ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2009

Forumowicz Roku 2009:
Anathem
5%
 5%  [ 4 ]
carlos
5%
 5%  [ 4 ]
Kargool
7%
 7%  [ 5 ]
maslok
16%
 16%  [ 11 ]
TomekW
44%
 44%  [ 30 ]
Venomik
20%
 20%  [ 14 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 19:36   Forumowicz Roku 2009

Z kilkutygodniowym opóźnieniem ogłaszam plebiscyt na Forumowicza Roku 2009. Jako że dobrą tradycję warto kontynuować oraz warto doceniać najlepszych dyskutujących, zapraszam do oddania swoich głosów.

Głos swój przesłać może każdy aktywny użytkownik forum zarejestrowany nie później niż 31 grudnia 2009 roku. W przesłanej do mnie Prywatnej Wiadomości wymienić należy nazwy maksymalnie trzech użytkowników forum, których chce się nominować do tytułu FR'09. Kolejność wymieniania nie ma znaczenia, każdy nominowany dostaje jeden punkt. Pięciu z najwyższą ich liczbą zostanie ujawnionych i umieszczonych w sondzie, która następnie wyłoni wyróżnionego.

Nie można głosować na siebie ani rzecz jasna na mnie, chciałbym jednak wprowadzić pewną zmianę, mam nadzieję, że moderatorzy forum nie będą przeciwni. Chodzi o to, że w przeciwieństwie do lat poprzednich można głosować także na użytkownika będącego moderatorem lub administratorem. Mod to też człowiek, a wśród naszych też są świetni dysputanci. Poza tym w przeprowadzanych niegdyś wyborach 'Moda roku' głosujący chyba i tak zwracali uwagę na to co piszą, a nie na to jak kartki rozdają.

Głosowanie kończy się 8 lutego (poniedziałek) o 23:59. Prywatne wiadomości powinny zawierać jedynie loginy użytkowników, ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie. 9 lutego ukaże się finałowa sonda.

===============
2004 - biedronka
2005 - baker
2006 - Cartman
2007 - Pamato
2008 - suchy
2009 - ?
Ostatnio zmieniony przez Radeo Wto Lut 09, 2010 09:15, w całości zmieniany 1 raz  

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 15:25   

Moze rozruszamy wątek? ;) dla mnie to dobry pomysł, że dopuszczono modów i adminów. Ja oczywiscie wykorzystałem cały limit i wysłałem loginy trzech uzytkowników ( w tym jeden admin :) )

Starałem się byc obiektywny, nie zawsze zgadzałem sie z opiniami tych uzytkowników, ale kazdy ma prawo do własnych opinii i zdania :) również liczyła się dla mnie aktywnosc ( czyli zeby na forum nie wiało nudą itp. ale w granicach rozsądku, bez zbędnego nabijania).

Moja trójka to:
TomekW - za wkład w stronkę, forum i ogólnie całokształt. Ogólnie nagrabiłem sobie u niego za krytyke DiGe i temat o Ambro,Lippim i SA, ale przecież nie o to chodzi ;)

maslok - czasem miewam odmienne zdanie niż on, ale ogólnie to barwna postac z ciekawym spojrzeniem na różne sprawy. Udziela się często i jest jakby sercem tego forum.

PacheL - ogólnie polemika z nim należy do tych przyjemniejszych. Również często aktywny i zawsze skrobnie cos ciekawego.

Liczę, że wygra ktoś z tej trójki :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 18:56   

Ja jak zwykle - ze względu na małą ilość miejsc (3) - muszę kogoś pominąć, kogo uważam za wyróżniającą się postać. Przydałoby się 5 osób w pierwszej rundzie. Ale to już leży w gestii "zarządu" ;) . A przy wyborze wziąłem (oprócz oczywiście częstotliwości pisania) pod uwagę jakość merytoryczną wypowiedzi i kulturę odnoszenia się do innych osób.
A kto to już niech pozostanie moją tajemnicą :) .

PacheL 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 19:19   

Paolo#3 napisał/a:
PacheL - ogólnie polemika z nim należy do tych przyjemniejszych. Również często aktywny i zawsze skrobnie cos ciekawego.

dzięki :) z Tobą też nie gada się najgorzej ;) (chociaż w sumie nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek jakoś żywo dyskutowali... :) )

ja swój głos oddałem tylko na Venomika- wg mnie on najbardziej zasługuje na wyróżnienie.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 16:19   

Ja też posłałem moją nominację. Zawsze taki plebiscyt dodaje uroku naszej stronie ;)

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lut 07, 2010 13:00   

Tym, którzy do tej pory nie oddali swych głosów, przypominam, że mają na to jeszcze 1,5 dnia ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 17:21   

Wysłane już dawno ;) Ja tak jak i STARY TIROWIEC, narzekam na małą ilość możliwych nominacji, przydałoby się 5 ;) Musiałem kilka osób pominąć, ale zobaczymy co będzie dalej i jak wybiorą inni, bo nie jestem wcale pewien czy ktoś kogo osobiście nominowałem zdobędzie (o ile się zakwalifikuje) mój głos w finale.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 09:20   

Ankieta już wisi. Z racji tego, że po podliczeniu piąte miejsce było podwójne, w sondzie znalazło się sześciu forumowiczów. Głosować można do 16 lutego, coś ok. godz. 20:15 (dokładny czas widać pod ankietą ;) ).

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 18:49   

Uff, głos oddany i to na "straniero" ;) Jeden z trzech, obok Masloka i bajera, nominowanych przezemnie. Ogólnie trudny wybór ( no, oprócz jednego użytkownika :D ) bo nad wszystkimi finalistami się zastanawiałem w kontekście nominacji, oprócz tego "nie zmieściło" się kilku innych userów których cenię i których brałem pod uwagę.
No i dziękuję tym którzy mnie nominacją docenili :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 10, 2010 19:12   

Swój głos, podobnie jak w przypadku nominacji, oddałem na uż. TomekW. :dance:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 10, 2010 20:20   

W tym roku wszystkich trzech nominowanych przeze mnie zanlazło się w finale. Wybór miałem więc bardzo trudny. Jednak po namyśle postanowiłem uhonorować "Walczącego z wiatrakami" za swój styl i niepoddawanie się w brnięciu pod prąd. A kto to to chyba większość powinna się domyśleć.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 10, 2010 21:34   

TomekW. Tyle w temacie.

P.S. Wyróżnienie dla masloka :)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 11, 2010 14:45   

Hmm, sam nie wiem jak mam odbierać swoją nominację :) dzięki za to wszystkim. Tylko się zastanawiam czym się kierowaliście :) Nie licząc wakacji, jakieś 3 ostatnie miesiące 2009 roku mnie na forum nie było ;) Może to już na 2010 była nominacja??? ;) No to postaram się nie zawieść oczekiwań ;)
Swoją drogą teraz też sporadycznie jedynie czytam co się na forum dzieje (ogólny brak czasu), no chyba że jak dziś coś mnie trafi co przeczytam i nie będę się mógł powstrzymać ;)
Ja swój głos już oddałem na ... hmm, najlepszego forumowicza ;) zwycięzcę jak sądzę ;)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 11:08   

Skoro postarasz się nie zawieść oczekiwań, to taka prośba ode mnie (i chyba nie tylko ode mnie). Staraj się nie używać emotikonow, bo bez nich post wygląda przejrzysciej i lepiej sie go czyta, no chyba ze juz naprawde musisz. Jak czytam Twoje posty, to mam wrażenie, że 99 % emotkow jest zbędna. I nie jest to żadna złosliwosc wobec Ciebie. Podobna prośba tyczy się bajera.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 11:14   

Hmm, mogę się postarać. Chyba taki nawyk ze starych czasów. Dobra, do końca roku nie będę ich używał. O ile na mnie zagłosujesz.
Żartowałem.

EDIT:
a z drugiej strony to czemu miałbym? Mnie się dobrze tak pisze, nie mam też problemów z czytaniem podobnych tekstów najeżonych znaczkami. Oficjalnie tu nie piszę, więc czemu się ograniczać? Za sztywnym nie warto być.
Ale ponieważ mnie poprosiłeś, to się postaram. Jakoś specjalnie to mnie nie ograniczy. Choć przekaz nie zawsze będzie tak jasny jak dotychczas.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 13:34   

Anathem napisał/a:
a z drugiej strony to czemu miałbym? Mnie się dobrze tak pisze, nie mam też problemów z czytaniem podobnych tekstów najeżonych znaczkami.

bo Unia tak chce ;) i w sumie zastanawiam sie czy nie przeprowadzic ankiety (demokratycznej) czy wolno ci dodawac wiecej niz dwa emoty w jednym poscie, ciekawe jakbys zareagowal na niekorzystny da ciebie wynik....

gratulacje dla wszystkich kandydatow :piwo: aha, niech zwyciezca uwaza jak bedzie pisalw tym roku, bo sie zaraz posypia teksty 'ma FR to mu sie wydaje ze jest niewiadomo kim' ;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:07   

Pamato napisał/a:
ciekawe jakbys zareagowal na niekorzystny da ciebie wynik....

Miałbym w nosie. A tak po grzecznej prośbie się postaram powstrzymywać. Oby pamięć dopisała.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:47   

nie wiem co złego w używania emotikonów, chyba po to istnieją żeby ich używać ale cóż, jeśli komuś aż tak to przeszkadza że prosi o ich nieużywanie to mogę przynajmniej postarać się je ograniczyć, na pewno nie przestanę z nich korzystać zupełnie bo szczerze nie lubię pisania bez nich, tak jak Anathem wspomniał, taki nawyk a w moim przypadku jeszcze po prostu zamiłowanie do tych "znaczków" :ok: ale zgodnie z prośbą, będzie ich mniej ale będą wszędzie tam gdzie uznam że są niezbędne, przynajmniej dla mnie, miłego :piwo:

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 14:54   

ale ty nie mozesz miec w nosie potrzeb innych ludzi, im sie nie podoba ze piszesz jak piszesz i bylaby ich tu wiekszosc :lol2:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 15:21   

Ty się buntujesz przeciw zakazom, a ja nakazom.
Nawet jeśli uznać że większość ma rację ja nie jestem nijak zobowiązany tego uszanować.
Przekopię się przez regulamin, zobaczymy czy takie głosowanie jest z nim zgodne i większość tutaj ma prawo narzucić coś mniejszości.
Hmm jak dotąd się nie udało w moim przypadku (znów mi się ciśnie na palce).

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 15:37   

Anathem napisał/a:
Hmm jak dotąd się nie udało w moim przypadku (znów mi się ciśnie na palce).

to wyjmij reke....
a co jesli takie zasady wprowadzi Admin po przedstawieniu mu wynikow takiej ankiety?

dobra, bez urazy, ale powinienes wtedy sie chyba poddac ocenie wiekszosci i przyjac nowe zasady funkcjonowania w forumowym spoleczenstwie. chyba, ze nie podoba ci sie demokracja, ktora przytlacza twoja wolnosc :piwo:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 15:47   

Cytat:
to wyjmij reke....

dobre.
Pamato napisał/a:
a co jesli takie zasady wprowadzi Admin po przedstawieniu mu wynikow takiej ankiety?

zastanowię się jak już to zrobi.

Pamato napisał/a:
owinienes wtedy sie chyba poddac ocenie wiekszosci

nie zgadzam się by ktokolwiek mnie oceniał. Co najwyżej moje pisanie.

No faktycznie dostosuję się. I wrócę jak Admin zmieni bzdurną zasadę. Zatęskni ktoś??? hehe
Dziś ciężko było nie stosować emotionek. I już widać że czasem moje żarty nie zostały zauważone. Pozdrawiam i śnieżnego weekndu życzę.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 15:54   

a od siebie powiem że jak się komuś nie podoba jak piszę to nie musi tego czytać, krzywdy mi tym nie zrobi :ok: będzie zakaz emotów, dostosuję się, teraz nie ma więc mogę jedynie obiecać ich ograniczenie jeśli już aż tak bardzo was to rusza, ale w żadnym bądź razie nie będę z nich rezygnować wbrew sobie, to jakieś takie uległe a asertywnym trzeba być :brew:

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 16:00   

No ale przecież tu nie chodzi o zakazanie używania emotek, a o ich ograniczenie. Faktycznie, ciężko czyta się post, w którym w każdej linijce migają Ci żółte / zielone mordki. Przecież nie trzeba po każdym zdaniu dawać emotikonki, żeby zdradzić wyrażany stosunek emocjonalny. Język polski jest wystarczająco bogaty.

:)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 16:24   

To może wróćmy do tematu, czyli do Forumowicza Roku...
Dziękuję wszystkim za nominację - pewnie wjechałem do finału jako jeden z tej dwójki na piątym miejscu.
Jeśli chodzi o mnie, to nominowałem STAREGO TIROWCA, który ku mojemu zaskoczeniu nie znalazł się w finałowej... szóstce. Znalazło się za to miejsce dla dwóch innych wskazanych przeze mnie forumowiczów: carlosa oraz masloka, na którego ostatecznie zagłosowałem w ankiecie. Przy nominacjach celowo pominąłem Venomika (myślę, że powalczy o wygraną) i Pamato, bo byłem pewien, że obaj mają finał jak w banku. Jak widać, przeliczyłem się częściowo...

Odpowiedz do tematu