ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filippo Galli nowym trenerem?
Autor Wiadomość
zadi 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 14:37   Filippo Galli nowym trenerem?

chyba się wścieknę jak LEO wyleci!

Silvo juz raz mnie ostatnio zdenerwowal, gdy nie przylecial na pogrzeb naszego śp. Prezydenta (btw: nie pyskowac, nie glosowalem na Niego, On uosabial MAJESTAT RZECZYPOSPOLITEJ POSLKIEJ)

niewazne

co jest wazne, to to, ze w oczach LEONARDO widze wielka milosc do MILANU, on bardzo przezywa, to co sie dzieje na boisku, bardziej niz najwieksi fani MILANU, przezywa jak prawqdziwy MILANISTA, a nie trener.

poza tym uwazam, ze jego pomysly na gre za bardzo dobre
po prostu brakuje nam kilku grajkow i tyle, zmiana trenera nie wyjdzie nam na dobre

Gol 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 16:49   

Już raz mnie zbanowali za wulgaryzmy więc muszę się opanować , jakiś troll ma zastąpić Leo , to Silvo mamy problem ja już z tobą wytrzymać niemogę ale jak taki cyrki wyczyniasz to aż szkoda gadać , Leo musi zostać on jest najlepszym młodym trenerem jakiego znam tz z trenerów, potrzebuję tylko 60 baniek na transfery żeby nie kupować 40 latków i wypalonych graczy.
Znów nie będzie Mistrzostwa :(

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:12   

Gol napisał/a:
jakiś troll ma zastąpić Leo
Pytanie do Ciebie. Jak rok temu odbierałeś Leonardo jako naszego nowego trenera? Tak samo jak Galliego czy może od razu rozpoznałeś, że jest
Gol napisał/a:
jest najlepszym młodym trenerem jakiego znam
?
Ja Leo strasznie lubię i szkoda byłoby gdyby odszedł. Podoba mi się jego pomysł na zespół i wizja naszej gry. Do nielicznych wad mogę zaliczyć zbytnią brawurę przez którą np na Old Trafford urządził nam Man Utd rzeź (wiem, że dla niektórych będzie to atut) oraz niezrozumiałe decyzje z ostatniego meczu z Sampdorią, gdy wolał cudować z Oddo niż zaufać Albetrazziemu.
Ostatnio zmieniony przez carlos Pią Kwi 23, 2010 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:30   

Leo to bardzo dobry trener, wątpię aby Galli potrafił osiągnąć lepsze wyniki niż on. Jak chyba każdy Milanista jestem na NIE odejścia Leo. Mam nadzieję, że w odpowiednim czasie przyjdzie rozum do głowy Berlu i Leo zostanie.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:35   

Gol napisał/a:

Troll? O Nieśmiertelnych Sacchiego pewnie nie słyszałeś. Tego, że Galli startowałby z większym doświadczeniem i lepszym przygotowaniem niż Leo, pewnie też nie wiesz. Wstyd!

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 18:06   

Ja osobiście uważam, że Leo się sprawdził i z tego co miał ukulał całkiem niezły team. Szkoda by go było teraz stracić na rzecz kolejnego eksperymentu. Sam Leo nim był i moim zdaniem się sprawdził, dajmy mu szanse w 2-3 kolejnych sezonach, przy założeniu, że w którymś z nich dostanie kasę na graczy do uzupełnienia swojej koncepcji gry (skaut chyba z niego był nieprzeciętny, więc "łowić" potrafi).

Gol 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 19:15   

carlos napisał/a:
Gol napisał/a:
Pytanie do Ciebie. Jak rok temu odbierałeś Leonardo jako naszego nowego trenera? Tak samo jak Galliego czy może od razu rozpoznałeś, że jest
Gol napisał/a:
jest najlepszym młodym trenerem jakiego znam
?
Ja Leo strasznie lubię i szkoda byłoby gdyby odszedł. Podoba mi się jego pomysł na zespół i wizja naszej gry. Do nielicznych wad mogę zaliczyć zbytnią brawurę przez którą np na Old Trafford urządził nam Man Utd rzeź (wiem, że dla niektórych będzie to atut) oraz niezrozumiałe decyzje z ostatniego meczu z Sampdorią, gdy wolał cudować z Oddo niż zaufać Albetrazziemu.

Ja akurat byłem za tym by przyszedł nowy trener , a Trollem go nazwałem gdyż byłem zdenerwowany tym że nie od przyszłego sezonu trenerem Milanu.
Leo miewa w patki ale ma też świetne pomysły i to chyba nie jego wina że na koniec sezonu połowie składu zaczyna brakować sił . Mam nadzieję że Leo zostanie tam gdzie jest czyli w Ac Milanie , a Filippo Galli to tylko małe nie porozumienie.
Jeśli dojdzie Filippo Galli na 100% Milan nie będzie aktywny na rynku transferowym bo to zmiana trenera oznacza najprawdopodobniej że Leo chciał kupować jakiś nowych zawodników do składu. Silvo oczywiście żałuje i woli zmiennić trenera , niż poświecić pieniądze po to aby Ac Milan znów bił się o Europejskie puchary.
Wniosek znów dostaniemy 4-0 z Manchesterem United :(

kh17 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 21:20   

Niestety 3-5 lat temu kluczowi zawodnicy mieli ok 30 lat a teraz mają po 33-34. Dzisiaj jest Pato, Silva, Boriello i co dalej? Bez inwestycji w młodych zdolnych nawet najlepszy trener nie wygra LM itd. jaki jest sens w tym żeby sprowadzać zawodnika w wieku 34 lat? Pogra dobrze może sezon.

Silvia Inverse 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 22:20   

Ja często do Leonardo miałam jakieś pretensje, ale myślę, że jakieś zauważone przeze mnie błedy, były albo moim wymysłem (nie ma co się mądrzyć, jak się na pewno mniej na tym znam :wink: ) albo po prostu kwestią braku doświadczenia i pracy trwającej tylko jeden rok. Myślę, że jak już Galliani mówi, że trenerem nie będzie żaden Lippi, a jedynie Milanista, to on byłby najlepszy, z tych bez doświadczenia i bez wielkich wyników. Tego Galliego za bardzo nie znam, ale jak już ktoś mówił, to będzie kolejny eksperyment, a ja czekam aż to się wszystko w Milanie w końcu ustabilizuje :( (i najwidoczniej poczekam niestety jeszcze trochę). Smutne są także te zapewnienia Gallianiego, że Leonardo zostanie w Milanie, ale to już inna bajka, która kończy się zawsze tak samo. Odnoszę wrażenie, że jakoś nie mogą się wszyscy dogadać ze sobą :dunno:
aż się otworzą źrenice okien"...

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 09:34   

myślę że Leonardo powinien zostac ale jeśli to prawda że ma jakąś propozycję żeby kierowac reprezentacją Brazylii po MŚ w RPA to uszanuję jego decyzję jeśli wybierze Canarinhos :ok: nie zmienia to faktu że z tego co zrobił Leo w Milanie dumny mógłby byc nawet taki Guardiola ;) zresztą jestem ciekaw gdyby on miał taki skład jak Milan w swoim pierwszym trenerskim sezonie, co by osiągnął :) bo wydaje mi się że nie wycisnąłby z tego tyle co Leo ;) także prosimy o transfery w obronie na początek i zaczynamy budowac z Leo zespół który za 2 lata wróci na szczyt :ok:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:51   Re: Filippo Galli nowym trenerem?

zadi napisał/a:

Kto i gdzie powiedział, że Leo zostanie zwolniony?! Galliani wyraził się dość jasno (jak na nałogowego kłamcę ;) ) - Leonardo zastanawia się nad odejściem ze wzgledów rodzinnych. Namawiają go do pozostania.
Więc o co chodzi z tym 'wylatywaniem''?!
Jakieś fochy do Berlusconiego, bo wybrał już ewentualnego następcę i nie przyleciał na pogrzeb... Pierwsze - bardzo dobrze, że trzyma rękę na pulsie, drugie - może nie lubiał Kaczyńskiego, zabronisz mu?

Gol sam jesteś trolem, przeczytaj swoje posty w tym temacie :kij:

Gol 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 16:45   Re: Filippo Galli nowym trenerem?

konrad_acm napisał/a:
zadi napisał/a:

Kto i gdzie powiedział, że Leo zostanie zwolniony?! Galliani wyraził się dość jasno (jak na nałogowego kłamcę ;) ) - Leonardo zastanawia się nad odejściem ze wzgledów rodzinnych. Namawiają go do pozostania.
Więc o co chodzi z tym 'wylatywaniem''?!
Jakieś fochy do Berlusconiego, bo wybrał już ewentualnego następcę i nie przyleciał na pogrzeb... Pierwsze - bardzo dobrze, że trzyma rękę na pulsie, drugie - może nie lubiał Kaczyńskiego, zabronisz mu?

