleźć i środkowych obrońców np P.Cannavaro czy Mexesa - ale ja wolałbym powrót Astoriego, a taki Montolivo kończy kontrakt w 2012 więc też drogi by nie był.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 09:26   

Gdyby Łysy wyciągnął Bosingwe i Taiwo za darmo to byłoby osiągnięcie... Ten Matri wydaje się być solidnym zawodnikiem. Chyba nawet z przeszłością w Milanie (?). Na ławkę byłby super. Jankul po sezonie odchodzi, może opchniemy gdzieś Oddo i Goocha, więc fajnie by było, gdyby Łysy ściągnął choć jednego z trójki Bosingwa,Taiwo,Mexes. Ciekawe jak potoczy się sprawa Paloschiego. W Parmie pewnie nie zostanie, bo grzeje tam łąwę, u nas, poza podstarzałym Pippo, na którego trzeba dmuchać i chuchać, nie ma zmiennika dla Ibry. Fajnie jakby Albercik wrócił, dużej pensji by nie pobierał, a więcej nauczy się grzejąc ławę w Milanie i patrząc na Ibrę, Pippo czy Pato, niż na jakiś Bożinowów...

No i wzmocnienia do pomocy, ciekawe czy kogoś jeszcze wyciągniemy czy dalej będziemy patrzeć na naszych stojących 'miszczów' po 30., którzy karmią nas kółeczkami, podaniami do tyłu i wieloma stratami :]

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 09:30   

No Taiwo jakby sie udalo juz w styczniu zakontraktowac byloby super - szybki i nieustepliwy boczny obrocna z inklinacja ofensywna i potezna lewa stopa :D zobaczymy co sie bedzie dzialo - Afellay na miejsce Seeda ( chociaz dla mnei moglby zakonczyc kariere wlasnie u nas - pomagac w aklimatyzacji mlodych bo tak jak zawsze prawie czytam to on pomaga i kazdy dziekuje z mlodych za rady)... zobaczmy :)

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:03   

Jak dla mnie: Barzagli, Emanuelson, Altintop, Srna, H.Almeida zdecydowanie na nie :) Poli , Rakitić może :hmm: na tak Matri, Afellay, Taiwo, dodałbym jeszcze Eboue z Arsenalu.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:01   

http://pilkarskiekomentarze.com/?p=881

Mam nadzieję, że Berlu i nasi piłkarze nie będą sobie przyklejać na policzkach takich trójkącików z samoprzylepnych wycinanek jak Lady Gaga :]

:prayer: autorowi tego artykułu :rotfl2:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi