ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pon Paź 11, 2010 19:32
Transfery Milanu (cz. 28)
Autor Wiadomość
Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 19:29   

Qnen napisał/a:
nie pamiętam jaki to był mecz)

Chyba z Catanią i nie było to uderzenie z dystansu, a raczej lob. Jeżeli myślimy o tym samym golu. ;)

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 19:33   

Nie chodzi o mecz z Catania:) lob byl sliczny ale chodzi o mecz w ktorym albo po tej bramce w nastepnej minucie stracilismy bramke albo odwrotnie Hunter strzelil zaraz po rozpoczeciu :)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 19:35   

Tak, już wiem o którą bramkę chodzi. Mecz z Cagliari, bramka na 2-1 dla nas. Oj racja, pięknie uderzył. :)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 19:35   

Mecz z Cagliari z rundy rewanżowej.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 21:47   

Wiele już zostało powiedziane... w większości w superlatywach... no ale czemu tu się dziwić... ‎+Yepes +Amelia +Papastathopoulos +Boateng +Ibrahimovic +Robinho -Dida -Kaladze -Hunteelar -Borrielo... mi do pełni szczęścia brakowało jeszcze + R/LWB -Oddo.. ale i tak jestem zadowolony w 99,9%. W końcu od dawna mogę być wręcz dumny z mercato Milanu... i to nie tylko samego skoku jakościowego z nim związanego i szans jakie się otwierają (pojawiają mi się przed oczyma "opary scudetto"), ale także za pokerową zagrywkę i taktyczne przemyślenie sprawy przez Łysych.

Żeby nie było za cukierkowo... Ibry nie lubiłem i nie lubię, ale jeśli za (ewentualne) 24mln ma u nas grać on, a nie Borriello (Hunta nie skreśliłem, bo uważam, że miał zdecydowanie za mało szans)... to pomimo trudnego charakterku biorę go w ciemno. On gwarantuje po prostu pewien potrzebny Milanowi poziom.

Robinho... w sumie temat trochę podobny, charakterek trudny, ale jego zawsze darzyłem sympatią... i liczę, że "atmosfera Milanu" udzieli się tym dwóm niezaprzeczalnym gwiazdom, tak samo jak R80... i będzie magia!

Papastathopoulos i Boateng to na pewno fajne ruchy na przyszłość mogące już teraz być wzmocnieniem ławki.

Yepes i Amelia to solidne transfery, które pomogą w walce o tytuł. Amelia zwiększy konkurencyjność na 1nce, a Yepes pozwoli nie trząść gdy tylko kontuzję złapie ktoś z dwójki Nesta/Silva.

Co do Didy, to wielki mistrz, Kaladze także... zawdzięczamy im wiele... i chwała im za to, ale ich czas w ACM już minął i dobrze, że się pożegnali... szkoda, że oboje w atmosferze lekkiego niesmaku. Powinni wiedzieć, że nie każdy zasłużony piłkarz Milanu jest Maldinim albo Inzaghim...

Kończąc na Borriello, jego mi nie szkoda, bo dla mnie to kolejny średniak z "syndromem Gilardino"... za wielki dla małych, za mały dla wielkich... szkoda Hunta, bo jakby dostał trochę więcej szans, to miałby szanse pokazać swoje umiejętności... jednak przy aktualnych personaliach ataku grzałby zapewne ławę non stop, więc transfer do Schalke to świetny ruch dla niego... i życzę mu powodzenia.

A Wam i sobie życzę scudetto i oszczać to europejskie DNA! :king:

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 01, 2010 21:53   

http://www.tuttomercatowe...=read&id=227355

Nie znam tego Pana. Dobry jest?.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 14:55   

Adin napisał/a:
http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=227355

Nie znam tego Pana. Dobry jest?.

