ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga polska 2009/10
Autor Wiadomość
Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 12:27   Liga polska 2009/10

Nie widziałem tematu więc zakładam. Co prawda średnio się interesuję tą ligą (do czasu ukarania wszystkich klubów za korupcję za dużo szopek) to jednak ostatnio się dzieje.
Zmiany trenerów w Legii i Wiśle.
Osobiście bardzo się cieszę z powrotu Kasperczaka. Albo raczej powinienem napisać że bardzo żałowałem że z niej został zwolniony. Dla mnie świetny trener. Chyba nigdy polska drużyna (narodowa czy klubowa) nie grała tak ładnie jak Wisła jego czasów. Z całym szacunkiem dla Lech za Smudy :)
Nie wiem czy jest w stanie to powtórzyć, ale Wisła znów zaczyna mnie ciekawić. Czy z wielu zdolnych Polaków (Brożki, Małecki, Łobodziński, Boguski, ale też i Mączyński) potrafi Heniu coś wydobyć, tak jak mu się to udało z Kosą, Żurawskim, Szymkiem czy nawet Gorawskim.
Mam tylko nadzieję że będzie dawał więcej szans młodym. O to się boję, bo ma konkretne cele do wygrania by pracę zachować.
Zmiana w Legii mnie ani ziębi ani parzy ... ;) Ale też nie jest tak spektakularna. Urban jednak wiele nie wygrał, a i Białas to nie Kasperczak ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 14:35   

co do ligi polskiej, może Kasperczak w Wiśle udowodni że jest dobrym trenerem i za coś go w tej Afryce cenią ;) ale pokazał w zeszłym roku w Górniku że wcale takim asem nie jest i nie życząc nikomu źle liczę że i w tym sezonie nie zrobi niczego spektakularnego ;)
Anathem napisał/a:
Chyba nigdy polska drużyna (narodowa czy klubowa) nie grała tak ładnie jak Wisła jego czasów. Z całym szacunkiem dla Lech za Smudy :)

na temat Lecha Smudy spróbuję wypowiedzieć się w taki sposób żeby nie być posądzonym o stronniczość ;) drużyna ta grała świetnie w ofensywie, z polotem ale do pewnego momentu kiedy Franek zajechał zawodników, może gdyby nie to Lech przebiłby Wisłę z czasów gry w 1/8 Pucharu UEFA ;) Lech jednak nie osiągnął takich wyników jak 4:1 z Schalke, była ładna gra ale wyjście z grupy zawdzięcza raczej temu że spokojnie ciułał punkty i jakoś się z dorobkiem 5 na 12 możliwych z tej grupy wyjść wtedy udało, gdyby nie pomoc Deportivo i ich zwycięstwo z Nancy nawet zwycięstwo w Rotterdamie by nic nie dało i nikt by tego Lecha do Wisły Kasperczaka nawet nie próbował porównać

Zmiana w Legii? Na gorsze moim zdaniem Urban był dobrym specjalistą, Białas jest znany w swoim fachu ale wydaje mi się nieco słabszy od byłego trenera Wojskowych, jedynym jego plusem jest to że wprowadzi świeżość do zespołu Legii która i tak, moim zdaniem, przy milczącej widowni na Łazienkowskiej, nie będzie wytrzymywać presji ;)

walka o tytuł rozegra się między Lechem i Wisłą, jeśli obecna gra Lecha jeszcze się polepszy lub przynajmniej utrzyma to moim zdaniem Wiślacy muszą się naprawdę wziąć za siebie, obydwie drużyny losy tytułu mają obecnie w swoich rękach, nie muszą się oglądać za siebie, wygrywać po prostu trzeba, komplet zwycięstw jednych i drugich daje im w końcu mistrzostwo :ok: ja liczę na to że Lech się jeszcze rozegra, widać że Krivets coraz lepiej się czuje w naszej lidze, Stilic też wraca do dawnej dyspozycji, Lewy skuteczny ale jak jeszcze się poprawi to Lech będzie nie do zatrzymania, przynajmniej w ofensywie ;) o tym ile Peszko wniesie zdecyduje fakt ile kartek dostanie w tej rundzie, jak będzie nieco mniej agresywny to może być kluczowy i ważniejszy od wcześniej przeze mnie wymienionych :ok:

