ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piłkarz Roku 2009
Autor Wiadomość
Jonathan 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 10:54   

Jak to jakie miny ? Normalne. Sam po nim jade czasami jak widze jego gre na chodzonego ale Seedrof ma to do tego , że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Tak jak juz pisalem wczesniej jesli jest sytuacja taka ze wiekszosc leczyla dlugie kontuzje to taki Seedorf wyrasta na zawodnika numer 1 . Sam go tam umiescilem i mam nadzieje ze bedzie tym numerem 1. Czy to swiadczy o tym , że Seedorf jest genialny czy o słabości Milanu w ciągu roku pozostawiam do oceny wam. Zdania jak zwykle będa podzielone ;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:07   

Seedorf jest genialny :) Mimo że nie zawsze to pokazuje ;)

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 12:59   

Wystarczy spojrzeć w jakich klubach grał Seedorf przez całą karierę i jakie sukcesy z nimi odnosił. Na pewno nie jest to zawodnik przeciętny albo tylko dobry :ok:

Jednak ja osobiście na pierwszym miejscu dałem Maldiniego. Tak jakby za całokształt :king:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Gol 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 21:37   

Zostały 3 osoby : Pato , Ronaldinho , Seedorf. Kto wygra? Stawiam na Ronaldinho albo Seedorf :king:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 15, 2010 18:22   

Zostali tylko Pato i Seedorf. Moim zdaniem wygra Pato :)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 00:29   

A ja trzymam kciuki za Seedorfa :) Nikt nie liczył w tą jego 'czwartą młodosc' a Clarence wciąz potrafi :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 00:45   

mój kandydat już wpadł na 3 miejsce, zostali jeszcze z miejsc 2 i 7, wysoka pozycja Seedorfa mnie zaskakuje ale może dlatego że nie oglądam meczów ostatnio za wiele ;) ale też nie spodziewałem się po Milanistach że będą w stanie go docenić nawet jak zacznie grac świetnie, to cieszy :ok: ale i tak jestem za Pato, mimo wszystko :king:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 03:17   

Wygra Pato m.in za Real ;)
ale Seedorf potrafił pozamiatać, jak też... pospowalniać :ok:

PacheL 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 20:32   

a więc jednak Pato...
cóż, wg mnie powinien wygrać rok temu, więc w sumie sprawiedliwości stało się zadość. Chociaż mam wrażenie, że w tym roku inni bardziej zasłużyli na miano najlepszego... szczególnie patrząc na rundę jesienną.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 20:57   

Głosować nie głosowałem, bo za mało meczów oglądam, ale osobiście żałuję, że nie wygrał Seedorf. Byłoby ciekawie na forum :)

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 22:46   

Szczerze powiedziawszy to jestem rozczarowany tym iz Pato wygral w tym roku. Nie prezentowal wg mnie tak równej formy jak Seedorf i w zasadzie tlumacze sobie jego zwyciestwo jako "Pato-manie", która pewnie ogarnęła że tak powiem młodszych użytkowników forum ;) Ciekaw jestem tylko jaką przewagą punktową wygrał nad Seedorfem i ilu użytkowników stawiała Pato na 1 miejscu :)
Ostatnio zmieniony przez Jonathan Nie Sty 17, 2010 09:49, w całości zmieniany 1 raz  

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 22:57   

Ja podobnie jak Jonathan jestem trochę rozczarowany werdyktem, uważałem że Seedorf wygra, ale widocznie się myliłem. Lecz mamy demokrację i większość zdecydowała że najlepszy był Pato i niech tak pozostanie :) :ok:

Bayreuth 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 23:35   

No nie, gdybym wiedział, że Pato wygra to bym zagłosował - na CS rzecz jasna, a tak... :cry2:
Pato nie zasłużył.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 09:53   

mysle, ze biorac pod uwage roznice pomiedzy pato, a pozostala dwojka jeden glos wiecej roznicy by nie zrobil. natomiast wlasnie jeden glos mogl zadecydowac o kolejnosci na miejscach 2 i 3, co wskazuje na to, ze glosowac zawsze warto;) bo kazdy glos ma znaczenie.

mysle, ze wyniki tegorocznego plebiscytu mozna porownac do przyznania pokojowej nagrody noblo b. obama - wyroznienie zdecydowanie 'na kredyt', stanowiace zobowiazanie do okreslonych dzialan i sukcesow w przyszlosci

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 12:21   

Jonathan napisał/a:
Ciekaw jestem tylko jaką przewagą punktową wygrał nad Seedorfem i ilu użytkowników stawiała Pato na 1 miejscu :)

No to już masz odpowiedź. Myślę, że nie tylko "młodsi" głosowali na Kaczorka. U mnie na liście nie było go w ogóle, bo mimo dobrej gry zasmuciła mnie jego postawa poza boiskiem. Niemniej szczerze mu gratuluję i szanuję wybór Milanistów :)

Odpowiedz do tematu