ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lip 18, 2010 09:10
Liga Mistrzów 2009/2010
Autor Wiadomość
rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 13:26   Liga Mistrzów 2009/2010

Myślę, że czas założyć ten wątek. Eliminacje wkroczyły w decydującą fazę. W pierwszych meczach obyło się bez większych niespodzianek. Arsenal ograł Celtic (Boruc nie był winny utracie bramek, o czym skrzętnie poinformowały wszystkie gazety i telewizje) i już praktycznie awansował do LM. Podobnie jak Lyon. Osobiście żałuję tylko, że Sporting i Fiorentina spotkały się w jednej parze, gdyż lubię obydwie te drużyny.

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 15:26   

Słyszałem, że w przypadku awansu Arsenalu i Sportingu, Juventus byłby losowany do fazy grupowej z trzeciego koszyka? To prawda? Potwierdzi ktoś?

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 15:42   

Wszystko możliwe. Przecież przez dwa sezony nie grali w pucharach, więc ich współczynnik klubowy jest niski.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 17:43   

Nie. Miejsce w drugim koszyku mamy zapewnione.
Szachtar, Sporting, Arsenal, Lyon. Te cztery ekipy z niemistrzowskiej grupy musiałyby nie wpaść na siebie w losowaniu i wszystkie cztery awansować do fazy grupowej (na pięć miejsc) by Juventus był w trzecim koszyku.
Szachtar odpadł już dawno, więc problemu nie ma.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 23, 2009 14:26   

Zapowiada się jak zwykle ciekawe, no i jedno jest pewne: Inter na wiosnę będzie mógł całkowicie skupić się na lidze :-) .

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 26, 2009 13:51   

Dhorasso napisał/a:
Zapowiada się jak zwykle ciekawe, no i jedno jest pewne: Inter na wiosnę będzie mógł całkowicie skupić się na lidze :-) .

Obawiam się, że nie tylko Inter.
A tak na marginesie ciekaw jestem, co kierowało kierownictwem Polsatu, że mamy dzisiaj transmisję z ciekawego meczu Arsenal-Celtic. Może to, że wynik nadal jest sprawą otwartą? Czy może pokazanie, w jakiej formie jest nasz bramkarz numero uno?
Ostatnio zmieniony przez rossonero Śro Sie 26, 2009 14:10, w całości zmieniany 1 raz  

PacheL 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 26, 2009 13:57   

jutro o 18 losowanie grup LM :)
KOSZYK 1:
FC Barcelona (ESP)
Liverpool FC (ENG)
Chelsea FC (ENG)
Manchester United FC (ENG)
AC Milan (ITA)
Arsenal FC (ENG) *
Sevilla FC (ESP)
FC Bayern Monachium (GER)
KOSZYK 2:
Olympique Lyon (FRA)
Inter Mediolan (ITA)
Real Madryt CF (ESP)
CSKA Moskwa (RUS)
FC Porto (POR)
AZ Alkmaar (NED)
Juventus Turyn (ITA)
Glasgow Rangers (SCO)
KOSZYK 3:
Olympiacos Pireus (GRE) *
VfB Stuttgart (GER) *
Olympique Marsylia (FRA)
Dynamo Kijów (UKR)
ACF Fiorentina (ITA) *
Atletico Madryt (SPA)
FC Girondins Bordeaux (FRA)
Besiktas Stambuł (TUR)
KOSZYK 4:
FC Kopenhaga (DEN) *
VfL Wolfsburg (GER)
Standard Liege (BEL)
Maccabi Haifa FC (ISR)
FC Zurich (SUI)
FC Rubin Kazań (RUS)
AFC Unirea Urziceni (ROU)
VSC Debreczyn (HUN)

Fajnie byłoby trafić na Real i szybko pokazać im miejsce w szeregu :)
grupa marzenie: Milan, Rangers, Dynamo, Debreczyn :)
grupa śmierci: Milan, Real, Bordeux, Wolfsburg

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 26, 2009 14:39   

To losowanie nie będzie w piątek jak zawsze o 13???
real to wolałbym w 1/4 ;) w grupie fajnie byłoby z Yoanem zagrać ;)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 26, 2009 14:41   

Warto wspomniec, ze nie jest to jeszcze ostateczny ksztalt koszykow, bo dzis jeszcze graja o awans. Jesli Fiorentina nie sprosta Sportingowi, to Portugalczycy wskocza do drugiego koszyka, spychajac Rangersow do trzeciego.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 07:39   

Tak jak przewidywałem, mecz Arsenal-Celtic był nudny jak flaki z olejem. Zero emocji, zero gry Celticu. Taki sparing dla Arsenalu.

Kaka_and_Pato97 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 09:28   

Cytat:
Tak jak przewidywałem, mecz Arsenal-Celtic był nudny jak flaki z olejem. Zero emocji, zero gry Celticu. Taki sparing dla Arsenalu.

Też ten mecz oglądałem Celtic nic nie grał.

Emil_Bulls 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 18:17   

No i jesteśmy w grupie śmierci z Realem. Kaka pożałuje swojego czynu... :> :devil:

FORZA MILAN

mms 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 19:32   

Będzie ciekawie. Z Marsylią możemy do końca walczyć o wyjście z 2 miejsca, ale jeśli utrzymamy formę i co ważniejsze - motywację, to równie dobrze możemy spłatać figla "wielkiemu" Realowi. Liczyłem na tę konfrontację i będę miał ogromną satysfakcję, kiedy wyprzedzimy tych ..... TEN WIELKI KLUB.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 19:33   

No to gramy z Realem. Łatwo nie będzie, ale lepiej grać z nimi teraz, póki są nie zgrani niż na wiosnę. Ciekawe, jak kibice przywitają Kakę. Z Marsylią też będzie ciężka przeprawa, ale damy radę. Zurich będzie dostarczycielem punktów.
Pozostałe włoskie drużyny też nie wylosowały najlepiej. No ale nie ma co narzekać. Kto chce wygrać LM, musi wygrać ze wszystkimi.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 08:59   

Spokojnie. Z Realem gramy w październiku i listopadzie. Masa czasu żeby obie ekipy się zgrały - i Milan i Real :) Masa czasu też na ewentualne kontuzje więc nie wiadomo czy Kaka z nami zagra ;) Zaczynamy bardzo dobrze - od wyjazdu do Marsylii. Kluczowy mecz na wyjeździe. Punkty tam dadzą nam awans :) Myślę że spokojne wyjdziemy z grupy. Jeśli my uważamy to za grupę śmierci to co w Marsylii maja powiedzieć??? ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 09:18   

Ci z Marsylii są w tej samej grupie więc myślą podobnie ;-)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 09:19   

Haha, tylko że oni rywali do awansu maja trudniejszych niż Milan ;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 09:29   

Anathem napisał/a:
Haha, tylko że oni rywali do awansu maja trudniejszych niż Milan ;)

Przynajmniej na papierze. ;)
Wg mnie trudniejszą od nas grupę ma Inter. Nie dość, że gra z obrońcą trofeum to jeszcze czekają go dwa wyjazdy na wschód. A tam wszystko może się zdarzyć.

acmichal 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 12:50   

wszystkie włoskie drużyny nie najlepiej wylosowały , OM było jednym z najlepszych zespołów z 3 koszyka , jak zobaczyłem ich skład to się trochę przestraszyłem , ale myślę że Zurych ma szanse coś im urwać a wtedy znacznie przybliży nas do awansu. Fascynujące mecze z Realem który jest wielką niewiadomą ale gwarantuje jedno - duże wpływy do kasy klubowej :D

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 28, 2009 20:03   

acmichal napisał/a:
Fascynujące mecze z Realem który jest wielką niewiadomą ale gwarantuje jedno - duże wpływy do kasy klubowej :D

Już nawet kłamca Galliani zdążył nazwać te mecze derbami Europy.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 29, 2009 09:35   

Jestem bardzo zadowolony z losowania :diavolo:
nie wiem czy wyjdziemy z grupy ;) , ale fakt gry z Realem zaspokaja mój wielki głód Ligi Mistrzów!

FORZAAAAAAAAA!

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 29, 2009 11:28   

Nic tylko liczyć na nasze europejskie DNA :dunno:

Znając indolencję Interu,może być jajko po dwóch pierwszych meczac (Barca u siebie, Rubin na wyjeździe).

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 08:22   

Dhorasso napisał/a:
Znając indolencję Interu,może być jajko po dwóch pierwszych meczac

akurat o to bym sie nie martwil, Inter akurat grupe przechodzi zawsze wiec nie liczylbym na taki cud ;) za to ciekawie by bylo gdyby Milan mial jajko po pierwszych dwoch spotkaniach ;) ciekawe co wtedy bys powiedzial :dunno: chociaz licze ze Zurich chociaz bedzie w naszym zasiegu a z Marsylia ze nie przegramy, o Real sie boje, cos czuje ze ten eksperyment moze wypalic mimo ze pierwszy mecz w sezonie wygrali tylko jedna bramka ale chyba sa nastawieni na strzelanie o jednej wiecej niz straca wiec moga cos osiagnac ;) ale oby nie, warto by bylo wyjsc z grupy chociaz w tym sezonie :) jest szansa na rowni z Marsylia, Real chyba da sobie rade w tej "grupie smierci"

Suazo 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 13:35   

Dhorasso napisał/a:
Znając indolencję Interu,może być jajko po dwóch pierwszych meczac
(Barca u siebie, Rubin na wyjeździe).

jeśli tutaj również tak dobrze typujesz jak przed Derbami (przyp. Dhorasso: "Bez Ibry Inter jest totalnym zerem") to jestem pewien, że Inter zostanie nie tylko zwycięzcą LM ale i całego kosmosu :D oczywiście żartuję, bo sam nie bawię się w takie smarkate przewidywania nie poparte żadnymi racjonalnymi faktami choć oczywiście tego bym chciał :) Ole!

Liga Mistrzów to specyficzne rozgrywki, w których decydują szczegóły. Czasem jeden mały błąd i już po ptakach. O Inter się nie martw, martw się o Milan. Na pewno pojedynki włosko-hiszpańskie będą ciekawymi meczami do obejrzenia i wszystko jest w nich możliwe. Osobiście liczę na wyjście z grupy każdego włoskiego zespołu, ponieważ mimo niebiesko-czarnej natury skupionej wokół jednego klubu mam nieco szersze horyzonty wybiegające poza mój klub a obejmujące cały futbol włoski, który tego naprawdę potrzebuje, by świat nie zatracił się w tym, że istnieje tylko anglia i hiszpania a reszta się nie liczy. Nie ma co ukrywać, włosi są w tyle i musi się coś zmienić.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 17:36   

Cytat:
Liga Mistrzów to specyficzne rozgrywki, w których decydują szczegóły. Czasem jeden mały błąd i już po ptakach

Stara śpiewka próbująca usprawiedliwić wasze ośmieszanie Calcio na arenie europejskiej od tylu już lat. LM nie różni się niczym od Serie A, poza tym, że tutaj gra się z najlepszymi. Zasady są takie same jak w lidze - masz 90 minut na pokazanie, że jesteś lepszy od oponenta (reszta to gra, w której naturalną rzeczą jest losowość). Ale żeby to zrobić, nie można wychodzić z szatni z pełnymi nachami, co jest niebywale trudne dla waszych grajków.

O Milan się nie martw, martw się o Inter, bo to wy czekacie na finał 60 lat.

Co do mojej błędnej prognozy - znasz przysłowie o tej jaskółce, co to wiosny nie czyni ? Poczekaj do końca sezonu może, bo The Reds też wygrali z ManU 4-1 w tamtym sezonie. Chyba nie muszę mówić, kto był potem mistrzem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi