ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bukmacherstwo
Autor Wiadomość
icx 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 15:25   Bukmacherstwo

... no właśnie to też jest gra. Jest ktoś kto bawi sie w typowanie? Ja jestem delikatnie pod kreską- ok. 30zł (tak wynika z moich subiektywnych wyliczeń ;) ). Gdzie najczęściej gracie (ja jestem "udziałowcem" STS-u)? I ile razy wtopiliście na milanie, bo jeden mecz zremisowany przez ACM tyle razy przekreślił mi wygraną, że naprawdę trudno zliczyć.

Slay 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 15:41   

Też czasami grywam, głównie za niewielkie stawki. Niestety jeszcze nigdy nic nie wygrałem :(
Najbliżej zwycięstwa byłem w sezonie 2001-2002. Siadły mi wszystkie mecze, oprócz Milanu który przegrał u siebie z Udinese 2:3 (prowadząc 2:0!!!). Miałem wtedy do wygrania jakieś 500 zł.

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 15:42   Re: Bukmacherstwo

icx napisał/a:
... no właśnie to też jest gra

Nie wiem, czy temat ten nie nadaje sie predzej do "Hyde Park", ale jak zaden inny moderator go tam nie przeniesie, to nie widze przeszkod, aby zostal tutaj :D

icx napisał/a:
Jest ktoś kto bawi sie w typowanie? Ja jestem delikatnie pod kreską- ok. 30zł (tak wynika z moich subiektywnych wyliczeń ;) ). Gdzie najczęściej gracie (ja jestem "udziałowcem" STS-u)? I ile razy wtopiliście na milanie, bo jeden mecz zremisowany przez ACM tyle razy przekreślił mi wygraną, że naprawdę trudno zliczyć.

Je sie w to bawilem swego czasu, nawet za pierwszym razem wygralem 100 zeta, ale pozniejsze pasmo klesk i milosc do Milanu skutecznie mnie zniechecily do stawiania ;) Milosc do Milanu dlatego, ze zawsze na Niego stawialem, a skutki najczesciej byly tragiczne :( Jak gralem to always Profesjonal 8)

icx 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 15:52   

Pierwszy raz to nastawiałem tyle meczy i nie wszedł mi tylko jeden, pamiętam to doskonale, bo był to sezon, kiedy Atletico Madryt spadło do 2ligii (przegrało 0-4 z extremadurą) Pamietam też, że znajdujący się w kryzysie milan zremisował na wyjeźdźie z będącej na topie Fiorentiną 0-0 (grałem na X2). Nie wchodzący jeden mecz to u mnie standart.

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 15:57   

icx napisał/a:
Pierwszy raz to nastawiałem tyle meczy i nie wszedł mi tylko jeden, pamiętam to doskonale, bo był to sezon, kiedy Atletico Madryt spadło do 2ligii (przegrało 0-4 z extremadurą) Pamietam też, że znajdujący się w kryzysie milan zremisował na wyjeźdźie z będącej na topie Fiorentiną 0-0 (grałem na X2). Nie wchodzący jeden mecz to u mnie standart.

Moj pierwszy kupon byl wtedy, gdy Legia na wyjezdzie wygrala z Lechem 2:1 i 2 gole padly w ostatnich minutach (z tego co pamietam). Na tym kuponie znalazl sie takze mecz Barcy, ktora tez w ostatnich sekundach strzelila 2 bramki i podobnie jak Legia wygrala na wyjezdzie 2:1. Pozniej juz takiego farta nie mialem, a pamietam jak sie pannie chwalilem, ze to takie proste, ze bede trzepal kase co tydzien :D Na nastepna wygrana czekalem XX kuponow.

Mynio 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 17:04   

Też gram u buków, prawie dwa lata, mimo że trafiłem około 60 kuponów(jakby co mam skany) to jestem pod kreską :( i to pewnie sporo. Gram praktycznie tylko na piłke nożną i skoki narciarskie w zimie. Chciałem z tego(jak pewnie wielu innych) uczynic sposób zarobkowania :lol: , ale kilka poważnych wpadek skutecznie mnie ostudziło, teraz "puszczam" najczęściej jeden kupon za 5zł w tygodniu, żeby się trochę poemocjonować, tak dla sportu.

dani^7 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 17:35   Re: Bukmacherstwo

icx napisał/a:
... no właśnie to też jest gra. Jest ktoś kto bawi sie w typowanie? Ja jestem delikatnie pod kreską- ok. 30zł (tak wynika z moich subiektywnych wyliczeń ;) ). Gdzie najczęściej gracie (ja jestem "udziałowcem" STS-u)? I ile razy wtopiliście na milanie, bo jeden mecz zremisowany przez ACM tyle razy przekreślił mi wygraną, że naprawdę trudno zliczyć.