Było o nim na głównej, Urugwajczyk, boczny obrońca, właściwie to wielka niewiadoma, choć nie ma co się po nim dużo spodziewać, na razie wypożyczony.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 16:33   

PrzM, mylisz piłkarzy. Na głównej było pewnie o tym gościu, którego wypożyczyliśmy z River Plate Montevideo.
Coates to mierzący niewiele mniej niż 2 metry środkowy obrońca, niby utalentowany, ale ja osobiście tego nie wiem - nigdy go na oczy nie widziałem.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 17:17   

Mój błąd, na tej stronie było coś o tym Urugwajczyku, ale zbyt pobieżnie ją przejrzałem i myślałem, że to o niego chodzi.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 21:44   

No, mogę w końcu coś napisać ;) Obiecałem sobie, po którymś z przeczytanych tu postów, że się do końca mercato odzywał nie będę i coś tam na koniec podsumuję ;)
Transfery do klubu to bardzo miłe zaskoczenie, bo w końcu Milan zagrał na rynku jak za dawnych dobrych lat. Od przyjścia Nesty, Rui Costy i Inzaghiego nie pamiętam takich głośnych nazwisk. Widać Galliani ma ten talent, żeby za pół darmo wyciągnąć prawdziwe gwaizdy futbolu.
najbardziej ucieszył mnie Robinho. Uważam, że jeśli tylko mu coś nie odbije i nie zacznie strzelać fochów to może być jego sezon. Gość ma fantazję i niesamowite umiejętności. W trójkącie z Pato i Dinho będzie wielki. A u nas z przodu sporo będzie się działo.
Martwi mnie małe zachwianie pomiędzy atakiem i obroną. Oby Papa okazał się naprawdę utalentowanym graczem na miarę Milanu. Z drugiej jednak strony wcale się nie obrażę jak będziemy wygrywać mecze po 4:3 ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 22:30   

Dlatego lubię Robinho;). Znalezione na innym forum Milanu.

"Milan are keeping an eye on prodigious Santos hitman Neymar with a view to signing him.

Sportmediaset.it claims Milan are following the ace closely but they will need to play a high stakes game in order to force a possible transfer through. Reports suggest Santos want €30million in exchange for their man. Neymar is currently tied down to a contract that expires in 2014. But voices in Italy suggest a €20m offer from Milan should be enough for all parties to agree a deal.

Neymar, who plays as a second striker, is similar to Pato. He is strong and has pace in abundance. Milan will be keen not to let this talent slip through their fingers. Barcelona are keen on him and thus Santos will likely hold out for the highest bidders."

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 10:10   

carlos napisał/a:
Coates to mierzący niewiele mniej niż 2 metry środkowy obrońca, niby utalentowany, ale ja osobiście tego nie wiem - nigdy go na oczy nie widziałem.
Podobno w pierwszym zespole Nacionalu Montevideo strzelił 7 bramek w... 20 meczach :shock: Widocznie gość musi wykorzystywać wzrost i grać dobrze głową. Chciałbym takiego latynoskiego Stama w Milanie. Brakuje w tych czasach tego typu piłkarzy jak Jaap :)

Ale ci Urugwajczycy to mi się zawsze kojarzą z Cardaccio i Viudezem. Nie ździwię się jeśli z Montelongo i tym młodzianem będzie to samo :/

Ale kto nie ryzykuje... :mrgreen:

Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 21:26   

"Balotelli to Milan? Impossible Is Nothing ... parola di Raiola word Raiola
03.09.2010 17:00 di Salvatore Trovato articolo letto 1587 volte 09/03/2010 17:00 Salvatore Trovato article read 1587 times
© foto di Alberto Fornasari © Photo by Alberto Fornasari

. In this unpredictable world of football - you know - everything is possible When the middle, then, is smart as a prosecutor Mino Raiola, a man full of surprises, every detail becomes a clue to be taken seriously and nothing is ever taken for granted. "Balotelli to Milan? Nothing is impossible" , said the player's agent to Radio Radio TV, one of those who, when he speaks, he does some at random. "Who would have thought that Ibra was paid before 70 and then 24 million? Everything has a price and everything is possible, "he said. But with the famous clause that would allow Mario to move to Milan just like we? Really exist? "If there is or not, are my problems," Raiola has closed, leaving them intact aura of mystery surrounding the contract with Citizens, but definitely open every door.Launched as a dream market, then, "Milan vision" for a deal that already inflamed the people and terrorizes the Rossoneri Inter. The fan Balotelli, meanwhile, will certainly not be against such an eventuality. Playing in their favorite team, in fact, is priceless ...

hehe riola has become one of us.. its always important to have great relation with those types of people involved in football "

Raiola jest naszym człowiekiem :brew: .

