ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2009

Forumowicz Roku 2009:
Anathem
5%
 5%  [ 4 ]
carlos
5%
 5%  [ 4 ]
Kargool
7%
 7%  [ 5 ]
maslok
16%
 16%  [ 11 ]
TomekW
44%
 44%  [ 30 ]
Venomik
20%
 20%  [ 14 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 16:34   

maslok, Tobie też wypominano styl postów, pamiętasz? Niby zbyt wykwintny. Zakazać, nakazać, ograniczyć? Ja do Twojego stylu nic nie mam, wszak Cię nominowałem :) To samo co do bajera, czy Anathema, wg mnie ok. Wkurza mnie raczej jak ktoś nabapisze trzy słowa i potem 25 razy dorzuci :forzamilan:
Wracając do tematu. Mi wybór dostarczył na tyle wiele problemów, że w pewnym momencie zamarzyłem o wyborach w stylu "Piłkarz Roku". Miejsca od 1 do x (5?) punktowane w zależności od miejsca. Jestem ciekawy jak inni ten pomysł postrzegają.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 16:53   

a ja wybrałem Venomika, podoba mi się jego styl pisania i obiektywne wypowiedzi, nie idzie odczuc tego że jest za Juve a nie za Milanem, nie obnosi się ze swoimi poglądami kibicowskimi, w wypowiedziach kieruje się nie sercem czy chwilą a rozsądkiem i swoimi poglądami, a o to właśnie chodzi, inni z wyżej wymienionych też to potrafią ale Venomik moim zdaniem robi to najlepiej, także mój głos trafia do niego :ok:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 16:53   

TomekW napisał/a:
Jeśli chodzi o mnie, to nominowałem STAREGO TIROWCA, który ku mojemu zaskoczeniu nie znalazł się w finałowej... szóstce.

To dopiero wyobraź sobie moje zdziwienie ;) . A tak na poważnie, to patrząc na moją sporadyczną aktywność w tym roku, raczej nie powinno to nikogo dziwić.
TomekW napisał/a:
Dziękuję wszystkim za nominację - pewnie wjechałem do finału jako jeden z tej dwójki na piątym miejscu.

No w samym fianle na Ciebie nie głosowałem, ale gdybym miał dzisiaj postawić pieniądze na to, kto uzyska najwięcej głosów wskazałbym Ciebie.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 17:19   

TomekW napisał/a:
Przy nominacjach celowo pominąłem Venomika (myślę, że powalczy o wygraną) i Pamato, bo byłem pewien, że obaj mają finał jak w banku. Jak widać, przeliczyłem się częściowo...

czesciowo powiadasz....mi to zrobiles teraz niezly Stambul!! wielkie dzieki....
haha, nic to, podobnie jak ST w tamtym roku srednio sie udzialem przez wiekszosc czasu, byli aktywniejsi chwala im za to :ok: , ale ja tu jeszcze wroce, juz pracuje nad tym usilnie :lol2:
aha, w finale masz moj glos jakby to kogos interesowalo ;)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 17:31   

STARY TIROWIEC napisał/a:
No w samym fianle na Ciebie nie głosowałem, ale gdybym miał dzisiaj postawić pieniądze na to, kto uzyska najwięcej głosów wskazałbym Ciebie.

Jak ktoś przegra przez to u buków, to proszę nie mieć do mnie pretensji :P

Pamato napisał/a:
aha, w finale masz moj glos jakby to kogos interesowalo ;)

Ha! Dzięki! Muszę się teraz zastanowić i dopisać tu, kogo jeszcze specjalnie pominąłem. I może nie zajmę wtedy szóstego miejsca :P

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 20:03   

carlos napisał/a:
Wkurza mnie raczej jak ktoś nabapisze trzy słowa i potem 25 razy dorzuci :forzamilan:

To mamy takie samo zdanie. Wszystko jest po to, żeby z tego korzystać, ale z głową.

Coby tak nie offtopować, to głos na Tomka oddałem z powodu poprawnej polszczyzny w jego postach oraz zainteresowania Primaverą. Przeważyło to nawet fakt, że mieszka w Tullamore, skąd pochodzi okrutnie niedobra whiskey. :rock:

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 20:26   

Nie śledzę wszystkich postów na tym forum, dlatego w temacie głównym się nie wypowiem, natomiast w kwestii "offtopicu": również mam ogólne wrażenie, iż nadmiar (podkreślam: tylko nadmiar) emotikonek w tekście szkodzi jego merytorycznej zawartości. Zwłaszcza, że te obrazki są żółte czy zielone. :}

A korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić wszystkich piszących poprawną polszczyzną, gdyż bywa to w internecie czymś wyjątkowym.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 20:41   

kapi napisał/a:
Nie śledzę wszystkich postów na tym forum, dlatego w temacie głównym się nie wypowiem, natomiast w kwestii "offtopicu": również mam ogólne wrażenie, iż nadmiar (podkreślam: tylko nadmiar) emotikonek w tekście szkodzi jego merytorycznej zawartości. Zwłaszcza, że te obrazki są żółte czy zielone. :}

A korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić wszystkich piszących poprawną polszczyzną, gdyż bywa to w internecie czymś wyjątkowym.

Chyba właśnie odnalazłem zaginionego brata! :shock:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 20:45   

A ja już chyba wiem dlaczego Milan jest Brazylijski :D Panowie! Szukać scenarzysty i reżysera,do tego kilka śniadych panienek, a czas antenowy na Polsacie sam się znajdzie :D
kapi napisał/a:
Zwłaszcza, że te obrazki są żółte czy zielone. :}
Recepta? Przerobić na czerwono-czarne ;)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 01:26   

ja swoj glos oddalem na masloka. podoba mi sie jego dbalosc o forme wypowiedzi, dobrze operuje jezykiem polskim, uzywa znakow przestankowych, co sprawia, ze wypowiedzi sa przejrzyste i latwe do przeczytania, czego nie mozna powiedziec o postach niektorych uzytkownikow, ktorzy lubuja sie w metodzie strumienia swiadomosci ala Joyce :D . jednak oczywiscie forma nie jest najwazniejsza, a tresc - jego dluzsze posty trzymaja wysoki poziom, ma czesto ciekawe spostrzezenia i opinie, ktory rozsadnie potrafi umotywowac.
zastanawialem sie jeszcze nad Venomikiem, ktory z pewnoscia zasluguje na range 'juventino z klasa' - to wywazony dyskutant, potrafiacy wylozyc swoje racje i majacy cos do powiedzenia.
myslalem tez o zaglosowaniu na TomkaW, odkad jestem na forum zawsze z duza ciekawoscia czytalem wszystkie jego wypowiedzi i gdy widzialem, ze napisal jakiegos posta cieszylem sie, ze jest cos ciekawego do przeczytania.
jednak ostatecznie zdecydowalem sie oddac swoj glos na masloka, ktory jest stosunkowo nowa postacia na forum i mam nadzieje, ze zacheci go to do czestego udzielania sie i pisania dluzszych postow. z pewnoscia dodajesz forum jakosci, maslok :) . tak trzymac!

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 02:38   

maslok napisał/a:
Przeważyło to nawet fakt, że mieszka w Tullamore, skąd pochodzi okrutnie niedobra whiskey. :rock:

Przepraszam, czy ktoś wie, jak można zmienić swój głos w ankiecie? ;)
I nie whiskey, tylko whisky! O!

Szewa0007 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 09:53   

Miałem też trudny wybór ale ostatecznie zagłosowałem na masloka. Pisze mądre rzeczy, dba o ortografię i wie co pisze. Tak naprawdę to całej szóstce dałbym forumowicza roku, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 13:54   

Bardzo dziękuję za nominację wszystkim. To miłe, naprawdę.
Ogólnie cieszy mnie fakt, że to forum jakoś działa i żyje. Nie jest może najruchliwsze ze wszystkich, ale jest te kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, które od czasu do czasu chcą coś skrobnąć. Sam się osobiście nie udzielam na innych forach, a tutaj jakoś dobrze mi się dyskutuje, bo i jest o czym, i przede wszystkim jest z kim dyskutować ;) mimo, że często mamy inne poglądy to warto momentami się wysilić i poszukać argumentów, aby drugą stronę przekonać do swojego punktu widzenia. I powiem szczerze, że często widzę, jak nasze poglądy się zmieniają. Może nie o 180 stopni, ale zawsze :)
Co do dwóch pobocznych wątków ;)
Mnie emotikony nie przeszkadzają. W zasadzie zacząłem po przeczytaniu tego wątku patrzeć na ich "używalność". Jak dla mnie mogą dalej być, jak komuś się to żywnie podoba.
TomekW skoro jesteś z Tullamore to powinieneś wiedzieć, że irlandzka to "whiskey" właśnie, szkocka to "whisky". Bierze się to oczywiście z pisowni, niemniej należy być poprawnym, skoro się poprawia ;) Whiskey jest oczywiście jeszcze amerykańska, ponieważ to głównie irlandzcy imigranci wprowadzali ten trunek na kontynent.
http://www.tullamoredew.com/
A mój oddany głos pozostanie wyborem tajnym ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 14:06   

TomekW napisał/a:
I nie whiskey, tylko whisky! O!