na czarnego konia wyznaczam GKS Bełchatów, jeśli czołówka utrzyma mizerną tendencję i będzie przegrywać lub remisować jak obecnie a Lech złapie dołek (odpukać...) to te 6 punktów nie będzie takie trudne do odrobienia, Kolejorz zrobił to w 2 kolejki więc i Bełchatów może, mimo wszystko stawiam ich na 3 miejscu, chyba że Legia zaskoczy i zacznie się dobrze prezentować, wtedy jeszcze wszystko może się zdarzyć

mój typ na koniec sezonu:
1. Lech
2. Wisła
3. GKS
4. Legia
5. Ruch (bez Niedzielana nie dadzą rady włączyć się do walki, a szkoda bo byłoby ciekawiej ;) )

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 14:44   

bajer napisał/a:
ale pokazał w zeszłym roku w Górniku że wcale takim asem nie jest

Może i nie, ale jednak po przejęciu Górnika nie spadł z nimi niżej w tabeli (o ile się nie mylę).
bajer napisał/a:
liczę że i w tym sezonie nie zrobi niczego spektakularnego ;)

Nie musi więc nic spektakularnego robić jak tylko to co zrobił w Górniku: musi nie spaść niżej w tabeli ;)
Pewnie skończy się tym że mecz Wisła-Lech okaże się decydujący.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 15:04   

bajer napisał/a:
Lecha Smudy....drużyna ta grała świetnie w ofensywie, z polotem ale do pewnego momentu kiedy Franek zajechał zawodników...

to akurat jedna z trzech cech charakterystycznych Smudy jak dla mnie:
1. zajezdzanie druzyn...
2. bardzo dobre oko do wypatrywania przyszluch gwiazd ligi...
3. szybka i ladna dla oka gra...
i fajnie, ze zajal sie teraz kadra, moze nie bedzie mial okazji ich tak zajechac, a wynik moze jakis byc ;)

Kasperczak z kolei ma kiepskie oko i mam nadzieje, ze ne bedzie odpowiadal za transfery wklubie, najwiesze sukcesy osiagal dzieki zawonikow sprowadzonym do Wisly przez Smude wlasnie :] jego wklad w personalia to wiekszosci same porazki. w sumie Cupial bardziej niz Berlusconi wiec nie ma chyba obaw ;)

a Legia z Bialasem sie pospieszyla chyba, mogli wziasc sobie Skorże, ktory w Wisle radzil sobie bardzo dobrze mimo braku jakichkolwiek sensownych wzmocnien. Bialas kojarze z ligi francuskiej na C+ i wydaje mi sie, ze ma staromodne podejscie do pilki, ale zobaczymy, akurat tej ligo za duzo nie ogladam, wiec nie wiem co on tam ma w glowie :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 15:09   

Myślę, że Henry swoje zrobi. Lech może nie wytrzymać tempa, poza tym na razie miał relatywnie łatwy start. Walka rozegra się inaczej niż we Włoszech, bo raczej w meczach pomiędzy czołówką.
A Ruch bez Niedzielana potrafi sobie radzić, co pokazał wczoraj ;)

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 15:20   

Kargool napisał/a:
Lech może nie wytrzymać tempa,

A dlaczego miał by nie wytrzymać tempa?? Nie gra w żadnych innych pucharach. Bo z tego co pamiętam odpadł w el. LE i w PP też dostał baty od Stalówki. Pozostaje im tylko liga.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 15:34   

kibicjks napisał/a:
A dlaczego miał by nie wytrzymać tempa?