Kuba_1899 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 23:41   

Mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie ta współpraca z Raiolą nie odbije się Milanowi czkawką. Facet żyje z ogromnych prowizji od tego co zarabiają jego klienci i od transferów, oby więc co sezon nie było trochę tak jak z Kaką, to jest, że będziemy świadkami stałych audiencji u Gallianiego w celu podnoszenia pensji a w razie czego groźby transferu.

Luk 
Interista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 09:31   

Adin napisał/a:

Raiola jest naszym człowiekiem :brew: .

Chyba nie wiesz o czym mowisz. Na poczatku w Interze i w Barcelonie nikt nie spodziewal sie po nim zadnych problemow.

Zobacz teraz co interisci o nim mysla, i kibice Barcy po zaledwie roku.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 09:51   

Adin, w dwóch ostatnich Twoich postach ledwie dwa zdania są po polsku, chyba coś Ci się pomieszało :help: Jeśli masz coś do powiedzenia to pamiętaj, że jesteśmy na acmilan.pl/forum
Możesz dać link do oryginalnej wiadomości, ale raczej wypada pisać po naszemu.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:36   

Czasem zapominam się, bo czytam głównie anglojęzyczne fora.

Link do artykułu.
http://www.milannews.it/?...idnotizia=33572

Jak stoimy z łącznym wynagrodzeniem.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:00   

na milannews piszą coś o Clercu. To taka jakby ikona Lyonu, grał tam długo. Ale dziwne to się wydaje - 27 lat, tyle lat w pierwszym składzie najlepszego zespołu we Francji ostatnich lat i nikt nie chce z nim podpisać kontraktu? Kontuzja czy popadł w przeciętność?

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 12:13   

Luk napisał/a:
Zobacz teraz co interisci o nim mysla, i kibice Barcy po zaledwie roku.
Kibice Barcy piszą, że ich klub będzie mu płacił 10% pensji Zlatana przez kolejne 4 lata. To jest pirania pokroju tatusia Kaki, ja bym z nim w zbyt bliskie konszachty nie wchodził...

maslok 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 12:46   

Paolo#3 o Francois Clercu napisał/a:
To taka jakby ikona Lyonu

:shock:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 13:09   

Clerc ikoną Lyonu? Lata w pierwszym składzie?
Chyba pierwszym zespole. Clerc jest słaby i nawet w przeciętnej kadrowo obronie francuskiego klubu był skazany na rezerwę.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 13:40   

Pardon, pomyliłem Clerc'a z Crisem (środkowym obrońcą, którym swego czasu się interesowaliśmy) :]

marz 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 08:44   transfery

wracajac do tematu zakonczonego juz mercato, chyba juz dawno nie mielismy z przodu takiego kwartetu dryblerów, obdarzonych tak bajeczna technika, wirtuozeria i szybkoscia co teraz..... moznaby zaryzykowac stwierdzenie,ze nigdy takowego nie mielismy.... poza niewatpliwa przyjemnoscia z jego ogladania przydaloby sie cos wreszcie ugrac....;)

co ciekawe, cala 4ka reprezentuje firme nike;) a musza ubierac sie z stroje adidasa...
pozdrawiam

holendeR1947 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:22   

A teraz rozpoczyna się kolejna saga związana z Milanem pt; ''Środkowy obrońca w Milanie '' x-x

Kandydaci ;Mexes,P.Cannavaro,Sakho,Coates......,........ :hmm:

MatiGolez 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 19:11   

Media nie mają co pisać to muszą wymyślać na siłę co się da. Ale fakt faktem, że środkowy obrońca za rok byłby potrzebny bo Yepes i Nesta wiecznie grać nie będą ;) .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi