ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze Milanu w TV
Autor Wiadomość
zychu9 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 15:19   

zino napisał/a:
TopekMilano napisał/a:
Masz może info na cyfrowym polsacie na którym one są? (nie mam HD), bo mam chyba z 4 Al-Jeezery..

Są z 4 Al jazeery ale tylko jedna jest Al-Jazeera Sport Channel global i chyba na niej nic nie dają z Calcio... A to chyba nie ten sam kanał co Al-Jazeera Sport +1 czy +2 niestety

Jesli piszecie o tej Al-Jazeera co jest na kanale 177, to czasami puszczają tam powtórki Milanu ( sam oglądałem Milan-Napoli i Milan-Inter), spotkałem się też z meczami Premiership.

Quba546 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 14, 2011 19:55   

Witam, mam pytanie odnośnie meczu Milan - Barcelona. Czy będzie on transmitowany na Polsacie? Mecz zapowiada się na wysokim poziomie, dlatego nie chce mi się wierzyć żeby Polsat go nie puścił.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lis 14, 2011 19:58   

obawiam się, że nie wystarczająco atrakcyjny:
http://www.polsat.pl/Nasz...1565/index.html

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 14, 2011 21:37   

Żenada, który to już raz Borussia w tv? Nie patrzą na rangę drużyn (przypominam, że pierwsze spotkanie również było poza wizją) tylko mają jakąś manię pokazywania swoich kumpli, banda przyjaciół z Borkiem i Wojtusiem Cypryjczykiem na czele.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 14, 2011 21:43   

Miejmy nadzieję, że jest jakaś niepisana umowa między nsportem i Polsatem i nie będą pokazywać tego samego meczu, chociaż skoro gra Barca, to może rosyjski Sopcat będzie lepszy od ochów i achów Ryczela :minigun:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 14, 2011 23:45   

Mnie tam generalnie nie dziwi że Borussia jest w otwartym kanale. Po pierwsze Bundesliga ma w Polsce najwięcej kibiców, po drugie gra tam trzech kadrowiczów. Mecz Milanu z Barceloną jest atrakcyjny, ale dla nas. Niestety, ale w naszej grupie wszystko jest rozdane, zagrają ze sobą może i prestiżowe drużyny, ale wyraźnie oklepane w mediach (zwłaszcza Barcelona). Milan sam w sobie przestał być atrakcyjny dla TV w okolicach 2007 roku. Poza tym hity fazy grupowej to najczęściej nieoglądalne gnioty (nasz mecz w Barcelonie do wielkich też nie należał).

Quba546 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 18:31   

No ale bez przesady, ile można oglądać tę samą drużynę. Co kolejkę pokazują mecz Borussi a wielkiego futbolu nie grają. To nie to samo co w tamtym roku. Od naszego meczu z Barceloną zależy kto będzie miał pierwsze miejsce w grupie, więc chłopaki może się postarają i zaprezentują coś.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 21, 2012 08:45   

Z sopcastowych linków, polecam ostatnio http://livefootball.ws/ - bdb jakość nawet na puchar Włoch, na Real-Barca dali nawet kanał w HD 720p, więc wyglądał lepiej, niż u mnie w kablówce, bufor 90-100 - polecam.

Do tego:
C+ Sport: 20:40, Liga włoska Lazio Rzym - AC Milan ŚRODA | 1.02 |
C+ Weekend: 20:40, Liga włoska AC Milan - SSC Napoli NIEDZIELA | 5.02 |

Odpowiedz do tematu