Arboleda szklanka, Peszko kartki, obydwaj bramkarze nierówni, Stilić - dwa mecze i foch. Sam Lewy mistrzostwa nie zdobędzie. No i jest jeszcze trener bez ikry. Nie, Lech nie da rady, bo się połamie, wypali i zmęczy. Pójdzie raz lub dwa na wymianę ciosów i zamiast wygrać 1:0 zremisuje 6:6. Np z Ruchem czy Polonią B. Większe szanse daję Legii i Wiśle, które go po prostu wypunktują. Abstrahując od sympatii, bo klub któremu kibicuje gra piętro niżej.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 15:49   

Pamato napisał/a:
w sumie Cupial bardziej niz Berlusconi wiec nie ma chyba obaw ;)

???
pewnie nie o rozrzutność chodzi.
Skorża na tacierzyński się udał i jakoś nie sądzę że z biegu chciałby nowy klub obejmować. Kto wie, może Legia i z nim rozmawiała.
Ano Lech też wygląda na klub bez rezerw. Ale w sumie który polski klub je ma?
Zaczęli bardzo wysoko i nie sadzę również żeby taką dyspozycję utrzymali. Choć tylko 10 kolejek im zostało. A Legię ścignie GKS. Zdaje się że u siebie z nimi grają, a Legia jedzie i do Poznania i do Krakowa na Hutnik ;)
Swoją drogą najlepiej ma Lech który już gra u siebie przy sporej frekwencji.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 16:32   

Anathem napisał/a:
Może i nie, ale jednak po przejęciu Górnika nie spadł z nimi niżej w tabeli (o ile się nie mylę).

ciężko nie spaść niżej zajmując ostatnie miejsce w tabeli :P

Kargool napisał/a:
Lech może nie wytrzymać tempa, poza tym na razie miał relatywnie łatwy start.

początek Lecha: Polonia Warszawa (w), Cracovia (d), GKS (w)
początek Wisły: GKS (w), Arka (d), Jagiellonia (w)
początek Legii: Cracovia (w), Odra (d), Polonia Bytom (w)

jak tak na to patrzę to najłatwiejszy start miała Legia ;) a Lech i Wisła miały porównywalny ;) także teoria o relatywnie łatwym starcie Lecha ląduje w koszu ;)
Kargool napisał/a:
Arboleda szklanka, Peszko kartki, obydwaj bramkarze nierówni, Stilić - dwa mecze i foch.

jeśli nie będzie więcej kontuzji w obronie to i bez Arboldy damy radę ;) kartki Peszki to rzeczywiście problem ale o to się akurat nie martwię bo jest Zapotoka w razie czego w dużo lepszej formie niż jesienią :ok: bramkarze nierówni, możliwe, Buric z reguły ratuje Lechowi mecze ostatnio a że ma takie wpadki jeszcze jak w Bełchatowie przy golu (był faulowany tam wcześniej ale mniejsza ;) ) to jeszcze normalne, młody jest, z reguły jednak radzi sobie nad wymiar dobrze i o ile Legia ma lepszego bramkarza to Wisła na pewno nie :ok:

ale w polskiej lidze ciężko cokolwiek przewidzieć, ja nadal utrzymuję że Lech utrzyma poziom i tytuł zdobędzie, wbrew pozorom Lech rezerwy ma chociaż nie pogniewałbym się gdyby skład wzmocnili bo te rezerwy to może i na naszą ekstraklasę wystarczą ale na nic więcej
Ostatnio zmieniony przez bajer Śro Mar 17, 2010 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 16:35   

bajer napisał/a:
ciężko nie spaść niżej zajmując ostatnie miejsce w tabeli :P

haha spadł z ligi, ale w tabeli ani drgnął (no chyba że awansował) ;) I o to chodzi też teraz ;)
bajer napisał/a:
Jagiellonia (d)
oj ZONK, mecz był w Białymstoku :)
Poza tym Wisła wszystkie mecze tego sezonu gra na wyjeździe ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 16:43   

mój błąd, wybacz ;) jakoś wydawało mi się że grali go u siebie, nie wiem skąd mi się to wzięło :hmm: tylko nie biczujcie za mocno :ok:

a jeśli chodzi o utrzymanie miejsca to racja, tylko z taką grą jak Górnik w zeszłym roku to Wiśle będzie nieco trudniej utrzymać pierwsze miejsce niż zabrzanom ostatnie ;) i liczę na to że stracą je już w nadchodzący weekend i nie odzyskają do końca sezonu :ok:

