ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata RPA 2010
Autor Wiadomość
Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 14, 2010 14:46   

i tak właśnie robie uwierz mi
pozdr dla wszystkich forumowiczów

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 14, 2010 15:52   

Jeszcze dojdzie do tego, że tematy meczowe będą zamykane w kwadrans po zakończeniu spotkania ;)

Cytat:
Chodzi o sytuacje identyczne lub o podobnym wyrazie, za które w pierwszej połowie kartki były, a w drugiej nie.

Przecież napisałem dokładnie to samo. Można się przyczepić, że w drugiej połowie 2-3 kartki więcej powinny być. Ale na pewno nie jest brakiem konsekwencji, że zawodnika karze się za 3 twardszy faul, kiedy za dwa pierwsze dostawał ostrzeżenie.
Inna sprawa, że nie widzę sędziego zdolnego do wyrzucenia w finale MŚ 3-4 zawodników, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne (faul zawodnika wychodzącego na czystą, bójka czy brutalne zagranie).

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 14, 2010 20:09   

Nie do końca. Napisałeś prawie to samo. To jasne, że sędzia może ostrzegać, a potem wlepiać kartki. Ale gdy już zaczął to robić, to na ostrzeżenia już było za późno. Weźmy przykład Van Bommela i Puyola. Obydwaj zarobili kartki za dość brutalne faule i zarobili je słusznie. W drugiej części gry już kartoników nie dostali, mimo że faule były bardzo podobne do tych wcześniej. To jest brak konsekwencji.
Venomik napisał/a:
nie widzę sędziego zdolnego do wyrzucenia w finale MŚ 3-4 zawodników

Myślę, że Japończyk, który sędziował wcześniej spokojnie dałby radę. Moim zdaniem on i Uzbek "rozegrali" kapitalne zawody. To piłkarze, zwłaszcza Holenderscy, stworzyli taki brzydki mecz i tak po prawdzie, to kilka zagrań nadawało się bezpośrednio na czerwień. Pachniało "Witselem".
Mam nadzieję, że zdążysz odpowiedzieć przed zamknięciem tematu ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 14, 2010 21:06   

Kargool napisał/a:
Nie do końca. Napisałeś prawie to samo.

Sprzeczamy się o drobnostkę, ale dokładnie to samo napisałem :P
Napisałem przeciez, że 2-3 kartki w drugiej połowie powinny być pokazane, a nie zostały. To jest oczywiście brak konsekwencji - nie jest nim natomiast to, co wyszczególniłem wcześniej. A za co jest (niesłusznie zupełnie) krytykowany także.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 16, 2010 22:33   

Niech i tak będzie. Suma jest taka, że Webb powinien mieć jaja i wywalić co najmniej dwóch graczy w tym finale.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 17:27   

Pawko IRL napisał/a:
Hiszpania mistrzem świata 2010 więc uważam że Admin może zamknąć temat ;-)

Pawko IRL napisał/a:
chyba koniec imprezy prawda? to więc dlaczego ma być ten temat dalej otwarty jeśli inne podobne dawno są pozamykane?

Pawko IRL napisał/a:
tak jak tomek napisał wyżej dopóki dyskusja trwa dopóty temat jest otwarty-szanuje to zgadzam się z tym bo zaakceptowałem regulamin

Jakiś mało konsekwentny jesteś przyjacielu... :king:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 18:25   

dlaczego?
dla mnie temat zamknięty tak jak wcześniej to już napisałem ale jeśli Admin powiedział że dopóki trwa dyskusja on go nie zamknie to musze to chyba zaakceptować<takie chyba są reguły?> co?
i tyle

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 21:14   

Majk, strażnik logiki wspiera braci w walce z uzurpatorami władzy ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 22:20   

Chyba muszę skończyć się udzielać na forum bo już się załapałem na "strażnika języka polskiego", teraz na "strażnika logiki"... aż się boję co będzie dalej... zostanę "przyp... roku" :king:

Odpowiedz do tematu