ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilet na mecz Milanu
Autor Wiadomość
areczka23 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 04, 2009 13:38   Bilet na mecz Milanu

witam,czytalam na waszej stronce o wyjazdach ma mecze milanu,chcialam zapytac czy ktos wie,czy jest jakas mozliwosc zakupu biletu prywatnie przez internet,czy mozna zamowic i odebrac we wloszech czy jakas inna forma.szukalam w googlach i sa rozne ofert ale nie wiem czy to pewne. bardzo prosze o odpowiedz :)

pepito 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 14, 2009 12:13   

Jedz na do Mediolanu, kup w kasie przed meczem bilet.Na pewno będą i dostaniesz bez problemu.Robiłem tak sam wiele razy.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 21:50   

Tak może być w wielu przypadkach poza szlagierami (Inter, Juve, wybrane mecze LM), gdzie biletów nie będzie nigdzie.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 22:09   

bilety na trofeo luigi berlusconi dostepne sa czasem nawet dlugo po rozegraniu tego meczu;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 13:14   

A czy komus z forum udalo sie kiedykolwiek skutecznie zakupic bilety on-line z tej stronki?

http://www.bestticket.it/...hop_id=MILANENG ??

Bo jak narazie oczywiscie wyswietlona jest informacja, ze zadne bilety nie sa dostepne w sprzedazy...

Pogrubiony napis zacheca: Check in this section when the online sale will be opened!

Tylko oczywiscie oprocz slodkiego napisu: No tickets on sale nie ma zadnej informacji- nie mowiac juz o jakims terminarzu... ;-P

Wnioskuje, ze schemat jest taki, ze musze tam zagladac codziennie... a noz rzuca jakis ochlap na sprzedaz?

Czy ktos zna jakis inny sposob zakupu biletow przed wyjazdem do Mediolanu. Dodam, ze interesuja mnie bilety na najblizszy mecz LM.

Z gory dzieki za pomoc

EDIT:

Znalazlem temat: http://www.acmilan.pl/for...er=asc&start=50 i po przestudiowaniu go, wiem, ze kilka osob kupowalo juz bilety on-line... czy w takim razie mogbly mi ktos uchylic rabka tajemnicy i odpowiedziec na trzy pytania:

1. Czy chcac kupic bilety na oficjalnej stronie http://www.bestticket.it/...hop_id=MILANENG musze poprostu polowac az cos wrzuca czy gdzies jest jakis ukryty terminarz ktorego nie moge znalezc?
2. Czy moze gdzies indziej jest jakas normalniejsza strona gdzie mozna te bilety nabyc?
3. Czy w tym momencie w wypadku przedsprzedazy on-line jest potrzebne CR?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 21:28   

1. Musisz poczekać, aż zacznie się wolna sprzedaż. Wtedy - o ile biletów nie wykupią mający pierwszeństwo karneciarze i posiadacze CR - będzie możliwość nabycia ich przez anglojęzyczną wersję oficjalnej. Wtedy zniknie hasło "no tickets on sale" :)
2. Zawsze możesz szukać "oficjalnych biletów LM", ale musisz się liczyć z kosztami rzędu kilkuset euro.
3. Nie. A przynajmniej dotychczas nigdy nie było. Bilety kupione online odbierasz w formie papierowej w specjalnej kasie pod stadionem.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 22:47   

TomekW napisał/a:
posiadacze CR

Dzieki bardzo Tomek za wyczerpujaca odpowiedz... mam jeszcze tylko pytanie czy posiadacze CR moga zrobic jakas rezerwacje/zakup on-line czy mozna to zrobic tylko "naziemnie" we Wloszech?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 02:35   

Niestety na razie tylko "naziemnie". W przyszłości planowane jest (podobno) uruchomienie sprzedaży na CR przez neta. Ale nie mam pojęcia, kiedy (i czy) to nastąpi.

Przyjrzałem się sprawie i w tej chwili Twoje opcje są dość ograniczone. Obecnie trwa sprzedaż dla posiadaczy karnetów, więc to odpada, chyba, że znasz kogoś, kto ma karnet i odstąpi Ci swój bilet. Teoretycznie kilka karnetów posiada MCP, ale domyślam się, że zostały one wykorzystane w związku z planowanym wyjazdem wspólnym. Zresztą nawet jeśli nie zostały, to obaj wiemy, że byłoby grubym nadużyciem, gdyby Zarząd kupił na nie bilety dla kogoś, kto nie jedzie z resztą grupy. MCP więc odpada, chyba że chcesz płacić za puste miejsce w busie. Tak czy siak, 22 stycznia rozpoczyna się sprzedaż dla posiadaczy CR i tu upatrywałbym szansy dla Ciebie. Posiadacz CR może kupić 4 bilety - również dla osób, które CR nie posiadają. Jeśli więc znasz kogoś, kto mieszka lub będzie akurat wtedy we Włoszech, musiałbyś przekazać mu swoją kartę oraz skan dowodu tożsamości (Włosi muszą jeszcze dostarczyć ichni odpowiednik NIP-u, ale cudzoziemcom chyba wystarczy karta + ID) i taka osoba teoretycznie mogłaby rozwiązać Twój problem. Ewentualnie: jeśli taka osoba ma własne CR, to teoretycznie mogłaby Ci odstąpić jeden z tych wspomnianych czterech biletów. Od 1 lutego rusza natomiast wolna sprzedaż. Wtedy powinny być dostępne bilety online, o których mówiliśmy wcześniej.