I tak jest paskudna! :dance:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 14:24   

Kargool napisał/a:
TomekW skoro jesteś z Tullamore to powinieneś wiedzieć, że irlandzka to "whiskey" właśnie, szkocka to "whisky". Bierze się to oczywiście z pisowni, niemniej należy być poprawnym, skoro się poprawia ;) Whiskey jest oczywiście jeszcze amerykańska, ponieważ to głównie irlandzcy imigranci wprowadzali ten trunek na kontynent.

O dość, ale wtopa! Wiedziałem o tym, ale oczywiście pomieszałem wersje... A wystarczyło zejść na dół i sprawdzić... no ale się nie chciało chodzić po schodach ;) Na swoją obronę powiem, że w Tullamore od lat nie rozlewa się już whiskey - produkcja została przeniesiona gdzie indziej, stara destylarnia do dziś straszy ruiną (widzę ją codziennie z okna w robocie), a w miasteczku pozostało tylko muzeum. Także zwracam honor maslokowi, chociaż w dalszym ciągu jest heretykiem! :P

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 15:03   

Wysłałem trzech kandydatów:
TomekW
Venomik
maslok

W finałowej rozgrywce mój głos dostał maslok. Mam nadzieję, że wygrasz ;)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 16:45   

a propos, zauważyliście, że od czasu ogłoszenia wyborów na Forumowicza Roku, forum zaczęło żyć? : ) nie było mnie raptem może 20 godzin, a tu ponad 100 nowych postów :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 16:52   

Forum zaczelo zyc juz od pewnego czasu, odkad pamietam (2005) nie bylo takiej liczby postow /dzien
A co do FR to maslok FTW :)

Bayreuth 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 20:13   

A cóż to za nagonka na emoty?? :dunno: Moim zdaniem post bez emotów jest jak kobieta bez ... :hmm: A nieważne zresztą. Anathem, bajer i kto tam jeszcze nadużywa znaczków - używajcie czy też nadużywajcie ich do woli.

PS Pisze to żeby nie było, że wszystkim owe znaczki przeszkadzają. Hough.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 22:14   

Bubu napisał/a:
Forum zaczelo zyc juz od pewnego czasu

bo ktoś rozsądny zamknął shoutboksa :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 22:17   

Jak to? Przecież shoutbox jest! Nie widzą go tylko zawirusowane komputery :P

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 00:51   

Ja widzę shoutboxa, dlatego z pionką nie mamy szans na FR - zbyty wiele czasu poświęcamy SB.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 11:10   

TomekW napisał/a:
Także zwracam honor maslokowi, chociaż w dalszym ciągu jest heretykiem! :P

A tutaj się zgodzę. Jak można nie lubić irlandzkiej ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 19:43   

Kargool napisał/a:
A tutaj się zgodzę. Jak można nie lubić irlandzkiej ;)

Nie powiem, bo to zmniejszy moje szanse na zwycięstwo. :cheer:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 15, 2010 10:59   

Tak się jakoś miło zrobiło :) Przynajmniej w tym temacie. czyżby to wpływy walentynkowe??? ;)
Pewnie zauważyliście, ale zmieniłem zdanie :) Będę używał emotionek. Z kilku powodów.
Może język polski jest bogaty, ale jako facetowi trudno wyraża mi się słowami uczucia czy emocje. Te znaczki pomagają, to zrobić szybko, bez zbędnych wyjaśnień (nota bene zamazujących sens wypowiedzi). Poza tym przez jeden dzień nie używania ich zbyt wiele razy byłem źle rozumiany.
Może faktycznie nadużywam czasem emotionek (głównie :) która bywa że zastępuje "kropkę") ale cóż zrobić że taki mam nastrój jak piszę? Dobrze się bawię, więc wole się tak "uśmiechnąć" coby wszyscy wiedzieli że nie piszę zbyt poważnie w danym momencie, niż pisać że: "mi wesoło" ;)
Należałoby się cieszyć, że człowiek się dobrze bawi pisząc na tym forum :)
I nie uważam żeby stosowanie emotionek było bardzo w sprzeczności wobec poprawnej polszczyźnie ;)
Dbając o polszczyznę, należałoby raczej zwrócić uwagę na stosowanie interpunkcji i polskich znaków. Brak ogonków, kreseczek i kropeczek czasem zmusza do zastanawiania się jaki to wyraz autor miał na myśli :( Zwykle kontekst pomaga, ale czyż to nie zakłóca odbioru tekstu???
"Sad to sad, ma swoje wady i zalety ;) "
Kto zgadnie o czym pisał autor??? O Sądzie, czy o sadzie??? ;)
No oki, tyle na temat. Musiałem wyjaśnić, cobyście nie mówili że niesłowny jestem :) Czasem po namyśle zmieniam tylko zdanie.

Hmmm, jak widzę po tekstach innych, mój faworyt ma się bardzo dobrze ;)

Odpowiedz do tematu