Gol sam jesteś trolem, przeczytaj swoje posty w tym temacie :kij:

Silvo wybrał nowego trenera jako następce Leo w Milanie , wkurzyło mnie to bo znów mistrzostwa nie będzie , raczej jak Silvo wyznacza już nowego trenera to znaczy że Leo wraca do Brazylii , i strasznie mi szkoda że będziemy dostawać od MAN UTD 4-0.
Jak tu nie szkoda Milanu , a wracając do tematu dlaczego Berusconie nie przyleciał do polski to chyba nie to forum , i nie ten temat.

saylent 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 23:35   

Możecie dać mi ostrzeżenie, ale błagam... zbanujcie tego Gola, bo zbiera mi się na wymioty jak patrzę na te jego pseudoposty. "w patki", przecinki przed "i" i inne tego typu kwiatki to chyba wystarczające argumenty. :dunno:

Żeby uniknąć całkowitego offtopa to moim zdaniem Galli w tym momencie powinien zostać tam, gdzie obecnie się znajduje, czyli w sektorze młodzieżowym, ponieważ wraz ze Stroppą i Pederzolim odwalają kawał dobrej roboty. Po co rewolucję od razu robić skoro te zmiany można wprowadzać płynnie. Oczywiście marzy mi się sytuacja, żeby za te 3-4 lata w I składzie roiło się od graczy z obecnej Primavery, ze Stroppą czy Gallim na ławce, bo chyba wszyscy z wypiekami na twarzy śledzimy poczynania naszej "dzieciarni".

PacheL napisał/a:
na prawdę :)

naprawdę/na pewno - warto zapamiętać ;)
PacheL napisał/a:
a tak swoją drogą to nie zawsze błędem jest postawienie przecinka przed "i"

Tak, wiem... ale Gol nie używa "i" po dwa razy w jednym w zdaniu, więc ta tajemna wiedza raczej go nie dotyczy. Szkoda, że pomija te przecinki przed "że" lub "ale". No ale co mi tam... może jakoś wytrzymam do momentu, aż sie chłopak na czymś wysypie.
Ostatnio zmieniony przez saylent Pon Kwi 26, 2010 00:26, w całości zmieniany 3 razy  

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 23:43   

Gol napisał/a:
Możecie dać mi ostrzeżenie, ale błagam... zbanujcie tego Gola, bo zbiera mi się a wymioty jak patrzę na te jego pseudoposty. "w patki", przecinki przed "i" i inne tego typu kwiatki to chyba wystarczające argumenty. :dunno:

:D ejj tylko nie to! mówię serio :) Na początku też bardzo drażniły mnie Jego wypowiedzi, natomiast teraz często przeszukuję tematy tylko i wyłącznie w poszukiwaniu kolejnych postów tego użytkownika :) uwielbiam je czytać, na prawdę :)
a "w patki" były genialne po prostu :D
a tak swoją drogą to nie zawsze błędem jest postawienie przecinka przed "i"

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:27   

Ja od początku miałem z niego niewąską bekę. Zastanawia mnie tylko jedno: czy to jest wytwór naszej edukacji po reformie, czy po prostu poczciwy troll. Ciężko powiedzieć, ale jeśli to drugie, to czapki z głów - udawać debila (i to tak wiarygodnie!) też trzeba umieć.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 12:22   

Plus jaki widzę w ewentualnej zmianie trenera na Galliego, to wzmocnienie naszej gry defensywnej. Gry całego zespołu, a nie tylko obrońców. Gorzej to chyba jednak Dinho wróży ;)
Choć jeśli Leonardo pozostanie, to pewnie kolejny sezon przyniesie lepszą grę w proponowanym przez niego ustawieniu. Tak czy siak, dobrze będzie.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 14:02   

No to fajnie. Przyszły sezon zapowiada się super. Galli jako trener + super mercato (czyli odchodzi Favalli, przychodzie Yepes). :help:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 14:05   

rossonero napisał/a:
super mercato (czyli odchodzi Favalli, przychodzie Yepes).

To coś złego?
1. odmłodzenie składu
2. wzmocnienie defensywy dobrym środkowym obrońcą
3. pozyskanie dobrego gracza za darmo.
jakie więc minusy przyjścia Yepesa widzisz?
Co do Galliego to jeszcze nic pewnego, ale dlaczego ma być gorszy od Leonardo?

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 14:11   

Anathem napisał/a:

To coś złego?
1. odmłodzenie składu
2. wzmocnienie defensywy dobrym środkowym obrońcą
3. pozyskanie dobrego gracza za darmo.
Co do Galliego to jeszcze nic pewnego, ale dlaczego ma być gorszy od Leonardo?

Nie widzę nic złego w przyjściu Yepes'a. Obawiam się tylko, że może to być nasz jedyny transfer (nie licząc oczywiście standardowo powrotu kontuzjowanych + wypożyczonych graczy).
A co do Galliego, to boję się, czy nie zmieni systemu gry z 4-3-3 na 4-4-1-1. Czyli przede wszystkim nie stracić gola, a jak przy okazji uda się coś strzelić, to będzie git.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 14:16   

rossonero napisał/a:
Obawiam się

rossonero napisał/a:
boję się

Ale strachliwy jesteś :) Po co się tak martwić na zapas? Zacznij się martwić jak już się coś niedobrego wydarzy. Zaoszczędzisz sobie sporo niepotrzebnego stresu. Tym bardziej że nie masz wpływu na to co się w Milanie wydarzy ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 14:47   

Anathem napisał/a:
na niektórych stronach niektórzy uważają, że Yepes jest zły, bo... stary :) Typowe dla milanistów, którzy wstydzą się za 'dom starców' ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 16:26   

Na samym początku do Leo nie byłem przekonany, a tu popatrz. Gali nie musi być zły. Dla mnie Leo ma fajną wizję zespołu i za nim jestem.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 16:58   

Kandydatura Filippo Gallego przypomina mi trochę sytuację z Capello, który swego czasu był wyciągnięty "znikąd" i wszyscy się obawiali jak sobie poradzi z legendą Milanu Sacchiego. Nie wiem czy takie porównanie jest uprawnione gdyż nie mam pojęcia jaką wizję Milanu ma Galli, jaką ma osobowość czy jest wyrazistą postacią i jakie ma talenty trenerskie. Myślę, że osobą która mogłaby coś więcej na ten temat powiedzieć jest tradycyjnie TomekW;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 17:11   

Carlo napisał/a:
Kandydatura Filippo Gallego przypomina mi trochę sytuację z Capello, który swego czasu był wyciągnięty "znikąd"

chyba bardziej jednak Leonardo przypominał Capello :) Galli jednak trenował młodzież, asystentem tez był wiec doświadczenie trenerskie ma. Kolejnym jego plusem może być właśnie znajomość sektora młodzieżowego i co za tym idzie odważniejsze stawianie na kilku chłopców :) Ale faktycznie póki co to wróżenie z fusów.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 18:02   

Anathem napisał/a:
chyba bardziej jednak Leonardo przypominał Capello :) Galli jednak trenował młodzież, asystentem tez był wiec doświadczenie trenerskie ma

Czyli tak jak Capello. Fabio zresztą to doświadczenie miał zdecydowanie większe. Najpierw objął zespół Allievi, potem Beretti, w latach 82-86 był trenerem Primavery (zdobył Puchar Włoch). Potem był asystentem Liedholma, by w 1987 roku, na kilka kolejek przejąć od niego zespół i doprowadzić Milan do udziału w Pucharze UEFA. (żródło: acm.pl, opracował: TomekW;))

Poza tym gdy myślę Galli to mam przed oczami właśnie szkołę Sacchiego, na której również wzorował się Capello. Zresztą jako piłkarz zetknął się z myślą trenerską obu tych genialnych trenerów. Jeśli rzeczywiście Filippo czerpałby wzorce ze swoich wielkich mistrzów to jest szansa, że chciałby stworzyć Milan świetnie przygotowany fizycznie, perfekcyjny taktycznie, do bólu skuteczny i do tego grający spektakularny futbol. Z pewnością czeka go niełatwe zadanie bo obecna kadra nie jest gwarantem gry o najwyższe stawki.

Odpowiedz do tematu