ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lip 18, 2010 09:10
Liga Mistrzów 2009/2010
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 23:26   

http://www.youtube.com/watch?v=fLUHBNda-0g
No faul jak cholera, ściagany do parteru z siła Pudziana :rotfl2:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 00:28   

Dalibyście spokój z tym karnym. Już dużo większe błędy popełniali najlepsi sędziowie. Z Webbem na czele.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 06:52   

Bubu napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=fLUHBNda-0g
No faul jak cholera, ściagany do parteru z siła Pudziana :rotfl2:

Nie ważne, czy faul jak cholera, czy zwykły faul. Ciągnięcie za koszulkę było? Było. Więc sędzia miał podstawy do podyktowania karnego. I go podyktował. A czy go ciągnął z siłą Pudziana czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia. Założę się, że gdyby identyczna sytuacja była w polu karnym Austriaków a sędzia karnego nie podyktował, to też byłby oszustem. Nie prawdaż? :brew:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 08:14   

Tyle ze Lewandowski pociaga lekko koszulke DO GORY a nie ŚCIAGA w dol a ten upada jakby go sciagal niewiadomo jak... Zero symulacji prawda?

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 10:18   

rossonero napisał/a:
kibicjks napisał/a:
rossonero napisał/a:
kibicjks napisał/a:
Angielski arbiter, Howard Webb po sędziuje finał :lol2:

Nie wiem skąd ten śmiech. Webb to jeden z najlepszych sędziów.

Taaaaa jasne, szczególnie jeśli chodzi o karne :wall2:

Podasz jakieś konkretne przykłady? Tylko nie mecz Austria-Polska, bo tamten karny był ewidentny dla wszystkich, oprócz Polaków.

Po pierwsze: Jeśli uważasz, że tamten karny był ewidentny, to się mylisz, ponieważ jeśli za takie coś się gwiżdże karne to sorry, ale w każdym meczu powinien być jakiś karniaczek, bo w polu karnym dzieją się gorsze rzeczy niż ciągnięcie za koszulkę i sędziowie jakoś tego nie gwiżdżą, a doskonale sytuację widzą. Po drugie: Nie tylko o ten karny z Polską mi chodzi, ale np o mecz ManU - Liverpool, była ok 70 min wynik spotkania 1-1, żadnego karnego na parku nie było, ale bardzo dobry sędzia gwiżdże( nie wiadomo z jakiego powodu) ostatecznie Manu wygrywa 2-1. Takich meczy było dużo więcej w wykonaniu łysola. Po trzecie: webb lubi być w centrum uwagi, dyktuje głupie karne, przerywa niepotrzebne akcję itd. A dobry sędzia jest taki gdy prawie nie widać go na boisku, gwiżdże tylko przy przewinieniach, jest opanowany i nie kartkuje za byle co, o webbie tego niestety niemożna powiedzieć.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:28   

kibicjks napisał/a:
Po pierwsze: Jeśli uważasz, że tamten karny był ewidentny, to się mylisz, ponieważ jeśli za takie coś się gwiżdże karne to sorry, ale w każdym meczu powinien być jakiś karniaczek, bo w polu karnym dzieją się gorsze rzeczy niż ciągnięcie za koszulkę i sędziowie jakoś tego nie gwiżdżą, a doskonale sytuację widzą.

Każdy sędzia inaczej interpretuje pewne wydarzenia. Webb zinterpretował to jako faul i jak już pisałem wcześniej miał ku temu podstawy. Być może inny sędzia puściłby grę, ale tego się już nie dowiemy.
kibicjks napisał/a:

Po drugie: Nie tylko o ten karny z Polską mi chodzi, ale np o mecz ManU - Liverpool, była ok 70 min wynik spotkania 1-1, żadnego karnego na parku nie było, ale bardzo dobry sędzia gwiżdże( nie wiadomo z jakiego powodu) ostatecznie Manu wygrywa 2-1.

Nie wiem, nie widziałem, więc się nie wypowiadam.
kibicjks napisał/a:

Po trzecie: webb lubi być w centrum uwagi, dyktuje głupie karne, przerywa niepotrzebne akcję itd. A dobry sędzia jest taki gdy prawie nie widać go na boisku, gwiżdże tylko przy przewinieniach, jest opanowany i nie kartkuje za byle co, o webbie tego niestety niemożna powiedzieć.

Podobnie, jak Collina, którego rozumiem również uważasz za słabego sędziego.

Bubu napisał/a:
Tyle ze Lewandowski pociaga lekko koszulke DO GORY a nie ŚCIAGA w dol a ten upada jakby go sciagal niewiadomo jak... Zero symulacji prawda?

Jak Inzaghi symuluje, to jest ok. Prawda?

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 13:24   

kibicjks napisał/a:

Po drugie: Nie tylko o ten karny z Polską mi chodzi, ale np o mecz ManU - Liverpool, była ok 70 min wynik spotkania 1-1, żadnego karnego na parku nie było, ale bardzo dobry sędzia gwiżdże( nie wiadomo z jakiego powodu) ostatecznie Manu wygrywa 2-1.

rossonero napisał/a:
Nie wiem, nie widziałem, więc się nie wypowiadam.

Napisałeś:
Cytat:
Podasz jakieś konkretne przykłady? Tylko nie mecz Austria-Polska, bo tamten karny był ewidentny dla wszystkich, oprócz Polaków.

To podałem mecz ManU-L'ool
kibicjks napisał/a:

Po trzecie: webb lubi być w centrum uwagi, dyktuje głupie karne, przerywa niepotrzebne akcję itd. A dobry sędzia jest taki gdy prawie nie widać go na boisku, gwiżdże tylko przy przewinieniach, jest opanowany i nie kartkuje za byle co, o webbie tego niestety niemożna powiedzieć.

rossonero napisał/a:
Podobnie, jak Collina, którego rozumiem również uważasz za słabego sędziego.

Colliny nigdy nie uważałem za słabego sędziego i nie mam zielonego pojęcia dlaczego porównałeś go z webbem?

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 13:40   

kibicjks napisał/a:
Colliny nigdy nie uważałem za słabego sędziego i nie mam zielonego pojęcia dlaczego porównałeś go z webbem?

może ze względu na fryzurę :brew:

jeśli chodzi o sędziego wybranego na finał LM to wybrali cenionego arbitra spoza Włoch i Niemiec, znając życie gdyby Barca przeszła do finału sędzią mógłby byc chociażby Rosetti a tak narodowość go dyskwalifikuje ;) ogólnie nie mam zastrzeżeń do tego kto sędziuje przed meczem, jeśli zrobi jakieś wałki wtedy zmienię zdanie i uznam że był to zły wybór

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 13:44   

bajer napisał/a:
kibicjks napisał/a:

może ze względu na fryzurę :brew:

To wszystko tłumaczy :ok:
A tak z innej beczki: http://www.sport.pl/pilka...e_Mistrzow.html

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 16:31   

kibicjks napisał/a:

Ponieważ również pan Collina zawsze starał się być głównym aktorem meczu. Dlatego.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:36   

rossonero napisał/a:
Jak Inzaghi symuluje, to jest ok. Prawda?

Gubisz kontakt z rzeczywistoscia czy co?
Co ma do tamtej sytuacji Inzaghi? TAM FAULU NIE BYŁO, byla natomiast symulacja zawodnika. Ty natomiast twierdzisz ze caly swiat widzial karnego oprocz Polakow :rotfl2:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:58   

kibicjks napisał/a:
Takich meczy było dużo więcej w wykonaniu łysola.

Może UEFA ma ustalone, kto powinien wygrać, więc wybór sędziego który widzi to co chce widzieć nie jest przypadkowy ;) .

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:24   

niestety panowie, tam był karny.
Przed wykonaniem rzutu wolnego Webb wstrzymuje grę, podchodzi do Lewandowskiego i nru 18 w Austrii. Upomina ich, pewnie mówi coś ala " jeszcze raz i gwizdnę faul". 5 sekund później Lewandowski EWIDENTNIE pociąga za koszulkę nr 18. Tu sędzia na pewno nie popełnił błędu. Natomiast ewidentny błąd był przy golu dla Polski, tam prawie metrowy spalony był z tego co pamiętam.
Dodam, że FIFA zakwalifikowała gol dla Autriaków jako ewidentny błąd sędziego, natomiast sytuacji z rzutem karnym nie określiła nawet jako "kontrowersyjna".

Luk 
Interista

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 19:46   

Jutro Inter gra final CL, a tutaj sie nie mowi o tym, ale o Webbie i o tym czy karny byl czy nie byl w naszym meczu na Euro...

Jose potrafi odciagac uwage od pilkarzy jak nikt inny. Nawet tu, na acmilan.pl

;) ;) ;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:46   

Bubu napisał/a:
TAM FAULU NIE BYŁO, byla natomiast symulacja zawodnika. Ty natomiast twierdzisz ze caly swiat widzial karnego oprocz Polakow :rotfl2:

Ciągnięcie za koszulkę też symulował? Spójrz na całą sytuację chłodnym okiem, tak jakby to nie dotyczyło Polaków. A co do błędów sędziego w tatmym meczu, to jak napisał PacheL był jeden poważny. Bramka dla Polaków ze spalonego. Tylko o tym jakoś nikt nie mówi.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 14:05   

Wracając do tematu finału, Bayern rozpaczliwie walczył o możliwosc gry Ribery w finale. Niestety dla nich odwołania nic nie dały. Podejrzewam, że obie ekipy zagrają zachowawczo. Bayern raczej nie powinien grac na hurra do przodu, bo Inter potrafi niemiłosiernie skontrowac. Po stronie Interu to samo - włoskie ekpy na tym etapie LM jechały z myślą, żeby przede wszystkim nic nie stracic z tyłu (poza 1994 i 2005). Obawiam się, że finał nie będzie zalany bramkami, ale nie obrażę się na dogrywkę z karnymi :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 19:14   

rossonero napisał/a:
Ciągnięcie za koszulkę też symulował?

Nie chce mi sie pisac po raz kolejny raz pisac tego samego. Przeczytaj co napisalem wyzej i do tego sie odnos.
W ogole smieszna jakas forma dyskusji... Mowimy o faulu ktorego wg Ciebie tylko Polacy wysmiewaja a Ty zaczynasz wyjezdzac z Inzaghim, spalonym Oliego itp :rotfl2:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 21:49   

Cóż... Raz na 45 lat to nawet Inter wygra LM ;)

A tak na poważnie - Diego Milito... Jak on mógł gnic tyle lat w jakis Saragossach czy Genoi...

Ciekawe co teraz będzie z Mou - razem z Maiconem do Realu ( jeśli tak to im współczuję)?

Mam nadzieję, że Silvio oglądał ten mecz i przypomni sobie jak się buduje prawdziwy zespół...

btw. myślę, że Javier Zanetti poprawił sobie humor po ostatnich powołaniach Maradony. Z jednej strony byłyby to jego ostatnie MŚ w karierze, z drugiej, Argentyna co najwyżej wyjdzie z grupy (chyba że zdarzy się cud...)

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 21:58   

Prawda jest taka, że nie ma na nich bata. Mourinho zrobił z nich drem team. I ten dream team skończy się wraz z odejściem Mou. A my na parę sezonów musimy schować się do szafy.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 22:17   

Prawda Pionka. To jest dream team, prawie jak nasz dream... (?) team :lol2:

Soja 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 22:28   

Inter na szczycie, Milan w czarnej d...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

WIcior 
Juventino

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 22:36   

Dawno mnie tu nie było, ale po dzisiejszym wieczorze w barze wraz z moim serdecznym przyjacielem Frukim, wielkim fanem Milau zalogowanym na tym forum postanowilem się wypowiedzieć.ogólnie rzecz biorąc ustaliliśmy żałobe... dwaj kibicie, dwóch zwaśnionych klubów razem w barze na meczu interu.. cóż za paradoks.. z niedowierzaniem patrzylismy na druga bramke interu zastanawiając się co bayern w ogóle w tym finale robi? .. no ale stało się.. czeka nas rok napinki interistow i ciągłego gadania dzieciakow o najlepszym klubie europy roku 2010.. musimy to po prostu znieść... pozdrawiam i życzę powodzenia, bo wiem, ze was milanistów boli to bardziej niż juventinich..

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 23:29   

A Speszial łan odchodzi... Czyli kolejny sezon SA bedzie mega ciekawy bo Inter traci bardzo wiele... Będą jaja jak Jose z Realem wygra Lm...
EDIT: hahaha TomekW :D

Suazo 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 00:48   

Myślę, że moja misja tutaj również dobiegła końca i knebel na usta
milanistów został dziś założony permanentnie na 40 kolejnych lat :)

tak na zakończenie.... mały konkursik?

Najczęściej śpiewana piosenka w Mediolanie to? ;)

3majcie sie dziewczyny i chłopaki. Niektórym jest pewnie głupio po tym co pisaliście przez lata o Interze. Pozdrawiam normalnych. Cieszę się, że mogę to napisać i jednak dożyłem tej chwili o co się tak martwiliście :) Cieszcie sie, że nie mieszkacie w Mediolanie. CIAO

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 06:29   

Raz na rok to i wąż pierdnie:))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi