ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2009/2010
Autor Wiadomość
Apokalipsa 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:47   

No i Inter zdobywa puchar Włoch i myślę że sięgną po potrójną koronę. Szkoda Romy bo liczyłem na nich, ładnie grali w defensywie. MVP meczu jest Totti który bawił się w Pudziana, Marianka chyba nikt nie lubi :diavolo: Po meczu było też gorąco, ale szybko rozproszyli te towarzystwo.
A Jose kolejny raz udowodnił że jest wspaniałym trenerem.

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 11:42   

zino napisał/a:
Wielka antyreklama calcio, coż za pech , że jeszcze meczyk był w publicznej tv. I jak tu przeciętny polski kibic ma się przekonać do włoskiej piłki jak raz na jakiś czas zobaczy takie coś? Wstyd. Kopanina i dużo chamstwa na boisku, poziom piłkarski słabiutki, tyle co ładna bramka Milito i nic więcej.

Niestety, ale tak to wyglądało. Oglądałem mecz z kumplem, który do SerieA nie jest przekonany ( woli Ligue1 ) i wstyd mi było za grę 2 najlepszych klubów obecnego sezonu we Włoszech. Kopanina, chamstwo i nic więcej. Zachowanie Tottiego najgorsze z możliwych.

Suazo 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 11:56   

sorry ale to Roma była gospodarzem tego meczu (nawet chyba hymn ich grali przed meczem co jest żenujące, w końcu to finał Pucharu) i oni narzucili taką chamską grę , mają ciśnienie i frustracje po tym co było ostatnio w lidze, więc tak się zachowują, Materazzi nigdy nie był święty ale Mexes conajmniej dwa razy sprzedał mu cios w śledzione

http://www.youtube.com/watch?v=a0Zsd38GssA

to naprawdę przypominało "akcje" Pudziana, jak Balotelli ich wszystkich odsadził na metrze a Totti go gonil tylko po to by mu "sprzedać" kopa,

Romie gratulujemy kapitana.

ps. jeśli Totti pojedzie na MŚ a Balotelli nie to Lippi jest skończonym hipokrytą

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:19   

Luk napisał/a:
Cytat:

Coś mi się wydaje, że to pierwszy i zarazem ostatni taki sezon w wykonaniu Interu.

Z czego taki wniosek wysnuwasz ?

Mourinho pewnie odejdzie. Zespół się starzeje i jest mało perspektywiczny. Zawodnicy, którzy wszystko wygrają w tym sezonie będą mieli mniejszą motywację do gry. Poza tym nic dwa razy się nie zdarza :)

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 18:28   

pionka napisał/a:
Luk napisał/a:
Cytat:

Coś mi się wydaje, że to pierwszy i zarazem ostatni taki sezon w wykonaniu Interu.

Z czego taki wniosek wysnuwasz ?

Mourinho pewnie odejdzie. Zespół się starzeje i jest mało perspektywiczny. Zawodnicy, którzy wszystko wygrają w tym sezonie będą mieli mniejszą motywację do gry. Poza tym nic dwa razy się nie zdarza :)

Luknij na Milan teraz, a potem z 2007 :lol2:

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 08:40   

pionka napisał/a:

Z Jose ciezko powiedziec. Rownie wiele jest argumentow za jego zostaniem, jak i odejsciem. Fakt jest taki, ze tyle wokol niego sie mowi i dzieje, ze ciezko powiedziec z przekonaniem jak to sie skonczy.

Masz racje co do motywacji. Ciezko zawodnikom po raz drugi grac z takim pedem na trofeum, jak to bylo w pierwszym roku. W koncu nie z przypadku nikt jeszcze nie wygral CL 2 razy z rzedu.

Nie zgodze sie jednak co do starzejacego sie zespolu. Trzeba tu odroznic, na przyklad wasz zespol w ostatnich 5 latach, od Interu. Zespol Interu moze sie wydawac doswiadczony, ale Moratti co roku jednak wprowadza nowych pilkarzy. W tym roku sciagnelismy i Pandeva, i Sneijdera, i Marige, Motte. Wszyscy ci pilkarze nie maja juz swojego szczytu kariery za soba. W tym roku rowniez powinnismy sciagnac kolejnych pilkarzy aby odmlodzic kadre. Przyjdzie Coutinho, 18 latek z Brazylii, przyjdzie (bardz, bardzo mozliwe) Ranocchia z Genoy, i bardzo mozliwe, ze sciagniety zostanie rowniez pomocnik (niezbyt wiekowy). W przypadku odejscia Balotellego, rowniez i skrzydlowego mozna oczekiwac, tez raczej niezbyt wiekowego.

Gdybysmy skladu (znacznie) nie zmieniali w przeciagu ostatnich paru lat, lub gdybysmy sciagali wylacznie pilkarzy okolo 30'stki, lub po trzyciestce, mialbys racje. Ale Moratti bardzo madrze druzyne prowadzi. Nie trzyma jej w miejscu, ale stale stara sie ja zmieniac/ulepszac. Co tez wiaze sie z moja odpowiedzia na twoja teze, ze zespol jest malo perspektywiczny ;)

Pare twoich uwag jest wiec celnych, pare wedlug mnie nietrafionych. Masz jednak racje, ze taki sezon ciezko bedzie powtorzyc. Probowal Man Utd, probowala Barcelona, a watpie aby Inter byl mocniejszym zespolem od tych dwoch w ich okresach swietnosci.

Do trzech razy sztuka ? ;)

kibicjks 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 17:28   

Po meczu Pucharu Włoch z Interem kapitan Romy Totti, był przez wiele osób wyśmiewany, dziś dzięki niemu Roma dalej ma szanse na tytuł. Lecz wątpie aby Inter w ostatnim meczu stracił prowadzenie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 19:31   

Wyśmiewany?
Był zjechany za chamskie zachowanie i tyle. Klasy sportowej nikt mu nie odbiera - ale klasę powinno się mieć także w pozapiłkarskim zachowaniu. Plucie i kopanie w złości piłkarzy sportem na pewno nie jest.

Bart 
Interista

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 20:34   

Jego występ w tym meczu to dla mnie jakieś nieporozumienie. Czy nie przypadkiem Camoranesi po podobnym występku w Coppa Italia dostał od razu zawieszenie w Serie A?

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 07:22   

Dokładnie, jego występ to kpina i o ironio to właśnie on strzela obie bramki dla Romy. W wiadomościach sportowych widziałem wypowiedź Zibiego Bońka , który powiedział, że Totti źle zrobił bo najpierw powinien uderzyć Ballotellego pięścią w twarz a dopiero później kopnąć po nogach.. :hmm:

Moldar
Interista

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 08:43   

Camoranesi dostał raczej dwa mecze zawieszenia w Coppa Italia, w serie A grał chyba.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 10:00   

Przy takich zagrywkach kara powinna być rozszerzana na wszystkie rozgrywki. Zawieszenie w CI to żadna kara... Podejrzewam, że gdyby takie coś zrobił jakiś mało ważny grajek, ukaranoby go od ręki i to tak dla przykładu. Ale chodziło o Tottiego, więc Komisja Dyscyplinarna jeszcze się nawet nie zebrała...

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:44   

jeżeli roma i inter beda mieli tyle samo pkt to kto zostanie mistrzem??

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:53   

Roma. Zremisowała 1:1 na San Siro i wygrała 2:1 u siebie.

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:54   

wiem wiem. ale na lega calcio inter dalej jest liderem:)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:21   

No i niestety Milito na 1-0. Wątpię, żeby Siena odpowiedziała. Szkoda Romy...

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:30   

Sami są sobie winni. Chodzi mi o mecz z Sampdorią.

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:55   

Inter miszcz.

P.S. Prawda to, że tam jakaś niewidzialna ręka w polu karnym Motty była?

Suazo 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 18:50   

:brew: :partyman:

pozamiatane :)

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:55   

pionka napisał/a:

P.S. Prawda to, że tam jakaś niewidzialna ręka w polu karnym Motty była?

Za takie cos karnego podyktowac nie mozna.

No i pieknie. 2/3 :)

To jeszcze tylko sobota, i najlepszy sezon w historii Interu przejdzie do historii :]

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:07   

Luk napisał/a:
Za takie cos karnego podyktowac nie mozna.
Za żadne zagrania ręką czy faule w polu karnym Interu karnych dyktować nie można ;)

Gratki za mistrza :)

Luk napisał/a:
To jeszcze tylko sobota, i najlepszy sezon w historii Interu przejdzie do historii
Wszyscy skreślają Bayern przed meczem, ale Inter tak samo miał odpaść w 1/8 :)

Forza Bayern!