Pozdrawiam

zadi 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 21:26   bilet na mecz

orientuje się czy mozna go bez problemu kupic tuz przed meczem, czy moze na san siro obowiazuja jakies identyfikatory czy cus?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 00:19   

Jako cudzoziemiec możesz kupić bilet w dniu meczu w kasie dla kibiców spoza Włoch, okazując tylko paszport. Musisz jednak uważać na:
- szlagiery Serie A i mecze LM - w dniu meczu w kasach może po prostu już nie być biletów;
- mecze podwyższonego ryzyka - w dniu meczu może nie być sprzedaży dla kibiców spoza Lombardii lub kibiców, którzy nie mają Cuore Rossonero. Takie ograniczenia są podawane z odpowiednim wyprzedzeniem przez oficjalną stronę Milanu.

majlech
Milanista

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 11:35   

TomekW napisał/a:
Takie ograniczenia są podawane z odpowiednim wyprzedzeniem przez oficjalną stronę Milanu.

I odwoływane niekiedy tuż przed meczem - tak było np. ze styczniowym meczem z Genoą, gdzie najpierw tak jak TomekW napisał znacząco ograniczono możliwość kupna, a bodajże 2 dni przed meczem okazało się, że jednak można będzie spokojnie nabyć bilet w kasach.

Dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu także osoby nieposiadające Cuore Rossonero mogą kupić bilet w oddziałach Intesa Sanpaolo (oczywiście w dni robocze). Przy zakupie wejściówki w banku nie jest pobierana opłata za wystawienie biletu.

Indy 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 04:38   

Tylko że w San Intesie niestety żeby kupić bilet trzeba mieć codice fiscale.

majlech
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 02:55   

Nie trzeba. Numer identyfikacji podatkowej muszą przedstawić jedynie osoby podlegające temu systemowi (Włosi i obcokrajowcy mieszkający / pracujący we Włoszech). Jeśli jesteś po prostu turysta, to idziesz do banku i kupujesz bilet. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu, gdy pojechałem na mecz z Marsylia w listopadzie i teraz na mecz z Novara.

Zresztą nawet na stronie Milanu jest o tym mowa:
http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=75810

Indy 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 08:59   

Ok, faktycznie na stronie jest napisane że można kupić w Intesie bez tego Codice Fiscale. Zawsze jak próbowałem jednak jakiemuś znajomemu bilet kupić to niedouczeni urzędnicy mówili że Codice Fiscale musi być i tyle. Ostatnio nawet (też przy okazji Marsylii ;) ) jak chciałem znajomemu kupić bilet w banku to rozmowę odbyłem z urzędasem że w ten sposób obcokrajowcy nie mogą kupić sobie biletu w dniu innym niż mecz co jest absurdem, on mówił że zgadza się z tym ale "nic nie może zrobić". Ot Włochy właśnie ;) .

Soja 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:45   

Mam pytanie odnośnie kupna biletów w Intesa Sanpaolo:
Czy ktoś kupował tam ostatnio bilety dla znajomych?
Czy tak jak pisze Indy, chcą tego Codice Fiscale?

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

zadi 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 16:07   

elo
wybieram sie ze znajomymi do mediolanu 1/05 do 4/05
chcielibysmy isc namecz z violą (02/05)

kupic bilet przed meczem? a bedzie sie dalo kupic go 1/05 albo 02/05 rano i ciekawe czy beda jescze bilety... jak narzie o komplet trudno, ale pachnie scudetto
a moze przez internet? (jak to dziala?)

co radzicie?

zadi 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 16:36   

i jeszcze jedno: obecnie na stronce Milanu mozna nabyc bilety tylko na Milan - Lazio
czy ktos wie kiedy beda na Violę?

zadi 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 22:52   

JEST TU KTO?
HALO....

MOZE JEDNAK KTOS COS NAPISZE?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 00:35   

zadi, tego nie wie nikt. Oficjalna wrzuca to z różnym wyprzedzeniem. Pozostaje cierpliwie czekać.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 09:09   

TomekW, pewnie będziesz się orientował - ile ostatnich kolejek jest granych o 15.00? 4?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 10:55   

Dwie ostatnie kolejki są rozgrywane w całości w niedzielę o 15:00.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 24, 2010 09:24   

komplikuje mi to plany, muszę czekać na rozstawienie kolejki z Fiorentiną. Może tak być, że zagramy wieczorem.
dzięki

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 11:06   

http://www.lega-calcio.it...classifica.page
tutaj pokazują, że wszystkie mecze 3 i 4 kolejki od konca też są o 15.00
będzie jeszcze jakieś rozstawienie czy cuś?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 16:30   

Będzie. W tej chwili jest 15, bo to domyślna pora dla niedzielnych kolejek. Regulamin mówi wyraźnie o 2 ostatnich kolejkach.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 10:01   

No i rozstawili [']
Z Fiorentiną zagramy w sobotę albo w niedzielę, dowiemy się za dwa tygodnie.
Ciekawe jak można zarezerwowoać bilety lotnicze i hotel w takiej sytuacji?!
Mieliśmy sie wybrać grupą 6-8 osób, żeby sobie zaplanować taki wyjazd raczej trzeba wiedzieć wcześniej, zwłaszcza, że miał być tylko jeden nocleg, a ceny za przelot z dnia na dzień coraz wyższe. Chyba nic z tego nie wyjdzie.
Póżniej wszyscy płaczą, że kibiców na stadionie nie ma, niedość, że rozstawiają kolejki na miesiąc przed meczem to jeszcze jakieś zagadki wychodzą.
Totalny bezsens :wall2:

Odpowiedz do tematu