PS. Edytowałem tamtego posta żeby nikt więcej nie wygarniał mi tamtego błędu, mam nadzieję że nikt nie będzie mi tego mieć za złe :)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 18:54   

Kibicuję Ruchowi, bardzo cieszy mnie jego postawa w tym roku. Niestety, Niedzielan miał bardzo duży wpływ na grę Ruchu. A dalej liczę na 4-5 miejsce. Moim zdaniem, tabela na koniec będzie wyglądała tak:

1. Lech
2. Bełchatów
3. Wisła
4. Legia
5. Ruch

Silvia Inverse 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 19:17   

Skopiowało mi się dwa razy, sorki. <niech grupa mająca władze jesli moze skasuje tego bezsensownego posta> :wink:
aż się otworzą źrenice okien"...
Ostatnio zmieniony przez Silvia Inverse Śro Mar 17, 2010 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

Silvia Inverse 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 19:17   

A ja przyznam się, że kibicuję Lechowi. Od sezonu kiedy wspaniale pokazali się w Pucharze UEFA jestem z nimi całym sercem. Moim zdaniem pokazują w ekstraklasie najładniejszą piłkę, a na dodatek sami piłkarze mnie urzekli (nie uroda oczywiście :wink: , a ich waleczny charakter). Aha, i jeszcze swego czasu magia ostatnich minut :) A jeśli chodzi o zmiany trenerów w Legii i Wiśle, to nie sądzicie, że to lekka przesada wyrzucić ich po dwóch niezadowalających kolejkach?? Ja byłam szczerze mówiąc w szoku jak się o tym dowiedziałam. W ogóle jestem przeciwna powracającym starym trenerom do zespołów. To jest po prostu gra tych samych trenerów tylko w różnych zespołach, a później się tylko wymieniają klubami. I wtedy taki Kasperczak trafia z Górnika do Wisły. A za co? Bo jest doświadczony i bla bla bla. A to, że kiedyś go stamtąd wyrzucono to już się nie liczy? Na pewno przez te lata nieobecności w Wiśle, nabrał dodatkowego doświadczenia i teraz sobie poradzi o niebo lepiej niż wtedy kiedy go wyrzucono <ironia>. Tragedia, według mnie. W ogóle się nie liczy jak radził sobie w ostatnim klubie i za jakie grzechy go opuścił, itp. Ciągła powtórka z rozrywki. :prayer:
aż się otworzą źrenice okien"...

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 10:16   

Silvia Inverse napisał/a:
To jest po prostu gra tych samych trenerów tylko w różnych zespołach,

Znaczy że trener ma prawo prowadzić jeden klub w życiu? Jak go stamtąd wywalą, to już nie ma prawa podjąć pracy gdzie indziej? Chyba nie do końca zrozumiałem po prostu :)

Jak pokazuje obecny sezon Górnik i w 2 lidze sobie nie radzi za dobrze. Był murowanym faworytem, a gra gorzej niż sklecana naprędce drużyna ŁKS (którym bardzo kibicuję) z zawodników bez kontraktów ;)
Henio nie powinien, jak pisał Pamato odpowiadać za kwestie transferowe. Moim zdaniem powinien wrócić Mielcarski.
Też dałbym jeszcze czas Skorży, ale ja meczy Wisły nie oglądam. Ale czytam, że kibicom się ta gra nie podobała ;)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 11:27   

bajer napisał/a:
początek Lecha: Polonia Warszawa (w), Cracovia (d), GKS (w)
początek Wisły: GKS (w), Arka (d), Jagiellonia (w)
początek Legii: Cracovia (w), Odra (d), Polonia Bytom (w)