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:48   

Paolo#3 napisał/a:
Za żadne zagrania ręką czy faule w polu karnym Interu karnych dyktować nie można ;)

:lol2:

To zupelnie nie tak ;) Za kazde zagranie, ktore sie nalezy karny, powinien karny byc gwizdany, nie tylko w meczu interu, ale w kazdym meczu.

Nie kazda jednak reka oznacza rzut karny. Gdyby to byl mecz Catanii z Bologna, twierdzilbym tak samo. Wierz mi.

Cytat:

Gratki za mistrza :)

Dzieki.

Twoja postawa jednak, co ostatnio zauwazylem, to niemal ewenement wsrod braci bialo-czarnej, ktorym ciezko przychodzi sie zmierzyc z szara rzeczywystoscia, w ktorej Moggi nie jest wiodaca postacia, tak jak to bylo jeszcze nie tak dawno temu.

Cytat:
Wszyscy skreślają Bayern przed meczem, ale Inter tak samo miał odpaść w 1/8 :)

Forza Bayern!

Zle to odebrales.

Nie pisalem tego w takim sensie, ze mecz w sobote to tylko formalnosc. Absolutnie nie.

Do napinacza mi duzo brakuje.

Pisalem to bardziej w formie "zyczenia", a nie "stwierdzenia faktu". (to taki rodzaj tworzenia "sztucznej" pewnosci siebie, aby walczyc z tymi nerwami przed meczem - forma trategii mojej i mojego znajomego ;p)

W tym meczu wedlug mnie faworytem jest Inter (raczej musi byc), ale pilka nozna to nadal sport czego najlepszym dowodem sa mecze z Barcelona.

Wedlug mnie 55-45 na korzysc Interu, co znaczy, ze na 100 meczow, Inter wygralby wedlug mnie 55, a Bayern 45.

Oby w sobote byl przypadek A. Rozumiem, ze ty wolisz, zeby sie spelnil przypadek B ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 17:13   

Luk napisał/a:
Twoja postawa jednak, co ostatnio zauwazylem, to niemal ewenement wsrod braci bialo-czarnej, ktorym ciezko przychodzi sie zmierzyc z szara rzeczywystoscia, w ktorej Moggi nie jest wiodaca postacia, tak jak to bylo jeszcze nie tak dawno temu
Wybacz, ale nie pisałem ostatnio nic o Moggim. Poza tym dla Ciebie było czymś normalnym kiedy Lazio podłożyło się Interowi żeby Roma miała trudniej o misia :) Tak ja jako kibic Milanu wolałem żeby scudetto wygrała Roma :) Cóż, Inter zdobył więcej punktów, Inter jest mistrzem :) Proste.

Luk napisał/a:
Zle to odebrales.
Kierowałem się raczej ogółem, nie tylko Twoją wypowiedzią. Znacczna większość kibiców daje o wiele większe szanse Interowi, ale rok temu to przecież ManU miał się przejechać po Barcy :)

Luk napisał/a:
W tym meczu wedlug mnie faworytem jest Inter (raczej musi byc), ale pilka nozna to nadal sport czego najlepszym dowodem sa mecze z Barcelona
zgadzam się :)

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 18:29   

Paolo#3 napisał/a:
Wybacz, ale nie pisałem ostatnio nic o Moggim. Poza tym dla Ciebie było czymś normalnym kiedy Lazio podłożyło się Interowi żeby Roma miała trudniej o misia :) Tak ja jako kibic Milanu wolałem żeby scudetto wygrała Roma :) Cóż, Inter zdobył więcej punktów, Inter jest mistrzem :) Proste.

Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)

Ja cie w zaden sposob nie atakowalem, czy to bezposrednio, czy w podtekscie.

Jedyne co powiedzialem, to, ze twoja postawe (zlozenie gratulacji) to cos co rzadko widze wsrod kibicow Juve. To wszystko.

Jesli chcesz uslyszec to wprost, to wrecz gratulowalem ci twojej postawy. Myslalem, ze sie obejdzie bez takiej oczywistosci ;p

Cytat:
Kierowałem się raczej ogółem, nie tylko Twoją wypowiedzią. Znacczna większość kibiców daje o wiele większe szanse Interowi, ale rok temu to przecież ManU miał się przejechać po Barcy :)

Kibice napinacze, sa wszedzie :>

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 18:40   

Luk napisał/a:
Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)
pardon :) fakt, zle przeczytałem :]

Odpowiedz do tematu