Ja gram u bukmacherów już 6 lat. Przeważnie grywam w sts-ach, ale przez pewien czas grałem tez przez Internet. Niestety jestem na minusie. Co do obstawiania Milanu to przez 6 lat gry nie obstawiłem nigdy na ich porażkę.

Martino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 22, 2003 21:51   

Ja jeszcze nigdy nie grałem ale bardzo często mnie do tego ciągnie. Boję się tylko, że mi się spodoba :lol: i będę w to wkładał za dużo kasy. A ja lubie sobie czasem wyskoczyć z kumplami na piwko do pubu i ciężko by mi było z tego zrezygnowac. A z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że ciężko jest coś wygrać. Życzę Wam samych dobrze obstawionych meczy

icx 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 15:23   

Jak to trudno wygrać? :mrgreen: Musisz tylko przewidzieć kto wygra :)
Ja gram tylko dla sportu i tylko minimalne stawki (2zł raz,no może dwa w tygodniu) więc na browar na pewno Ci starczy. Spróbuj, zupełnie inaczej ogląda się mecze. A ile emocji...

Mynio 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 22:02   

Rzeczywiście emocje są :) , ale to nie jest raczej gra dla osób nadpobudliwych i wybuchowych, gdyż zdarzają się sytuacje, w których można "złapać" zawał serca, na wszelki wypadek można się zaopatrzyć w tabletki uspokajające :twisted: .

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 07:54   

Unas w mieście jest zkład STS prawde móiąc na początku grałem tam chociaz nigdy jakoś masowo bo tak naprawde nie chciałem ryzykować duzej kasy tak skromnie raz w tygodniu za 2 zl puszczałem na weekend.Nio ale jakoś nie zabardzo mogłem wygrać zawsze cośtam nie wchodziło z tych powiedzmy 6 meczy. Zreszta wybierało sie ciekawsze mecze żeby stawka była jakaś ciekawa ale teżjakoś nieciekawie.Nawet zaczęliśmy grac we 4 osoby tj skłądalismy sie na 10 zl i mieliśmy założenie że będziemy obswtawiać za 5 zl 3 czy 4 pewniaki a za tamto 5zl tak obstawiać by z około 5 meczy wyszło 80-100zł . Plan był taki by zarobić na rum bo sie wybieraliśmy na mazury w tamtym roku na wakacje :D Jak zapewne sie domyślacie tezwiele z tego nie wyszło coprawda bylismy na plusie ale i z tych pewniakó czasem coś nie wchodziło a ztej puli na wieksza wygrana zawsze cos tam nie chodziło. Nio i nie zarobiliśmy planowanych pieniędzy nadeszły wakacje i sie spułka :D rozwiązała. Potem to już nie chciałęm grac poprostu zraziłem sie do tych zakładów może to i ciekawe było nio ale faktem jest ze trzeba miec zaco postawić a z tym czasem jest cieżko zreszta wydaje mi sie ze trzeba duzo kuponów zeby wiele opcji było a z tym to wiadomo :D Nio ale mam duzo zanjomych co sa niby na plusie i czasem spora kase wygrywaja.Tak naprawde t trzeba duzo szczesie gdyz czasem nawet idoci wygrywaja któzy nie znaja sie na piłce kompletnie patrza na stawiki i stawiają a kto z kim gra w jakim skłądzie itd itp t on nie wie :) Ale wsumie liczy sie dochud każdy sposób jest dobry :D Nie wykluczam ze zaczne w to grac ponownie ale raczej wątpie :D

Maiden
Milanista

Wysłany: Sob Lip 26, 2003 23:24   

ja grałem w toto-mix ale już się z tego wyleczyłem stawiałem tak ok 10zł 2 lub 3 razy w tygodniu.raz jak zagrałem za 2 zł miałem do wygrania ponad 10tyś zł i z 13 meczy mi tylko 1 nieśadł to był meczPolonia- Legia dalem remis a wygrała legia.A poza tym tylko raz coś wygrałem ok 30zł.a teraz już niegram bo mi troche szkoda kasy i tak bym nic najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie wygrał z mojm szczęściem.

Pafka
Milanista

Wysłany: Nie Sie 03, 2003 16:28   

Ja za czesto kierowalem sie sercem ( gralem w STS-ie) a nie rozumem ( czeste stawianie na WIDZEW I MILAN w ciezkich meczach) i postanowilem nie grac wiecej ale jeszcze czasem zdarza mi sie zajrzec do STS-u czy profka i cos postawic ale to juz nie jest to co kiedys gdzie conajmniej raz dziennie bylem gosciem lokalow bukmacherskich

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 04, 2003 20:09   

Ja jeszcze grywam oczywiscie w STSa. Nie wiem czy mi ktos uwierzy ale jestem ok 400 zl do przodu. Wygralem juz kilkanascie razy. Zawsze gram za 4 zl. Raz ok 1,5 roku temu trafilem kupon na 560 zl. Ale od tej pory posucha. Wlasnie w sobote padl mi kupon ale nie poddam sie.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 25, 2003 19:09   

Ja grywam w profesjonalu. Nielicze ile juz przegralem ale napewno troche sie tego zebralo. Gram dla rozrywki i za nieduze stawki. Moim najwiekszym sukcesem bylo wygranie 250 zl. Obatawilem wowczas mecz Parma - Verona (na Verone byl wtedy przelicznik 7,4 i Verona wygrala 0:2). Jednak musze sie przyznac ze byl to przypadek poniewaz bardzo sie spieszylem i tylko temu zawdzieczam te zwyciestwo bo gdybym nie to to nigdy bym nie obstawil ze Verona wygra z Parma na wyjezdzie.

Na Milan bardzo zadko stawiam (tylko wtedy gdy jest wielkim faworytem)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2003 09:27   

Ja dopiero zaczynam się w to bawić. Na razie jestem w plecy, ale mam dużo zapału i na pewno się odegram.
p.s.
Gdybym za jakiś czas przestał pisać, będzie to oznaczać, że komornik zabrał mi komputer. :wink:

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 28, 2003 11:54   

Widze ze nie idzie najlepiej moim przedmowcom w zabawy w obstawianie. Ja gram juz kilka lat i jestem na czysto jakies 500 zl do przodu. To znaczy kasa dawno wydana :D ale nie narzekam bo zawsze sie cos trafi. Ostatnio w pierwszej kolejce ligi mistrzow nie siadlo mi Porto bo dalem czysta 2 i niestety 200zl przelecialo kolo nosa :( . Jesli ktos chcialby sie pobawic bardziej w obstawianie to przed podjeciem decyzji jakie mecze chcecie dac na kuponie polecam wejscie na nastepujace strony :) www.bukmacherzy.com, www.soccerstats.com i ewentualnie www.livescore.cz - tam sa tabele z innych lig ale na stronie bukmacherzy tez jest do tego link. Pozdrawiam i zycze duzych wygranych :)
P.S. jak ktos bedzie miec jakies propozycje na wekkendy lub puchary to dawac na forum :) , moze sie uda jakis fajny kupon zrobic

Moja rada (moze sie przyda moze nie). Otoz polecam granie w profesjonalu w tzw. czworke lub jedenastke, oraz puszczanie kuponow z meczami podpartymi remisami np 10 takich meczy kurs jakies 8zl i puszczac za dyche. Duze prawdopodobienstwo wygrania a 75 -80 zl to niezla kasa jak sie kupon trafi :) . Pozdrawiam all

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 28, 2003 21:08   

Jesli by ktos chcial to podaje dobry typ :) . Mozna stawiac przeciwko Rosenborgowi gdyz zapewnil sobie juz mistrzostwo kraju i pewnie teraz sie skupi na pucharze UEFA. Wygranych pienieznych nie gwarantuje :D ale mysle ze mecze w lidze juz odpusci.

Mackay 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 13, 2003 11:43   

A ja ostatnio przeszedlem calkowicie na system jednozdarzeniowy. Znajduje pewniaka, kurs ok 1,40. Stawka od 50-100 zl. I od 20 do 40 zl mozna zarobic.

Nie jest to co prawda specjalnie duzo, ale przynajmniej dosc pewnie.

Ostatnio taka metoda obstawilem:
Arsenal - Lokomotiv
Malta - Polska
Macabi - Valencia
Charleroi - Standard Liege
sroda, czwartek, piatek i 80 zl do przodu, a to juz cos

Oczywiscie gdybym nie gral w expekcie to pewnie by mi sie nie chcialo chodzic co chwila i obstawiac, a do tego majac wzrokowy kontakt z 50-100 zl ciezej sie z nimi rozstac niz majac je na koncie internetowym :)

Ale jest w tym pewna metoda, oczywiscie pewniaki tez czasem zawodza (Liege strzelilo wczoraj jedyna bramke w 90' :D ) no ale pieniadz robi pieniadz i po pewnym czasie strate takich 50 zl bede w stanie odrobic jeszcze tego samego dnia.

Jakby ktos dzis obstawial to rozsadne wydaje sie postawnie na MU w meczu z MC, a Sochaux gra z Ajaccio.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2004 14:56   

:) u bukmacherow jestem prawdopodobnie gdzies na zero, ale kto by to liczyl ;-)
najczesciej STS, czasem profesjonal.
przyjalem metode podobna co mackay, aczkolwiek czasem mnie ponosilo i gralem za wiecej niz on. wygrywalem kolejne kwoty na pewniakach, az w koncu... Milanek pozbawil mnie wiekszej kasy. i zrobilo sie 0 :)
od tej pory mniejsze stawki - jakies 10, 20 zl i po pare meczow (maly lub sredni kurs) i da rade cos ugrac :)
rekord: 420 zl :D

ps. bruno co to za metoda czworek i jedenastek?

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2004 17:13   

niezlymi meczami teraz sa:
bolton-man utd (kurs:x2->1.14,2->1.73)
everton-arsenal(kurs:x2->1.14,2->1.73)
Jest to 20 kolejka,mysle ze man utd i arsenal sa faworytami,ktorzy powinni wygrac,ale stawiajcie tylko na swoja odpowiedzialnosc(Mackay zaryzykowal i nie zaluje ;) )!!!
ciekawy kurs ma tez mecz ancona-parma: x2->1.21,2->2.08

a co do ciekawych stron to polecam http://www.betsworld.net/ calkiem niezla stronka,warto wejsc i cos tam poczytac.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2004 17:46   

Ja jakoś teraz niegram. Wysłałem kilka kuponów jestem w plecy nawet nie wiem ile bo już tego nieliczę więc sobie zrobiłem trochę przerwy. Ostatnio mój kolega wygrał w profesjonala 3.800 zł aż mnie szlak trafił. Ja niemogłem wygrać 50 zł a on zgarnoł taką sumę ale potem stawiał w barze piwka :D więc troszkę na tym skorzystałem :D .

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2004 19:18   

widzac jak moj brat traci na tym kase, to jak narize mowie temu NIE (moze jak wygra na tym jakas sumke) zaczne grac

rutheford 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2004 22:11   

ja kiedys ladowalem sporo kasy w profesional, kiedys mialem prawie 200 do zgarnietcia i zabraknal mi 1 wynik: MU gral u siebie z klubem z przed ostatniego miejsca (nie pamietam juz dokladnie wiec nie chce strzelac) a ja dalem 1X i oczywiscie MU przegral! po tym nie gralem juz ale ostatnio cos mnie kusi, moze...

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 14:36   

Ja przygode z typowaniem meczy zaczolem bardzo niedawno bo w polowie tych wakacji. Juz wczesniej troche o tym myslalem wiec wybralem sie do Profesjonala. Postawilem 45zł wygralem 150zł na czysto, tydzien pozniej znow postawilem 45zł i wygralem 250zł. Przychodzilo mi to z taka latwoscia ze na dobre wciagnelo. Niestety pozniej nie mialem juz takiego nosa (i przedewszystkim szczescia) przegralem 3 kolejne razy. Jednak nadal gram z podniesiona glowa gdyz jestem 300zł na plusie. Dzis znow postawilem. Oto moj kupon:

Arsenal - PSV Eindhoven.....1 (1.34)
Arsenal - Bolton..................1 (1.34)
Celtic - Barcelona................2 (2.36)
W.Krakow - Tbilisi...............1 (1.31)
W.Krakow - A.Wronki..........1 (1.34)
Kurs: 7.44
Stawka: 25.00zł
Wygrana: 186.00zł

Co do kursu to jest on minimalnie mniejszy bo mam poszczegolne kursy jeszcze z rana. Co o nim myslicie?

Odpowiedz do tematu