Bajer, ja rozumiem, że jesteś z Poznania i kibicujesz Lechowi, ale nie przesadzaj, że Lech miał start równie ciężki jak Wisła. Grał z jedną mocną drużyną (GKS), a Wisła z dwiema (GKS, Jaga) i to obydwa na wyjeździe. Jaga bez punktów ujemnych byłaby w tej chwila na szóstym miejscu.
bajer napisał/a:
jeśli nie będzie więcej kontuzji w obronie to i bez Arboldy damy radę ;)

Nie dacie, jak Milan bez Nesty ;) Może z Arką czy Piastem to ok, ale z Legią, Wisłą, Ruchem to ciężko to widzę.
Moim skromnym zdaniem w walce o mistrza może jeszcze namieszać bytomska Polonia i kluczowym może być jej pojedynek z Wisłą u siebie. Legie już ma na rozkładzie, w Poznaniu może, ale nie musi urwać punkty. Dmuchaj na zimne Bajer ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 13:20   

Kargool napisał/a:
Grał z jedną mocną drużyną (GKS), a Wisła z dwiema (GKS, Jaga) i to obydwa na wyjeździe. Jaga bez punktów ujemnych byłaby w tej chwila na szóstym miejscu.
gdyby Jaga nie miała ujemnych punktów to nie miałaby takiego startu sezonu ;) a dowodem na to jest fakt jak zaczęła wyglądać ich gra później, gdy tylko wyszli na plus spuścili z tonu ;) na moje Jaga jest tylko minimalnie silniejsza od Cracovii (dzięki napastnikom) a Polonia Warszawa, mimo miejsca w tabeli, wydaje się silniejsza personalnie od Arki ;) ale przyznaję, personalnie Górnik w zeszłym sezonie też wyglądał nie najgorzej a jak skończył każdy wie

także mimo wszystko utrzymuję że start był porównywalny jeśli chodzi o klasę drużyn z którymi zmierzyły się obydwa zespoły ;) bo jeśli patrzeć tylko na miejsca przez nie zajmowane trudniej miała Wisła, przyznaję :ok:

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 13:25   

Kargool napisał/a:
Nie dacie, jak Milan bez Nesty ;) Może z Arką czy Piastem to ok, ale z Legią, Wisłą, Ruchem to ciężko to widzę.

Djurdjevic z Bosym mogą grac w środku i to nie osłabia aż tak bardzo obrony Lecha, Gancarczyk na lewej, Wojtkowiak na prawej i taka obrona na Wisłę czy Legię powinna wystarczyć ;) bardziej boję się pojedynku z Jagą bez Arboledy i Wojtkowiaka, podobno ma zagrać Tanevski a to rzeczywiście jest osłabienie, choćby dlatego że dawno nie grał bo aż takim słabym zawodnikiem on nie jest, moim zdaniem ;) ale na Franka i Grosickiego może być za słaby także obawy są ;) mimo to liczę że uda się zdobyć 3 punkty i wykorzystać formę Lechii która może w meczu przyjaźni wyjątkowo Wiśle nie odpuści, w Pucharze Polski był remis, w lidze taki wynik również mnie zadowoli :ok:

EDIT: proszę o połączenie moich postów przez kogoś kompetentnego, zapomniałem że wyłączono funkcję automatycznego ich łączenia gdy napisany jest jeden pod drugim a tego nie mam możliwości usunąc, z góry dzięki ;)

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 18:34   

Niech już wygra ten Lech. Wisła już pokazała co potrafi, a Legia to w ogóle padaczkę gra. Zawsze darzyłem sympatią Białą Gwiazdę, ale Levadii to im nigdy nie wybaczę.

Co do dwóch trenerskich asów, którzy stracili posadę: dziwię się, że tak późno.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 21:29   

bajer napisał/a:
Djurdjevic z Bosym mogą grac w środku i to nie osłabia aż tak bardzo obrony Lecha, Gancarczyk na lewej, Wojtkowiak na prawej i taka obrona na Wisłę czy Legię powinna wystarczyć ;)

Zastanawiam się czy ta obrona da radę. Słyszałem opinie, że Gancarczyk ostatnio bez formy, a i reszta o ktorej piszesz jakoś nie zachwyca. Wbrew pozorom szanse Lecha na majstra zwiększa nieobecność w składzie Jakuba W ;) Ogólnie w Poznaniu mają urodzaj lepszej ofensywy nad defensywą.
Wisła może mieć z kolei kłopoty jeśli chodzi o grę do przodu. Tutaj Kasperczak ma pole do popisu, może wyciągnie jakiś wynalazek z kapelusza, kto wie.
Dhorasso napisał/a:
Legia to w ogóle padaczkę gra.

Jako czlowiek z Łodzi delikatnie to ująłeś ;) Niemniej Legia to ostatni zespół jakiemu życzę mistrzstwa Polski ;) To mówię jako Hanys :D

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 22:42   

Kargool napisał/a:
Ogólnie w Poznaniu mają urodzaj lepszej ofensywy nad defensywą.

od pewnego czasu ciągle tak to wygląda w Poznaniu ;) w końcu mamy bramkarza z którego może coś być ale obrona, choć wydaje się w miarę pewna, to jest trochę jak w Milanie, niby jest kim zastąpić kontuzjowanych ale niektórych strach oglądać na boisku bo nigdy nie wiadomo co zrobią ;)
Kargool napisał/a:
Gancarczyk ostatnio bez formy, a i reszta o ktorej piszesz jakoś nie zachwyca.
niby nie mają takiej formy jakiej można od nich wymagać ale patrząc na takiego Marcelo z Wisły to wyjątkowo błyszczą ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 22:56   

bajer napisał/a:
niby nie mają takiej formy jakiej można od nich wymagać ale patrząc na takiego Marcelo z Wisły to wyjątkowo błyszczą ;)

nie bardzo rozumiem co chcesz od Marcelo....blad z Arka to chyba jedyny taki jaki popelnil od kiedy sie w Krakowie pojawil, zdaza sie kazdemu zapewne, a poza tym jednym wystepkiem to nie ma lepszego w tej lidze od bardzo dawna.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 10:35   

na skrócie widziałem nieco więcej niż jeden błąd i to we wszystkich meczach tej rundy ale nie wiem, może oglądałem jakieś zmanipulowane w "Szybkiej piłce" ;) ale nie podam przykładów tych błędów bo moja pamięć wymaga pamiętania wielu innych, ważniejszych rzeczy :ok:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 11:21   

Pamato napisał/a:
blad z Arka to chyba jedyny taki jaki popelnil

w sumie to nie widziałem, ale słyszałem że i z GKS się Marcelo popisał? Generalnie ma jakiś spadek formy chyba. Może zawiedziony jest że nadal musi w Polsce grać?
bajer napisał/a:
Kargool napisał/a:
Ogólnie w Poznaniu mają urodzaj lepszej ofensywy nad defensywą.

od pewnego czasu ciągle tak to wygląda w Poznaniu ;)

Tzw (w pewnych podejrzanych kręgach) "football na TAK" ;)
Ostatnio zmieniony przez Anathem Pią Mar 19, 2010 11:43, w całości zmieniany 1 raz  

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 11:40   

Anathem napisał/a:
w sumie to nie widziałem, ale słyszałem że i z Polonią się Marcelo popisał? Generalnie ma jakiś spadek formy chyba. Może zawiedziony jest że nadal musi w Polsce grać?

z jaka znowu Polonia? a co do spadkow formy, to zgadza sie, mozliwa jest taka opcja, jak zreszta widac to na calej Wisle, ale akurat jesli chodzi o Marcelo to ten spadek jest tak maly (nawet przy spadku gra bardzo dobrze ogolnei), ze slowa jakoby w porownaniu z nim inny swiecili (mimo, iz graja slabo) sa zdecydowanie nieuzasadnione i pisane przez kogos komu sie cos zwyczajnie ulalo ;)
tak samo moznaby sie uczepic kazdego obroncy swiata, nawet tych najlepszych, naprawde zadko kiedy zdaza sie mecz zeby obronca nie popelnial zadnych bledow.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi